Keresés

Részletes keresés

dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 315
Ő nem szokott topikolni?
Előzmény: T.Anderson (313)
norio Creative Commons License 2006.03.14 0 0 314

Mennem kell, mindenkit puszilok. Lehet, h később még benézek.

Dobsika: Neked írtam emilt :)

T.Anderson Creative Commons License 2006.03.14 0 0 313
Hát persze, hogy szereti, elvégre Ő akarta... :)))
Előzmény: dobsika (305)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 312
Na te szegény. Jó utat. Pussz...
Előzmény: Dorinesz (310)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 311
Válaszoltam.
Előzmény: dobsika (309)
Dorinesz Creative Commons License 2006.03.14 0 0 310

Csak beköszönni jöttem, mert megyek szervízbe... :$

a főnököm autójáért...

dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 309
Oké. Jobbulást neki. Olvasom a mailt.
Előzmény: norio (308)
norio Creative Commons License 2006.03.14 0 0 308
Vagyok, figyelek, de közben elolvastam, amit írtál és válaszoltam rá emilben :) Még megnézek pár másik levelet is. De leszek, míg párom fel nem ébred. Még beteg szegény. De biztos kell majd neki a gép, h felébred.
Előzmény: dobsika (306)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 307
 

ELSŐ ISMERKEDŐS TOPIKTALINK!!!

 

 

Időpont: 2006.Április 2. (Vasárnap) 14:00-kor

 

Helyszín: Vendéglő a Két Szakácslegényhez
1134 Bp.Váci út 47/a
A kék metróval az Árpád hídig, majd a József A.színház oldalán Dózsa Gy. út felé a negyedik sarok./a metrótól 3 perc

 

 

 

 

Résztvevők:      

Dobsika

Ádám

R2R

Mrs R2R

Norio

---------

Ha szeretnél jönni írd meg !

dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 306
Norio és Dorinesz de csendben vagytok. Vagytok?
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 305
Ez a cicaszerelem...És a barátnőd? Ő is szereti?
Előzmény: T.Anderson (304)
T.Anderson Creative Commons License 2006.03.14 0 0 304
Hát igen, néha túl sokat is foglalkozom vele... :)))
Előzmény: dobsika (303)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 303
És megszeretted nagyon ugye?
Előzmény: T.Anderson (302)
T.Anderson Creative Commons License 2006.03.14 0 0 302
kb. 13 hetes volt amikor hozzánk került...
Előzmény: dobsika (301)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 301
De klassz! És akkor ti most nemrégtől vagytok a gazdái? Már felnőttként vettétek őt?
Előzmény: T.Anderson (300)
T.Anderson Creative Commons License 2006.03.14 0 0 300
Hát az elég bonyolult történet......

Én ugye egy Shar-pei-t akartam a barátnőm meg egy macskát....


én ugye engedtem neki és elkezdtem macska után kajtatni, ami nem is olyan egyszerű dolog, mert akárhány tenyésztőt felhívtam, karácsony után már senkinél sem volt elvihető cica...

egy szombat reggel elém került egy Macska nevű újság, amiben voltak apróhirdetések megnéztük az egyik megtetszett, felhívtam és véletlenül volt még egy darab "kiválaszott' kiállítási minőségű cicájuk (Bunny), amit tenyészeti célokra akarta megtartani saját maguknak, de nem fért össze egy másik kandúrral....
...szerencsére rögtön tudtak képet küldeni, persze szerelem volt első látásra.

