Keresés

Részletes keresés

ASDFRADI Creative Commons License 2020.01.02 -3 0 799

Nagy kedvencem a Debrecen, igazi magyar csapat.

Bulath visszavonul, Karsten távozik helyükre Lakatos és Kácsor érkezik?

Előzmény: Törölt nick (798)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.02 -2 2 798

Na mégiscsak igazak a hírek a debreceni igazolásokkal kapcsolatban.

Nagyon fiatal, mégis tapasztalt 1 külföldi felálló keret lesz, magyar válogatottal vagy válogatott közeli játékosokkal.

G-T15 Creative Commons License 2020.01.02 -1 0 797

 Sőt régebben nyíltan vállaltam az ottani barátaimat, ahogyan a 27 szektori valamit a Nagyvárad téri felőli kapu mögötti drukkolásomat is! Ez utóbbi régebben történt és még a mai napig is mindig beszélünk egymással. Érdekes hoki meccsen szinte sosem voltam a táborban, mégsem drukkoltam az Újpestnek. 

Előzmény: ZLajos (793)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.01 -1 0 796

Én is így tudtam, azért kérdeztem tulajdonképpen.

Köszi, azért sajnálom...

ZLajos Creative Commons License 2020.01.01 0 1 795

Nem igaz. Kácsornak élő szerződése van Vácon 2021-ig, Lakatos pedig a Győr játékosa, szintén 21-ig van kölcsönben Vácon.

Előzmény: Törölt nick (794)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.01 -3 1 794

Lakatos Rita és Kácsor Gréta 2020/2021 szezonban nár Debrecenben?

Ez igaz szerintetek?

Kézimeccsen beszélték Debrecenben.

ZLajos Creative Commons License 2019.12.31 -2 2 793

Nos akkor visszavonhatatlanul kinyilvánítom "bigámizmusomat": egyszerre vagyok fradi és váci drukker!

Te ezt a Győr vonatkozásában valaha megtennéd? :)

Előzmény: G-T15 (792)
G-T15 Creative Commons License 2019.12.31 -4 1 792

 Amennyiben újra nézted, akkor láthattad, hogy volt kis lökés is hátulról az esetnél! Persze tudom van olyan szemüveg amivel ilyet nem látni! Igazából nevetséges, hogy csak félve mered vállalni a Fradista szemüveget! Tudom ezt már nem fogod vállalni iskolai elődöm. Persze meg lehet gyónni!

 

Előzmény: ZLajos (790)
ZLajos Creative Commons License 2019.12.30 -2 2 791

" lihegésük nélkül is (mármint a szpíkernek...) lehetne a Fradinak drukkolni, ahogyan én is teszem nagyon sokszor"

 

A seregben annak idején erre mondták: kérek engedélyt mosolyogni! :)

Előzmény: G-T15 (783)
ZLajos Creative Commons License 2019.12.30 -2 1 790

"az utolsó pillanatban is megadták az esélyt a hazaiaknak, annak ellenére, hogy 2 Fradi játékos állt a vonalon belül és szabálytalankodott is a francia játékos belépése előtt! "

 

Szándékosan nem az én szavaimmal válaszolok:

 

"Az utolsó, meg nem adott győri gól. Itt az alapvonali a lábakat nézte. Háfra és Szekeres is a vonalon áll, de a szabálykönyv szerint ez szabályos, a védők állhatnak a vonalon, a támadók nem. Amit a győriek itt reklamáltak, az teljesen téves."  (Lásd: F.U.)

Előzmény: G-T15 (784)
van_Persil Creative Commons License 2019.12.30 -1 1 789

A riválisoknak még csak most jön a kettős terhelés.

Előzmény: maedros (788)
maedros Creative Commons License 2019.12.30 -1 1 788

A Győr Fradi meccsen nincs mit rágódni, a győri játékosok talán még a népligetieknél is kellemetlenebb élménnyel tértek a vb-ről vissza, ha a mi 14. helyünk bukta volt, mit szóljanak a franciák, de a dán és norvég légiósok se nagyon örülhettek, az ETO két magyar válogatottja közül meg Csibe Kovács Annához hasonló betlit mutatott kinn, és most is gyengén játszott. Az ETO légiósokon nagyon látszott, hogy már elegük van a 2019-es évből, de a Fradi ezt se tudta kihasználni, pedig szokás szerint erre a meccsre fölpörögtek az "ászaik" Bíró,Háfra,Klujber,Kovacsics és Lukács.

