Keresés

Részletes keresés

dobsika Creative Commons License 2006.03.16 0 0 375
Hogy vagytok? Tegnap kicicáztátok magadtokat?
Előzmény: T.Anderson (374)
T.Anderson Creative Commons License 2006.03.16 0 0 374
Én is szavaztam a tiédre....

nagyon köszi..
Előzmény: dobsika (373)
dobsika Creative Commons License 2006.03.16 0 0 373
Én is szavaztam rá.  :-)))
Előzmény: T.Anderson (371)
dobsika Creative Commons License 2006.03.16 0 0 372

Sziasztok!

 

Te jó ég! Tudjátok , mikor kértem már, hogy közérthetőség -pontosítás- végett ez legyen a topik neve? A lényeg, hogy a moderátorok végre átjavították.

Azért így jobban fedi az igazságot nem? Bocs, hogy nem szóltam róla, de szinte másnap kértem is, ahogy a topik indult, és nem hittem volna, hogy ennyire megkének vele.

T.Anderson Creative Commons License 2006.03.16 0 0 371
Nagyon köszi :)))
Előzmény: norio (370)
norio Creative Commons License 2006.03.16 0 0 370
Most szavaztam a cicádra. Sirály :))
Előzmény: T.Anderson (352)
norio Creative Commons License 2006.03.16 0 0 369
Mihelyst ideülök a gép elé, a cicák elkezdenek kerregni a fotel tetején és jelzik, h az ölembe akarnak jönni. Majd ezután , mikor megérkeztek, elkezdik paskolni a billentyűzetet és hosszan nézik a monitort, mert nem értik, h engem miért érdekel annyira. Utánoznak :))
norio Creative Commons License 2006.03.16 0 0 368
Ja. És milyen hosszú az egész macska, mi?
Előzmény: Dorinesz (362)
norio Creative Commons License 2006.03.16 0 0 367

sziasztok! Végre megtaláltam a topikot. Megváltozott a neve :) Nekem a másik név is tetszett. Bár így igaz, h egyértelműbb, h cicákról van szó.

T.Anderson Creative Commons License 2006.03.16 0 0 366
Nagyon "csípem" ezt a macskát...
Előzmény: MrsR2R (357)
dobsika Creative Commons License 2006.03.16 0 0 365

ELSŐ ISMERKEDŐS TOPIKTALINK!!!

 

 

Időpont: 2006.Április 2. (Vasárnap) 14:00-kor

 

Helyszín: Vendéglő a Két Szakácslegényhez
1134 Bp.Váci út 47/a
A kék metróval az Árpád hídig, majd a József A.színház oldalán Dózsa Gy. út felé a negyedik sarok./a metrótól 3 perc

 

 

 

 

Résztvevők:      

Dobsika

Ádám

R2R

Mrs R2R

Norio

---------

Ha szeretnél jönni írd meg !

dobsika Creative Commons License 2006.03.16 0 0 364
Milyen édesek!
Előzmény: norio (360)
dobsika Creative Commons License 2006.03.16 0 0 363

Szép jó reggelt!

 

Visszaolvastam és örülök, hogy újak is csatlakoztak hozzánk. Hogy van Gömböc? Mesélj, nagyon bízom benne, már javulgat.

 

Dorinesz Bercikés képeid No1-ok! Nagyon tündéri, mind a saját, mind a Crazy általiakon.

 

Zorróka szép vagy este is!

 

Bunny én is szavazok rád, légyszi te is szavazz rá u.ott.

 

Mindenkinek jó topikolást, nemsokára visszajövök egy kis munkám akad, de leszek.

Dorinesz Creative Commons License 2006.03.16 0 0 362
Mekkora hasa van! :)))
Előzmény: norio (360)
Dorinesz Creative Commons License 2006.03.16 0 0 361

Sziasztok, mindenkinek jó reggelt! :))

 

 

Az a gúvadós szemű az Berci igen, nem tudom miért mereszti mindig így a szemét, ha fényképezés van, szerintem a vaku miatt. Van amelyik cica becsukja, ő kimereszti.

