Keresés

Részletes keresés

nyalófaló Creative Commons License 2011.08.25 0 0 1006

Lenne kedved levelezni egy ausztral-magyarral?

Előzmény: Törölt nick (969)
Brakho Creative Commons License 2011.08.23 0 0 1005
Ezt a hölgyet én is bevállalnám.
Előzmény: Törölt nick (1004)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.21 0 0 1002

átadom neki

Előzmény: Törölt nick (1000)


bluefox Creative Commons License 2011.08.21 0 0 1001

kronosz adhatnál elérhetőséget szívesen fényképezném én is őket:) szerinted benne lennének?

Előzmény: Törölt nick (993)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.21 0 0 1000

kéz csók kedves párodnak,csini

Előzmény: Törölt nick (997)
bbari Creative Commons License 2011.08.21 0 0 999

jó perverz vagy

Előzmény: kevlar15 (994)
Brakho Creative Commons License 2011.08.19 0 0 998
Szerencsés fickó vagy.
Előzmény: Törölt nick (997)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.18 0 2 997

ma készítettem csini kis 50 es feleségem cicijéről és puncijárol

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.18 0 0 996

TE ABERÁLT VAGY! a hozzászólásaid alapján!

Kezeltesd magad!

Előzmény: kevlar15 (994)
Brakho Creative Commons License 2011.08.18 0 0 995
Bevállalnám öket, nagyon jó nöket fogtál ki.
Előzmény: Törölt nick (993)
kevlar15 Creative Commons License 2011.08.18 0 1 994

Kell,nem kell,itt van :D Haver 56 éves anyukájának bugyija ... Már réges-régen meg kellett volna basznom azt a nagy picsájú kurvát :) Micsoda pazarlás ... Ezt mind az arcára kellet volna rávernem :D

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.18 0 0 992

Szuper történet, látom nem voltam ezzel egyedül sosem! ;)

Előzmény: kevlar15 (991)
kevlar15 Creative Commons License 2011.08.17 0 0 991

ÜDV :) "nem mondhatom el senkinek,elmondom hát mindenkinek"

Egy régi haverom anyukája miatt írok,aki történetesen ötvenes. Már azóvodában ismertem a gyereket.
Minél többször jártam náluk vendégségben,annál jobban kezdett izgatni édesanyja puszta látványa.
Akkoriban lépett bele a negyvenes éveibe. 3.-4. osztályos koromban indult be a perverz rajongás igazán,ami máig tart,sőt...

Talán lesz,aki túl soknak találja majd a leírtakat (nem szövegterjedelemre gondolok) de nem tehetek róla,nem lehet ellene mit tenni.

Húsos-feszes szolis combok , verhetetlen bronz,bunker segg ,  szexi barna arc , pocak , pici mell (egyik sem baj) rövid szőkésbarna frizura , izgató,olykor már-már kurvás hang ...

11 lehettem kábé amikor éppen a szobájában segítettem takarítani. Ketten voltunk,négykézlábra ereszkedve tettünk-vettünk.

Ott tárult életemben először a szemem elé A Valag és A Pina . Szemmagasságban,térdelve pucsított előttem,szinte karnyújtásnyira,egy otthoni,feszülős,világosszürke rövidnadrágban. Hosszú másodpercekig bámultam így hátulról,amíg ő csak súrolt és súrolt mit sem sejtve...Örökre megfertőzött a látvány...

Hasonló örökre szóló élmény volt az is,amikor először láttam alulöltözve:
A lakásba belépve elém tárult csokibarna teste,amint a konyhában egy fekete bugyiban és szintén fekete melltartóban tesz-vesz.

Egy fürdőszobában szem előtt hagyott,kimosott,még nedves fekete bugyi [talán ugyanaz:)] indította el a lavinát...

Úgy gondolta a sors,hogy eljött az idő: elvarázsolódva tartottam kezemben egyik legjobb haverom édesanyjának legintimebb ruhadarabját.
Innentől kezdve,ha mosdóba kellett mennem,ha nem,szinte kivétel nélkül mindig beletúrtam a szennyeskosárba,immár használt bugyit keresve,ami alatt a legnemesebb,legforróbb,leghúsosabb (valószínűsíthetően )ízlésesen szőrös pina fülledt nemrég,talán éppen aznap. Az az őrjítő pina,ahonnan nem egy gyerek jött ki az évek során,hosszú fájdalmas vajúdás és rengeteg izzadás árán [azért ötnél kevesebb:)]

Ezekkel a hol mámorító,hol savanyú illatú bugyikkal ha tehettem mindig önkielégítést végeztem,hogy egy sok gecit látott,elvált igazi,érett háziasszony pinájának aromája-nedve kerüljön rá a makkomra. Ezalatt -ahogy mindig- haverom a szobájában várta,hogy visszatérjek. Talán csak egyszer-kétszer élveztem rá szennyes bugyira az évek során,nem akartam nyomot hagyni.

A világos fürdőköntösére -ami a lecsutakolt testéhez simult mindig egyes fürdés után- viszont már muszáj volt ráfröcskölnöm :) Paráztam hogy rákeményedik a tej és észre fogja venni,de nem lett semmi probléma.

kevlar15 Creative Commons License 2011.08.17 0 0 990

Egyre "közelebb" akartam kerülni hozzá. Rengeteg piperecucca volt/van a fürdőben. Volt arckrém,amibe belemártogattam a farkam,tudtam,hogy előbb-utóbb belemasszírozza a bőrébe. Egyik testápolójába bele is köptem.

Idővel még nagyobb izgalomra vágytam, és tovább élesítettem a helyzetet: történt egyik nap,hogy beittunk,haver meg elaludt...

