Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.15 0 0 78375

Ezt keresd.

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.15 0 0 78374

Na,a fiammal állok a sorban 4 kézben .ö meg én más néven van okos tojás.

Előzmény: YD-48-08 (78373)
YD-48-08 Creative Commons License 2015.09.15 0 0 78373

A csodálkozásodért kár volt új nevet gyártani. Te is széken ülsz,nem tengelyen... Egyébként én is megnézném a nagypofájú 21éves +60 évet a tengelyen eltöltött embert,mert olyan még jelenleg sincs. 

Előzmény: Törölt nick (78372)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.15 0 0 78372

Ha sikerülne elérnetek a 60 évet tengelyen   ennyi ésszel  és   hozzáállással    és  nagy  pofával, nagyon csodálkoznék.

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.15 0 1 78371

Volt ennél egy idéző jel a gyöngébbek  kedvéért!A  hozzászólást -az  idézetet -a  Sofförállás.com-ból  idézte.Erre  válaszoltok össze-vissza.

villamos  meg   egyebek.

Azon többet kéne gondolkodni  együtt ,hogy  kellene érvényt  szerezni  a napi 60 eurónak.

SLAYER-nek igaza van  .Összefogás  az nulla.    

Most  hogy  állnak  be a  határok  meglehet nézni a lóvét a  22-26ft/km dijazás  után!Ja  és  ebbe  minden  benne.

 

10.-e   után   lehet  okoskodni  a  fiatal  uraknak.

Amikor  elb@sztál egy  hónapot ,és  lóvé  nyista.De  ez  huszadrangú kérdés!GRATULÁLOK!

Előzmény: Törölt nick (78360)
Laczko.Attila Creative Commons License 2015.09.15 0 0 78370

Sajnos én sem és itt a fórumon lévő kezdők sem tehetnek mást, nekünk rá kell ülnünk kis pénzért is nem nagyon pofázhatunk.

Nekem is külföld a szándékom ha rutint szerzek, mert itthon jobb sosem lesz. Jelenleg reptéri teherárukban keresek robbanó szerkezeteket 450Ft / óra órabérért. Ezt hagyom ízlelgetni.....................

 

400 órát vagyok bent egy hónapban, hogy legalább valami pénzt is vigyek haza, én csinálom a beosztást a főnök nem szól bele, hogy mennyit vagyok bent. De ez vicc, minden felelőség az enyém, ha benézek valamit, mehetek börtönbe. Ez Magyarország!

 

Ja amúgy ha van itt prevost-os, akkor hozzánk jártok vecsésre!

Előzmény: SLAYER.74 (78368)
Laczko.Attila Creative Commons License 2015.09.15 0 0 78369

A 6000 jogsi margójára:

 

"A lap az Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Kft-től megtudta: a programra eddig több mint 25 ezren regisztráltak, jelenleg zajlik a toborzás. A csoportos tájékoztatók heteken belül megkezdődnek, majd ezután indul a képzés.

A Világgazdaság cikke szerint a több százezer forintos képzési költség megtakarítása mellett a kiválasztott jelentkezők biztos állást is kapnak." 

 

Hol adnak 6000 embernek sofőr állást, Wabinak csak harmad ennyi szerelvénye van. Bár ha meglátják az apróbetűs részt fejvesztve menekülnek majd az emberek. Én is regisztráltam, de úgy döntöttem inkább kinyögöm saját zsebből. 

SLAYER.74 Creative Commons License 2015.09.15 0 0 78368
Látom azért , ment itt a vita a 60 euró miatt.
Nem is csodálkozom , magyarok vagyunk , az összetartás szinte , a nullával egyenlő.

En megértem azt aki 24 ft/km ért is ra ül.
Mert nem tehet mást ,ra van kenyszerulve.
Vagy tele van adóssággal 2-3 gyerek mellett.

Vagy nem is akar változtatni , egyszerűen neki ez jó.
Tudom en is hogy nehéz a váltás, de ha megsem próbáljuk akkor csak ugyan olyan sirankozo , panaszkodóak maradunk , mint a kollégak a parkolóba.

Írtam lehet menni Ausztriaba is meg a nyelv sem nagy gond akarat kérdése és meglehet tanulni.
Úgy látom hogy a fórum is mostmár egyre jobban csak okoskodásba megy át.
Ahelyett hogy segitenenk egymásnak.
SLAYER.74 Creative Commons License 2015.09.15 0 0 78367
Ugylatszik , visszatér egy,kis emlék.
A szlovák is lezárja a határait, lehet vissza tér Kuty.
A maga kis 9 -12 órás várakozásával.

