Keresés

Részletes keresés

To-ny Creative Commons License 2016.11.06 -1 2 4910

Sziasztok! Ötvenes pasi vagyok. Van kedve valamelyikötöknek e-mailes beszélgetésekhez? Szimpátia esetén találkozhatnánk is. Persze, nem tudom, helyénvaló- e ez a próbálkozás itt részemről. Remélem.

Otanerb Creative Commons License 2016.11.05 0 2 4909

Nagyon izgalmasan hangzik amit írtál és sok erőt ad a folytatásra. Amikor csak én voltam nőként, női ruhákban a szabad utcán az csodálatos érzés volt, fújt a hideg szél éreztem a harisnyámon, de úgy különösen nem fáztam mintha nadrágban lettem volna csak sokkal jobb :) Lehet én vagyok a furcsa, hogy nekem nem egyből a szexualitás jut az eszembe, de amiket te írtál... Na azok az élmények amiért megéri ezt csinálni legalábbis számomra. Utcán sétálni este, forgalmas helyen sétálni, buszozni, metrózni, vásárolni nőként, 5 millió cipőt felpróbálni, mennyire jó élmények lehetnek ezek, de egyedül ezt azért kegyetlen nehéz csinálni.

Ha vannak még tanácsaid, élményeid kérlek oszd meg velem/velünk és köszönöm :) 

Előzmény: Ditke baba CD (4908)
Ditke baba CD Creative Commons License 2016.11.05 0 3 4908

Szia ! Én is így kezdtem, nagyon félénk voltam, de izgultam a női cuccokra.Eleinte csak sötét este

merészkedtem az utcára, de nagyon élveztem, hogy a szoknyámat lobogtatta a szél. Nehezen jutottam

el addig, hogy be merjek menni egy boltba női ruhában. Persze, bugyit vettem. Villamoson utaztam,

mint nő, és női WC-t használtam.  Fizettem előre, és utólag is... Ez gyanus volt, de megúsztam.

Kisasszonynak szólítottak az Örs vezér téri aluljáróban, amikor vásároltam valamit. Nagyon izgalmas

idők voltak ezek. Abba ne hagyd !! Próbálj eljutni  arra a szintre, amire én. Csak az érzéseidre hallgass,

ne azzal törődj, mások mit gondolnak. Ha szereted a női fehérneműt, bugyit, kombinét, harisnyatartót,

viseld, ha lehet nem csak titokban. Kívánom, hogy megtaláljon, aki éppen Téged keres.

Előzmény: Otanerb (4672)


Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.11.04 0 1 4907

Az első képen levő párosításokat, főleg a harisnyát felejtsd el.

Fekete harisnya legyen, felül fekete vagy piros kabátszerű felső/kardigán legyen rajtad.

A szoknya-top páros előbbiekkel válik igazán elegánssá, nőcisebbé.

Előzmény: harisnyás vivi (4902)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.11.04 0 1 4906

Nekem már túl sok is az adrenalinbomba. Szerintem van egy pont, mikor egyszerűen "megállj!"-t kell mondani.

 

Több, mint tíz éve vagyok a rabja ennek. Első alkalommal anyu ruháiban, és tornacipőben mentem ki. Főleg futottam benne. Kb. négy évig szinte csak tornacipő volt a fő lábbeli. Néha az anyu szandálja. 

Komolyabban nővé formálni magam 20 felett kezdődött valamely történet hatására. Ekkor vettem parókát, rúzst. Az arcom nem nőies. 1,5-2 éve találtam meg a kozmetikusomat. Jól áron, illetve nagyon szépen dolgozik. Átestem pár gyantázáson (mellkas, láb). Második hét vége felé viszket a kinövő szőrzet. Szerencsére rokonok előtt sosem volt lebukás.

Első alkalommal harisnyát sem vettem fel, még ha fàztam is a hidegben.

 

Az eddig elért eredményeim:

Sok-sok séta, futás, néha kerékpározás éjszaka női ruhában.

Négy szórakozóhelyen ittam és/vagy női mosdóra mentem nőként.

