Keresés

Részletes keresés

Tarnakövy Creative Commons License 2016.11.15 0 1 4961

Abban igazad van, hogy némelyik turkálóból még tisztítórongynak sem vennék a kínálatukból. Ahova járok, ott kincsek vannak jó áron. Bevallom harisnyatartót is ott vettem, márkás, látszik hogy nem sokat volt használva.Kimostam, és egy nagyon szép darabom. Amugyis ritkán lehet felvenni, mert a csat a szűk szoknyán átüt, a nadrágon meg pláne! Melltartót, bugyit azért nem veszek turiból.A selyem bugyi miért kellemetlen? Én nagyon szeretem, a klasszikushoz közelítő, csipőig érőket.De van derékig érő, rózsaszín bugyim is, amire nagyon vigyázok, mert már kezd rongyolódni, de sajnos másikat nem tudok venni.

Előzmény: CD fiú (4960)
CD fiú Creative Commons License 2016.11.15 0 1 4960

A végéről kezdem a turkálótól. Lehet vannak jó helyek ahol még címkés ruhák is vannak, csak azok sajnos nem az én mozgáskörzetemben vannak ( én is vidéki vagyok). Amik felénk vannak azok már a kiválogatottak.Párszor a feleségemmel bementünk, de a dohos szag, a pince tisztátalansága, a ruhák halomba dobálása és az, hogy minden "jötment" túrja kifordulásra kényszerített minket.

Én is napi szinten hordom a bugyit, télen a harisnyát és nekem is vannak általad említett ünnepi több ezer forintos bugyijaim, de a napi használatra inkább a közép áras fehérnemű boltban vásároltakat használom mióta rájöttem a kínai se jobb mint egy turi és itt a higiénia nálam elsődleges. Főleg a pamutokat szeretem és azokban is van csipkés. Van pár selyem és szexi is, de azok egy férfinak kellemetlenek és előnytelenek. Néha kapok kölcsön a feleségemtől mikor "divatbemutatózunk" egymásnak. Ezek a délutánok jobbak a sétánál és a feleségem sokat javít rajtam ilyenkor tartásban, viselkedésben.

Előzmény: Tarnakövy (4959)
Tarnakövy Creative Commons License 2016.11.15 0 1 4959

Az árak nagyon szóródnak a fehérneműk terén! A "natyon ócó!"-tól a csillagos égig! Mert van harisnyanadrág 300-ért, és 120 000-ért is. Bugyik is vannak 5 számjegyűek, a melltartók a márkásak is öt számjegyűek. Persze a nőknél lényeges hogy a melltartó napi viseletként kényelmes legyen, de nekünk megteszi az olcsóbb kínai is. Bár volt olyan melltartóm ami csak egyszer volt rajtam, mert annyira szúrt, hogy többet nem vettem fel. 

A bugyinál másabb az ha valaki csak alkalomszerűen öltözik be, akkor ne legyen neki sok, legyen egy-két szép darabja, és azok lehetnek drágábbak is. Én is csak bugyit hordok, és igy olyan a készletem mint egy igazi nőnek. két szempontom van: kényelmes és kellemes. Persze van egy pár ünnepi, amikre nem sajnáltam a négyezer forintot, de azokat tényleg csak alkalomra veszem fel. A hétköznapi bugyijaim a középkategóriába tartoznak úgy egy ezres körül vannak. Abban igazad van, hogy az ár érték arány nem minden esetben jön össze, és a márkanevet kell megfizetni, és sokszor egy noname jobb mint a nagyratartott nagy nevű márkák. De azért a Triumphnak vannak jó bugyijai is, a Sloggi. Próbáld ki! 

Nem osztom a véleményed a turikkal kapcsolatban! Sok szép és jó cuccot lehet ott kapni. Nekem az estélyi ruhám is onnan van, tuti egyszer használták, és annyiért vettem hogy már a cippzár megérte! :-) 

Előzmény: CD fiú (4957)


CD fiú Creative Commons License 2016.11.15 0 3 4958

 

Így gondoltad?

