Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.14 0 1 4952

Szia!

Azt tanácsolom neked, hogy ha van a fényképezőgépeden önkioldó (időzítő) akkor azt használd (kb melled magasságába letéve a gépet). (Vagy ha más – esetleg a feleséged – készítené a képeket rólad akkor is jobb lenne, persze így se rosszak) Arányosabb képeket tudnál készíteni vele a testedről, és a tartó karod is látszódna a képen, nameg több féle beállást tudnál megvalósítani.  Én szívesen megnéznélek úgy is, hogy az egész fejed látszik a képeken, legalább hátulnézetben. Had Lássuk a szép hosszú szőke hajadat is. :)

Előzmény: CD fiú (4946)
CD fiú Creative Commons License 2016.11.14 0 1 4951

Igen közel jársz az igazsághoz. A ruhák valoban ilyen áron a kinaiban megvásárolhatok. A paroka, bugyi, melltarto, smink készlet, harisnya van jopár, de azok árát is jol becsülted meg. A táska viszont eredeti olasz és a ruhák többszörösébe került és a feleségemé. Ezzel csak azt akartam ilusztrálni h nem kell több tizezret költeni, hogy jol érezd magad nöként.

Előzmény: Tarnakövy (4948)
CD fiú Creative Commons License 2016.11.14 0 1 4950

Bocs de attol igényesebb vagyok hogy turkálobol öltözködjek!

Előzmény: pandora1 (4949)


pandora1 Creative Commons License 2016.11.14 0 1 4949

És, ha a felső, szoknya, táska, cipő turkálós akkor az egész nincs 5000

Előzmény: Tarnakövy (4948)
Tarnakövy Creative Commons License 2016.11.14 0 1 4948

Ha azt számolom, ami látszik, akkor a felső 2 000, a szoknya 1 500, a cipő 5 000, harisnyanadrág 500, ez így 9 ezer. A táska kölcsön van gondolom. De ha a teljes felszerelést 0-ról inditjuk, akkor ehhez jön a smink 5 000,(de ebben benne van körömlakk, alapozó, szemfesték, spirál, rúzs, púder) a paróka 5000, bugyi 500, melltartó 800, ez plusz 11 300, tehát 20 300. Ja meg a táska 2 000, igy máris 22 300 ft. Ésd nem számoltam még a bizsukat. 

Előzmény: CD fiú (4946)
CD fiú Creative Commons License 2016.11.14 0 3 4946

 

Az ígért képek, sajnos már levetkőztem mikor rájöttünk a minőséggel gondok vannak. Kérdés kb mennyibe került ez a beöltözésem?

CD fiú Creative Commons License 2016.11.14 0 1 4945

Nem bántottál meg és a kaviár-homár vonalat azért mondtam, hogy az arányok érezhetők legyenek ( még nem ettem kaviárt és homárt).

Szerintem nem fogod sokáig bírni, tapasztalatból tudom, hiányozni fog. A cigiről leszokást nem tudom nem cigiztem soha, de a kv-t ha nem is napi 6-8, de 2 biztos iszom. Ez van az átöltözéssel. Most télen a sötétség miatt a sok ruha, sál szinte mindent takar és tuti nem ismer rád még a szomszéd sem, max azt hiszi az új nőd titkolózva jön ki tőled. Ne légy pesszimista, félénk inkább élvezd a szellőt ahogy a szoknya alá beillan és a harisnyán keresztül is bizserget.

Nem akarlak rábeszélni, de egy darabot szakítasz ki magadból ha feladod.....

Előzmény: Gabrielle Cd. (4942)
atttti86 Creative Commons License 2016.11.12 -1 0 4943

Gabrielle cd honnan irsz?

Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.11.12 -1 0 4942

Igen, értem.

Akkor először is leszögezem, hogy vidéki vagyok.

Másik pedig nem kaviár-homár vonalon élek.

Harmadik, én is 3-4 ezres ruhákat vettem maximum. 

Havi szinten 6-8 ezret is elköltöttem, ami esetemben két heti élelem, déli menüvel együtt. (menü: 600-700 Ft)

 

Nézd, nem fogok senkit rábeszélni, hogy ne öltözzön át most már. Kicsit olyan, mint például a cigizés. Ez is egy életstílus. Te azt mondod leküzdhetetlen, szerintem nem. 

Mindössze annyit akarok mondani, hogy mindenki saját maga alakítja sorsát. Én így döntöttem.

 

Remélem, senkit nem bántottam meg, téged sem.

 

Mindenkinek kellemes hétvégét.

 

Előzmény: CD fiú (4937)
atttti86 Creative Commons License 2016.11.12 -2 0 4941

Crosshunter:nagyon rendbe vagy!