Sok új kamionosnak ez vízválasztó lesz

Közben már változott is a helyzet, a menekültek, új útvonalon fogják elérni a celukat.
oroszokon keresztül, így eljutva svédbe .

Érthetetlen ez, már az arab országok is fogadnák a menekülteket közzel 3 millió menekültnek van biztosítva legkondis sátor tábor .
És teljesen üresen áll.
kovitp Creative Commons License 2015.09.15 0 0 78366

Üdv ZÉ-86!

Hasonló stádiumban vagyok Én is a vizsgákkal, mint TE. Jogsi megvan, GKI vizsga jövő hét szombaton, és utána várakozás a kártyákra. Érdeklődnék tőled, hogy mennyi idő telt már el a kártyák igénylésétől? Tervezgetem, hogy kb. mikor tudnák munkába állni, de ahogy írtad, ezekre az ügyintézésre várakozások bizonytalanná tesznek minden.

Előre is köszi a választ!

Előzmény: ZÉ-86 (78349)
pumukli89 Creative Commons License 2015.09.14 0 0 78365

Meg is vagy,de mindenki mégsem lehet Gy.Feri. Aztán ott pihensz ahol akarsz.. A MAGNIT-nál dolgozó barátaid is fasza gyermekek.. Mennek 70-nel nekem meg öt rugó az előzése. Nem emlékszem még ADR esetében sem a kötelező 70 Km/ó haladásra. :(((( Baszkárcsoljanak egyedül,de csak addig amíg élnek. :(

Előzmény: Törölt nick (78360)
FZ-29-08 Creative Commons License 2015.09.14 0 0 78364

Áll a tökfej a tükör előtt meztelenül,jaj anyukám ha egy centivel hosszabb lenne én lennék a király!! A neje: Ha viszont egy centivel rövidebb lenne te lennél a királynő... 

 

Részlet a 77 Magyar népmeséből(AH 9617)

Előzmény: Törölt nick (78360)
Ashta Creative Commons License 2015.09.14 0 0 78363

"ki a f...om fogja a te cégedet választani bagóért..?"

 

Van erre egy népi bölcsesség a románoknál, lefordítom neked, aszongya: a lovak a hosszú útba döglenek bele, a hülyék pedig abba, hogy mások gondjain keseregnek... :)

Előzmény: Törölt nick (78360)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.14 0 0 78362

 

Valaki a másik oldalról nincs?vagy erre az  oldalra nem  jön....épp segget  ny@l ..a  tulajét.

Előzmény: Törölt nick (78361)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.14 0 0 78361

Ez  nagyon nagyon  igaz minden szava!!

Előzmény: Törölt nick (78360)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.14 0 0 78360

Szét kell nézni  a  hirdetések   között,az  magáért  beszél .Akár   500  ezer  ,és  ez   hogy  jön  ki   180 óra  25.5ft/km + minimál adjon egy  fényképet  és amig  fuvarra  várok  lesz  mit  köpködni!!   De még mindig találnak kollégát  aki  éhbérért  dolgozik a  tetű  siró  szutykoknak.Tolni a lóvét  bele a zsebbe  igy  aztán lesz  3 milliárdból   4-5 mert  ennek a fajtának  sosem elég!!  idézet:"Akár...?Kedves hirdető.Ugyanezért a melóért,ez a pénz még a minimumot sem üti meg,ha nem magyar rendszám van a járgányon.Akkor mondd meg nekem,ha ígyis úgyis hetekig távol kell lenni a családtól,ki a f...om fogja a te cégedet választani bagóért..?Kedves hirdető,csak hogy képben legyél:én ennél többet kapok minden nap ágyban alszom,asztalnál eszem,hétvégén a családommal vagyok.Nem putrizok hetekig,nem parkolókban lerakón,felrakón töltöm a hétvégémet bammeg!És képzeld még 13.-14 havi fizu is van,a cég kútján tankolok, és még sorolhatnám.Ja és meg sem kérdezem kedves hirdető,hogy ezt nettóban,vagy bruttóban képzelted el,mert ha bruttó,akkor menjél te a jó édes ...! Ha csak ennyi fussa jóbarát,vigyed te ukrajnába magad a bőrös félsertést,vagy ahova amit akarsz..!