Egy-két férfi leszólított az utcán, esetleg szórakozóhelyen, mikor nő voltam.

Két-három éjszakai boltban vásárlás, csoki-rágótól tamponig-betétig szintén nőként (ritkán civil férfiként is).

Sikeres autós, kamionos megállítás párszor női ruhában való séta közben.

Férfiként ruhaboltban próbáltam fel női ruhákat.

Utoljára hagyva ezt az élményeket, mert szerintem inkább negatívként éljük át (harmadik-negyedik után nem állnak meg, ha felismernek). Szóval ezek a rendőri igazoltatások. Elsőnél nem volt nálam személyi, szerencsére megúsztam. Egy kis táskában elfér az is, illetve pénz is legyen nálatok.

 

Nekem már nem adnak ezek akkora adrenalint. Bár van egy-két bakancslistabeli elem, aminél nincs pipa, de már nem is szívügyem megvalósítani.

 

 

Most pár szót a leszokásról.

Valamikor tavasszal írtam egy folyamatot, amit idén kétszer el kezdtem megvalósítani. Leghosszabb időszak női ruha(darab) nélkül három hét. Ez augusztusban volt.

Most a legutóbbi séta hatására még nagyobb elhatározással vágok bele. 

Az utcára való kilépés megszüntetése lesz számomra a legkönnyebb, főleg a hideg miatt. Második legkönnyebb a felesleges ruhadaraboktól és sminkkellékektől-parókától való megszabadulás. A többi már kicsit több időt vesz igénybe, viszont nem lehetetlen.

Megjegyzés: ha egyszerre dobtok ki minden, sokkal több pénz fog elmenni a háztól női dolgokra, mint másik verziónál. A hiányérzet nagyon erős vonzalmat fog táplálni, így akár adósok is lehettek.

 

 

Na, most kiírtam magamból mindent. Bízom benne, hogy mindenki megleli a neki tetsző részt.

További jellemes szórakozást.

Előzmény: CD fiú (4899)
stylettoo Creative Commons License 2016.11.04 0 1 4905

Sziasztok mindenkinek

Nagyon sürgős, keresem azt a vállalkozó szellemű transzvesztitát, crossdressert, cipőfetisisztát vagy egyszerűen csak azt a valakit aki átvenne tőlem pár darab, illetve pár pár női cipőt, csizmát, szandált, papucsot. Nagyon vegyes a választék és teljesen ingyen adom oda, a méretek olyan 41-estől felfelé. Java része persze 41, de sok 42, pár 43 etc., etc.,

 

Ja és a lényeget nem mondtam, körülbelül olyan párszáz pár női cipőről lenne szó, egyetlen feltételem, hogy egyben kellene az egészet elvinni, nincs válogatás, turkálás. Nagyon komoly gyűjteményről van szó, és nem fejteném ki, hogy miért akarok megszabadulni tőlük. Lényeg, hogy nem akarom kidobni a hosszú évek alatt felhalmozott komoly gyűjteményemet, használja valaki, tegye őt boldoggá, élvezze. Én már sajnos túl vagyok rajta......

 

Érdeklődni:   stylettokukacfreemailponthu

love-hot-girls Creative Commons License 2016.11.03 0 0 4904

dögös ^^ főleg a cipő <3

Előzmény: déliszomszéd (4853)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.03 0 2 4903

Hol érdemes budapesten cipőket, ruhákat válárolni?

Ezt a kérdést te sem gondolod komolyan!!

De válaszolok neked!

Indulj el a Petőfi hídtól a Nyugati felé és ha nem találsz meg is érdemled a hiányos ruhatárad!

 

nem volt bátorságom vásárlásra...

hát hát hát

aki szeret "nő,, lenni nőiesen öltözködni annak bizony mernie is kell és áldoznia is a jóért!

Ha szégyelled, nem is mered felvállalni önmagad,és ez baj!

Én, és itt még sokan mások is bármikor bemegyek egy  üzletbe ha úgy érzem van ott valami amit megszeretnék venni! [bugyi harinaci hari tartó stb stb]

Légy tisztában női méreteiddel és úgy kérj,vagy válogass, méret szerint! pl xl xxl m. s. l.