Ditke baba CD Creative Commons License 2016.11.12 0 0 4939

Köszönöm szépen az elismerést. Jólesett. Készülök írni egy másik topicra is. Üdvözlettel DB

Előzmény: Gabrielle Cd. (4935)
CD fiú Creative Commons License 2016.11.12 0 2 4937

Most kicsi eszmecsere eltérésünk (vita) van, lesz. Méghozzá az okokkal kapcsolatban. Én is szeretek enni, módjával és ínyenceket. Nem sírok az anyagiak miatt, hisz aki sír attól el kell venni, aki dicsekszik annak adni kell...... Hidd el a CD egy életstílus, egy vágy, egy LEKÜZDHETETLE vágy. Mindenkinek másként alakult ki, de azt hiszem ez egy életre szól. De vissza az evéshez. Ha valamiért kiköltekezem akkor lehet nem kaviárt eszek, csak zsíros kenyeret hagymával, ha soknak találok egy ruhát, cipőt, bugyit harisnyát megkeresem az olcsóbb változatát az Ázsia Centerben. Egy bugyi 400ft, harisnya ami már mutat is 7-800 ft. Ruhák is vannak már1-2000 ft-ért Csizma 4-5000.  ( beöltözök a hétvégén és kíváncsi lennék rá a fentiek olvasata alapján kb menyibe kerül ezt jó lenne ha megbecsülnétek).NEKÜNK ezek is megfelelnek, hisz nem napi 8-10 órában viseljük, nem szakad szét a tömegközlekedésben, nem kell bírnia a mindennapi nők strapáját. Mi órákra élvezzük csak azt pedig jól bírják. A MI sétáink nem rohanás, csomag cipelés, gyerek a karon, buszon lökdösődés.... Remélem érted mit szeretnék ezzel sugallni.....

Előzmény: Gabrielle Cd. (4934)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.11.12 -1 1 4936

Gratulálok. 

Az ilyen apróságokkal kezdődik minden. 

Jó időzítés, nem feltűnően viselkedni, hanem átlagosan.

Anno az ilyeneknél vagy a postás esetén a női ruhára vettem fel a férfi ruhát. Egy-két perc alatt felkapom meg leveszem a ruhákat.

Sőt olyan is volt, hogy boltba mentem el vásárolni, a női ruhára vettem rá a férfit. Fel sem tűnt, hogy rejtegetnivalóm van.

Előzmény: Otanerb (4922)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.11.12 0 2 4935

Nagyon szépek a beszámolóid. 

Ilyenek miatt kezdődtek el a nagy bevásárlásaim, később a sétálások, vásárlások nőként.

Le a kalappal előtted.

 

Előzmény: Ditke baba CD (4921)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.11.12 -1 0 4934

Igen, cd vagyok.

Travinak azért nem mondom magam, mert nem vonzanak a férfiak.

Bár fantáziáltam sokat erről, hogy férfi magáévá tesz, de többnyire utolsó pillanatban visszaléptem.

Pedig egy-két alkalommal hajszálon múlt az összejövetel. 

 

Lemondás nem is megy egyről a kettőre. Viszont, ha tudatosan cselekszünk, apránként menni fog szerintem.

 

Az okát kérdezed, erre a legtöbben a család, barátok, esetleg az anyagiak miatt mondanák az illetők.

Tőlem kérdezed, hogy miért döntök emellett?

Mint már írtam, a legutóbbi kiruccanáskor egy ismerősbe botlottam meg. Szerencsére nem ismert meg, mert sehol sem kaptam tőle utalást, hogy látott itt-ott. Eme újbóli megismétlése miatt határoztam el, hogy nem sétálok nőként az utcán. 

Másik ok az anyagiak. Nem tudom, te hogy vagy vele, de én "nagyevő" vagyok. Azaz szeretek enni. Utóbbi hetekben nem egyszer le kellett mondanom a finom, olykor kedvenc kajáról vagy ebédről, mert nincs hozzá pénz. 

Ennyi az lemondásom főbb okai.

Előzmény: CD fiú (4913)
crosshunter Creative Commons License 2016.11.11 0 1 4933

köszönöm a pozitiv visszajelzést..:-I

Előzmény: yeti36 (4932)
yeti36 Creative Commons License 2016.11.11 -3 0 4932

Nagyon szexy vagy,nekem bejössz

Előzmény: crosshunter (4931)
crosshunter Creative Commons License 2016.11.11 -1 6 4931

mondjuk szeretem a leginggs-et is és az elegáns fehérnemüket is..:-)

crosshunter Creative Commons License 2016.11.10 0 0 4930

igen egy jo minöségi harisnyatarto és hozzá egy gyönyörü combfix tényleg jo lenne de sajnosn még nem tudtam szerezni..de majd az is lesz..:-)

