Keresés

Részletes keresés

Fatboy Slim Creative Commons License 2022.10.14 -1 0 71642

ne felejtsd el, hogy a zajmikrofon hozzajuk volt kozelebb

bar igazsag szerint a mi taborunkat alig lehetett hallani

Előzmény: tízezredik nikkk (71640)
ingersheim Creative Commons License 2022.10.14 0 1 71641

A hangerőn kívül milyen minőséget képviseltek a stadionban a szerbek?

Előzmény: tízezredik nikkk (71640)
rich.mond Creative Commons License 2022.10.14 -1 0 71639

Sokan voltak, a meccs előtti napokon is - és jól látható helyen is összegyűltek, tehát nem mondanám, hogy láthatatlanul, szellemként járták a város utcáit. Plusz szerintem jól szurkoltak (amúgy a fradisták is).

Előzmény: Gonosz666 (71632)
Redhot100 Creative Commons License 2022.10.14 0 1 71638

csak azt tudom megerősíteni amit láttam. ezt nem, de ettől még így lehetett

nincs itt vita. esélyünk nincs ellenük. szégyennek nem gondolnám. más polcon vannak

Előzmény: csató béla (71636)
Redhot100 Creative Commons License 2022.10.14 0 1 71637

de mivel, hogy 3 ember áll és nem mernek taxiba ülni? ezt mondják a szerbek és akkor így volt?

az nem kérdés, hogy ott máshogy mennek a dolgok. várok néhány beszámolót nálunk komolyabb brigádok belgrádi hőstetteiről. én elfogadom és nem vitatom, más szinten vannak

Előzmény: fradista román (71633)
errmoo Creative Commons License 2022.10.14 -1 3 71635

Én jót röhögtem mikor égették a rongyotokat, pedig az a rongy is állami pénzből volt én is fizettem.

Előzmény: Gonosz666 (71632)
Gonosz666 Creative Commons License 2022.10.14 0 1 71632

Mi volt benne latvanyos neked?

Előzmény: rich.mond (71628)
Redhot100 Creative Commons License 2022.10.14 0 1 71631

hát ez nem biztos, hogy így igaz

Előzmény: csató béla (71630)
Redhot100 Creative Commons License 2022.10.14 -2 0 71629

nekem az előrevetődve taxiba ugrásuk is tetszett, meg a ló segge mögül való kukucskálás is komoly volt.

ettől függetlenül persze el kell ismerni, meglepni lehet őket, de a fővonaluk ellen nincs esélye itthon senkinek, de európában is bárkit megizzasztanak

Előzmény: rich.mond (71628)
rich.mond Creative Commons License 2022.10.14 0 0 71628

Ettől még szerintem a szerbek budapesti fellépése elég látványosra sikerült - még a drapitól függetlenül is. 

Előzmény: Fatboy Slim (71623)
Fatboy Slim Creative Commons License 2022.10.14 -3 1 71627

Egy zászló története. A Tábor egyik csoportjának zászlóját felgyújtották a Zvezda szurkolói. A zászlót az FTC-Debrecen meccs után szerezték meg. Osztrák papírokkal belépőt vettek páran a mérkőzésre, a tömegben elvegyülve figyelték, hogy kik viszik haza a zászlókat. Mint a hiénák, kiválasztották a leggyengébbet, az Új Generáció idegenbeli (tehát nem fő-zászló) zászlóját egy apa és fiatalkorú fia vitték haza. Őket támadták meg és vették el a zászlót. Azonnal elkezdődött a keresés, a Zvezda ekkor még tagadta, hogy közük lenne az elvételhez, ezért más külföldi csoportok is képbe kerültek. Ahogy érkezett a mérkőzés napja, és lett több, 3-5 fős csoportokban, de inkognitóban, Zvezda és Delije jelzés nélküli ruhákban érkező szerb, a Zvezda felvállalta a zászló megszerzését. Az Új Generáció a megfelelő csatornákon keresztül jelezte a Zvezdának, hogy a zászlóért megküzdene, korrekt erdei találkozót ajánlottak. A Zvezda azonban a "balkáni stílusra" hivatkozva ezt visszautasította. A mérkőzés előtti napon és a mérkőzés napján hiába ment a vadászat, futottak a Zvezdások, a stadionban a zászlót felgyújtották. Az íratlan szabályok szerint, ha egy csoport elbukja a zászlóját, akkor az megszűnik. Megértjük az erdőben örök vesztes dózsások örömét, látjuk frappáns képeiket, amire majd pár vicces erdei videóval reagálunk is, azonban -bár hibáztak- a csoport nem a fő-zászlót bukta, és nem harcban. Reméljük folytatják. Voltunk. Vagyunk. Leszünk.

Concamine Creative Commons License 2022.10.14 0 1 71626

Kérdésednek történelmi okai vannak... mi nem vagyunk ilyen sunyik, mint szláv szomszédaink (ugye a Fiume már 2014-ben 1 héttel meccs előtt feljött összefirkálni a felüljáró falát, aztán hazamentek), mondhatni állva halunk meg. Nagyjából ezért lett Trianon is és megannyi magyarirtás.