Igaz,én nadrágos"csaj,, vagyok,de ha a szoknyát szeretném akkor is bemernék menni olyan üzletekbe ahol nekem tetsző női dolgok vannak!

Ki ítél és ki ad neked enni mond?

Merj ,és merd felvállalni dolgaid! Természetesen más egy munkahely,iskola ,de az utca és az üzletek nem foglalkoznak annyira sem veled mint te azt gondolnád!

további sok sikert és bátorságot neked

Pb.

 

Előzmény: harisnyás vivi (4902)
harisnyás vivi Creative Commons License 2016.11.02 -1 3 4902

Sziasztok. Régen írtam írtam ide utoljára. Még mindig hiányos a ruhatáram. Hol érdemes budapesten cipőket, ruhákat válárolni? (eddig nem találtam olyat ami tetszett volna vagy nem volt bátorságom vásárlásra).

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.02 -1 1 4901

Én szoktam próbálgatni a sminkelést, de eddig elégedett csak akkor voltam, amikor más csinálta meg nekem.

Előzmény: Törölt nick (4900)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.01 0 1 4900

Ti fel tudjátok rakni magatoknak a műszempillákat? Nekem még nem sikerült. :(  Egyáltalán sminkelni szoktatok?

 

CD fiú Creative Commons License 2016.11.01 0 2 4899

Mi is sétálgattunk már a feleségemmel, de mi elmentünk másik településre. Én élveztem mikor kerek szemekkel néznek rád mert az arcvonások sajnos férfiasak, de a ruha járás ribancos lidikür tartás inkább nőies a magassarkuban. Ezért érdekes az utca. Mi nagyszülői örökségből most ujitunk fel egy kis házikót Velencei tónál. Alig várom a nyarat,a corzón sétálgatni.

Ne add fel a sétákat a szép emlékek és komoly adrenalin bombák a mi számunkra

Előzmény: Gabrielle Cd. (4895)
CD fiú Creative Commons License 2016.11.01 0 0 4898

Jol áll rajtad

Előzmény: déliszomszéd (4893)
Tarnakövy Creative Commons License 2016.10.30 0 3 4897

Na, te aztán nagyon hiányzol ide. :-( 

Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.10.29 0 2 4895

Sziasztok!

 

Elmesélem a legutóbbi kalandomat.

 

Kozmetikusom megcsinálta a sminkemet. Ezáltal sokkal nőiesebb arcot varázsolt, mint ha magam csináltam volna.

Aznap este át is öltöztem és nőként elmentem sétálni.

Egyik szórakozóhelyen sokan voltak, így csak elmentem mellettük. Szerencsére senki nem követett. Viszont, míg ott voltam, arra lettem figyelmes fél füllel, hogy talán rólam beszélnek. Lehet ezelőtti sétálásomnál ott volt.

Elgyalogoltam egy kevésbé ismert helyre is, de az zárva volt.

A két presszó közti séta alatt egy-két járókelővel vagy autóssal találkoztam.

Egyszer egy kereszteződésnél összefutok egy ismerőssel. Úgy tűnt, mintha felismerne, egy ideig követett is. De azalatt sosem szólított meg. Pedig direkt csendesebb utcába mentem.

Viszont egy alkalmas pillanatban sikerült meglógnom. Gyors hazamenés, aztán szép lassan elaludtam.

 

Ezzel egy korszak fog lezáródni. Minél több embert ismerek, annál veszélyesebb a terep.

Hisz mindannyian félünk, hogy egyszer olyan valaki(k) előtt bukunk le, akik közel állnak hozzánk.

Zárójeles gondolat: Ez volt eddigi kalandjaim közt a legizgalmasabb, illetve legfélelmetesebb is. Ezekhez képes a rendőri igazoltatások semmik. Harmadik után nem is nagyon foglalkoznak veled, ha ugyanazok állítanak meg.

 

Remélem, nem vettem el a kedveteket, hiszen aki mer, az nyer.

