Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.23 0 12 4985

Sziasztok!

Szívesen olvasom az írásaitokat ezen a fórumon. Egyre kulturáltabb a topik.

Hogy megtörjem ezt a néhány napos "csendet" töltök fel képeket. :)

déliszomszéd Creative Commons License 2016.11.21 -1 0 4984

LockedZsomit keresd meg (lockedzsomi@gmail.com)

Előzmény: Cd Szandra (4982)
CD fiú Creative Commons License 2016.11.21 0 1 4983

Nincs miért haragnak lenni. Van véleményed, szabad döntési akarat, elszántságod vágj bele a leszokásba és szívbő kívánom ha így érzel sikerüljön és éljem meg, hogy elmondhasd sikerült. Mint negyed éve kb megírtam életem ezen alakulását és fiatalon volt idő mikor én is így gondolkodtam éreztem, tettem és nekem segítség volt egy szerelem, egy nagybetűs nő egy új élet kezdete. Ment egy darabig, míg annyira hiányzott, hogy felvállaltam és ezzel élek boldogan.

 

Azt is megírtam lentebb, hogy szinte cakon puder bugyitól a körömlakkig kerül ennyibe. Lassan építgettem, építgetem én is azon ruhatáram amik a feleségeméből kicsik rám az az a cipő. Mostanság olyan kedves a drágám, hogy inkább talpbetétet tesz a csizmákba és így számomra is felvállalható némely drágább darab mely bizony 30-40000- be is kerül. Persze ezek pár száz méterig elviselhetők számomra, meg ő is félti, hogy nagyon kitágítom. :)

Előzmény: Gabrielle Cd. (4974)


déliszomszéd Creative Commons License 2016.11.19 0 4 4980

Ezt meg csak úgy. Az első bodym. Kicsit furcsa viselni, de nem rossz. És harisnyanadrágra véve megakadályozza a harisnyanadrág csúszkálását.

 

déliszomszéd Creative Commons License 2016.11.19 0 1 4979

Köszönöm. Fekete garbóval már kipróbáltam. Ld előző hozzászólásom. Majd lesz fehérrel, meg kékkel is.

Előzmény: Gabrielle Cd. (4975)
déliszomszéd Creative Commons License 2016.11.19 0 2 4978

Végül egy feketével próbáltam ki.

 

 

Előzmény: Tarnakövy (4966)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.19 -2 0 4977
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.11.19 0 1 4976

Határeset az övé, de a hozzászólása inkább társkeresőként funkcionál. Emiatt a Transzvesztita vagyok vagy valamely bdsm oldalra való.

Ez a crossdresser oldal maradjon meg tapasztalatcsereként, női ruhákról, nőként való viselkedésről, élménybeszámolókról szóló topikként, ahol nők helyett a férfiak vannak többségben.

Előzmény: erotikgames (4971)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.11.19 0 2 4975

Semmiképpen sem vennék élénk színű felsőt, már a szoknya anyaga miatt sem.

Próbáltam színekben gondolkodni, mert a fehér-szürke-fekete vonal tuti jó szín hozzá.

Világos színárnyalatú sárga, rózsaszín, kék is. Sötétebbnél kék, piros (nem bordópiros), lilával is párosítanám. De a lila ne élénk lila legyen, hanem kopottas lila, világos lila sem lehet rossz.

Ezüst szoknyához nem mintás vagy csak kis, oldalmintás sötét harisnyát vennék fel. Esetleg a felső ruházattal megegyező színnel, ha a felső világos árnyalatú.

 

Ezek mind csak egy szubjektív véleményem. 

 

Előzmény: déliszomszéd (4964)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.11.19 0 1 4974

1. Örülök, hogy nincs harag köztünk.

 

2. Tudom, nem is fog menni egyik hétről a másikra, de kellő akaraterővel le lehet szokni.

A hét legnehezebb időszaka a hétvége. Ilyenkor tudok elgyengülni. Ekkor egész nap is tudok nőiben lenni.

Viszont, másnap férfiként egyrészt lelkiismeret-furdalásom van, másrészt nem tökéletes napom lesz, azaz valami rossz dolog közbejön.

Szerencsére hétköznap teljesen kikapcsolódik a vonzódás. A munka, a fáradtság, a hétköznapos teendők miatt nem is van időm, meg erőm sem átvenni.

