Keresés

Részletes keresés

szenyor Lopez Creative Commons License 2003.11.04 0 0 1
Ez komoly kérdés? Jobb felső sarokban írja az aktuális helyzetet. Practice 1-4: gyakorlás, Qualification: kvalifikáció, Race: verseny. Jobb oldalon lent vannak jobbra nyilak. Azzal lehet előbbre lépni az események között.
Azthittem népszerűbb topic lesz...
Előzmény: murray (0)
murray Creative Commons License 2003.10.31 0 0 0
HI!
akkor áruld el már lécci hogy hogyis van ez?
kimész a depoból és egyböl kezdödik a kvalifikáció? már mentem egy csomó kört oszt semmi
nem vagyok teljesen birka de eccerüen egy versenyt nem sikerül kicsiholnom a gámából..:-)
szenyor Lopez Creative Commons License 2003.10.30 0 0 topiknyitó
Üdv!

Körülnéztem itt az indexen és nem láttam, hogy volna ennek a játéknak topicja. Én nyomatom és nagyon bejövős. Megvan az M3 mod is, de az nem tecc.
Olvastam a neten, hogy lesz ETCC mod nemsokára, az biztos izgi lesz.
A setupokkal nem tudok megbarátkozni. Mit hogyan érdemes állítagni? Én a downforce-ot szoktam babrálni, az alapbeállításokkal szoktam szórakozni (kormányzás, stb) és a Brake pressure-t teszem feljebb. Az Advanced részben mit és hogyan érdemes variálni?
A versenyeket 25%-os távval szoktam letudni 4x-es gumikopással és 4x-es benzinfogyasztással. Így elvileg okés. Számít a kocsi viselkedésébe, hogy kevesebb az üzemanyag? Még nem annyira egyformák az időeredményeim, hogy csak ennek a változónak az állítgatásával taktikázzak.

Lopez

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!