Előzmény: Otanerb (4929)
Otanerb Creative Commons License 2016.11.10 0 2 4929

Úgy érzem a "nagymamás képeket" rám értetted :D, igen én inkább ezt a szolidabb stílust képviselem, vagy mondhatom úgy is, hogy még nem mertem kipróbálni magam szexisebb öltözetekben. Mindenesetre úgy érzem a te képed is jó lett, bár nekem kicsit olyan összevisszák a színek, ha már szexi dolgok akkor én valami jó kis harisnyatartós szettet próbálnék ki :) 

Előzmény: crosshunter (4928)
crosshunter Creative Commons License 2016.11.10 -1 0 4928

köszönöm..ez inkább az én világom..de a nagymamás képekkel sinncs semmi baj..:-)

Előzmény: sexyfiu86 (4927)
sexyfiu86 Creative Commons License 2016.11.10 -1 0 4927

Imádom a rossz időt főleg ha ilyen szexibe öltözöl,nagyon izgató vagy!!!

Előzmény: crosshunter (4926)
crosshunter Creative Commons License 2016.11.10 -1 9 4926

most hogy itt a rosszidö gondoltam kattintok párat..akinek tetszik majd megirja:-) akinek meg nem az is..:-)

CD fiú Creative Commons License 2016.11.10 0 2 4925

Ez érdekes, mert kora ősszel nekem is volt ilyen élményem, hogy séta előtt már beöltözve, indulás, szürkületben jöttem rá a kert végén a kerti tó partján a napozón maradt a tablettem. Feleségem már a kocsiban ült és nem volt hajlandó kimenni érte, így azt a 40 méter oda és 40 vissza kénytelen voltam így menni. Törekedtem a nem sunnyogásra, hogy ha a szomszédok ki is néznek ne tűnjön fel, max egy vendég hölgy az. Jó pár napig félve figyeltem a szomszédokat, de semmi fura nem látszott rajtuk. Ismerem az érzést amit kivált egy ilyen helyzet, tényleg jó dolog.

Előzmény: Otanerb (4922)
CD fiú Creative Commons License 2016.11.10 -1 1 4924

Szia! Én azt hiszem kik ezt az oldalt a beszélgetéssel, élménybeszámolóval, képekkel fent tartják, mind azt érzik amit TE mikor "nővé" válnak, mikor készülnek rá és elkészülnek. Boldogok az érzés miatt, boldogok, mert tetszenek maguknak, boldogok, hogy átélhetik a vágyaikat. Pont ezért tartjuk magunkat CD nek és nem transzvesztitának, biszexnek. Láthatod a szexuális jellegű képeket itt le is húzza a társaság arra vannak más oldalak. Az, hogy vannak más érzéseid is a saját nemed iránt nem azt mondja, hogy transzvesztita vagy, esetleg bi. gy amerikai kutatás eredménye szerint az emberek 80% érdeklődik a saját neme iránti szexuális élményhez és közel 65% legalább egyszer meg is teszi azt és ezek az emberek nem tekintik magukat binek, csak egy érdeklődési vágynak.

Előzmény: Ditke baba CD (4921)
pandora1 Creative Commons License 2016.11.10 -1 0 4923

Szia! 

Írtam neked, ha komolyan gondolod jelezz vissza a címemre. 

Előzmény: stylettoo (4905)
Otanerb Creative Commons License 2016.11.09 0 5 4922

Ismét egy újabb kellemes kis élményt szeretnék veletek megosztani.

Az egész úgy kezdődött, hogy a tervezettnél pár órával előbb jöttem haza a suliból így sok dolgot megtudtam csinálni otthon amire a héten eddig nem volt időm. Viszont ami érdekes az egészben, hogy egyedül voltam otthon és tudtam, hogy senki nem fog hazajönni estig. A CD mivoltam egyből jelzett is, hogy akkor itt az idő átöltözni, felkaptam az új kedvenc harisnyám (imádom az anyagát) egy szolid kis pántos magassarkút, a múltkor vásárolt szoknyát, 1-2 kiegészítő még, fehérneműk ilyesmik viszont a felső most lemaradt :( Sajnos nem találtam az ízlésemnek és a méretemnek is megfelelőt. Na sebaj azért úgy nagyjából összeállt a szett és kezdődhetett a délutáni ügyködés. Minden jól ment majd legnagyobb ijedtemre megcsörren a telefon, anya hív és mondja, hogy nagyon soká jön ezért segítsek neki és töröljem le a port, illetve egy gyors felmosást csináljak. Lenyugodtam, rájöttem, hogy nem kell pánikolnom, viszont eszembe jutott, hogy bakker az összes tisztító szer a pincébe van és ahhoz ki kell menni a lakásból, a szomszédok simán észrevesznek szóval vetkőzhetek, ha nem akarok bajba kerülni. :'( Átgondoltam a dolgokat és rájöttem ha most csak egy 5 perces sétáért levetkőzök majd aztán vissza öltözök az egy oltári nagy hülyeség mert magával az öltözködéssel vagy 5x annyi idő elmegy mint amennyi ideig alapból tartana az egész. Aki mer az nyer alapon a rajtam lévő ruhákban és cipőben mentem le, közben imádkoztam, hogy senki ne lásson meg, ne történjen semmi váratlan. Szerencsére minden jól alakult, és rendkívül érdekes, de egyben jó érzés volt amikor a harisnyás lábaimon éreztem, hogy felfut a hideg egészen be a szoknyám alá, ez úgy lett volna érdekesebb ha combfixben vagyok :) na majd legközelebb...