 

3. Ez a szett jól áll rajtad.

Érdeklődted, hogy mennyibe kerül a képen felszerelésed, Tamakövy 23 ezer Ft körüli összeget tippelt.

Ha most magamra gondolok, és nulláról indítom, akkor nyáron kb. 20 000 Ft, télen, 25-26 ezer Ft. Ebben benne van a kozmetikusom munkája (smink, műszempilla, szőrtelenítés).

Te esetedben a képen látható szett kb. 25 ezer Ft.

 

 

Előzmény: CD fiú (4958)
petra33 Creative Commons License 2016.11.19 -1 0 4973

Szia én crossdresser vagyok szívesen ismerkednék hozzám hasonlókal írj rám 

Előzmény: Femboy (4972)
Femboy Creative Commons License 2016.11.18 -1 0 4972

Sziasztok! 25 éves budapesti femboy/CD vagyok. Imádom a női ruhákat és nőként viselkedni, és eltökélt célom, hogy lassan életmódszerűen így létezhessek. Már többször voltam kinn az utcán nőként felöltözve, ez számomra nem csak fantázia, viszont még hosszú az út addig, amíg ténylegesen, állandóan így élhetek.

Szívesen megismerkednék travi, crossdresser, sissy vagy femboy fiúkkal közös időtöltés, csajos programok, kölcsönös szimpátia esetén egymás kényeztetése céljából.

 

erotikgames Creative Commons License 2016.11.18 -1 1 4971

Végül is "dominansno" a témában keresgél, csak más szempont vezérli...  Sokaknál a Cd-ség egész mást is takarhat. És a fetish tulajdonképpen összefogja a témát. (Bár kétségkívül nem ide tartozik az ajánlata, de hát miért ne? :) )

Előzmény: CD fiú (4970)
CD fiú Creative Commons License 2016.11.18 0 2 4970

Drága Hölgyem ez a topik nem erről szól. Van erre megfelelő hely ahol keresgéljen......

Előzmény: dominansno (4969)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.17 0 1 4968

Leltem egy oldalt ahol parókákat lehet rendelni nem drágán.:

https://www.facebook.com/Extremestyleparokashop/?fref=ts

 

pandora1 Creative Commons License 2016.11.16 0 1 4967

Én is vidéki vagyok, de mindenhol vannak igényesebb boltok is. Turkálóból is vannak olyanok amik vállfán tartott esetenként sohasem hordott darabokat árulnak, sokszor töredék áron. Ha meg kicsit drágább az azért van mert olyan anyagú fazonú vagy minőségű esetleg márkás az adott darab. Sokan gondolták vagy gondolják, hogy igénytelenség ott vásárolni, szerintem meg sznobság csak azért nem ott venni valamit mert a hely az ami. Egyébként meg a bugyijaimat úgy varratok méretre általam választott anyagból, és színből, gondolom ez már nem olyan igénytelen dolog.

Tarnakövy Creative Commons License 2016.11.16 0 0 4966

Talán a kék minden árnyalata, a fekete egyszínű okés. De mintásat (inda, virág, absztrakt) is el tudnék hozzá képzelni. Harisnyát csakis feketét. 

Előzmény: déliszomszéd (4964)
crosshunter Creative Commons License 2016.11.16 0 2 4965

nagyon jo a szoknyád...egy ilyet én is elfogadnék..

Előzmény: déliszomszéd (4964)
déliszomszéd Creative Commons License 2016.11.15 0 3 4964

Ezüst szoknyához a fehéren kívül, milyen színű felsőt vennétek fel?

Erről van szó. Tudom a felső nem illik hozzá, csak egyszerre vettem a kettőt és fel kellett próbálni, méretben jó-e? Jó! A harisnyát viszont megszívtam. 40 denes a KIK-ből. Lycraszál nincs benne, folyton csúszkál és a 4-es méret szerintem 185 magas 110-120 csípőjű nőre lehet jó. Harisnyából testszínűt fogok hozzá venni, max vékony feketét.

 

A fénykép készítése után két perccel becsöngetett a gondnok. Hát elég gyorsan levetkőztem és átöltöztem, hogy ajtót nyithassak neki.