Előzmény: Otanerb (4953)
CD fiú Creative Commons License 2016.11.15 0 2 4957

Nekem van szerencsém néha az árkülönbségekhez, hisz a feleségem nem szeret a kínaiban vásárolni magának. Különbség nagyon is nagy főleg a fel és levételkor, hogy nehogy elszakadjon. Amúgy ha rajtad van szinte semmi különös. Ezt kipróbálhatod egy egyszerű harisnyával, bugyival is. Vegyél pár száz forintért a kínaiba és vegyél triumphot egy márkaboltba több ezer forintért. Tartósságban és talán kidolgozásban van különbség. Mivel napi szinten bugyit hordok arra nem sajnálom a pénzt, de arra is rájöttem a kínai 400 ft-os 5-6 alkalom után mind az állagát, színét veszti addig egy drágább nem bír ki annyival több mosást mint amennyivel többe kerül.

Előzmény: Otanerb (4953)
CD fiú Creative Commons License 2016.11.15 0 1 4956

Köszönöm a tanácsot, kifogom próbálni.

Előzmény: Törölt nick (4952)
Otanerb Creative Commons License 2016.11.14 0 1 4953

Így fórumos közegbe szerintem vállalható a minőség, vagy mondhatnám úgy is, ennél rosszabb ne legyen.

Maga a szett ha darabjaira bontjuk szerintem is olyan 15 ezer körül van. Legtöbbször amúgy én is kínaiba veszem a ruhákat mert amit te is kifejtettél azzal egyetértek, tehát mi nem úgy használjuk ezeket a ruhákat ahogy mások szokták.

Mondjuk az is érdekes dolog, hogy én csomószor agyalok azon mi lenne ha valami nagyobb összeghez jutnék vagy valami ruha boltba nyernék pár tízezres kupont. Jó eljátszani a gondolattal, hogy megvennék olyan drága cipőket és ruhákat amire amúgy rá se nézek, csak úgy egyszer az árkülönbségek kipróbálása végett.

Előzmény: CD fiú (4946)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.14 0 1 4952

Szia!

Azt tanácsolom neked, hogy ha van a fényképezőgépeden önkioldó (időzítő) akkor azt használd (kb melled magasságába letéve a gépet). (Vagy ha más – esetleg a feleséged – készítené a képeket rólad akkor is jobb lenne, persze így se rosszak) Arányosabb képeket tudnál készíteni vele a testedről, és a tartó karod is látszódna a képen, nameg több féle beállást tudnál megvalósítani.  Én szívesen megnéznélek úgy is, hogy az egész fejed látszik a képeken, legalább hátulnézetben. Had Lássuk a szép hosszú szőke hajadat is. :)

Előzmény: CD fiú (4946)
CD fiú Creative Commons License 2016.11.14 0 1 4951

Igen közel jársz az igazsághoz. A ruhák valoban ilyen áron a kinaiban megvásárolhatok. A paroka, bugyi, melltarto, smink készlet, harisnya van jopár, de azok árát is jol becsülted meg. A táska viszont eredeti olasz és a ruhák többszörösébe került és a feleségemé. Ezzel csak azt akartam ilusztrálni h nem kell több tizezret költeni, hogy jol érezd magad nöként.

Előzmény: Tarnakövy (4948)
CD fiú Creative Commons License 2016.11.14 0 1 4950

Bocs de attol igényesebb vagyok hogy turkálobol öltözködjek!

Előzmény: pandora1 (4949)
pandora1 Creative Commons License 2016.11.14 0 1 4949

És, ha a felső, szoknya, táska, cipő turkálós akkor az egész nincs 5000

Előzmény: Tarnakövy (4948)
Tarnakövy Creative Commons License 2016.11.14 0 1 4948

Ha azt számolom, ami látszik, akkor a felső 2 000, a szoknya 1 500, a cipő 5 000, harisnyanadrág 500, ez így 9 ezer. A táska kölcsön van gondolom. De ha a teljes felszerelést 0-ról inditjuk, akkor ehhez jön a smink 5 000,(de ebben benne van körömlakk, alapozó, szemfesték, spirál, rúzs, púder) a paróka 5000, bugyi 500, melltartó 800, ez plusz 11 300, tehát 20 300. Ja meg a táska 2 000, igy máris 22 300 ft. Ésd nem számoltam még a bizsukat. 