 

Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.10.29 0 1 4894

Igen! Ilyen a jó miniszoknya. Takar mindent, de hajolásnál sem látszódik ki a fenék alja.

Ezt egyben az egyik fórumozónak üzenem.

 

Neked délibáb csak annyit, hogy szép vagy. Igaz, az a fajta póló nem stílusom, de afelől lehet jó.

Előzmény: déliszomszéd (4893)
déliszomszéd Creative Commons License 2016.10.28 0 1 4893

Köszönöm:) Állva ilyen. A szoknya ugyanaz.

Előzmény: Gabrielle Cd. (4889)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.10.28 0 2 4892

Szia!

 

Remélem fogunk még viszont látni téged vagy hasonló gondolkodású nőket, lányokat.

Igenis kell egy-két női fórumozó ebbe a topicba. Egyrészt függetlenként  olyan dolgokat is észrevesznek, amik mi nem. Másrészt egy-egy női fortélyt is megtudhatunk.

További sok boldogságot kívánok neked/nektek magam, illetve a többi tagok nevében.

Előzmény: Törölt nick (4875)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.28 0 1 4891

Köszönöm a kritikát, előszedem a hosszabbakat. Ez olyan rég volt rajtam hogy elcsábultam.

Előzmény: Gabrielle Cd. (4888)
KissCD Creative Commons License 2016.10.28 0 1 4890

Szia,

Köszönöm a hozzászólást. Alexpressről rendeltem, 48 eFt volt. Két hét alatt meg is érkezett, ingyenes szállítással. Nagyon jó, mert előtte csak 1 óra volt sminkelés a beöltözés előtt. 

Előzmény: Gabrielle Cd. (4887)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.10.28 0 1 4889

Nagyon jók, elegánsak. Állva is kellett volna fotó a szoknyahossza miatt.

Fontos, hogy a hátsót rendesen takarja.

Előzmény: déliszomszéd (4853)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.10.28 -1 0 4888

Elsőnek nem is rossz. Sőt, nagyon jók a párosítások.

Mindössze annyit fűznék hozzá, hogy kicsit hosszabb szoknyát vegyél fel.

Előzmény: Törölt nick (4854)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.10.28 0 1 4887

Nagyon jó az öltözet, 30-40 év közötti nők viselnek hasonlókat.

Az álarcod honnan van, ára mennyi volt?

Előzmény: KissCD (4867)
déliszomszéd Creative Commons License 2016.10.26 0 1 4886

Ne már:((((

Előzmény: Törölt nick (4875)
Lowrance Creative Commons License 2016.10.26 0 0 4885

Szia. 

Nekem nagyon bejön! 💋

Előzmény: Törölt nick (3702)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.26 -1 0 4884

Bocsánatot kértem, mit csináljak még?

Előzmény: Tarnakövy (4882)
Géza81 Creative Commons License 2016.10.26 -1 0 4883

!!! 

Előzmény: Törölt nick (4881)
Tarnakövy Creative Commons License 2016.10.26 0 1 4882

Azért mert neked szar napod van, nem kell másnak is azt okozni. Na meg azért vagyunk emberek, hogy gondolkodjunk. De te tudod, nekem hiányozni fog a hölgy. Ugylátom másnak is. Remélem ez javít a szar napod túllépésén. Én levontam a következtetésem, te meg éljél azzal amit csináltál. Csak ne csodálkozz hogy neked semmi se jön össze.

Előzmény: Törölt nick (4881)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.26 -1 0 4881

Elnézést kérek, szar napom volt és abban a pillanatban úgy éreztem, hogy a szerintem gyönyörű Josephine-t bántja, kioktatja a hölgy, pedig nekem nagyon tetszett minden képe.

Ezennel önkritikát gyakorolok, tévedtem és elhamarkodottan írtam a hozzászólásomat.

BOCSÁNAT!

Előzmény: Tarnakövy (4879)
sexyfiu86 Creative Commons License 2016.10.26 0 0 4880

izgató és gyönyörű lábaid vannak,sztem nagyon szexi ez a szoknya.szivesen megismerkednék veled

Előzmény: Törölt nick (4854)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!