A gond csak az volt, hogy Győr mellett volt a cica, ennek ellenére képzeljétek el, hogy a vasárnap éjszakát már nálunk töltötte....

hű ez hosszú lett bocsi...
Előzmény: dobsika (294)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 299
Rendben. Szívesen. Nagyon arik lehetnek. És tudod, hogy már nőttek is mióta nálad vannak? -Kép alapján látszik.-
Előzmény: norio (298)
norio Creative Commons License 2006.03.14 0 0 298
Kép nincs, csak video. Azt meg sajnos nem lehet felrakni. Nem is lehet mozgásban lévő cicákat lefényképezni. Mindig elmosódott paca lesz a képen. És ezek marha gyorsan tudnak mozogni. De egyszer majd eljössz hozzánk és megmutatom az összeset :)) Vagy mindegy hol, csak számítógép kell hozzá.
Előzmény: dobsika (296)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 297
Íme egy kölyök kép Cintiről. Sajnos csak mobillal készült, ezért nem túl nagy...A kölyök Cintike
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 296
Van boxos képed? Arik lehetnek olankor nagyon!
Előzmény: norio (295)
norio Creative Commons License 2006.03.14 0 0 295
Ezek sosem szórják mellé a kaját. Nem is tudtam, h ebben is ekkora szerencsém van. Illedelmesen megeszik a tálból. És ráadásul úgy, h ketten esznek 1 tálból. Sosem túrják ki a másikat. Eleinte a fehér kitúrta a vöröset, de megszokta, h nem kell ármánykodnia, elég kaját kap trükkök nélkül is. Egyszer kipróbáltam, h vajon addig esznek-e, amíg kaját látnak. Szerencsére nem. Abbahagyják az evést, ha jól laktak. Utána mindig elintézik a folyó ügyeket az alomba. Aztán odaülnek a radiátor elé és mosakodnak. Aztán jön a szunya :) És mikor kipihenték magukat, jön a kergetőzés, meg a box :)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 294
És Bunny hogy került hozzád?
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 293
Pontosabban a férjem -Ádám szeretett bele első látásra, és- már kocsiban ültünk, mikor visszafordult, hogy kéne nekünk ez a cicalány. 6 hetes volt mindössze...
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 292
Fajtiszta perzsa, de nincs kiváltva a tk. Vettük őt, de nagyon megbízható helyről (Édesanyám szomszédjától). Amúgy szinte baráti áron. Oltva stb...
Előzmény: T.Anderson (290)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 291
Értem. Azt nem is tudtam, hogy ott is van. Persze érthető, minek is jönnél a város másik végére? !
Előzmény: T.Anderson (288)
T.Anderson Creative Commons License 2006.03.14 0 0 290
Cintike amúgy törzskönyves? Vásároltad, vagy kaptad?
Előzmény: dobsika (287)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 289
Jó lenne, ha Dorinesz is jönne veled. Én még nem adtam neki tejet, pont ezek miatt. De pl.a  főzelékeket imádja.
Előzmény: norio (286)
T.Anderson Creative Commons License 2006.03.14 0 0 288
Hát az egy kicsit nekem messze lenne... :)))

Mivel mi Érden lakunk, nekem az van a legközelebb, ami a Budaörsi Tescoban van.
Előzmény: dobsika (285)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 287
Én szétszoktam szedni neki pici db-kra a háromszög macisajtot és úgy megeszi.
Előzmény: T.Anderson (283)
norio Creative Commons License 2006.03.14 0 0 286

Dobsika: Valszleg egyedül jövök a talira. Vagy Dorinesszel :)

 

T.A: Az én cicáim félnek a hajszárítótól. Bár mostmár kiégett a motorja és azt már nem kell hallgatniuk. A legjobban a porszívótól félnek. Mindig felmenekülnek a galériába. De sajnost  aszőnyegnek kell a porszívó. A többi helyen parketta van. Ott lehetne söpörni is. Csak ha már elkezdtem, akkor már befejezem az egész lakást vele.

 

Mindenkinek: A cicáim ugyanazokat eszik, mint  Dorinesz Bercikéje. Sokan mondták, h a cicák hasmenést kapnak a tejtől, ne adjak nekik. De az összes gárdonyi cica azt itta és semmi bajuk nem volt tőle. És az én cicáim sokkal jobban kedvelik, mint a vizet. Jobban is fogy. (Gárdonyban szoktunk nyaralni egy ismerősünknél).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!