Keresés

Részletes keresés

halfingi Creative Commons License 2003.09.08 0 0 65
Én nem akarom "megjelölni", csak pár (néha akár csak 1) korsó ser után muszáj, gyenge a hólyagom... volt amikor másodszor is kénytelen voltam kimenni a feszítő érzés miatt. Amikor még jártam haverokkal kocsmázni, hazafelé bevett rítus volt a sötét utcán csoportosan húgyozni (én meg a rövid kis micsodám miatt mindig is gátlásos voltam, próbáltam kihagyni akkor is ha kellett volna, vagy úgy állni, hogy ne lássanak rá... persze azért volt amikor így is megkaptam a megjegyzést:))
Előzmény: TheRealSlimShady (59)
andrzej Creative Commons License 2003.09.07 0 0 64
Fiú.
Előzmény: fvs (61)
patuha Creative Commons License 2003.09.06 0 0 63
Tavaly Szigeten első este történt Cure koncert után két órával, hogy egy külföldi úriember aludt a Nagyszínpaddal átellenben lévő kocsmában. Mi lényegében körbeültük a fazont, mert nem volt hely, és egyszer csak leesett a székről. Aludt tovább ezerrel. Amikor feltűnt neki, hogy már fexik, felült a székére, csinált néhány képet az üres nagyszínpadról és lehugyozta a kocsmában lévő kihelyezett műfát, aztán elment valamerre:-)))


Pti Creative Commons License 2003.09.06 0 0 62
A Hix Mokaban olvashato az alabbi filozofikus iras:
Én egy kis történetet szeretnék megosztani veletek, aminek a minap
lehettem szemtanuja. És bevallom őszintén, volt egy pontja, amit nem
értettem. Talán majd ti segítetek!
Egyik péntek forró este, 10 óra táján, kimentem egy pohár hűsítővel a
folyosóra, amely egy udvarra néz. (Itt találhatók a szemeteskonténerek,
parkolók, garázsok.) Egyszer csak közeledő lány csapatra (4-5 fő)
lettem figyelmes. Megálltak, az egyik lány levált tőlük és elindult az
egyik kuka felé. Mögément, ekkor jöttem rá hogy mire "készül". Igen,
arra. Mindenkivel megesett már, hogy rá jött a szükség, és hát valjuk
be, hogy ha nincs más megoldás, egy bokorban,"elhagyatott", sötét
helyen, ahol nem lát senki (legalábbis azt hisszük) könnyít magán az
ember. Ebben azt hiszem, hogy nincsen semmi rendkívüli. Gondolom
mindenki látott is már ilyet, kisebb-nagyobb távolságból.
A lányon valamilyen rózsaszín felső és rövid szoknya volt. Nem mini,
annál egy hajszálnyit hosszabb.
Hozzá is fogott a dologhoz: Szoknya letol, bugyi letol, "kisdolog",
bugyi fel, szoknya fel. Majd, elégedett arccal csatlakozott a lányokhoz.
Igen ám, de amin meglepődtem az az, hogy LETOLTA a szoknyát!!! MIÉRT?
Még ha nadrágban van, akkor azt mondom ok, azt tolja le. De ez egy
szoknya volt! És letolta. Pedig szerintem úgy lett volna "logikus",
hogy a szoknyát FÖLHÚZZA! Nem?
De lehet, hogy rosszul gondolom innen a "másik oldalról", de azért
szerintem jogos a kérdés, mert láttam én már lányt különböző méretű
szoknyában hasonló tevékenységet végezni, mindegyik felfelé húzta a
szoknyát!
fvs Creative Commons License 2003.08.24 0 0 61
A nikked alapján sejtem, de mégis: fiú, vagy lány vagy?
F
Előzmény: andrzej (60)
andrzej Creative Commons License 2003.08.20 0 0 60
Élvezetből még nem, de kiváncsiságból már igen. Igaz, hogy nem szabadban, hanem a WC-ben a párom megnézte, hogy hogyan pisilek. Nekem egy kicsit kényelmetlen volt először, aztán belejöttem és nem volt különösebb fenntartásom. Azt viszont nem állítanám, hogy izgató, vagy különösebben élvezetes volt. A párom ugyan érdekesnek találta a dolgot, nekem viszont nagyjából közömbös volt.
Előzmény: fvs (57)
TheRealSlimShady Creative Commons License 2003.08.20 0 0 59
Pár éve az Örsnél történt, hogy áll be a metró az állomásra, és a peron végén fényes nappal egy elég züllött (valszeg hajléktalan) vizelt a peronról lefele. Akkor csak az jutott eszembe az esettel kapcsolatban, hogy milyen ciki lett volna, ha lepisili azt a sínt, amiben az áram folyik... :)
Én nem tartom magam prűdnek, de azért ha nem szükséges (tudom: a szükség nagy úr, azért írtam azt, hogy "ha nem szükséges"), akkor ne erőltessük már az ilyen helyen való pisilést.