Faszkalap fuvarosok még mindig variállnak a döglődés határán is ...! "Akár,lehetséges...stb.srb" Jobban járnánk bedöglenének,aztán a helyére betóduló nyugati vàllalkozónál ..vagy a MAGNIT-nál (Putyin...smile emoticon ) majd nem feltételes összegeket keresnek az új -fiatal sofőrök !"

Ashta Creative Commons License 2015.09.14 0 0 78359

Nem akarod érteni, hogy NEM MENEKÜLTEK, hanem alanyi jogon oda mehetnek dolgozni, ahol csak munkát kapnak, mert az azóta JÁR nekik? Nem menekültek, nem bevándorlók, hanem az EU állampolgárai. Tudom, nehéz ezt felfogni, meg nem is ezt mondja a sajtó, de ez a jogi státus. Róluk mint "menekültekről" a magyar baloldal/ellenzék szeret beszélni, mert azt akarják sugallni, hogy Orbán miatt szaladnak a magyarok nyugatra, nem azért, mert ott nagyobb a fizu és jobb az élet. :)

Előzmény: SLAYER.74 (78358)
SLAYER.74 Creative Commons License 2015.09.14 0 0 78358
Azért ez nagyban nem igaz.
Azért mentek ki főleg angolba mert ithon már úsztak a hitel adosagban.
Nem kel ezt szépíteni , unión belül is gazdasági bevándorlók .

Van aki megtalálta a számítását és jól,él.
És van,aki vegetál, de mégsem jön már haza mert ott meg mindig jobb az élet mint itt.

A volt szomszédom most volt ithon a családdal.
És most kezdi el az első vállalkozását, egy évig gyakorlatilag játék az egész ki lehet próbálni fog e menni.
Utána 5000 fontig nem kell adózni csak az ottani tbt kell fizetni ott is sávos adózás van 35 százalékos vagy 45 a legmagasabb .
Ott hagynak élni , itthon elég egy kis csúszás az adóval már a nav küldi is a büntető levelet.

Előzmény: Ashta (78356)
SLAYER.74 Creative Commons License 2015.09.14 0 0 78357
van is most balhé a 60 euró miatt ,
meg lesz is , de ha valaki akár jól keresni és élni is.
Akkor kimegy ausztriaba, és dolgozhat hétfőtől péntekig és megkereshet , 2500 eurót is bruttó.

Határ helyzet Engem suben után a német oldalon kísért egy kis ideig egy kisbusz majd a következő parkolóba le is vitt.

Nézte a fulket , papírokkal alig foglalkozott ,
hőfok -25 volt de azért bele neztek vissza is blombalta .
köszönt és mehettem is .

A német valamivel könnyebben áll hozzá mint az osztrák.
Ashta Creative Commons License 2015.09.14 0 0 78356

Azok, akik azóta mentek ki dolgozni, amióta Magyarország tagja az EU-nak, azok NEM gazdasági menekültek, hanem EU-s állampolgárként szabadon vállalnak munkát, hisz ezért léptünk be az EU-ba többek között. Nem kéne összemosni a 2 dolgot, még ha nagyon kézenfekvő is lenne egyeseknek. 

Előzmény: SLAYER.74 (78353)
Bombyna Creative Commons License 2015.09.14 0 0 78355

Ok te igy latod en meg mashogy. Ennyi. Ezek szerint nincs semmi sor pl subennel? Csodalkoznek.

Előzmény: SLAYER.74 (78352)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.14 0 1 78354

 

Mindenki megteheti hogy "gazdasági menekült"ként más országba megy dolgozni,mert uniós állampolgár.A jobb fizú reményében..Ahhoz először elhatározás kell.Nyelvtudás sem  utolsó szempont.Munkaszerződést  is értelmezni kellene.Fő  gondot ebben  látom.A  magyar  vállalkozó  ott  vesz  le pénzzel ahol  tud . A  törvényt  azért  hozzák hogy a nagytudású vállalkozó tudja mit kell elkerülnie.Ez a fórum  meg gondolom azért van..hogy  tájékozottabbak legyünk a változásokról.Ha egy kolléga megkapja a  60 euró/nap dijazást akkor  már  nem  írtam hiába!De tud  mire  hivatkozni a többi kolléga is.Felőlem  dolgozgathatunk 10-ért  is, és kempingezhetünk a  porosban szombat vasárnap. De ha  egy két vállalkozónak oda b@sz  költségvetési csalásért a  NAV, átgondolja a rafkós okos, hogy ez nem azért lett 60 hogy ő tömje a zsebét.  A  pofátlanság  netovábbja az  amikor  250-300 netto bért  kínál bárki.

