Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Laczko.Attila Creative Commons License 2015.09.18 0 0 78406

Max a Waberers fizette nekik, szokott ilyet csinálni. A jogsira 1.5 év a betanulásra 1 év, az mindjárt 2.5 a Wabinál.

Előzmény: Laczko.Attila (78405)
Laczko.Attila Creative Commons License 2015.09.18 0 0 78405

Hogy volt veled ma két ember vizsgázni, mikor a tanfolyam még el sem indult?

 

 

Előzmény: szepit177 (78400)
arpipapa6107 Creative Commons License 2015.09.18 0 0 78404

Úgy tudom, hogy vesz fel kezdőt.

Előzmény: szepit177 (78400)
kacagógerle Creative Commons License 2015.09.18 0 0 78403

Vagy az is lehetséges, hogy egy munkaerőkölcsönző cégnek adták ki a munkaerő keresést, és ezért egyező a telefonszám...

Előzmény: szepit177 (78400)
BiharyG Creative Commons License 2015.09.18 0 1 78402

GPS, tudom ahány márka annyi hiba és annyi jó tulajdonság, de körülbelül melyik lenne az elfogadható? Már szedtem a telefonra Waze-t, meg google maps-ot, de nem hinném, hogy ez tökéletes választás lenne.

 

Ha nem riadsz vissza a nem teljesen jogtiszta megoldástól és legalább alapszintű számtech. ismereted van, vegyél egy üres noname kütyüt (egy fokkal jobb aminek legalább magyar képviselete és szervizháttere van, pl. Wayteq), és tegyél rá Primot friss Here térképekkeél és az egyéb szükséges file-okkal (.ftr elsősorban).

Előzmény: Kcnezd (78396)
Ashta Creative Commons License 2015.09.18 0 0 78401

Én iGo-t használok, nekem bejön. Egyszerű is, meg aztán meg is szoktam, persze. És ha van neted, akkor bizonytalanabb helyeket lehet ellenőrizni a Google Maps-el pl. És kezdetben legyen térképed is, vagy egy offine road atlas valami, hogy tudd követni a dolgokat, néha az elektronika furcsa dolgokat képzel el, nem árt ellenőrizni. :)

Előzmény: Kcnezd (78396)
szepit177 Creative Commons License 2015.09.18 0 0 78400

Ma vizsgáztam CE rutin és Bü-ből és volt velünk két srác aki aki az "ingyenjogsi" programban vesz részt.Az E katagoria és GKI-t finanszirozzák.Azt mondák 1.5 évet kell nekik aláírni,ha lelépnek akkor 450 ezerbe kerül nekik.

 

Nekem is feltünt,hogy ugyanazon a telefonszámon lehet érdeklődni mind három cégnél

valószínű beolvadt a Waberersbe csak a név maradt meg

 

Van valami infótok a Gartnerről felvesznek kezdő sofőröket stb.?

chendo Creative Commons License 2015.09.18 0 0 78399

Sziasztok!

Nézegettem a soforallas.net hirdetéseit és érdekes módon a Waberers, Rapidsped,Reining,

Crosseuropa hirdetései ugyanarra a mobilszámra futnak be.

Tomko01 Creative Commons License 2015.09.18 0 0 78398

Nekem az L60 jobban bejön :)

Előzmény: SLAYER.74 (78397)
SLAYER.74 Creative Commons License 2015.09.18 0 0 78397

http://klikkide.net/2016-ban-jon-az-uj-ifa-dobbenetes-mit-alkottak-a-nemet-es-amerikai-mernokok/

 

 

 

Itt  az  új  IFA  lehet  röhögni  .

 

Ha  bezár a  TESCO  a Wal mart  lesz  helyette  .

Valószinü hogy  fogunk  velük  találkozni  az  utakon.

Kcnezd Creative Commons License 2015.09.18 0 0 78396

Sziasztok!

1 hónapja írtam, hogy szeretnék belevágni a kamionozásba,s október 1től meg is történik ez. Igaz nem a duvenbeck lett 4kézbe, hanem a lakóhelyemen van a cég és nem 4kezes. Így alakult :) Külföldi pálya lesz ezért lenne egy olyan kérdésem, hogy ... GPS, tudom ahány márka annyi hiba és annyi jó tulajdonság, de körülbelül melyik lenne az elfogadható? Már szedtem a telefonra Waze-t, meg google maps-ot, de nem hinném, hogy ez tökéletes választás lenne. 
2-3 hét betanítást kapok 4kézbe és utána mehetek világgá :) 

Tomko01 Creative Commons License 2015.09.18 0 0 78395

Ez elég valószínű.