Ditke baba CD Creative Commons License 2016.11.08 -1 2 4921

Szia !  Eleinte nekem is gondot okozott, hogy minek tarsam magam.Eleinte csak az átöltözések, később

már a teljes átalakulás . Minden lépés izgalmat okozott a bugyi felhúzásától a körmök kifestésén át a pudero-

zásig, rúzsozásig. Legjobb érzés mindig a harisnyatartó pántjainak bekapcsolása.  Ez mind a CD mivoltomat

erősíti, bár ezt a megnevezést az utóbbi időkig nem ismertem. Nem tudtam magam elhatározni arra, hogy

"kilépjek az árnyékból " így maradt a kettősség. A családomat sem akartam elveszíteni, biztosan tudom, hogy

nem értettek volna meg. Volt hát a nagy szervezést igénylő női beöltözés, és esti séták st. Készítettem fotó-

kat is önkioldóval. Egy idő múlva mégis ez már kevés volt, válaszoltam néhány társkereső hirdetésre, és én is

adtam fel ilyeneket. Több melléfogás után végül összejött a dolog, egy dunakanyari szállodában egy illető az

asszonyává tett. Ezért vagyok hát transzvesztita. Bár lehet, hogy a biszex jobb kifejezés.

Előzmény: CD fiú (4919)
Otanerb Creative Commons License 2016.11.08 0 3 4920

Rendkívül különleges és izgalmas amiket elmeséltél. Az elmondásid alapján valahol az elején járhatok a dolgoknak, alig van pár cipőm, 1-2 szoknyám és körülbelül ennyi, na jó egyedül harisnyából van tetemes mennyiség de az is csak azért mert könnyű elrejteni, egy cipőt pedig már nem annyira. Szerintem az én esetemben nem sok minden fog változni amíg a szüleimmel élek, jóformán lehetetlen itthonról úgy elmennem, hogy ne lásson valaki női ruhában ahogy kijövök és akkor már hamar vége mindennek mert ha a környéken lebuknék, na mindegy nem is merek belegondolni. Inkább arról álmodozom, hogy ha lesz saját autóm akkor elég szépen megnyílnak előttem a lehetőségek szóval van mire hajtanom :)

Addig maradnak a kis örömök, mint pl ma nem volt itthon senki pár óráig, kis időre átöltöztem, majd egyszer csak csönget valaki... Rendesen megijedtem, viszont miután összeszedtem magam láttam, hogy csak a postás. Sietnem kellett mert ha nem megyek ki 1-2 percen belül akkor már volt nincs posta. Szóval gyorsan kerítettem egy kabátot, szerencsére pont a fogason volt anya hosszú kabátja, és úgy gondoltam most egy átlagos fekete kabát az nem gáz, nem leszek feltűnő. Szerencsére minden rendben is volt, jóformán rám se nézett, csak a telefonját nyomkodta amíg aláírtam a papírokat, viszont a tudat hmm... a legjobb érzés volt, hogy tudtam a kabát alatt szoknyában, combfixben, kitömött melltartókban és egy kellemes ünnepi ingben állok ott. Bízok benne, hogy később nagyobb élményeim is lesznek, de úgy gondolom kezdetnek ez se rossz :) 

Előzmény: Ditke baba CD (4911)
CD fiú Creative Commons License 2016.11.08 0 1 4919

Szia! Amiket leírtál tényleg izgalmas, hihető csak nagyon komplikált lehetett. Én tuti a munkahelyemen nem tudnám így megvalósítani, hisz az első alkalommal lebuknék ( igaz nekem erre nincs is szükségem, tudja a feleségem). A másik pedig a megnevezésre vonatkozik aminek tartod magad. Én CD vagyok, hisz az átöltözésen kívül mindenben férfi vagyok, férj, heteró szerepben élem a nemi életem. A transzvesztita pedig az átöltözése kívül női szerepben is érzi jól magát és biztos más értelmezési pontok is vannak ami a TE leírásodra nem mutatnak, hisz TE csak átöltözöl sétálsz titokban és nem vállalod fel még a feleséged előtt sem ezt az életvitelt. Világosíts fel ha ez nem így van, nem vetettem bele magam ennyire ebbe a témába.

Előzmény: Ditke baba CD (4916)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!