Az elmúlt évekből úgy vettem észre, hogy Iván eléggé inaktív. Nem ismerem azt a közeget, de volt időszak, amikor láttam a Szögletben, és az nagyon rég volt. Ettől még a drapis kiírás tényleg jó lett volna, de utólag könnyen okos az ember. És benne van a faktor, hogy mindenképp begyújtják.

Előzmény: Flam01 (71619)
Fatboy Slim Creative Commons License 2022.10.14 -1 1 71625

ezek a szaraz tenyek. elofordul az ilyesmi

Előzmény: tízezredik nikkk (71624)
Fatboy Slim Creative Commons License 2022.10.14 0 2 71623

ja. vasarnaprol. egy masik meccsrol... kb olyan ez, mint a kezi- meg hokimeccsekrol behuzgalt drapik...

Előzmény: tízezredik nikkk (71622)
Golyós75 Creative Commons License 2022.10.14 -4 4 71621

A napellenzőt levéve, a tegnapi pofonokról is tartanál beszámolót? 

Tudod amikor taxikba ugorva menekültek és a lovasrendőrök mögé szaladt a nagy hős brigád,

Előzmény: Miller a sör (71620)
Miller a sör Creative Commons License 2022.10.14 -3 2 71620

A Fradi kurvára elkényelmesedett, Mezőkövesdek és Kisvárdák ellen nem lehet felkészülni egy ilyen színtő brigádra. Az Újpest eltűnése teljesen érthető tíz év alatt a hátországot bevonzó klub leépült teljesen, a 15-20 év közöttiek amiből a következő brigád lehetne elhagyták a klubot a sikertelenség miatt, ha nincsenek ,,tömegek,, akkor megfelelő létszámú huligán sem lesz.

Ami a Fradi esetében visszatetsző, hogy mindig jönnek a képek hogy 30-50 ember bolyong és keresi az üres városban az ellent. A szerbek szerda este a Ludovikánál parádéztak maximum a taxik dudáltak rájuk.

Előzmény: Flam01 (71619)
Flam01 Creative Commons License 2022.10.14 -2 3 71619

 

Pózolni azt tudunk.. "looking for picture" az megy.. "rossz helyen várjuk a brigádot", "ott sok a rendőr" , "bujkálnak", "nem jöttek el"," rendőrség közbelép" stb stb.

 

Hát gyerekek az a legjobb, ha magyar csapat nem jut ki nemzetközi porondra, mert mindenhol égünk.

Nagyon fájó volt látni a lángoló UG drapit, pedig külföldön élek és jó pár éve nem járok meccsre, mégis egy világ dőlt össze bennem... (ismerem a körülményeket, de akkor is)

 

Ennyit a magyar huliganizmusról..

Azt nem értem szerbek ide tudtak kocsikázni egy számukra teljesen semleges meccs miatt pár napja, nálunk meg nincs 50 tettrekész ember, aki egyik hétvégén kilátogasson Pozsonyba revansot venni a sok provokáció miatt? Nagy a távolság, drága a benzin?

Újpestiek meg örvendeznek az elégett UG drapin, akik 15 éve végig földön kúszva bujkálnak mindenki elől és legutóbb épp a Bazel elleni gyávaságukkal égették rommá a hazai megítélést...

 

Egy világ dőlt össze bennem egy korszakos csoport fő zászlójának elégése láttán..:(

Rohadt tolvaj, szerb kutyák!

 

Miért nem készült egy kiírás, hogy "szerb kutya ne gyújts meg a zászlót, hagy küzdjünk meg érte 20 vs 20, ha már cigány módon elloptátok?

 

Remélem Noki, Iván még aktív, mert akkor biztos vagyok benne, hogy itt nem ér véget a történet...

GMM2 Creative Commons License 2022.09.19 -1 0 71618
Fatboy Slim Creative Commons License 2022.09.05 0 1 71617

Respekt!

Előzmény: lazázó (71615)
Válts nicknevet.! Creative Commons License 2022.09.05 0 0 71616
lazázó Creative Commons License 2022.09.01 0 6 71615

"Már ez az egész nemzetközi dolog megterheli kis csoportunkat, de inkább ez legyen mint semmi. Valami hasonlót éreztem mit a Partizán ellen mikor egy ország dörzsölte a tenyerét , hogy most aztán jól beszopjuk.

 

Kb 150-200an mentünk Kölnbe ami jó létszám nekünk. Az első 15 percben úgy szurkolt a 45 000! német, hogy egymás hangját nem hallottuk. Aztán ahogy a gólt kaptak visszább állt, de így is brutál volt. Mindenfelől belénkálltak. Locsoltak, belógtak a szektora, rázták a rácsot stb.. A meccs után még vagy másfél órát bent voltunk, amíg el tudták zavarni a 400 fős huligán mobot és a jóisten se tudja mekkora ultra mobot. Akkorák mint kb. két Fraditábor!

