Keresés

Részletes keresés

neo007 Creative Commons License 2007.09.21 0 0 24

üdv.

 

egy barétomnak is ilyen rollere van mint nekem (itt alább a sárga).igaz ezek régebbi tipusok, de az övé apszulút nem folyik!!

forgathatod bárhogy felyel lefelé is lehet szállitani!! nemfolyik a kupoknál sem ,sem a karburétornál sem.

az enyém ha meleg van akkor a benzin nyomása miatt valszeg, befolyik a benzin a karburátorbol a motor ba(légszürőbe).  :-((  mármint szálitáskor.

 

ezért a kupakra csináltam egy tizedmilis lyukat inkább.hogy ne alakuljon ki benne nyomás.

 

pedig a karburátorba nem találtunk semmi hibát,és nemis hagytunk ki belőle semmit.

Előzmény: zoza 32 (23)
zoza 32 Creative Commons License 2007.08.31 0 0 23

Sziasztok!

 

Én is szívesen birtokolnék egy ilyen motoros jószágot, de ujra nem nagyon telik, meg igazából a piaggio zip 50 es robogómat(gyári tuning,nem tom hány ló, 80-90km/o a vége)  szeretném elcserélni,esetleg egy kicsi ráfizetéssel. ha valakit érdekel, kérem jelentkezzen.de esetleg kp s eladás vétel is szóba jöhet.

ja és egy kérdés: Mennyire tiszták ezek a robogók? Pl tele üzamnyaggal is cipelhetők, forgathatók stb? mert igazából olyan kellene.

neo007 Creative Commons License 2007.08.07 0 1 22

no.

 

Előzmény: neo007 (20)
neo007 Creative Commons License 2007.08.07 0 0 21
.
Előzmény: neo007 (20)
neo007 Creative Commons License 2007.08.05 0 0 20

üdv mindenkinek.

mi ujság veletek roller ügybe?!

nagy a csend.

 

én még mindig keresek berántót az egyik gépemre.

lenne a goped.hu , csakhát aranyárba adnák:-))

inkább rendelek fükaszára.ugyan az a motor van az eggyik tipuson ugyanis.

.

fupet89

nekem konkrétan az egyik, ez a  tipus,:

http://images.google.hu/imgres?imgurl=http://www.travelgadgets-uk.com/smsimg/8/2product.gopedliquimatic&imgrefurl=http://www.travelgadgets-uk.com/products.php%3Fplid%3Dm3b0s12p2&h=300&w=213&sz=12&hl=hu&start=4&um=1&tbnid=k-YdkK3WcfFRUM:&tbnh=116&tbnw=82&prev=/images%3Fq%3Dgo%2Bped%2Bliqumatic%26um%3D1%26hl%3Dhu%26sa%3DN

  a másik meg a sport változat.amelyik fixen hajtja a kereket (dörzskerekesek ezek.)

 

Előzmény: fupet89 (16)
vbrown Creative Commons License 2007.07.02 0 0 19

Az amcsiknál már 170-180dolcsi körül megtalálom a számításom, de kíváncsi lennék, hogy mennyi a végeredmény, mire a kezeim közé kerül!

vbrown Creative Commons License 2007.06.29 0 0 18

Hali!

 

Én is épp a vadászati stádiumnál tartok, mert 2kilót egy ilyenre sajnálok! Főleg, hogy 3-4darabra lenne szükségem. A német ebay-en 250EUR/db a legjobb új ár, valami MACH1 márkájú.

 

Olyan kérdés merült fel bennem, hogy éjszaka hogy oldjátok meg a világítás kérdést, már ha használja valaik éjszaka?

 

üdv:

 

vbrown

neo007 Creative Commons License 2007.05.24 0 0 17
.
fupet89 Creative Commons License 2007.05.18 0 0 16

csá neo!!

 

Én is Mo-on vettem, a Goped.hu oldalon találtam a gépet!

Igen ez az ami a linken van (egy gsr40)

Az árát a honlapon láthatod!

