Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007.03.09 0 0 96
Nem, itt még nem :)
Előzmény: c_pont_hu (93)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.09 0 0 95

Akkor őket is meg kell fenyegetni, hogy jósoljanak szebb időt. Itt már csak szemerkél az eső, valamennyire világosodik.

 

 :)))

Előzmény: c_pont_hu (94)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.09 0 0 94
Azt pl. tutira megmondták másfél nappal előre, hogy a ma reggeli hajnalmadarazásom elvan..... esőileg :(
Pedig meg akartam nézni, itt van-e még?
Előzmény: Fudi (92)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.09 0 0 93
Miért Mohácson nem esik tán? :)
Előzmény: Fudi (92)
Fudi Creative Commons License 2007.03.09 0 0 92
Ismerem, firefoxom jobb oldalán lent ott pihen a plugin-jük, de én úgy vettem észre, a jelen adatok se pontosak itt-ott :))
Előzmény: c_pont_hu (91)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.09 0 0 91
Magyarország pillanatnyi időjárása

meg jósolnak is, de nem békával (pláne kékkel)!
Előzmény: Fudi (89)
Fudi Creative Commons License 2007.03.09 0 0 90
Jaoké :))
Előzmény: Törölt nick (88)
Fudi Creative Commons License 2007.03.09 0 0 89
Időjárkálás? :) Hogylegyen?
Előzmény: Törölt nick (87)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.09 0 0 88

Gyere nyugodtan, majd megfenyegetjük az eget.

 

 :)))

Előzmény: Fudi (86)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.09 0 0 87

Van egy nagy placc a vasútállomás mellett, úgy hívják, hogy buszpályaudvar. Na ott!

 

 :)))

Előzmény: Fudi (86)
Fudi Creative Commons License 2007.03.09 0 0 86
Asse tom hó ke leszállni :))
Amúgy hogy legyen, 7kor indulok itthonról, előtte csörögjelek fel? Időjárás miatt kérdem..
Előzmény: Törölt nick (85)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.09 0 0 85

Tökéletes. A penny markecoló előtt leszek.

 

 :))) 

Előzmény: Fudi (84)
Fudi Creative Commons License 2007.03.09 0 0 84
9:05kor ottvagyok az úgy kb jó?
Előzmény: Törölt nick (83)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.09 0 0 83
 Reggel.
Előzmény: Fudi (82)
Fudi Creative Commons License 2007.03.09 0 0 82
Reggelfele vagy délutánosba?
Előzmény: Törölt nick (81)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.09 0 0 81

Nézd meg a volán-jolánt, hogy mikor jön errefelé, aztán itt leszel amikor ideérsz....

 

 :)))

Előzmény: Fudi (80)
Fudi Creative Commons License 2007.03.09 0 0 80
Hehe mégis tevagy :)))
Nekem jó a szombat, kb mikorfele kéne ottlennem?
Előzmény: Törölt nick (78)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.09 0 0 79
Nem Te vagy a Joska, hanem a soknevű! :)
Előzmény: Fudi (77)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.09 0 0 78

Üdv a társaságban!

 

  banderas

 Nos, másfél óra alatt négy helyet néztem meg, sehol nem találtam brekkancsot. Délután folytatom.

 

   Fudi

  A topiktársak szombaton dógzanak és ha van kedved nézd meg a buszjáratot,meg az időjárás is engedi, akkor gyere.

 

 

Előzmény: Mano254 (59)
Fudi Creative Commons License 2007.03.09 0 0 77
Üdv a topicban. Amúgy nemnyert :)
És jóreggelt mindenkinek :)
Előzmény: banderas111 (73)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.09 0 0 76
így akartam!

(ez tréfa! felhang kizárva, ideológiai megközelítés tilos!)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.09 0 0 75
"Harminckét nevem volt, találjátok ki az igazit!"
Abból is töröltek párat, aztán végleg kimoderálták.

(tréfa, felhang kizárva, ideológiai megközelítés tilos!)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.09 0 0 74
Nem kis teljesítmény! Az összes nick-jét sikerült? :)
Előzmény: banderas111 (73)
banderas111 Creative Commons License 2007.03.09 0 0 73
hello Joska! ;-)
asszem beazonositottalak
koszi
Előzmény: Törölt nick (72)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.09 0 0 72

Akkor ha végeztem, még ma körülnézek, és jelentkezem.

 

 :)))

Előzmény: banderas111 (71)
banderas111 Creative Commons License 2007.03.09 0 0 71
brenecke = ? :-)
aztirta a srac, hogy Somogyfajsz hataraban mar ket napja kekulnek
jobb lesz sietni
Előzmény: Törölt nick (70)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.09 0 0 70

Az a baj,hogy ilyen időt jósolnak...da azért én körbejárom a területet.

A tegnap esti kékbrekuszos srác mit mondott?

 

Hamarosan indulnom kell, de azé írd le.

Előzmény: banderas111 (67)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.09 0 0 69

...megint billentyűcsapkodásra ébredtem...

 

 Jó reggelit!

 

 :)))

c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.09 0 0 68
Jó reggelt a koránfekvőknek :)
Előzmény: banderas111 (67)
banderas111 Creative Commons License 2007.03.09 0 0 67
uhh
ugylatom lemaradtam a tegnapi nyitobulirol :-) jo porgos lehetett, ahogy visszaolvastam!
koran fekves volt mert epp fotozni keszultem ma hajnalban, node ilyen trutyi idoben..

szombaton en melozok, azert reggel okes lehet csak legyen hozza eleg feny

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!