Előzmény: Laczko.Attila (78394)
Laczko.Attila Creative Commons License 2015.09.18 0 0 78394

Én is, azóta baszogatnak is, hogy küldjek bővebb infot,de nem érdekel,ami ingyen van ott valami nem kerek. Tudja Gyuri bácsi, hogy sok esetben az ő cége csak ugródeszka,ezt ki fogja küszöbölni az biztos, haa céges betanításra 1 évet kell aláírni, akkor ingyen jogsira borítékolható az öt év minumum. Kb. ez olyan lesz mint az orvosoknál, hogy nem mehet külföldre dolgozni öt évig. Ha ezt meglátják ott a 25.000 regisztráló tetemes részét elvesztik majd.

Előzmény: Tomko01 (78393)
Tomko01 Creative Commons License 2015.09.18 0 0 78393

Én regisztráltam ugyan, de ettől függetlenül én is elkezdtem a képzést maszek alapon.

Egyelőre úgy tűnik, nem tettem rosszul.

Előzmény: Laczko.Attila (78392)
Laczko.Attila Creative Commons License 2015.09.18 0 0 78392

Én ezért nem is mentem bele, inkább kinyögöm azt a több mint 500.000Ft-ot.

Előzmény: Tomko01 (78391)
Tomko01 Creative Commons License 2015.09.18 0 0 78391

Én beszélgettem erről oktatóval. Az ő véleménye az volt, hogy több ezer embernek ilyen rövid idő alatti kiképzése fizikailag lehetetlen.

Sem az oktatási, sem a vizsgáztatási kapacitás nem elégséges ehhez. Ráadásul eleve rendesen csúszik a program, mert még mindig nem történt

semmi némi adatbekérésen kívül.

Ráadásul nehezen tudom elképzelni, hogy cégek látatlanban vegyenek fel ennyi embert, mindenféle személyes kapcsolatfelvétel, interjú nélkül.

 

Szóval így első blikkre elég sok sebből vérzik ez.

 

Előzmény: Laczko.Attila (78390)
Laczko.Attila Creative Commons License 2015.09.18 0 0 78390

Az ingyenes képzésnél szerintem minimum 5 évet alá kell majd írni a cégnél ahová mész, mert ugye azt írták mind a 6000 kezdőnek munkát adnak. Kíváncsi leszek, alig várom, hogy valaki beírja, mit tartalmaz az apróbetűs rész.

Előzmény: SLAYER.74 (78389)
SLAYER.74 Creative Commons License 2015.09.18 0 0 78389

Álláshirdetések

 

 

INGYENES KÉPZÉSI LEHETŐSÉG CE KATEGÓRIÁS VEZETŐI ENGEDÉLY+ GKI KÁRTYA MEGSZERZÉSÉRE AZ ORSZÁGOS FOGLALKOZTATÁSI KÖZHASZNÚ NONPROFIT KFT. ÁLTAL MEGHIRDETETT PROGRAM KERETÉBEN! részletes információ...

 

Keresünk nemzetközi fuvarozást végző gépjárművezetőket uniós munkákra,1 fős járatokra magas kereseti lehetőséggel

Alkalmazás feltétele:

  • CE kategóriás jogosítvány
  • GKI-kártya
  • Digitális tachográf gépjárművezetői kártya
  • Nemzetközi fuvarozásban szerzett gyakorlat
  • Erkölcsi bizonyítvány

Érdeklődni munkaidőben 
Horváthné Lénárt Piroska       30/939-4769
Pethő Endre            30/959-9426

Önéletrajzokat a horvathnep@gartner.hu e-mail címre várjuk.

 

Keresünk nemzetközi fuvarozást végző tartányos gépjárművezetőket magas kereseti lehetőséggel.

Alkalmazás feltétele:

  • CE kategóriás jogosítvány
  • GKI-kártya
  • Digitális tachográf gépjárművezetői kártya
  • Teljeskörű ADR
  • Nemzetközi fuvarozásban szerzett tartányos gyakorlat
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Német nyelvismeret előnyt jelent

Érdeklődni munkaidőben> 
Horváthné Lénárt Piroska       30/939-4769
Sebestyén Győző            30/591-7206

Önéletrajzokat a horvathnep@gartner.hu e-mail címre várjuk.