És neked pontosan melyik modell is van meg??

Előzmény: neo007 (15)
neo007 Creative Commons License 2007.05.17 0 0 15

nekem nincs,de lesz pár héten belül.

.

addig azért irhatnál pár sor választ.

Előzmény: fupet89 (14)
fupet89 Creative Commons License 2007.05.17 0 0 14
Bárki akinek van msn-je és gopedje létszives adja már meg a címét vagy vegyen fel nyugodtan mert akkor ott is tudnánk beszélgetni!!!!
neo007 Creative Commons License 2007.05.17 0 0 13

kösz a választ

 

annyi eszem nemvólt hogy goped.hu üssek be com helyett:-)

 

asszem kérdéseimre választ. találok mostmár

Előzmény: bUddy (12)
bUddy Creative Commons License 2007.05.16 0 0 12

Kb egy hónapja vettem a goped.hu-t üzemeltető srácnál, az ő elérhetősége és az egyes típusok árai megtalálhatók a honlapon.

 

Nekem olyan gép kellett, ami Budapesten a belvárosban gond nélkül használható, fel tudom vinni a lakásba és az irodába (tehát "tiszta"), és be tudom dobni a kocsiba anélkül, hogy nyomot hagyna. A sebesség nem volt igazán fontos kritérium, bármi megfelelt, ami a gyaloglásnál gyorsabb, így az elektromos roller tűnt a legjobb megoldásnak.

Előzmény: neo007 (11)
neo007 Creative Commons License 2007.05.16 0 0 11

bocs hogy mindenkitől majdnem azt kérdezem:-)

 

inkább kérdem globálisan:

ki-hol-mennyiért birta megszerezni,esetleg mikor?

 

.

én használtan vettem öket a német veterán autosmotoros börzén.

neo007 Creative Commons License 2007.05.16 0 0 10
üdv
hogy vetted?neten rendelted?ára?
Előzmény: Kamijr (1)
neo007 Creative Commons License 2007.05.16 0 0 9

üdv

tőled is kérdeném,hol,mennyi?:-))

 

a tied ésa fupet 89 nicknevü topiktársé lácos fajta,az enyémek még dörzskerekesek.

 

Előzmény: stogiakos (3)
neo007 Creative Commons License 2007.05.16 0 0 8
üdv.
ez elektromos.
jóóó drága fajta. hol vetted mennyiért?
mért ezt a tipust választottad?
Előzmény: bUddy (2)
neo007 Creative Commons License 2007.05.16 0 0 7

üdv

gondolom ez van neked:

http://www.goped.com/shop/gsr40_list.asp

hol vetted,és mennyiért?

Előzmény: fupet89 (5)
neo007 Creative Commons License 2007.05.16 0 0 6

üdv mindenkinek.

 

nekem 3 éve van rollerem kettö, egyik kuplungnélküli(sport modell ami fixen hajtja a kereket dörzskerékkel,a másik a liqomatic kuplungos.

 http://images.google.hu/imgres?imgurl=http://www.travelgadgets-uk.com/smsimg/8/2product.gopedliquimatic&imgrefurl=http://www.travelgadgets-uk.com/products.php%3Fplid%3Dm3b0s12p2&h=300&w=213&sz=12&hl=hu&start=4&um=1&tbnid=k-YdkK3WcfFRUM:&tbnh=116&tbnw=82&prev=/images%3Fq%3Dgo%2Bped%2Bliqumatic%26um%3D1%26hl%3Dhu%26sa%3DN

,rendőrrel még nem volt dolgom,mondjuk vidéki városba mozgok főlag vele.

 

most néztem körbe a neten ,azota mennyi ujabb modelt gyártottak!

az lenne a kérdésem hol tudnák rá berántó szerkezetet venni hazánkba?!ugyenis tönkrement /szétkopott totál./

komatsu zenoah/ird be a goole-ba/ motorral létezik fűkasza láncfűrész,ezeken némejiken ugyanolyan motor van mint a rolleren.