Csöppet offtopic, de érdekes, hogy több ismerősöm is, ha bemegyünk valahova (egy szórakozóhelyre, vendéglőbe, miazmás...), kapsából felkeresi a mellékhelységet, hogy "megjelölje" a helyet. Ezen először csak meglepődtem, de annyira szisztematikusan csinálják, hogy már elgondolkoztat, hogy ez vajon másoknak is szokásuk?

Kanis Creative Commons License 2003.08.20 0 0 58
Európába? Nos, utazz el Franciaországba, lehetőleg autóval.
Francia svájci határon, már a francia oldalon. Parkolóban téblábolok, amikor látom, hogy egy kis emelkedőn, a parkolóból kifelé vezető sétáló utcán csaj a szonyáját fel, bugyiját le, és már pisil is.
Ut mentén megállunk, mindannyian keresünk egy bokros helyet, amikor autó csikorgó fékkel megáll, pasi kipattan, az út menti bokorhoz az út felőli oldalán odaáll, slicc ki, szerszám elő, és már pisil is.
Sacre Coure alatt volt(van) az egyetlen általam ismert nyilvános koedukált WC: állok egy fal mellett, csaj mellém penderül, szoknya fel... mint előbb.
Pedig Franciaország is Európa: nos, na az lesz az EU ismérv, hogy szégyelljük-e az ürítő eszközeinket.
Előzmény: foldimogyoro (49)
fvs Creative Commons License 2003.08.20 0 0 57
Ezexerint senki nincs itt, aki élvezetből, a Párjával pisilne szabadban?
F
Nudistának születtem Creative Commons License 2003.08.20 0 0 56
nobolond,

Együttérzek veled, elég kellemetlen érzés lehet.
Esetleg próbáld meg kiereszteni a szabadban!
Hátha sikerül, és egyúttal egy kivételes élménnyel lehetsz gazdagabb.

NSZ

Előzmény: nobolond (55)
nobolond Creative Commons License 2003.08.19 0 0 55
Úgy látszik az esettel összefüggő heves "megütközésemért" megbüntetnek az égiek: VESEGÖRCS kínboz tegnap óta !!!
("Ne ítélj, hogy ne ítéltess...")
Bánom is már én ki hová, mikor - irígylek mindenkit, aki "jóízűen" tud, nekem most nemigen megy és fáj -...
Nudistának születtem Creative Commons License 2003.08.19 0 0 54
Hehe, most már csak a vagány csajok hozzászólásai hiányoznak!
Előzmény: TheRealSlimShady (53)
TheRealSlimShady Creative Commons License 2003.08.19 0 0 53
Érdekes, hogy van egy-két olyan lány ismerősöm, akinek nem gond az utca közepén letolni a bugyiját és pisilni, ha nagyon kell neki. Persze nem nap közben, a Váci utcára gondolok, de pl nyári szórkaozóhelyek környékén, egy parkolóban vagy eldugottabb bokros helyen, ha a wc-k nem épp tiszták, vagy hosszú a sor, ez nem jelent egy-kettejüknek gondot.