Előzmény: CD fiú (4946)
CD fiú Creative Commons License 2016.11.14 0 3 4946

 

Az ígért képek, sajnos már levetkőztem mikor rájöttünk a minőséggel gondok vannak. Kérdés kb mennyibe került ez a beöltözésem?

CD fiú Creative Commons License 2016.11.14 0 1 4945

Nem bántottál meg és a kaviár-homár vonalat azért mondtam, hogy az arányok érezhetők legyenek ( még nem ettem kaviárt és homárt).

Szerintem nem fogod sokáig bírni, tapasztalatból tudom, hiányozni fog. A cigiről leszokást nem tudom nem cigiztem soha, de a kv-t ha nem is napi 6-8, de 2 biztos iszom. Ez van az átöltözéssel. Most télen a sötétség miatt a sok ruha, sál szinte mindent takar és tuti nem ismer rád még a szomszéd sem, max azt hiszi az új nőd titkolózva jön ki tőled. Ne légy pesszimista, félénk inkább élvezd a szellőt ahogy a szoknya alá beillan és a harisnyán keresztül is bizserget.

Nem akarlak rábeszélni, de egy darabot szakítasz ki magadból ha feladod.....

Előzmény: Gabrielle Cd. (4942)
atttti86 Creative Commons License 2016.11.12 -1 0 4943

Gabrielle cd honnan irsz?

Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.11.12 -1 0 4942

Igen, értem.

Akkor először is leszögezem, hogy vidéki vagyok.

Másik pedig nem kaviár-homár vonalon élek.

Harmadik, én is 3-4 ezres ruhákat vettem maximum. 

Havi szinten 6-8 ezret is elköltöttem, ami esetemben két heti élelem, déli menüvel együtt. (menü: 600-700 Ft)

 

Nézd, nem fogok senkit rábeszélni, hogy ne öltözzön át most már. Kicsit olyan, mint például a cigizés. Ez is egy életstílus. Te azt mondod leküzdhetetlen, szerintem nem. 

Mindössze annyit akarok mondani, hogy mindenki saját maga alakítja sorsát. Én így döntöttem.

 

Remélem, senkit nem bántottam meg, téged sem.

 

Mindenkinek kellemes hétvégét.

 

Előzmény: CD fiú (4937)
atttti86 Creative Commons License 2016.11.12 -2 0 4941

Crosshunter:nagyon rendbe vagy!

Ditke baba CD Creative Commons License 2016.11.12 0 0 4939

Köszönöm szépen az elismerést. Jólesett. Készülök írni egy másik topicra is. Üdvözlettel DB

Előzmény: Gabrielle Cd. (4935)
CD fiú Creative Commons License 2016.11.12 0 2 4937

Most kicsi eszmecsere eltérésünk (vita) van, lesz. Méghozzá az okokkal kapcsolatban. Én is szeretek enni, módjával és ínyenceket. Nem sírok az anyagiak miatt, hisz aki sír attól el kell venni, aki dicsekszik annak adni kell...... Hidd el a CD egy életstílus, egy vágy, egy LEKÜZDHETETLE vágy. Mindenkinek másként alakult ki, de azt hiszem ez egy életre szól. De vissza az evéshez. Ha valamiért kiköltekezem akkor lehet nem kaviárt eszek, csak zsíros kenyeret hagymával, ha soknak találok egy ruhát, cipőt, bugyit harisnyát megkeresem az olcsóbb változatát az Ázsia Centerben. Egy bugyi 400ft, harisnya ami már mutat is 7-800 ft. Ruhák is vannak már1-2000 ft-ért Csizma 4-5000.  ( beöltözök a hétvégén és kíváncsi lennék rá a fentiek olvasata alapján kb menyibe kerül ezt jó lenne ha megbecsülnétek).NEKÜNK ezek is megfelelnek, hisz nem napi 8-10 órában viseljük, nem szakad szét a tömegközlekedésben, nem kell bírnia a mindennapi nők strapáját. Mi órákra élvezzük csak azt pedig jól bírják. A MI sétáink nem rohanás, csomag cipelés, gyerek a karon, buszon lökdösődés.... Remélem érted mit szeretnék ezzel sugallni.....