 

ezért ha valaki tudna cimet ahol komatsu zenoah gépeket árulnak szervizelnek,irja már le nekem.eddig a neten nem találtam cimet.

.

.

.

.

másik téma:

az én liqomatik gopedemet nemlehet lábbal meglökve beinditani,pedig igy meglökve  a szabadonfuto szerkezetnek köszönhetően hajtani kéne a motort ogyebár.

hogy néz ki a szabadonfutú,tud e valaki valamit a témárol.

 

enyimbe sima tügörgős csapágy lett berakva a dörzskerék-tengely közé.

segitségeket köszönöm ha valaki tud valamit.

 

fupet89 Creative Commons License 2007.05.16 0 0 5

Sziasztok nekem egy goped gsr40-em van és nagyon szeretem!Szorakoztató egy közlekedési eszköz csak egyedül a szar út ami néha nagyon bosszant!!

Én kerékpáruton és az aszfalt uton szoktam használni(a főutra nem megyek vele, mert ez inkább csak városba való gépezet!)

 

Akinek van gopedje az létszives vegyen már fel msn-re mert ott többet és közvetlenebbül tudnánk társalogni!!)

Msn címem: fupet@hotmail.com (Előre is köszönöm)

bUddy Creative Commons License 2007.04.27 0 0 4

Sracok!

Ti hol jartok a rollerrel? Uton/jardan/kerekparuton stb?

Es volt esetleg valakinek valami afferja rendorrel a roller miatt?

stogiakos Creative Commons License 2007.04.27 0 0 3
Lassan egy éve használok egy Goped-et, és teljesen ok vele minden. Egyszer sem volt baja, mindig úgy működött, ahogy azt én elképzeltem. ÉS!!! Suliba menet összehajtom, felrakom a villamosra, aztán gondosan bezsebelem az irigykedő pillantásokat. Benzinmotoros rollerem van (GSR29), elég vicces, amikor beállok tankolni az ESSO-hoz egy A8-as meg egy merci közé. :) A csúcs az egészben, amikor éjszaka megyek vele haza buliból, a buszmegállóban meg csak lesnek az emberek. (itt is begyűjtöm a riszpekteket)
Nem vicc, mindenkinek csak ajánlani tudom! Elég mókás dolog. (és az enyém megy is rendesen) :)

Ákos

RFCv1
bUddy Creative Commons License 2007.04.24 0 0 2

Sziasztok! Orommel jelentem, hogy vasarnap beszereztem egy ESR 750 EX-et. Az elso ket nap tapasztalata alapjan nagyon tetszik a dolog, mostmar csak egy kicsit tobb kerekparutat kerek szepen :)

Előzmény: Kamijr (1)
Kamijr Creative Commons License 2007.03.31 0 0 1
Sziasztok!

Ajánlom figyelmetekbe az alábbi linket: www.goped.hu. Én itt vásároltam a motoros rolleremet, egy igazi Go-Ped GSR40-eset.

Nagyon baró!

A kocsim helyett most ezt használom, az eddig kb. 45 perc helyett most 25-30 perc alatt bennt vagyok a munkahelyemen. A dugók egyáltalán nem jelentenek gondot!



xj770 Creative Commons License 2000.06.21 0 0 0
Uj cim (no-null): http://www.goped.com/Products/Products.htm

itt eleg szep modelleket es jo leirast talaltok nehanyrol!

xj

xj770 Creative Commons License 2000.06.21 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Na, kulfoldon ismet reneszanszat eli a roller ill. a motoros roller...

Jomagam korbeneztem a magyar neccen, de nem igaztan talatam olyan site-ot vagy esetleges boltot ahol infokat lehetne errol a "csodaszerkentyurol" kapni.

Boldog lennek, ha megosztanatok esetleges eszreveteleiteket/esetleges tapasztalataitokat/informacioitokat a temaval kapcsolatban. (Pl. mibe kerul, lehet-e idehaza kapni, melyik marka jo stb.)

Ha vki nem tudna mirol van szo, ime egy link: www.rollercycle.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!