Keresés

Részletes keresés

anna5 Creative Commons License 2002.11.20 0 0 90
gbern:
ha kicsit lejjebb mész ebben a topicban, már van egy ugyanilyen kutya, akinek útközben már került is gazdája. ugyanarról van szó?
Előzmény: gbern (89)
gbern Creative Commons License 2002.11.20 0 0 89
Jámbor, emberszerető, kedves, kb. 1-2 éves keverék, szürkés bundájú kankutyus gazdit keres. Előző gazdija meghalt és el akarják altatni. Sürgős segítségre lenne szükség. Ha valakit érdekel, képet tudok küldeni.

fmar Creative Commons License 2002.11.20 0 0 88
SZia Debe? mennyiért adod a csineket?
Előzmény: Debe (78)
m_anna Creative Commons License 2002.11.20 0 0 87
Gazdira vár egy kb. 1,5 éves éheztetéstől megmentett cica. A cica ivartalanított cirmos-fehér nőstény; parazitamentes, egészséges. Nagyon ragaszkodó, játékos, sokat dorombol, bármikor kézbe vehető, bújós. Ha valaki befogadja őt, azzal esélyt ad nekünk, hogy más cicákat is megmenthessünk az elaltatástól, agyonveréstől, éheztetéstől és mindattól, amit az emberek képesek megtenni ezekkel a kedves kis állatokkal.
A cicákért jelentkezni Attilánál lehet a 06-30-518-14-08-es telefonszámon vagy az attila@fogadjbe.hu e-mail címen
anna5 Creative Commons License 2002.11.19 0 0 86
Kiskutya gazdát keres:
"A mellékletben nem egy kutyát, "a" kutyát láthatjátok. Két hete találtam az erdőben, egy humánus lélek egy papírdobozban hagyta - három
kutyakölyökkelegyütt az árokszélen, két kibontott kutyakaja-konzerv mellett, nehogy megéhezzenek. Nem vittem őket haza, de annyira szarul éreztem magam miattuk, hogy másnapvisszamentem értük - ez az egy volt már csak ott.
Na, ezt az állatot azóta etetem, most már szép, tiszta, gömbölyödik, amíg a kapumtól az ajtómig jutok, mindkét cipőfűzőmet kibontja, visszafelé ugyanez.
Gyönyörű, a szívem szakad meg érte, de sírva könyörgök, vigye el valaki, én
négy évig dolgoztam a kertemen, miután az utolsó kutyát is elbúcsúztattam a
családban (maradt még macska, díszhalak, ugróegerek, egy rigó, köztük én,
elég már).
Ha kell, Záhonyba is elviszem, csak jó gazdája legyen.

Szever Pali (452-6100)"

Előzmény: LAJKA (85)
LAJKA Creative Commons License 2002.11.19 0 0 85
fel
bobek Creative Commons License 2002.11.19 0 0 84
Sziasztok! Négy kisfiú és két kislány kutyus szerető gazdit keres. A mamájuk zsemleszínű staffi, a papájuk csak egy éjszakás kalandra vágyott... A kicsikről kérésre képet tudok küldeni. A napokban lesznek 4 hetesek, virgoncak, szeretnivalóak. Aki örökbefogadná valamelyiküket, jelentkezzen a bobek@egon.gyaloglo.hu címen, vagy a 06304755424-es telefonszámon. Köszi: Böbe
fagabi Creative Commons License 2002.11.18 0 0 83
Pénteken Szegeden, a Tisza árterén talált 6-8 hetes kölyök rottweilerek közül az egyik még gazdit keres.
A másik kiskutyát sikerült vasárnap elhelyezni.