 

Crazy! Tök jók ezek a képek! :)) Ha a végére érsz annak a párszáz darabnak, amit itt nálunk lőttünk el, majd átküldöd őket? (Tudom, hogy ezt már kérdeztem :)))

norio Creative Commons License 2006.03.16 0 0 360
Most mondjátok meg, hogyan lehet ilyen pózban aludni. Ez már nem csupán nyakkirörős, hanem inkább gerinctörős :)) Durmi nem hiába kapta ezt a nevet. Bárhol, bármilyen pózban képes elaludni.
norio Creative Commons License 2006.03.16 0 0 359
Ez vicces volt. 10 pont érte :)) Tényleg úgy néz.
Előzmény: MrsR2R (356)
norio Creative Commons License 2006.03.16 0 0 358
Háj, végülis pont ezt nem beszéltük meg. Ha jól emlékszem papci aztat mondotta, h pénteken is kell neki a kocsi, nem? Remélem azért el tudjuk vinni őket dokihoz, mert már nyugodtabb lennék, ha megkapnák az oltást. Ma tök jól elvoltunk a cicákkal. Én is láttam Bercit és rettentő nagyra nőtt. Olyan az egész macska, mint egy feketepárduc. Csak szerencsére nem olyan nagy :)) És már egész komoly a nézése. Nem olyan kiscicás. Lehet ilyet mondani, h igazi nő? :))) Daninak is tetszettek a cicáim (ő az unokatesónk).
Előzmény: Dorinesz (347)
MrsR2R Creative Commons License 2006.03.15 0 0 357

 

 Szieszta. Íme egy vacsora utáni Zorró cica.
MrsR2R Creative Commons License 2006.03.15 0 0 356
Itt inkább olyan csodálkozó:"Mit merészelsz azzal a géppel, na".
Előzmény: T.Anderson (355)
T.Anderson Creative Commons License 2006.03.15 0 0 355
Köszike, ugye milyen gonosz???
Előzmény: MrsR2R (353)
MrsR2R Creative Commons License 2006.03.15 0 0 354
Ha jól látom ez is a Berci cica (a sokkos tekintetéből ítélve)?
Előzmény: Crazyworld (351)
MrsR2R Creative Commons License 2006.03.15 0 0 353
Halihó! Adtam neki egy sirály 10-es pontot. Van egy tekintete a képen.
Előzmény: T.Anderson (352)
T.Anderson Creative Commons License 2006.03.15 0 0 352



Szavazzatok légyszi Bunny cicára...

http://www.haziallat.hu/?kategoriaido=1&szam=0&osztas=8&menu=galeria
Crazyworld Creative Commons License 2006.03.15 0 0 351

Itt is van nálam pár a kis nyesedékről! :))) :P

 

 

Előzmény: Dorinesz (336)
Dorinesz Creative Commons License 2006.03.15 0 0 350
Nagymami azért annyira már nem fiatal, félszáz évet elhaladta 2 évvel :))
Előzmény: arju (349)
arju Creative Commons License 2006.03.15 0 0 349
nagymami is milyen fiatal még!!!!-)
Előzmény: Dorinesz (336)
arju Creative Commons License 2006.03.15 0 0 348
szia.az állatorvos topikot látogasd meg mindenképp ott szerintem jobban tudnak neked segiteni.sajnálom ami veletek történik-(
Előzmény: kentaur99 (339)
Dorinesz Creative Commons License 2006.03.15 0 0 347

Legyetek jók! (ha tudtok, a többi nem számít...)  :)))

 

Jahh, már várunk titeket!! Mondanám, hogy hozzátok a kicsiket is, de sajnos ez kivitelezhetetlen. Majd megbeszéljük ma, hogy mikor menjünk a dokihoz, mert oda kocsi kell. Szerintem a legjobb lenne a péntek, mert akkor én is hamarabb végzek, - monnyuk apuék biztosan mennek vásárolni - de legalább nem kell másnap korán kelni, és esetleg macskázhatok is egy kicsit, mert már jó lenne meggyűrkészni a piciket! :)) Meg persze megnézni, hogy milyen nagyon nőttek.

Előzmény: norio (345)
MrsR2R Creative Commons License 2006.03.15 0 0 346
Hi! Nálunk is az ebéd-gyártás folyik + úgy bámulunk ki a fejünkből.
Előzmény: norio (345)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!