Tök aranyosak, amikor ezt természetesnek veszik, hogy ilyen helyen pisilnek... ;)

Nudistának születtem Creative Commons License 2003.08.19 0 0 52
Úgy tűnik, hogy a szabadban pisilés topicban egyre hangsúlyosabb az ellenzék hangja.
Ne hagyjuk már!
A szabadban pisilés egézséges, természetes, környezetkímélő, esztétikus, szociális, európai, ráadásul fölöttébb élvezetes tevékenység.
Akinek nem tetszik, megteheti, hogy elfordítja a tekintetét, mint ahogy számos más, neki nem tetsző dologgal is így tesz.
Én kedvelem és gyakorlom ezt a mutatványt is.
Just for fun!
nobolond Creative Commons License 2003.08.18 0 0 51
Bizony, bizony... Elegáns nyugati autó már van - az elegancia még hibádzik -...
De üsse kő - mint többen írták - sok sör és szorult helyzet, esetleg rendkívüli szitu, 1x-1x
lehet "suergoes" ha nincs a közelben budi, WC,
" zöld villamos " - vagy zárva van...
(Abaligeten például két éve tatarozták a barlangot - a parkoló működött, a bazárok nyitva voltak, a kocsma üzemelt de WC egy szál se volt - "elvégre ott az erdő...")
De továbbra sem értem mért nem lehetett volna egy kicsit "elodázni" - tekintve hogy 30 m-re volt a ház - ami külsőre összkomfortosnak tűnt -
Előzmény: Inspector Gadget (50)
Inspector Gadget Creative Commons License 2003.08.18 0 0 50

Így megyünk Európába, nemdebár? Meg így növeljük a turistaforgalmat Budapesten és más idegenforgalmi központokban?

Tiszta utcák, csillogó kirakatok, szabályosan parkoló autók, illatozó virágok helyett HÚGYSZAG mindenütt, minden házfal mentén a belvárosban!

Előzmény: nobolond (46)
foldimogyoro Creative Commons License 2003.08.17 0 0 49
ja, azt hittem másik hozzászólásra válaszoltál.
Előzmény: Törölt nick (48)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.17 0 0 48
Olvastad azt amire reagáltam? ;-)
Előzmény: foldimogyoro (45)
nobolond Creative Commons License 2003.08.17 0 0 47
Remélem a "nagydologra" ez nem vonatkozik - avagy kutyagumihoz való zacskót is viszel magaddal ? -
:-))))))))

De érdekes módon a díszes társaság "hölgy"tagjával kapcsolatban senki sem reagált. Szerintem szolidárisan neki is oda kellett volna guggolnia a srác mellé - esetleg közben szorongathattták volna egymás (szabad) kezét -...

Előzmény: Mustársárga Porrongy (39)
nobolond Creative Commons License 2003.08.17 0 0 46
Mégegyszer: "Kiszállt egy elegáns fiatalember és a parkoló szélén kezdődő növényzetHEZ ÁLLVA..."
(Tehát nem a bokorBA állva/űlve/fekve...)
De fordítsuk meg kissé a dolgot: NE legyen tilos bemenni a bokorba "és 1 perc alatt elintézni a pisilést" - legfeljebb "a játszótéren játszó gyerekeknek" lesz egy kis látnivaló e művelet közben -.
Amúgy költségtakarékos is - nincs szükség utcai illemhelyekre, csak bokrokra - aki meg ilyen területen lakik "élvezze..."
Előzmény: foldimogyoro (45)
foldimogyoro Creative Commons License 2003.08.17 0 0 45
köszönöm a konstruktív hozzászólást.

Szóval akkor a játszótéren játszó gyerekeknek, a focizó srácoknak, az esti buliból hazafelé tartóknak, mind mind a legközelebbi wc-t kellene megkeresni, és tilos bemenni a bokorba, és 1 perc alatt elintézni a pisilést. Mert ettől aztán mindenkinek rossz lesz...

Előzmény: Törölt nick (43)
foldimogyoro Creative Commons License 2003.08.17 0 0 44
pont éjszakáról volt szó.
Előzmény: Mustársárga Porrongy (42)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.17 0 0 43
Esetleg még odahányni részegen, aztán belefeküdni, jó alaposan belehemperegni.
Isteni érzés lehet!
Előzmény: Mustársárga Porrongy (42)
Mustársárga Porrongy Creative Commons License 2003.08.17 0 0 42
Szerintem ez tök jó érzés. Bepisálni egy bokorba, pláne fényes nappal, amikor akár észre is vehetik az ember fiát, lányát nagyon cool.
Előzmény: foldimogyoro (40)
Qki Creative Commons License 2003.08.17 0 0 41
"Ilyenkor az ember mielőbb szabadulni próbál, adott esetben minden másodperc számít."
Ez esetben a hölgynek nem az ablakok, ajtók zárásával kellett volna foglalatoskodnia, hanem monjuk - hasznosabbá téve magát - segíthetett volna mielőbb kiszabadítani a célszerszámot.
Esetleg célozhatott volna vele - mint afféle alkalmi slaggal- ...
Előzmény: foldimogyoro (40)
foldimogyoro Creative Commons License 2003.08.17 0 0 40
Csak tippelni tudok... szórakozni voltak, ittak, esetleg sok sört, és az nem azonnal igyekszik kifele. Most eltekintek az ivás vs vezetés témakörétől.