De a még gazdit keresönek is gyorsan végleges - vagy megfelelö ideiglenes hely kellene, mert ahol most van, ott saját kutya, kisgyerek és feljelentéssel fenyegetö szomszéd miatt nem tul jó hely.
Tel: 70/241-6460

anna5 Creative Commons License 2002.11.18 0 0 82
jó hír: a meghalt gazdi elaltatásra váró kutyájának rekoridő alatt került új helye. éljenek a jószívű emberek!
Más:
"Pénteken azonban, amikor befogtuk a kutyát tudtam meg, hogy van a házban egy
CICA is, aki teljesen szobatiszta, szürke cirmos, ivartalanított nagyon szép
kandúrfi." érdeklődni ugyanott 30 9191 200, Beszteri Zsolt és Veres Ági 30 274-4997

Előzmény: m_anna (80)
LAJKA Creative Commons License 2002.11.18 0 0 81
Fel, és ne hagyjátok elaltatni! ha más nincs, egy ideig menhelyen is lehetne, pl. Ócsán, vagy a szentendrei Árvácskában. panzióztatni is lehet, ha előtermtenénk az anyagiakat.
m_anna Creative Commons License 2002.11.14 0 0 80
Kedves Mindenki!

Kérünk minden kedves állatbarátot, hogy segítsen! A fényképen látható kutyus gazdija meghalt és könyörtelen emberek kezébe került, akik el akarják altatni. Kár lenne érte, mert nagyon jámbor, emberszerető, kedves, kb. 1-2 éves kankutyus. Kértem néhány nap haladékot,
és azért készítettük az alábbi fotókat, hogy hátha valaki ezek alapján kedvet kapna, szerető gazdija lenne, vagy segítene otthont találni neki!
Minden gyors segítséget köszönünk!
Elérhetőségeim: 30 9191 200, Beszteri Zsolt és Veres Ági

(A képet e-mailben elküldöm ha valaki érdeklődik a kutyus után.)

CICA Creative Commons License 2002.11.14 0 0 79
A 12 éves sziámi cicc gazdira talált! :)))
Előzmény: m_anna (74)
Debe Creative Commons License 2002.11.14 0 0 78
Szia Mindenkinek!

Remélem, nem tévedtünk el nagyon, mert mi nem kutyák-cicák vagyunk, hanem csincsillák. S.o.s. szerető gazdikat keresünk, mert már elég szűkösen vagyunk.Gazdira vár: egy 7 hónapos és egy 4 hónapos kislány és van már egy újabb, 3 hetes kistesó is(valószínűleg ő is kislány).

szuszmok Creative Commons License 2002.11.12 0 0 77
Szia,

nézz szét a zoldmagazin.com oldalon:))

Előzmény: fruh (76)
fruh Creative Commons License 2002.11.12 0 0 76
Barátnőmnek szeretnék kutyut adni szülinapjára, mert tavasszal elpusztult a németjuhásza. Fizetni sajna nem nagyon tudok! Spánielek, arany retviwerek, németjuhászok, bernipásztorok, tehát inkább nagytestű, szőrös kutyák érdekelnek! Hja, és legyen minél fiatalabb! Ha valaki tud nekem segíteni, vagy tud olyan telefonszámot, címet, ahol találhatók ilyen ebek, írjon egy emailt! köszönöm szépen! -fruh-
anna5 Creative Commons License 2002.11.11 0 0 75
"Bemásolva a Startlap Apróról: Ajándékba elvihetők fajtiszta német vizsla kislány kiskutyák.Oltva, féregtelenítve, vágott farokkal, törzskönyv nélkül. Telefon:: 061-284-98-73 Budapest 1201 Előd utca 78 "
Előzmény: m_anna (74)
m_anna Creative Commons License 2002.11.10 0 0 74
SOS gazdit keresünk egy 12 éves sziámi cicának. A cica ivartalanított kandúr. Gazdája meghalt, a hozzátartotók pedig el akarják altatni. Hétfő estig kapott a cica lehetőséget.

Szerető gazdit, vagy ideiglenes befogadót keresünk neki.

Kérlek segítsetek!