 

 

déliszomszéd Creative Commons License 2016.11.15 0 2 4963

Felsőruházatom 3/4-e Creamből és Hádából van. Ettől még nem érzem magam igénytelennek. Abban igazad van, hogy sok turkáló tényleg kritikán aluli, de a hálózatok és még néhány egyéb bolt szerintem megéri. Jó alaposan meg kell nézni mit vesz  az ember. A turkálókban én azt szeretem, hogy nagyobb a szín, de néha a fazonválaszték is. Nemrég bementem egy bevásárlóközpontban az ottani Hádába és a Cosmos Citybe. Az előzőben a szivárvány minden színében és annak árnyalataiban, az utóbbiban 7-8 színben voltak ruhák. Mondjuk az a fura, hogy a Háda a kínai boltokkal összehasonlítva nem is olyan olcsó. De azért a H&M és társainál olcsóbb.

 

Előzmény: CD fiú (4950)
déliszomszéd Creative Commons License 2016.11.15 0 1 4962

Ha az ember elkezd egy ruhatárat kiépíteni, akkor 1-2 év alatt összeszedheti ami kell és aztán leállhat a pénzköltéssel. Persze tudom néha nehéz megállni. Nekem is egy csomó combfixem van, amik közül néhány csak 2-3 alkalommal volt a lábamon.

Azért az bátor dolog volt, hogy kimentél az utcára nőnek öltözve.:) Biztos le lehet szokni az átöltözésről, ahogy a cigiről is. Mondjuk a függőségünk az egészségre nem káros:))

Előzmény: Gabrielle Cd. (4942)
Tarnakövy Creative Commons License 2016.11.15 0 1 4961

Abban igazad van, hogy némelyik turkálóból még tisztítórongynak sem vennék a kínálatukból. Ahova járok, ott kincsek vannak jó áron. Bevallom harisnyatartót is ott vettem, márkás, látszik hogy nem sokat volt használva.Kimostam, és egy nagyon szép darabom. Amugyis ritkán lehet felvenni, mert a csat a szűk szoknyán átüt, a nadrágon meg pláne! Melltartót, bugyit azért nem veszek turiból.A selyem bugyi miért kellemetlen? Én nagyon szeretem, a klasszikushoz közelítő, csipőig érőket.De van derékig érő, rózsaszín bugyim is, amire nagyon vigyázok, mert már kezd rongyolódni, de sajnos másikat nem tudok venni.

Előzmény: CD fiú (4960)
CD fiú Creative Commons License 2016.11.15 0 1 4960

A végéről kezdem a turkálótól. Lehet vannak jó helyek ahol még címkés ruhák is vannak, csak azok sajnos nem az én mozgáskörzetemben vannak ( én is vidéki vagyok). Amik felénk vannak azok már a kiválogatottak.Párszor a feleségemmel bementünk, de a dohos szag, a pince tisztátalansága, a ruhák halomba dobálása és az, hogy minden "jötment" túrja kifordulásra kényszerített minket.

Én is napi szinten hordom a bugyit, télen a harisnyát és nekem is vannak általad említett ünnepi több ezer forintos bugyijaim, de a napi használatra inkább a közép áras fehérnemű boltban vásároltakat használom mióta rájöttem a kínai se jobb mint egy turi és itt a higiénia nálam elsődleges. Főleg a pamutokat szeretem és azokban is van csipkés. Van pár selyem és szexi is, de azok egy férfinak kellemetlenek és előnytelenek. Néha kapok kölcsön a feleségemtől mikor "divatbemutatózunk" egymásnak. Ezek a délutánok jobbak a sétánál és a feleségem sokat javít rajtam ilyenkor tartásban, viselkedésben.

Előzmény: Tarnakövy (4959)
Tarnakövy Creative Commons License 2016.11.15 0 1 4959

Az árak nagyon szóródnak a fehérneműk terén! A "natyon ócó!"-tól a csillagos égig! Mert van harisnyanadrág 300-ért, és 120 000-ért is. Bugyik is vannak 5 számjegyűek, a melltartók a márkásak is öt számjegyűek. Persze a nőknél lényeges hogy a melltartó napi viseletként kényelmes legyen, de nekünk megteszi az olcsóbb kínai is. Bár volt olyan melltartóm ami csak egyszer volt rajtam, mert annyira szúrt, hogy többet nem vettem fel. 