A fürdőbe vezetett az első utam. A sokat látott kurva két használt bugyiját,melltartóját,két doboz tamponját,betétjét,parfümjét a mosógép tetején egy pajzán csendéletbe rendeztem,majd a látványra vertem magamnak egy ideig,de ne spricceltem rájuk.

Egyik selyem kesztyűjét is felpróbáltam és az egyik tűsarkúját is muszáj volt összefarkalnom.
Akartam egy fényképet,amin rajta van,kisebb kutatás után találtam is kettőt,otthoni használatra.
Egy original tampont és egy betétet is eltettem ereklyének.

Még nagyobb flesst akartam,ezért átlopóztam a tapasztalt szajha szobájába(nem volt otthon),míg haver ugyanúgy húzta a lóbőrt.
A kanapén heverő bugyit az arcomra takartam és úgy vertem a farkam,majd a bugyival és különböző ruhadarabok segítségével folytattam. Az asztalán megláttam egy bögre kihűlt,félbehagyott kávét. Azonnal megihletett: először a bögre peremét maszatoltam körbe a faszommal,majd többször bele is mártottam a hűvös lébe. Csak idő kérdése volt mikor iszik újra bele és nyalja meg a száját :)
Még az ágyába belefekve is tovább ráztam,mialatt átéltem a hely(zet) varázsát,végül a padlószőnyegére vertem rá. Kvázi megjelöltem területet,mint az állatok.

Semmihez sem fogható az az érzés,amikor a megsemmisítő lebukással dacolva kihúzom a nyikorgó fehérneműs fiókot és meglátom az összes bugyiját egy rakáson. A legtöbb enyhe fasz illattal kerül vissza,így szinte egész nap ott vagyok a duzzadt,szőrös pinája körül anélkül,hogy tudna róla. Kettő darab bugyiját csentem el az idők során. Az elsőt már eldobtam sajnos,mert nem tartottam helyesnek egy időben az egész dolgot. Búcsúzóul azért még rendesen eláztattam és le is fényképeztem az eredményt (aki valamilyen "megmagyarázhatatlan"oknál fogva kíváncsi lenne a képre,jelezze és feltöltöm,amennyiben engedik) Bár szívem szerint minden egyes alkalommal a rengő,csattogó valagán,a bársonyos barna arcán meg a lüktető dús pináján kenném szét a friss meleg ondómat. Végül habosra dugnám a száját,míg gecis fejjel és testtel szarik-fingik előttem a wc-n ülve. Azon sem lepődnék meg,ha sejtene valamit és nem díjazná,de egyáltalán nem érdekelne. Örüljön neki ! Az is lehet,hogy tud nagyjából mindent és föl is izgatja a dolog...

Mindegy ... nem vagyok feltétlen százas,annyi biztos ... ugynakkor normális családi háttérrel és végzettséggel rendelkezem ... csak ugye "néha kell egy kis őrület" :D

Törőlt_nick Creative Commons License 2011.08.15 0 0 988

ha nem bírsz már a jelentkezőkkel párat átpasszolhatsz...

Előzmény: stanyo1 (985)
Dilemma72 Creative Commons License 2011.08.15 0 0 987

Nyalni-falni való puncid van:)

Előzmény: Törölt nick (969)
ginolaginola Creative Commons License 2011.08.13 0 0 986

Sziasztok!

 

Székesfehérvári ápolt 30as ffi keres valós 50es ápolt hölgyet kölcsönös örömszerzésre.

Brakho Creative Commons License 2011.08.12 0 0 984
Megbarátkoznék egy hölgyel.
cyrjak@citromail.hu
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.09 0 0 983

Sokan megkóstolnák még ezt....

Előzmény: Törölt nick (969)
gubita Creative Commons License 2011.08.09 0 0 982

s nem gondoltál rá, hogy legalább a "szélét" kissé megborotváld????  az 57 éves pina is szebb úgy!!!!

Előzmény: Törölt nick (969)
Brakho Creative Commons License 2011.08.09 0 0 981
Jó az éret gyümölcs nagyon tudnék szeretni egyet.
Mail & msn: attila_varkonyi@freemail.hu
nos_akkor Creative Commons License 2011.08.09 0 0 980

Húúúúúhhhhhhh ilyen puncikat, 27 éves fejemmel, még én is kinyalnék!

Üdvözletem hölgyek!

Brakho Creative Commons License 2011.08.09 0 0 979
Hu az anyát de izgató. Beválallnál 1, 35 éves férfit?
Előzmény: Törölt nick (969)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.08 0 0 978

Nagy a csend!!!

 

banurr Creative Commons License 2011.08.04 0 0 977

Nyammi!
Ezzel a hadműveleti területtel naggyon alaposan, belehatolóan megismerkednék
:)

Előzmény: Törölt nick (969)
huncut7111 Creative Commons License 2011.08.03 0 0 976

klassz puni-ka

Előzmény: Törölt nick (969)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.03 0 0 975

jó megfigyelés

Előzmény: Törölt nick (967)
Fleming00 Creative Commons License 2011.08.03 0 0 973

Isteni a puncid pöpecke! Verhetem is az 54 éves farkamat közbe! Bár inkább bele járatnám!

Előzmény: Törölt nick (969)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.03 0 0 972

lennék a gazdija ennek az érett mesés punci[d] nak

és nem pina!!!! ez attól sokkal értékesebb és szebb is!! :))

Előzmény: Törölt nick (969)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.03 0 0 971

Húúú de szép!

Imádom az érett lédús barackot...

Mindjárt megjött az étvágyam tőle!

Megkóstolhatnám???

Előzmény: Törölt nick (969)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!