uhh ugylatom lemaradtam a tegnapi nyitobulirol :-) jo porgos lehetett, ahogy visszaolvastam! koran fekves volt mert epp fotozni keszultem ma hajnalban, node ilyen trutyi idoben..
szombaton en melozok, azert reggel okes lehet csak legyen hozza eleg feny