Szóval lehet, hogy a hazaút során ért le az éjszaka során elfogyasztott sör. Ez egy idő után nagyon tud feszíteni, ha sokat ivott az ember korábban. Ilyenkor az ember mielőbb szabadulni próbál, adott esetben minden másodperc számít.

Meg adott esetben jólesik éjjel, egy kihalt parkoló szélén belepisálni egy bokorba. Elvben a bokornak sem árt, ha nem kap túl sokat belőle.

Ez egyeseknél mindennapos dolog. Persze ettől még nem biztos, hogy helyes, vagy szabadna ezt csinálni, mégis történik.

Előzmény: nobolond (38)
Mustársárga Porrongy Creative Commons License 2003.08.17 0 0 39
Én csak parkba tudok pisilni. Reggel, ahogy megyek a munkahelyemre mindig keresek egy elhagyatottnak tűnő zúgot, aztán este is. Nem szeretném, ha meglátnának. Otthon már évek óta nem pisilik a wc-be, csak mosdóba, esetleg fürdéskor a kádba.
Előzmény: foldimogyoro (33)
nobolond Creative Commons License 2003.08.17 0 0 38
"Közkinccsé teszem" friss "élményemet".
Az átkozott vérszívó szúnyogoktól és a melegtől nem tudván aludni kimentem erkélyünkre levegőzni.
( Némi kitérő... )
Megpillantottam a földközelben lévő Marsot - elragadtatván a látványtól távcsövemért nyúltam és megvizsgáltam -. (Kitérő vége...)
Eközben egy igen elegáns setétkék autó érkeze a ház megé a murvás parkolóba - talán BMW ...-
Kiszállt egy elegáns fiatalember és a parkoló szélén kezdődő növényzethez állva szabad utat adott a vértisztogató belső szerve által összegyűjtött folyadék feszítő erejének.
Eközben a társaságában lévő - autóban maradt - hölgynek ellenőrző kérdéseket tett fel: becsukta-e a kocsiajtókat, felhúzta-e az ablakot stb.
Ezután "mint aki jól végezte dolgát" a párocska a kb. 30 m-re lévő ház felé vette az irányt és bement. (Magam - gyáván - úgy tettem, mintha az égi jelenség úgy elragadott volna, hogy egyebet se látok se hallok. Mentségemre szolgáljon, hogy éjjel 2 lévén ugyan mit ordíthattam volna - a "Mindenki dobja el ami a kezében van" - pl. sztereotíp...)
Néhány kérdés azonban megfogalmazódott bennem:
1./ Lehet, hogy a párocska egy komfort nélküli lakásban él/van együtt - hisz a drága autón túl már nem telt nekik összkomfortra - esetleg eldugult a lefolyójuk ?
2./ A társaság hölgytagja - akció előtt - így kívánt meggyőződni arról, hogy partnere rendelkezik -e a megfelelő felszereléssel ?
3./ Az "úr" annyira "tettrekész" állapoban volt, hogy nem akart időt vesztegetni a lakásba érés után ?
- avagy egyszerűen csak oly "BMW-s" bunkó, aki nem bírt volna ki még kb. 120-180 másodpercet a lakás mellékhelyiségéig ?
(Az illető józannak és jólöltözöttnek "tetszett" - utóbbi nem nekem - ...)
sinead Creative Commons License 2001.05.18 0 0 37
Szigeten csak a szabadban. A fiúk közül szinte mindenki.
Előzmény: foldimogyoro (36)
foldimogyoro Creative Commons License 2001.05.18 0 0 36
Pti:

külön jártak a fiúk, meg a lányok. Szégyellős csapat volt.

Szigettel kapcsolatban nem irt senki... pedig úgy hiszem, ott is inkább a szabadban (fák, bokrok között) pisilnek a fiúk (talán a lányok is?), mint a felállított wc-kben... Hogy zajlik ez ott?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!