Küldök képet, de melyik email-edre, mer a freemail hülyétkap a nagy fájloktól. gmail.com-on regisztrálj esetleg, és ezentúl oda dobálok, illetve vissza...
A mai nap azért érdekes volt. A dobszai halastavakon nem egészen egy hete rengeteg vízimadarat láttam. Ma pár darab hattyún és elenyésző számú kacsán kívűl semmit. Viszont a darányi / középgrigóci / tavon eszméletlen számú vízityúk ,,bandázott".