A bugyinál másabb az ha valaki csak alkalomszerűen öltözik be, akkor ne legyen neki sok, legyen egy-két szép darabja, és azok lehetnek drágábbak is. Én is csak bugyit hordok, és igy olyan a készletem mint egy igazi nőnek. két szempontom van: kényelmes és kellemes. Persze van egy pár ünnepi, amikre nem sajnáltam a négyezer forintot, de azokat tényleg csak alkalomra veszem fel. A hétköznapi bugyijaim a középkategóriába tartoznak úgy egy ezres körül vannak. Abban igazad van, hogy az ár érték arány nem minden esetben jön össze, és a márkanevet kell megfizetni, és sokszor egy noname jobb mint a nagyratartott nagy nevű márkák. De azért a Triumphnak vannak jó bugyijai is, a Sloggi. Próbáld ki! 

Nem osztom a véleményed a turikkal kapcsolatban! Sok szép és jó cuccot lehet ott kapni. Nekem az estélyi ruhám is onnan van, tuti egyszer használták, és annyiért vettem hogy már a cippzár megérte! :-) 

Előzmény: CD fiú (4957)
CD fiú Creative Commons License 2016.11.15 0 3 4958

 

Így gondoltad?

Előzmény: Otanerb (4953)
CD fiú Creative Commons License 2016.11.15 0 2 4957

Nekem van szerencsém néha az árkülönbségekhez, hisz a feleségem nem szeret a kínaiban vásárolni magának. Különbség nagyon is nagy főleg a fel és levételkor, hogy nehogy elszakadjon. Amúgy ha rajtad van szinte semmi különös. Ezt kipróbálhatod egy egyszerű harisnyával, bugyival is. Vegyél pár száz forintért a kínaiba és vegyél triumphot egy márkaboltba több ezer forintért. Tartósságban és talán kidolgozásban van különbség. Mivel napi szinten bugyit hordok arra nem sajnálom a pénzt, de arra is rájöttem a kínai 400 ft-os 5-6 alkalom után mind az állagát, színét veszti addig egy drágább nem bír ki annyival több mosást mint amennyivel többe kerül.

Előzmény: Otanerb (4953)
CD fiú Creative Commons License 2016.11.15 0 1 4956

Köszönöm a tanácsot, kifogom próbálni.

Előzmény: Törölt nick (4952)
Otanerb Creative Commons License 2016.11.14 0 1 4953

Így fórumos közegbe szerintem vállalható a minőség, vagy mondhatnám úgy is, ennél rosszabb ne legyen.

Maga a szett ha darabjaira bontjuk szerintem is olyan 15 ezer körül van. Legtöbbször amúgy én is kínaiba veszem a ruhákat mert amit te is kifejtettél azzal egyetértek, tehát mi nem úgy használjuk ezeket a ruhákat ahogy mások szokták.

Mondjuk az is érdekes dolog, hogy én csomószor agyalok azon mi lenne ha valami nagyobb összeghez jutnék vagy valami ruha boltba nyernék pár tízezres kupont. Jó eljátszani a gondolattal, hogy megvennék olyan drága cipőket és ruhákat amire amúgy rá se nézek, csak úgy egyszer az árkülönbségek kipróbálása végett.

Előzmény: CD fiú (4946)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.14 0 1 4952

Szia!

Azt tanácsolom neked, hogy ha van a fényképezőgépeden önkioldó (időzítő) akkor azt használd (kb melled magasságába letéve a gépet). (Vagy ha más – esetleg a feleséged – készítené a képeket rólad akkor is jobb lenne, persze így se rosszak) Arányosabb képeket tudnál készíteni vele a testedről, és a tartó karod is látszódna a képen, nameg több féle beállást tudnál megvalósítani.  Én szívesen megnéznélek úgy is, hogy az egész fejed látszik a képeken, legalább hátulnézetben. Had Lássuk a szép hosszú szőke hajadat is. :)

Előzmény: CD fiú (4946)
CD fiú Creative Commons License 2016.11.14 0 1 4951

Igen közel jársz az igazsághoz. A ruhák valoban ilyen áron a kinaiban megvásárolhatok. A paroka, bugyi, melltarto, smink készlet, harisnya van jopár, de azok árát is jol becsülted meg. A táska viszont eredeti olasz és a ruhák többszörösébe került és a feleségemé. Ezzel csak azt akartam ilusztrálni h nem kell több tizezret költeni, hogy jol érezd magad nöként.

Előzmény: Tarnakövy (4948)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!