Csak nevek repkednek: Amoroso (stirker, Malaga, de őt vinné a Bolton is), Crouch (stirker, Southampton, őt vinné mindenki), Forsell (striker, Chelsea, a Birmingham is vinné, Murinho is marasztalja), Grax (midfilder, Monaco), Dellas (defender, AS Roma)
Hát igen az, hogy görögország kibekkelt egy Európa Bajnoki címet még nem jelenti azt, hogy Európa legjobb focistái ott játszanának. Mondjuk a Bolton Wanderers görög csatárát, nem ugrik be a neve, szívesen venném!
Pompey will start pre-season with friendlies at Havant & Waterlooville (12 July) and Yeovil (16 July).
They will then head to the Continent - with warm-up games planned against French clubs Monaco and Bordeaux.
Perrin's men will then host Inter Milan at Fratton Park on 31 July - and hope for another home friendly in August.
Íme, itt a Pompey nyári felkészülési programja, már csak egy gólerős csatár kellene, nagyon bíznak Crouch szerződtetésében, Redknapp nem akarja engedni, de a colos idén szerintem visszakerül a PL-be, odavaló.
Ha valaki megmondaná nekem, hogy a sport tv miért nem reagál időben az ilyen és ehhez hasonló meccsekre azt megköszönném. Egész nyáron ismétlések mennek pedig lesznek villámtornák és felkészülési meccsek dögivel.
Peter Crouch-ot környékezi a Pompey is, vissza szeretnék csábítani a csatárt, a baj az, hogy többen is érdeklődnek iránta, azért szeretném, ha visszajönne, "jó munkás ember"!
Pompey chasing former striker
Peter Crouch, affectionately known by football fans up and down the country as "the freak" due to his immense height, could be set for a return to Fratton Park according to sources. Admittedly most of those sources are the papers and gutter rags, but word out of Fratton Park also suggests that Perrin might be interested in signing the six foot seven Southampton player.
CHAMPIONS League finalists Liverpool want Gary O'Neil.
Na vazze, ha O'neil is lemegy, nem tudom ki marad a régi gárdából. Bár Mandaric tegnap kiadta a hivatalos szezonzáró nyilatkozatát, amiben jelzi, hogy Yakubu úgy néz ki már végleg a Mboro játékosa, de mindenképp igazolnak helyette egy neves gólvágót, illetve pótolják az elmenteket. Lesz stadionbővités is (nem új stadion) az északi oldalt fejlesztik.
Úgy tűnik De Zeeuw is megy, és Hislop is. Alapjaiban forgatja tehát fel a Pompey-t Perrin. Hogy ez jó-e, vagy sem majd eldől, mindenesetre Hampshire egyetlen Premierligás csapataként talpon kell maradnunk! Azért az mindenestre rossz, hogy szinte az összes jó és nagy név távozik...
Új igazolásokról nem sokat hallani, egy izraeli srác jött a Makabi Haifa-ból, és pályázunk Forsell-re, akire azonban a Schalke és a Birmingham City is kivetette hálóját. Volt szó Smertinről is, de ezek csak pletykák. Konkrétumok nincsenek. Én mindenstre Lualua megtartásáért kardoznék...
Yakubu (Middlesbrough) és Berger (Aston Villa) elment, Lua Lua is menni készül. Érkezőkről nincs tudomásom, és velük is csak 39 pontra futotta. Kár lenne ha jövőre a kiesés ellen kűzdene az egyik leghangulatosabb arénával rendelkező gárda.
A 16. helyen zártunk, ami nem egy szép teljesítmény, de amilyen szégyenletesen produkált a csapat a Zajec érában, már a bentmaradás is dícséretes teljesíténynek számít. Perrin 2 győzelem 2 döntetlen 3 vereség mutatója nem túl rossz, akár még biztatónak is mondható, de nagy félelmeim vannak a jövő szezont illetően.
Elvesztjük híres kopasz angolunkat (minden angol Pl csapatnak van egy kopasz angolja: Carsley-Everton, Mills-MCity, Johnson-CPalace stb.) Steve Stone-t, akinek a Pompey ennyi év szolgálat után még szerződést sem kínált állítólag! Hislop is elmegy, Yakubu és Berger is, és ezzel nem biztos, hogy leállnak az elgazolások.
Mindenestre Mandaric hatalmasakat ígér, akár egy jó politikus. Új igazolásokat, stadionbővítést, utánpótlásfejlesztést, és sok-sok zsét! Célja nem titkoltan a PL Top 10, jómagam boldog lennék, ha a 12. helyen vagy annál bárhol előbb végeznénk.
A Southampton kiesésével eltűnt a nagy rivális az élvonalból, ami remélhetőleg a régió egyetlen megmaradt PL csapatának kedvez majd, mindenestre sajnálom Redknappet és kicsit a délvidéki rangadók is hiányozni fognak!
Jó szezon volt, nagyon várom szeptember 03-át (állítólag akkor kezdődik a szezon... a fiam születése is erre a dátumra van kiírva...), az új meccseket a Sport TV-n!
Mondjuk szívesen néznék div1 meccseket is! Ott is vannak nagy derbik. Vmelyik magyar játékos mindenképp kiesik, úgyhogy van esély rá! Amúgy gólösszefoglalóval is kiegyeznék!
Steve Stone and Shaka Hislop are to leave Portsmouth in the summer after being told they will not be offered new deals.
Sad but true! Mekkora gól volt már a tavalyi szezonban Stone találata, amivel megvertük a MU-t!
Tudod milyenek az elvakult szurkolók, minden lehetőséget megragadnak!:) Redknapp nagyot hibázott azzal, hogy épp a Szentekhez ment át, ez bizony olaj volt a tűzre!
Nekem igazából mindegy ki marad bent, és ki esik ki, csak az szo momorít el, ha kiesik a Palace és a WBA is (márpedig így fest), és sem Király, se Gerzson nem igazol el, akkor a CocaCola Championship-ben már nem látjuk őket játszani, VAGY és ez mondjuk jó lenne, a Sport TV megvenné néhány Div 1-es meccs közvetítési jogát is!
Portsmouth fans will be supporting West Brom! tribalfootball.com - May 10, 2005
Portsmouth's biggest fan will NOT be supporting them this weekend against West Brom.
rnum=Math.round(Math.random() * 100000);
document.write('');
John Portsmouth Football Club Westwood, 42, wants Perrin to rest his first-team stars to help West Brom gain the win he hopes will send their hated rivals Southampton plummeting into the Championship.
Westwood, a Pompey fan for 29 years, said: "This will be the weirdest game I have ever been to because for the first time ever, I want us to lose.
"I know hundreds of fans who are going to the match hoping we lose. I want Milan Mandaric to play in goal and Peter Storrie at left-back.
"I would love Southampton to go down and if we can play a part in that by letting Albion win, I'm all for it.
"It would be the perfect justice after what Harry Redknapp put our fans and club through by joining them.
"I just want to see him get his comeuppance. They have lorded it over us for 27 years and I want to see how their supporters will react when they are forced to watch mediocre football. It will be the biggest booze-up I have had in a long time. Losing would be just perfect."
NA EZ A DURVA!
A Pompey fanok odaadnák a meccset a WBA-nak, csak, hogy Harry biztosan kiessen a S'oton-nal!