 

SLAYER.74 Creative Commons License 2015.09.18 0 0 78388

A  gartner KFT  is  beszáll a  soför képző programba  

 

 

Nálunk  a  főnök  most  mondta  , hogy  ha  valós a  60 euro .

Akkor  ő  ki  is  fizeti , de  az  alapbért  már  csak  ugy  ha  válaljuk  a  kijárást .

Saját költségen most  nálunk  az  alap  az  120 ezer  ft  .

erre  jön  még  a  40 euro  napidij  ami 24 órás pihire  20 euro  45 re  meg  50 euro .

 

Már  bent az  irodában  megy  a  siránkozás  , mert  év végén  akár 30 százalákkal  is  emelkedik a  kötelező biztosítás .

Ugyhogy  valamin  faragni  fog, csak  még  nem  tudjuk  min  .

 

Ugyhogy  szerintem  ,  sok  cégnél  jőn a  feketeleves mert  ezt  már  a válalkozok nem  fogják  lenyelni .

SLAYER.74 Creative Commons License 2015.09.18 0 0 78387

Tudjátok mire  leszek  én  majd  kiváncsi?

A  rengeteg új  sofőr palánta , mit  fog  írni  majd  6 hónap  mulva .

Ki  mennyire  lesz  majd  meg elégedve  a  cégekkel.

SLAYER.74 Creative Commons License 2015.09.18 0 0 78386

Csak  nem  egy  DSV  s pótot látok  ?

Nagy  büszkeség  már  az  is .

Előzmény: Törölt nick (78375)
ZÉ-86 Creative Commons License 2015.09.17 0 0 78385

Sziasztok!

 

Pár álláshirdetés akit érdekel: 

 

Szia!
Köszönöm, hogy olvasod hirdetésem 

Családias cégünkbe keressük új kollegánkat.
Ami fontos, hogy legalább 1-2 év nemzetközi tapasztalattal rendelkezz nyerges szerelvénnyel, minden szükséges okmányod meglegyen.

A munkáról röviden: NEM ÚNIÓZUNK! Oda-vissza fuvarokat csinálunk főleg Belgium, Hollandia és Németország területére, időszakosan járunk Olaszországba és Spanyolországba is.
MAN vontatóink vannak főképp hűtős póttal, de van lehetőség ponyvásra is. A vontatók saját gazdásak, mindenki fixen ül az autón!

A telephely Mezőfalván található, és mivel heti 1,5-2 (ritkábban 3) nap biztosított itthon, így kérlek lehetőleg Dunaújváros környékéről jelentkezz (max 60 km).
Indulás és érkezés a telephelyre történik.

Ha felkeltettem érdeklődésed, az alábbi elérhetőségek valamelyikén keress fel.
Szép napot!

- See more at: http://soforallas.com/allasok/ha-egy-jo-csapat-tagja-lennel-2/#sthash.WCZIsIO7.dpuf

 

 

Céltrans 97 Zrt nemzetközi és belföldi fuvarozással foglalkozó, nagy múltú cég keres nemzetközi körfuvarokra (nem uniózás) gépkocsivezetőket!

Elvárások:

– C + E jogosítvány,
– GKI kártya,
– PÁV igazolás,
– gépjármű vezetői kártya,
– gyakorlat nyerges szerelvénnyel

Amit kínálunk:

– kiváló műszaki állapotú és felszereltségű vontatók,
– kiemelkedő bérezés, egyéb juttatások,
– azonnali munkakezdés,
– tapasztalt sofőrjeink általi betanítás,
– stabil háttér,
– minden második hétvége itthon

- See more at: http://soforallas.com/allasok/nemzetkozi-gepkocsivezetot-keresunk-49/#sthash.QGqUCu2r.dpuf

 

A Baltrans Kft.
gépkocsivezetőket
keres azonnali belépéssel
belföldi és nemzetközi tartányos vegyi anyag szállításra

ADR igazolvánnyal nem rendelkezőknek segítséget nyújtunk annak megszerzéséhez.

Feltételek:
• PÁV II
• digitális sofőrkártya
• C, CE kategóriás jogosítvány

Előny:
ADR igazolvány
Nyomástartóedény-gépész vizsga

- See more at: http://soforallas.com/allasok/belfoldi-es-nemzetkozi-tartanyos-vegyi-anyag-szallitasra/#sthash.I60vM1hU.dpuf

 

 

Forrás: soforallas.com

 

Baleset és hatóságmentes közlekedést kívánok Nektek!