A  bevándorló meg dobálja a kaját,követel ! Miért? Itt  már  nincs veszélyben...!4800 ft /nap/fő ennyit költ az állam  rájuk.Mi meg minimál...és  a  szád  alaphelyzetbe.

/60euró naponta  és a minimál  és  rendben van a  távollét.

 

Előzmény: SLAYER.74 (78353)
SLAYER.74 Creative Commons License 2015.09.14 0 0 78353
Azt meg nem kell elfelejteni, hogy minden most és pár éve évtizede kiment magyar, ugyan úgy gazdasági menekült mint a menekültek között is sok van ilyen.
Nem védem őket, de mindenkit így őket is megilleti a nyugalomban békében éles joga.


SLAYER.74 Creative Commons License 2015.09.14 0 0 78352
Azért nem kellene, le mauglizni beduinozni , ezeket az embereket.
Akik valóban menekültként jöttek, azoknak szetlotték a házaikat.
Nincs hova menniük, az ottani média , sorban nyomja hogy milyen jó és könnyű európában az élet.
Hát ezért jönnek , hogy mi lesz a vége ezt meg nem tudják.
De nagyon megfog változni a világ, új értékrendek fognak jönni.
Németország el iszlamosodasat, kb 2020 ra jelezték előre a demográfusok.
A teljes világ meg 2050 re lesz az iszlám hatalma alatt.
Hogy ebből mi igaz azt nemtudom, de már lehet látni hogy itt már népvándorlás van.
Nem Magyarország van itt veszélyben, mi csak tranzit vagyunk számukra.
Itt nekik európa kell , Főleg német francia, svéd norvég .

A német teljes határzárat rendelt el az ausztria német határon egyenlőre nyugalom van.
Semmit nem kell tenni csak az útiokmányokat kéri.
és ezt igyekszik is gyorsan végezni.

Majd gond a magyar osztrák határokon lesz mert az osztrák már felszólította, a magyar kormányt hogy zárja le a határokat .
Mert nem győzi a menekültek elszállítását.

Csak azt nem értem minek kellett szétverni a jó kis határorseget határvadász ezredeket.
A rendőrség se kiképezve sem az állomány nagysága sem felel meg a követelményeknek.
Előzmény: Bombyna (78339)
Bombyna Creative Commons License 2015.09.14 0 0 78351

Irhatna par sort aki mostanaban ausztiabol nemetorszagba ment  hogy milyen a helyzet hany orat kell varni stb.

Bombyna Creative Commons License 2015.09.14 0 0 78350

Jo lenne ha kiderulne. Mindenki mast mond.

Előzmény: Törölt nick (78342)
ZÉ-86 Creative Commons License 2015.09.14 0 0 78349

Üdv!

 

Pumukli89,Ashta,félreértelmeztem az infót,köszönöm a felvilágosítást:-))!Jogsim megvan,most a GKI kártyát és a sofőrkártyát várom,tehát még nem dolgozom.....helyem(hála istennek több cég is felvenne)megvan,de ez a magyar ügyintézés-heteket várni az iratokra,hadd ne mondjak semmit:-))!

 

További baleset és hatóságmentes közlekedést kívánok Nektek!

Üdv Z

pumukli89 Creative Commons License 2015.09.13 0 0 78348

Az hogy igazolás nélküli,nem azt jelenti hogy nem kell aláírnod az átvételét. Jó gurit a min is? Vagy már rendben vagy?

Előzmény: ZÉ-86 (78346)
Ashta Creative Commons License 2015.09.13 0 0 78347

"Ezt a vállalkozóknak be is kéne tartani"

 

Ezt nem kötelező kifizetni, csak ennyi lehet a legmagasabb érték. Vagyis ha te ezután is 40-et kapsz, abban nincs semmi illegális. 

Előzmény: ZÉ-86 (78346)
ZÉ-86 Creative Commons License 2015.09.13 0 0 78346

Sziasztok!

 

Sam06,Neked köszönöm az infót! Ez így lenne szép és jó............DE!Ezt a vállalkozóknak be is kéne tartani,valamint a kifizetéseket valakiknek ellenőrizni is kéne!Persze kis kapu itt is lenne,eléd tolják a papírt,írd alá hogy kifizették neked stb.....

 

További baleset és hatóságmentes közlekedést kívánok Nektek!

Üdv Z

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!