Ezekkel a jelekkel vágtunk neki a visszavágónak. 5-10 000 Németet harangoztak be, amitől úgy beszart a rendőrség, városvezetés és a club, hogy a kölnieknek adtak majd 3000 jegyet nehogy idegesek legyenek, hogy nem jutnak be. :)  Hiába tiltakoztunk, mindenki a másikra mutogatott. Ahogy ment a riogatás, "ezek mindent szétvernek majd" "ott lesznek a hazaiban" "elállják az utat nem jutsz be a stadionba" egyre jobban beszart az átlag szurkoló is és nem fogytak a jegyek megfelelő módon.

Előző nap összeállt a 60 fős, de mindenre elszánt kis magunk. Sokáig senkit se találtunk, mígnem befutott egy 120 fős mob. Megindultunk, de pár perc után rengeteg rendőr került elő és visszavitték őket a vasútra. Éjfél után így mindenki szépen hazament.

Másnap mindent elárasztottak. A gyülekező ponton hallottuk, hogy egy 14 éves gyerekről leszedték a pólót. Ezután kimentünk a városba és akit csak tudtunk elkaptunk. A többség elszaladt, de így is legalább 20 relikviát gyűjtöttünk. Ahogy híre ment, hogy vadászunk mindenkire már nem igazán voltak sétálgató kölniek. Szánalmas vezetés még a belvárosba is beszállította őket. A rengeteg rendőr bezárt minket a gyülekező helyre, de a vonulásunkra már nemvárt tömeg gyűlt össze. 

A stadionban majd háromszor többen voltunk mint általában, de a 700 fős szektorunk nyilván nem szólt akkorát mint a 2900as német akárhogy ordítottunk, főleg úgy, hogy végig vesztésre álltunk.

Nagyon fasza volt összességében megélni, de európa valójában nem az ilyen kisvárosoknak való mint a mienk.. más kávéház ez! "

lazázó Creative Commons License 2022.08.26 0 0 71614

Ezaz!

 

Győzd meg őket, hogy ez egy mérhetetlen faszság! Nézd! nem bírták ki, ráldásúl jó szar is lett.

Előzmény: Gyönyörű petesejt (71612)
mordred1899 Creative Commons License 2022.08.23 0 0 71613

Még a Tiktokon is fent van! 🥴😎Édes Istenem...Lassan már ciki lesz.

Előzmény: Miller a sör (71607)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2022.08.22 0 0 71612

Simán elhiszem, hogy ezt tőletek nyúlta mindenki, nem értek hozzá.

Elnézve a hazai ultraélet szellemi horizontját, sajnos elképzelhetőnek tartom, hogy ezt a mérhetetlen nagy faszságot többen is átveszik.

 

 

Előzmény: lazázó (71610)
lazázó Creative Commons License 2022.08.16 -5 1 71610

Erre válaszolhatna egy diósgyőri. 

 

"Várunk mindenkit a kapu mögött, a körbeszalagozott részen, aki csatlakozni szeretne hozzánk és velünk együtt akarja buzdítani a vasgyári srácokat 90 percen át.Kérjük, hogy aki az ultraszektort választja, az továbbra is tartsa be a korábban kihírdetett szabályzatot!

Szervezett Szurkolói Csoportok"

 

Kb fél éve lehoztunk egy szigorú szektorszabályzatot amit a Fradi, az Újpest is követett. Most pedig a Diósgyőr. Értem én, de hirtelen mindenkinek eszébe jutott még jobban odafigyelni? tudom.. semmi összefüggés és már régen is volt ilyesmi, túlgondoljuk..  Jó legyen!

 

Ahogy látom Diósgyőrben már szalagoznak is amit fél éve kezdtünk el. A 30 év Magyar ultras alatt pont most jutott az eszetekbe? Ugyan már... ! És pont minket másolgattok? a "csicskákat" ? Mert, ha valahol még láttatok is ilyesmit akkor is tülünk nyaltátok!

 

pfff..! 

 

Miller a sör Creative Commons License 2022.08.15 -1 0 71609

Több komment születik mint pofon az tuti.

Előzmény: Válts nicknevet.! (71608)
Válts nicknevet.! Creative Commons License 2022.08.15 0 0 71608

Nyugi, Hungarian Fanatics is lehozta. Megy az oda-vissza kommentharc is, szóval minden a legnagyobb rendben. ;)

Előzmény: Miller a sör (71607)
Miller a sör Creative Commons License 2022.08.14 -8 1 71607

Tegnap volt némi matek Újpesten a Zete-Fradi vegyes ellen, nagy a csönd csak a hooliganCZ oldalon volt egy rövid hír. Ezek szerint nem a fradi nyert mert akkor az összes szurkolói portál tele lenne vele.

lapov_ Creative Commons License 2022.08.14 -1 0 71606
Gedeon, a liba Creative Commons License 2022.07.30 -3 1 71605

Csókolom, jól látom, hogy átnevezték a topikot "Parasztlázadás"-ra?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!