Keresés

Részletes keresés

worchester Creative Commons License 2005.03.14 0 0 149

Bence, Te egy sértett ember benyomását kelted, mitől alakult ki benned ez az érzés?

Úgy gondolom,a Te véleményed talán mérvadóbb is lesz, mint a többieké, hiszen sokkal jobban belelátsz ebbe, mint mások.

Abaházi Csabát felesleges ebbe belekeverned, nem hiszem, hogy a köztetek lévő jó kapcsolat ettől meg kellene változzon.

(kicsit ez a hozzáállás arra emlékeztet, mikor az oviban az én játszótársam mással kezdett el játszani és én mérhetetlenül felháborodtam ezen: ő ne játsszon senki mással, csak velem!)

 

A zene élvezete szubjektív. Hallgasd meg a nótákat függetlenítve a haragodtól és utána dönts, hogy tetszik-e. Ha ezután sem tetszik, akkor nem veszed meg a lemezüket és kész.

 

 

Jó éjt!

 

Előzmény: Locsmándi Bence (145)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.03.14 0 0 148

Lehet, hogy erről, mert ha jól emlékszem, akkor Google-ben kijön eredményként, ha rákeresel a Machine Mouse string-re.

Lehet, hogy Csabaházi Abi olvas minket?!

Hehe.

 

b.

Előzmény: stevebi (147)
stevebi Creative Commons License 2005.03.14 0 0 147

Attól függ, honnan nézzük. Ha egy zenekar minden áron a trendi irányba akar haladni a biztos siker és pénzkeresés érdekében, akkor neked van igazad. (lásd.: a Hooligans esete, mely lemezei ugyanakkor folyamatosan amortizálódtak le ZENEILEG)

Ugyanakkor a készülő MM lemezről bemutatott dalok kifejezetten lelketlenül szóltak, mindenféle energiát nélkülöző pop dalocskákat írtak, amire majd a road show-kon lehet táncikálni. "rap-rock" irányba mentünk.:))) Vagy vmi hasonló volt a válasz Abaházi kérdésére, amelyben egy esetleges Kartell - MM turnéról érdeklődött.

A régi dalokban sokkal nagyobb volt a tűz; a gnr világa pedig soha nem lesz a múlté, mert azok a dalok, az a hangzásvilág minden trendi kort túlél majd. Más dolog a divat és más dolog a korszakalkotó ZENE megírása!!

 

Abaházi milyen fórumról beszélt, amikor a Hooligans hasonlaton lovagolt?

Előzmény: worchester (144)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.03.14 0 0 146

Még annyit a dologhoz - mert érzek némi iróniát soraidban, kedves Worchester -, hogy a GnR világa nálam is elmúlt. Elég régen. És tőlük sem várja el senki, hogy ott folytassák, ahol abbahagytuk...

Az én bajom, ha ilyet lehet mondani, egészen máshol van, sokan mások már pedzegették a fórumon.

Csak ennyit szerettem volna még.

Előzmény: worchester (144)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.03.13 0 0 145

Csak ismerjük egymást. Még emilezni is szoktunk egymással. További pikantériák is érdekelnek, barátom?

Azon kívül a zenéről nem írtam véleményt, mert nem figyeltem. Ettől függetlenül két embernek lehet azonos a véleménye akár véletlenül is, nemde?

Ha pedig egyszer majd elragadtatom magam és esetleg írnék valami zaftosat is, hát engedtessék meg, hogy kritikus szemmel figyeljem volt zenekarom tevékenységét!

Nem vagyok rajongó!

Üdv

 

bence

Előzmény: worchester (144)
worchester Creative Commons License 2005.03.13 0 0 144

savanyú a szőlő ... eltelt 15 év a zenei életben is, a gnr világa már a múlté!!!

végre először normálisan szól a machine lemeze /Dóra és Bence ,ti előre egyeztettek a véleményetekben,vagy szerelmesek vagytok egymásba.../

Előzmény: Locsmándi Bence (143)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.03.13 0 0 143
Pedig Abaházival jóban voltunk...
Előzmény: e_dora (141)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.03.13 0 0 142
Őket alázták?.... vagy ők magukat?
Előzmény: e_dora (141)
e_dora Creative Commons License 2005.03.13 0 0 141

ezt írtam én is..

 

 

már lement, durva..

 

Ápr. elején lemez, két angol dalt a régiekből átvettek, Joey M. és King of the n.

Leadtak pár számot is. Rossz volt.

(A részletes véleménynyilvánításomat kitöröltem, mondjuk, hogy tömegpusztító fegyvereket lenne most kedvem bevetni ettől az alázástól, ami volt...)

Előzmény: worchester (140)
worchester Creative Commons License 2005.03.13 0 0 140

 

Nemsokára MM a Hajrá, magyarok!-ban a Danubiuson

 

Előzmény: e_dora (139)
e_dora Creative Commons License 2005.03.13 0 0 139
Most lesz a hírek után, lehet online is hallgatni.
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.03.13 0 0 138
Dóri! Ha esetleg felvetted, elküldhetnéd, érdekelne, mit mondanak az okosok...
Előzmény: e_dora (136)
Alanis32 Creative Commons License 2005.03.13 0 0 137

Az órákat kihagynám, a bankot még meggondolom:o))) Hegyek jöhetnek.....:o)))

 

Egyébként én már csomó helyszín csomó belépőjén olvastam ezt a rögzítésesdit, és ennél lényegesen kevesebb koncin láttam kamerát, szóval biztos nem....

 

A franc, ez a Dunabajusz dolog most kimaradt!