Anna

Grübedli Creative Commons License 2002.11.05 0 0 73
Gazdit keresek!!!!!!!!!!!!
Én egy 6 hónapos, közepes testalkatú, okos, kedves, játékos, gyerekeket is nagyon szeretô, keverék, jó jelzô kislánykutya vagyok.
Elôzô gazdáim egy robogó autóból dobtak ki az úttestre!
Átmeneti szállásadóimnál helyhiány miatt nem maradhatok!
Várom leendô szeretô gazdim jelentkezését, aki felelôségteljesebb az elôzônél!
Telefon: 06-30/380-4988
LAJKA Creative Commons License 2002.11.05 0 0 72
fel
TopCat Creative Commons License 2002.11.05 0 0 71
A KUFO listáról: Csau-csau x lajka keverek kiskutyak ingyen elvihetok, de csak ma (XI.05.) .

tel. 30-385-8482

:(((((

TopCat Creative Commons License 2002.11.04 0 0 70
Garatulálok, hogy sikerült cicát találnod - de azt mindenképp hozzá kell tennem, hogy Magyarországon ma a menhelyek és egyéb állatmentők inkább TÁMOGATÁSRA szorulnak, mivel annyi a szerencsétlen állat és annyira nincs "hivatalos" támogatás, hogy különben nem bírják!!!
Előzmény: Ace Rodstein (69)
Ace Rodstein Creative Commons License 2002.11.04 0 0 69
Köszi, megoldódott. Az egyik alant ajánlott oldalon megtaláltam a megfelelőt - egy koromfekete nőstény cica "személyében". érdemesnek tartom megemlíteni a menhely hozzállását, kaptunk ajándék "cicawécét", illetve viszkasz "indulócsomagot".
Előzmény: Ace Rodstein (66)
m_anna Creative Commons License 2002.11.01 0 0 68
Gazdit keresünk egy felnőtt félperzsa cicusnak. Vörös-fehér színű, oltva, ivartalanítva van, és hatalmas! Borzasztó körülmények között élt eddig, jelenleg ideiglenes befogadónál várja új gazdiját. Kérésre fotót küldök róla.

Anna

nextdoor Creative Commons License 2002.11.01 0 0 67
három topicban is ajánlanak, nézz át:))
Előzmény: Ace Rodstein (66)
Ace Rodstein Creative Commons License 2002.11.01 0 0 66
Sziasztok!

Meg szeretném lepni a barátnőmet egy kiscicával, amíg nincs itthon (vasárnapig). Ha vki tud, kérem segítsen e tervemet megvalósítani

egoncica Creative Commons License 2002.10.31 0 0 65
A kóbor sziámi kismacskának találtunk új gazdit, köszönöm az érdeklődéseket!
Előzmény: egoncica (59)
m_anna Creative Commons License 2002.10.31 0 0 64
Most kaptam ezt az e-mailt a barátnőmtől:
Tegnap kaptam egy telefont, hogy van egy 8 éves perzsacica, akit el akarnak altatni abban az esetben, ha nem viszik el! tehát 8 éves ivartalanított kandúr, világos barna alapon barna foltos, fehér zoknival. nagyon SOS a helyzet. Bene Ilona tudja megadni a nőci telefonszámát ahol a cica van, telszáma: 240-1574. Azt mondta, hogy ha sikerül legalább egy ideiglenes gazdit keresni neki, segít neki végleges gazdát találni. Tud valaki ez ügyben tenni valamit?

Anna

m_anna Creative Commons License 2002.10.31 0 0 63
Ítam Neked!

Anna

Előzmény: Hodori (61)
szuszmok Creative Commons License 2002.10.31 0 0 62
Szia!

Ajánlom figyelmedbe a zoldmagazin.com -ot, többek között ott is találsz gazdira váró cicmarekeket!
Remélem, sikerül valakit örökbefogadnotok!!:)

Előzmény: Hodori (61)
Hodori Creative Commons License 2002.10.31 0 0 61
Üdvözlet mindenkinek!

Szeretnék örökbe fogadni egy szürke cirmi (házi) kiscicát (fiút, ha lehet, de lány is jó). Lényeg, hogy jófej legyen, mert sokat szeretnénk vele játszani. Egy hazatelepülő cicamániás barátomhoz kerülne, aki ügyes, és szerető gazdija lesz. A dolog sürgős, nov. 4-ig szeretném, mert meglepetésnek, ajándéknak szánom.
Kérem, ha valaki tud segíteni, hívjon, vagy írjon elérhetőséget a boszi7@yahoo.com-ra.

Előre is köszönöm!
Dóri
20/4746121

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!