Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

stancy Creative Commons License 2015.09.26 0 0 78525

Nem hiszem.. engem sose vittek busszal,  szerintem az első bepakolásnál jobban jársz egy autóval oda vinni a motyót. utána mikor már haza jössz 2-3 napra elég a buszon az a táska is amibe a szennyest hozod.

Előzmény: arpibacsi75 (78524)
arpibacsi75 Creative Commons License 2015.09.26 0 0 78524

Ok!Köszi!Ha busszal visznek ki ennyi cuccot lehet vinni?

Előzmény: stancy (78523)
stancy Creative Commons License 2015.09.26 0 0 78523

és még ki is hagytam az ágyneműt, párnát, pokróc, törölközök, fültisztitó, borotva.. és ezek nem extra kellékek, hanem mindennaposak.

stancy Creative Commons License 2015.09.26 0 0 78522

Csak annyit kell amit otthon használsz.. kb 2 köbméternyi cucc. a hajszárítótól a vágódeszkáig,edények, füszerek, evöeszköz, tányér, pohár, kv fözö, camping gáz,  camping szék. parabola. laptop. meg vagy 2 bőrönd ruha. legyen szabadidő, szerelő. fürdö, meg még téli is. 2pár cipő, bakancs mellé., papucs, szóval neked kell tudni mennyit akarsz vinni. ha jársz campingezni akkor kb van sejtésed. minden kell. szó szerint.  persze lehet menni egy szál zacskóval is...

Előzmény: arpibacsi75 (78521)
arpibacsi75 Creative Commons License 2015.09.26 0 0 78521

Sziasztok!

Egy kezdőnek milyen használati kellékeket ajánlatok?Mit kell feltétlen beszerezni?

Mennyi ruhát, ételt szoktatok kivinni egy etapra?Hol lehet a munkahelyek iránt tudakozódni?

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.26 0 0 78520

év elején ott voltam pár honapig :DD 

mondjuk a pénzre nem panaszkodom, megkaptam.... sööt én túl lettem fizetve, 

 

mondjuk engem haver kioktatott, hogy kell hazajárni, meg hogy kell a beragadt pénzeket kivenni

 

 

Előzmény: billyjack (78519)
billyjack Creative Commons License 2015.09.25 0 0 78519

Szia!

 

De igen, voltam ott is. Viszont én innen ismerlek, már vagy 2-3 éve járok ide rendszertelen időközökkel, viszonylag nagy időkihagyásokkal. Olvasgattam nagyon sok írásotokat Zotyával meg gfx-el. Csak nem te is ott voltál? Milyen névvel voltál ott?

Előzmény: Törölt nick (78516)
Bombyna Creative Commons License 2015.09.25 0 0 78518

Igen azt idonkent megcsinalom. Viber a legjobb. Szerintem a tobbi nem er semmit.

Előzmény: SLAYER.74 (78495)
Bombyna Creative Commons License 2015.09.25 0 0 78517

Slovnaft?

Előzmény: Törölt nick (78516)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.25 0 0 78516

Bombyna  1 napja    0 0 78486

 

figyelmetlen voltam, kuty után ugye van egy benzinkút, és ott szokott lenni kontroll:D én meg nem tudtam eldönteni, most van kontroll vagy sem. A középutat választottam. Sajnos előttem nem volt kamion akit kövessek birkaszellemmel :DD Én már tolattam vissza osztrákba is:D

 

 

SLAYER.74  23 órája    0 0 78492

amit a telo számol nettmozgást és ami a tényleges az csalóka lehet, ezért kell progit használni ami tényleg számolja a legkisebb mozgást is... ugye ha jol tudom kerekit a voda:DD

a telefonod bittenként számol:D

 

 

 

SLAYER.74

 

többször irsz be hirdetéseket... Ezeket ismered is?? Szerintem felesleges álláshirdetéseket bekopizni ide... Véleményem szerint aki hirdet az szar cég:DD és ugye volt már olyan forumtársunk akit becsaptak valamelyik év decemberébe

a másik a buszos kiutazás.....