Előzmény: e_dora (133)
e_dora Creative Commons License 2005.03.13 0 0 136
Ma este 8h MM a Danubiuson! http://www.danubius.hu/radio/85696
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.03.13 0 0 135
Ugyan már, senki nem vette fel, ez csak a manager szokásos megalomániájának a része volt...
Előzmény: e_dora (133)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.03.13 0 0 134
Tudtommal Csipa soha nem énekelt a MM-ban.
Előzmény: Angie14 (131)
e_dora Creative Commons License 2005.03.13 0 0 133

meg hegyeket, órákat és bankokat is? :)

 

on: épp bővítgetném a képtárat, és olvasom a feliratot a 92májusi E-beli MM jegyen, hogy minden tilos stb stb és "a koncertről nyilvános felvétel készül, amin esetleg a látogató is feltűnhet"... ez vajon ilyen menők vagyunk kamuduma, vagy jegy-standard, vagy tényleg felvették??

Előzmény: Alanis32 (132)
Alanis32 Creative Commons License 2005.03.12 0 0 132

Ja értem!:o))

 

Akkor Dóra küldessz nekünk csokit?:o))))

Előzmény: Locsmándi Bence (130)
Angie14 Creative Commons License 2005.03.12 0 0 131

Hi!

 

Ma láttam a videoklipet. Nekem olyan Hooligans-es utánzatnak tűnik.

Az egész zenekar hasonlít a Hooligans-re, de mégsem ők. Amikor először megláttam őket, azt hittem, hogy a Hooligans egyik -számomra ismeretlen- klipjét látom.....

Azt jól tudom, h Csipa régebben énekelt ebben a zenekarban???

Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.03.12 0 0 130
Hát csak úgy, hogy ideiglenesen ott állomásozik szegényke! Pokiék meg bizonyára ott léptek fel a Kiss-szel.
Előzmény: Alanis32 (129)
Alanis32 Creative Commons License 2005.03.12 0 0 129
Na most megint játszom a szőkenőt (pedig világ életemben barna voltam): hogyhogy Svejcban????
Előzmény: e_dora (127)
Alanis32 Creative Commons License 2005.03.12 0 0 128

Keresed az ujjad = Keresed az újat

Pelyhesül végre az állad = Teljesül végre a vágyad

 

Mindkettő az "U"-ból

 

Az arcom a földig ér = Az arcom a tűzben ég

Ez pedig az Ébredés-ből:o))

Előzmény: Locsmándi Bence (126)
e_dora Creative Commons License 2005.03.12 0 0 127
Hehehurrá, nemrég (-1h) találkoztam Pockyval itt Svejcban, jól megleptem, elolvasta a MM-sztorit, és neki is tetszik... 10 év után felismert, ez elég bíztató :) Mondtam neki, hogy rengeteg rajongó emlékszik még rájuk. (Vagyunk már 12-en is, nem?:)
Locsmándi Bence Creative Commons License 2005.03.11 0 0 126

Szó nincs róla, hogy a szívemre venném, sok ilyenről hallottam már.

Viszont a négyből csak egyet ismertem fel (ha festesz...). Érdekelne, a többi honnan eredeztethető...

Előzmény: Alanis32 (124)
e_dora Creative Commons License 2005.03.11 0 0 125

hm, én sztem durvábbakat írtam.. :))

 

épp keresem is, de háháhá találtam mást!! találtam egy !!Rocker stúdió-matricát!! :))) áálat.

Előzmény: Alanis32 (124)
Alanis32 Creative Commons License 2005.03.11 0 0 124

Egy kis móka: annak idején azzal játszottunk barátosnéimmel, hogy átköltöttünk dalszövegeket.....pl. ilyenek születtek:

 

"Keresed az ujjad...."

"Ha festesz, az nekem a megoldás...."

"Az arcom a földig ér....."

"Pelyhesül végre az állad"

 

Ismerősek? (Bocs Bence, hidd el, egy csepp rosszindulat nem volt bennünk, imádtunk Titeket!!!!!! Átírtuk az összes kedvencünket, Black-Out-tól a Tankcsapdáig:o)))))

Alanis32 Creative Commons License 2005.03.11 0 0 123

Huhh, hát nálam sorrend nincs, és én csak a két lemezre tudok hagyatkozni, mert csak azokat ismerem, de:

 

A King of the night mindenképpen, mert az első pasimra emlékeztet és arra a bandára, akikkel akkor buliztunk. Ide sorolhatnám még a Ride with me-t is. A Joey McKenzie-t is szerettem, a szövegét is, nekem is voltak/vannak "kiszállós" hangulataim. Kedveltem a Accident-et és a Marylin-t is arról a lemezről.

 

A másodikról pedig a klipeseket (Bűnök, Ébredés), és bejött még a Szenvedély, ja és az U!

 

 

Előzmény: e_dora (122)
e_dora Creative Commons License 2005.03.11 0 0 122

Mivel úgy gondolom, hogy az embereket különös módon érdekelheti, hogy melyek a kedvenc MM számaim, ezért beírom. Ha másnak is van hasonló tévképzete, az kövesse példámat :)))

 

1.family man
2.the way to death
3.we are the same
4.live again
5.accident
6.show me the w.
7.king of the n.
8.marilyn
9.paint ys.
10.fight

e_dora Creative Commons License 2005.03.11 0 0 121

előnyére... :)

 

 

Amúgy éppen most bővült a weboldal egy új, izgalmas interjúval, amellyet az egykori gitáros adott, s melyben a 95-ös lemezről mesél izgalmasakat.

Előzmény: Alanis32 (120)
Alanis32 Creative Commons License 2005.03.11 0 0 120
Hehe, nagyon gonosz vagyok ha azt mondom, hogy "Schwarzie"-nak összementek az izmai?
Előzmény: e_dora (113)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!