A Győrnél rendbe kell tenni a 'fejeket' az már most látszik, hogy a Danyi-Zovko duó erre elég lesz-e, majd a tavasz eldönti.

Az FTC-re viszont nehéz idők jönnek, mert a bajnokságban a riválisaik nem pukkadtak ki, a BL-ben pedig egy nagyon kellemetlen sorozatnak néznek elébe... 

jamaica2 Creative Commons License 2019.12.30 -1 0 787

Hát igen a plussz átlövő hiány Klivinyi helyén a csapat legnagyobb problémája, amit a visszajött Szekeres csak Klujber Katrinnál tud pihentetéssel segíteni. Zizinek is kell néhány éles meccs, hogy érezze a játékot és talán februárra fel is gyorsul és Kovacsics Anikó is tud oxigént fölvenni a meccseken. Hornyák Dóránál talán márciusra várható a fölgyorsulása. Akkorra Klivinyi hendikepje minimalizálódik a csapatszerkezetben. Továbbra is egy bal átlövő hiányzik, Hornyák és Zizi fölgyorsulása után is, mert akkor Háfra Noémit ingajáratban lehetne használni jobb és baloldalon. Szekeres sebessége elérte a korábbit. Mészáros Rea anno panaszkodott, hogy ő sem tudja sokszor irányítani SZÓBAN a védekezést, most már van aki a védekezést irányítja és ez már a Metz meccsen is meg volt.

Előzmény: Igazság80 (785)
van_Persil Creative Commons License 2019.12.30 -2 1 786

Ne is törődj vele. Személyes sértődöttsége okán utálja a Fradit, ezért mondja ezt a valótlanságcunamit bíróügyben.

Előzmény: Igazság80 (785)
Igazság80 Creative Commons License 2019.12.30 -3 5 785

Nem korrekt ez a pitiáner rosszindulat, meg a bírózás. Az FTC gyakorlatilag egysoros csapatként újfent egy teljesen nyílt ki-ki meccset játszott le a világ legjobbjának tartott csapata ellen, ami önmagában is elismerendő és amolyan félcsoda.

 

Még akivel a mérkőzést néztem (Győr fan ) is aláírta, hogy itt a Fradi amúgy megérdemelt volna egy döntetlent...

Előzmény: G-T15 (783)
G-T15 Creative Commons License 2019.12.30 -4 3 784

 Azt ki is felejtettem, hogy az utolsó pillanatban is megadták az esélyt a hazaiaknak, annak ellenére, hogy 2 Fradi játékos állt a vonalon belül és szabálytalankodott is a francia játékos belépése előtt! Egyébként fújtak belemenést az ETO ellen, hogy a hazai játékos végig a saját 6-osán belül volt legalább 1 lábbal. Különben ez belemenés dolog elég kézilabdasport ellenessen van kezelve a világon. Az azért számomra kisebb csodának tűnt, hogy friss anya edzőné, szokásos neki futok az ellenfélnek és hanyatt esek dolgát nem kajálták be, ahogyan évekig. 

Előzmény: ZLajos (782)
G-T15 Creative Commons License 2019.12.30 -4 2 783

 Az utóbbi években mindig ez páros vezeti a két zöld-fehér csapat közti meccseket. Már többször sikerült a Franzstadtiakkal meccset nyeretni, hiába volt jobb az ellenfelük(persze a meccset gólra játszák). Egyébként amikor beírtam, éppen akkor csapta a pentelei lány arcon Oftedalt, minden következmény nélkül(ahogyan már lassan megszokott lesz az általa elkövetett dolgoknál!). Az az álcirkuszt amit Misike kiállításánál műveltek, kifejezetten nevetséges volt. És akkor még az m4 dumagépének szokásos imádatáról nem is nagyon írtam. Szerintem a lihegésük nélkül is lehetne a Fradinak drukkolni, ahogyan én is teszem nagyon sokszor. Ez utóbbi egyébként nem csak engem zavar.

Előzmény: ZLajos (782)
ZLajos Creative Commons License 2019.12.29 0 2 782

Azzal együtt az a véleményed, hogy Klivinyi gólját belemenés címén visszafújták és az ellentámadásnál kísértetiesen hasonló szituációban 7-est ítéltek a jv-k?