Üdv Z

 

kovitp Creative Commons License 2015.09.16 0 0 78384

Ha hiszed, ha nem, pont ma kaptam kézhez:-) De természetes köszi a figyelmeztetésért.

Előzmény: kacagógerle (78382)
kovitp Creative Commons License 2015.09.16 0 0 78383

Szia!

 

Köszi a jókívánságokat! Amit leírtál, azzal tisztában vagyok, és csak egyet érteni tudok veled. Én is remélem, hogy az a variáció valósul meg, amit leírtál. Ha meg nem, az élet akkor sem áll meg, csak sokkal sz@rabb lesz.

Előzmény: ZÉ-86 (78380)
kacagógerle Creative Commons License 2015.09.16 0 0 78382

Az EU-s TB kártyát sem árt kiváltani, vagy legalább elkezdeni megigényelni.

A helyi okmányirodában sorbanállással, vagy ügyfélkapun otthon ülve lehet megigényelni, 3 évig érvényes...

Előzmény: kovitp (78379)
ZÉ-86 Creative Commons License 2015.09.16 0 0 78381

Sziasztok!

 

Egy kis infó:

A szerb oldalon kialakult helyzet miatt ismét felfüggesztették az ásotthalmi határátkelő működését szerdán reggel. Szintén nem működik a röszkei átkelő sem. A kelebia-tompai, illetve a béreg-hercegszántói határátkelőnél viszont torlódásra kell számítani. Akárcsak az osztrák határnál, ahol szerdán elkezdődött a bejelentett határellenőrzés. Az M1-es autópályán már kilométeres a torlódás.

 

 

 

Bővebben a linken:

 http://mandiner.hu/cikk/20150916_ismet_lezartak_az_asotthalmi_hataratkelot_torlodasra_kell_szamitani_tobb_hataron

 

 

Forrás: mandiner.hu

 

 

ZÉ-86 Creative Commons License 2015.09.16 0 0 78380

Szia!

 

A GKI tanfolyamhoz sok sikert kívánok! A C+E+GKI alatt szinte csak az alap dolgokat tanulod meg,majd ahol elhelyezkedsz ott tanulod meg igazán,persze függ hogy milyen ember mellé raknak be 4 kézbe tanulni! Elmondhatja feketén-fehéren(őszintén!) hogy milyen a cég,irányítás,fuvarok,autók,mennyi a pénz stb....és a legjobb tudását szeretné átadni Neked,ez a legjobb variáció! A másikat le sem írom,mindenki tudja milyen a másik.....legalábbis én ezzel a két variációval találkoztam eddig! Neked az első variációt kívánom:-)!!!

 

 

További hatóság és balesetmentes közlekedést kívánok Nektek!

Üdv Z

Előzmény: kovitp (78379)
kovitp Creative Commons License 2015.09.15 0 0 78379

Szia!

 

Köszi a választ! A sofőrkártyát ma kérdeztem, nekem 1-2 hetet mondott az ügyintéző, a jogsira meg 3 hetet mondtak az okmányirodában, de a szomszédnak is kb. 10 napra jött meg. A jogsit én megsürgettem (biztosra akartam menni), hogy tudjak menni a GKI tanfolyamra, így megjött 1 hét alatt. Holnap megyek érte.

 

Még nem tudom, hogy hol kezdek. Egy környékbeli céghez tudnák menni ismerős által, ha van üresedés, de gondolkodok a nagyobb multikban is, míg betanulok. Mindegyiknek van jó és rossz oldala is.

Előzmény: ZÉ-86 (78377)
YD-48-08 Creative Commons License 2015.09.15 0 0 78378

Mondtam hogy új nicket gyártottál. Ha tényleg a fiaddal vagy amit nem hiszek,tegyétek azt amit én gondolok. Nemnormálisak.

Előzmény: Törölt nick (78372)
ZÉ-86 Creative Commons License 2015.09.15 0 1 78377

Hello!

 

8 hó 31-én voltam a jogsimat csináltatni,9 hó 10-én mentem ért! 9 hó 10-én tehát még aznap mentem intézni a GKI valamint a sofőrkártyát,GKI kártyára 3 hetet mondtak még megjön,sofőrkártyára 2-3-4 hetet mondtak:-)))!Bizakodó vagyok,én jövő hétre várom a két kártyát:-))!!Találtál már munkahelyet?

 

 

További baleset és hatóságmentes közlekedést kívánok Nektek!

Üdv Z

Előzmény: kovitp (78366)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!