Előzmény: Gabrielle Cd. (4934)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.11.12 -1 1 4936

Gratulálok. 

Az ilyen apróságokkal kezdődik minden. 

Jó időzítés, nem feltűnően viselkedni, hanem átlagosan.

Anno az ilyeneknél vagy a postás esetén a női ruhára vettem fel a férfi ruhát. Egy-két perc alatt felkapom meg leveszem a ruhákat.

Sőt olyan is volt, hogy boltba mentem el vásárolni, a női ruhára vettem rá a férfit. Fel sem tűnt, hogy rejtegetnivalóm van.

Előzmény: Otanerb (4922)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.11.12 0 2 4935

Nagyon szépek a beszámolóid. 

Ilyenek miatt kezdődtek el a nagy bevásárlásaim, később a sétálások, vásárlások nőként.

Le a kalappal előtted.

 

Előzmény: Ditke baba CD (4921)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.11.12 -1 0 4934

Igen, cd vagyok.

Travinak azért nem mondom magam, mert nem vonzanak a férfiak.

Bár fantáziáltam sokat erről, hogy férfi magáévá tesz, de többnyire utolsó pillanatban visszaléptem.

Pedig egy-két alkalommal hajszálon múlt az összejövetel. 

 

Lemondás nem is megy egyről a kettőre. Viszont, ha tudatosan cselekszünk, apránként menni fog szerintem.

 

Az okát kérdezed, erre a legtöbben a család, barátok, esetleg az anyagiak miatt mondanák az illetők.

Tőlem kérdezed, hogy miért döntök emellett?

Mint már írtam, a legutóbbi kiruccanáskor egy ismerősbe botlottam meg. Szerencsére nem ismert meg, mert sehol sem kaptam tőle utalást, hogy látott itt-ott. Eme újbóli megismétlése miatt határoztam el, hogy nem sétálok nőként az utcán. 

Másik ok az anyagiak. Nem tudom, te hogy vagy vele, de én "nagyevő" vagyok. Azaz szeretek enni. Utóbbi hetekben nem egyszer le kellett mondanom a finom, olykor kedvenc kajáról vagy ebédről, mert nincs hozzá pénz. 

Ennyi az lemondásom főbb okai.

Előzmény: CD fiú (4913)
crosshunter Creative Commons License 2016.11.11 0 1 4933

köszönöm a pozitiv visszajelzést..:-I

Előzmény: yeti36 (4932)
yeti36 Creative Commons License 2016.11.11 -3 0 4932

Nagyon szexy vagy,nekem bejössz

Előzmény: crosshunter (4931)
crosshunter Creative Commons License 2016.11.11 -1 6 4931

mondjuk szeretem a leginggs-et is és az elegáns fehérnemüket is..:-)

crosshunter Creative Commons License 2016.11.10 0 0 4930

igen egy jo minöségi harisnyatarto és hozzá egy gyönyörü combfix tényleg jo lenne de sajnosn még nem tudtam szerezni..de majd az is lesz..:-)

Előzmény: Otanerb (4929)
Otanerb Creative Commons License 2016.11.10 0 2 4929

Úgy érzem a "nagymamás képeket" rám értetted :D, igen én inkább ezt a szolidabb stílust képviselem, vagy mondhatom úgy is, hogy még nem mertem kipróbálni magam szexisebb öltözetekben. Mindenesetre úgy érzem a te képed is jó lett, bár nekem kicsit olyan összevisszák a színek, ha már szexi dolgok akkor én valami jó kis harisnyatartós szettet próbálnék ki :) 

Előzmény: crosshunter (4928)
crosshunter Creative Commons License 2016.11.10 -1 0 4928

köszönöm..ez inkább az én világom..de a nagymamás képekkel sinncs semmi baj..:-)

Előzmény: sexyfiu86 (4927)
sexyfiu86 Creative Commons License 2016.11.10 -1 0 4927

Imádom a rossz időt főleg ha ilyen szexibe öltözöl,nagyon izgató vagy!!!

Előzmény: crosshunter (4926)
crosshunter Creative Commons License 2016.11.10 -1 9 4926

most hogy itt a rosszidö gondoltam kattintok párat..akinek tetszik majd megirja:-) akinek meg nem az is..:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!