Előzmény: G-T15 (780)
schanc Creative Commons License 2019.12.29 0 0 781

Félidőben 13-12 a Fradinak

Góllövők: Klujber 4, Kovacsics 3, Schatzl 3, Háfra 2, Márton 1; ill. Oftedal 4, Amorim 2, Kurtovic 2, Nze Minko 1, Fodor 1, Bulatovic 1, Brattset 1

G-T15 Creative Commons License 2019.12.29 -6 2 780

 A Fradinak azért a két fickó szokásosan besegít, bár tudom kerületem csapatának drukkolók ezt nem így látják.

 

Gojira Creative Commons License 2019.12.29 0 0 779

Utasi nagyon tetszett. Bátran és jól lőtt.

Előzmény: codi1993 (775)
codi1993 Creative Commons License 2019.12.29 0 1 778

Igen, őt el is felejtettem. Hozzá csapjuk még Varga Emőkét és Afentaler Sárát akkor nagyon pofás kis csapat lesz.

Előzmény: ducikenyér (776)
ducikenyér Creative Commons License 2019.12.29 0 0 777

Hozzáteszem: Fehérváron az összes fiatal jó helyen van, kivéve Mistina.

Előzmény: ducikenyér (776)
ducikenyér Creative Commons License 2019.12.29 0 0 776

Nagyon szimpatikus csapat a Fehérvár. Tele fiatallal. Gerháth, Utasi és Dubán jól játszottak.

codi1993 Creative Commons License 2019.12.29 0 2 775

Utasi Linda és Dubán Nikolett nagyon jól játszik. Utóbbira érdemes lesz figyelni alig több mint 16 évesen nem besz*ri, jó fizikumú ügyes játékos már most.

Gojira Creative Commons License 2019.12.29 0 0 774

Igen.

Előzmény: schanc (773)
schanc Creative Commons License 2019.12.29 0 0 773

Fehérvárt még nem láttam idén játszani. Deli Rita tényleg jobblövőben nyomatja Walfischt? :O

RnD Creative Commons License 2019.12.11 -4 3 772

Trolloknak fölösleges válaszolni.

Előzmény: Kikinda Rangers (771)
Kikinda Rangers Creative Commons License 2019.12.11 -3 1 771

„Magyarországon játszik-e olyan fiatal magyar tehetség, aki azért nem kap elég játékidőt, mert a légiósok kiszorítják?“

A kérdés emitt hangzott el, mégis ide illesztem a választ, mert a ennek témázónak a profiljába jobban illik, mint ahol feltették.

Tehát: rossz a kérdés — hülye kérdésekre hülye válaszok születhetnek. Azt a kérdést sem tehetjük fel, hogy melyik be nem sorozott katona esett el a kalinyingrádi csatában. 

Az már pl. egy jobb kérdés lenne: „Hány magyar játékos nem fér be egy adott NB1-es csapatba az idegenlégiósok miatt.“

De inkább pontosítsunk. Ahogy a piréz álmoskönyvek írják: „Négy légiós áldás, öt már átok.“ A szabálykönyv pár légióst megenged a versenyben, tegyük mink is ezt.

Egyszerü matematika lesz, még az Obádovicsot se kell elövennünk. Vegyük pl. a Világ Abszolútlegjobb Klubját (továbbiakban VAK). Ez a legextrémebb eset a legtöbb légióssal. Az MKSZ szabályai szerint mondjuk négy légiós a megengedett. Mondjuk a VAK-ban van tizenkét légiós (mert az MKSZ szembemehet a saját szabályozásával). 

A különbség mennyi is? Nyolc.

Ebben a konkrét esetben a kérdés: „Hány magyar játékos nem fér be a VAK-ba a kvótán felüli idegenlégiósok miatt.“

A válasz: „Nyolc magyar játékos nem fér be a VAK-ba a kvótán felüli idegenlégiósok miatt.“

Az értö ért, a csikó lát — remélem segíthettem kis barátom.

Fradista Utazó Creative Commons License 2019.11.24 -1 0 770

A Budaörsben kettőssel játszó játékosok fontos szerepet kapnak. Ez pedig a "gyerek edzőtábor"-tól függetlenül is egy kockázati tényező mindig. Ha Simon a saját játékosuk volna, valószínűleg el tudták volna érni, hogy vagy ne vigyák el a "gyerek edzőtábor"-ba, vagy helyezzék a bajnoki meccset más időpontra. 

És ugye nem csak Simon, de Landi is kettőssel játszik náluk, aki szintén fontos szereplő a csapatban, Király Réka is kettőssel van Budaörsön. Ha ezt a három játékost kiveszed a csapatból, rögtön nem ők a bajnokság első számú esélyesei. 

Előzmény: sosavp (767)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!