otthonról elindulsz kimész a gyüjtőponthoz legyen kb 6 ora... ott még várakozzál 2-3 orát, majd ülj be a buszba és menj kb 10-16 orát.... aztán cuccolj be a kamionba és el is indulhatsz, mert a kártyád tiszta

csináltam hasonlót másik cégnél, nem egy életbiztosítás

 

 

chendo  20 órája    0 0 78505

nem értek egyet ezzel... már megint a 300 ezer bukta merül fel... Ezt el kell felejteni már végre

ha bejön a cég akkor úgyis ott fogsz melózni, mert wabinál azért lightos menet van.

ha meg valami úgymond sérelem ér akkor meg ott a rendkívüli felmondás... Azért nem rabszolga a magyar sofőr, hogy mindent benyaljon

sok sikert a céghez, meg a melóhoz

 

billyjack  15 órája    0 0 78514

azt hiszem téged ismerlek :DD a nicknevedet nem a csatornába is használtad a zellon?? Martinka csatornájába:D

 

 

Jankli Creative Commons License 2015.09.24 0 0 78515

Üdv.!

 

Ezt az üzenetet kaptam:

 

Nincs ismerettségi körödben olyan aki munkát keres?C + emelőhátfal + ADR kellene, targoncára beiskolázzuk..

 

Budapesti cégről van szó, ha esetleg valakit érdekel, keresse Bencesomát a Megane fórumon.

billyjack Creative Commons License 2015.09.24 0 0 78514

Pozsonyi cégnél(A-H Trans) voltam, amelyiknek Venloban (NL) volt a telephelye, de ott már úgy hívták, hogy Martin Wismans Régi kopott géppark, arrogáns viselkedés a sofőrrel, rossz szemmel nézték, hogy csak 4 hét melózok, és a fizetésnek sem volt fix időpontja, hanem össze vissza, amikor utaltak, akkor volt a fizetés. Ha 2 hónap múlva akkor akkor, ha 3 , akkor akkor.

 

 

Konténeres hirdetés nem nagyon van, az nagyon kihalásos szerintem, oda csak kézből kézbe lehet bejutni.

Előzmény: SLAYER.74 (78509)
SLAYER.74 Creative Commons License 2015.09.24 0 0 78513

Nem baj  az  a  fő  hogy  már  a  rendőröknek,  és  a  katonáknak  vittek  ennivalót .

Majd  osztanak a  kamionosoknak  is .

Előzmény: Ashta (78511)
SLAYER.74 Creative Commons License 2015.09.24 0 0 78512

Megmondom  őszintén  az a  cég  aki  azt  mondja, hogy  nem  uniózunk és  minden  héten  hazahoz az  hazudik.

Egyszerűen nem  éri  meg a  cégeknek , ha  csak  nem  állandó fuvarja  van.

Nagyon  ritka  az  olyan  cég  aki  ezt  be  is  tudja  tartani , pld  elvisz  angolba  akkor  onnan nehezen  talál  visszfuvart.

Áthoz  franciába  vagy  belgába , onnan  talál  németbe  és  ha  szerencséd  van  akkor  onnan  haza.

Azok  a  magyar  angol  magyar fuvarok  nagyon  gyilkosak  tudnak  lenni, általában  mindig  időre  kel érkezni stb.

És  az  otthon töltött pihenő   is  max  egy  hétvége  vagyis  minden  héten  két nap.

Ha  viszont  van  váltó akkor  lehúzol így  3 hetet  és  majd  egy  hétre  kitudsz  szállni .

 

Ashta Creative Commons License 2015.09.24 0 0 78511
SLAYER.74 Creative Commons License 2015.09.24 0 0 78510

Nemzetközi Gépkocsivezető / Kamionsofőr JE CHARTER – Közzétette JE CHARTER – Gent, Vlaanderen, Belgium  0  217 Állásajánlat leírása J&E CHARTER sro BRATISLAVA, Szlovák telephellyel rendelkező Belga fuvarozói cég, keress nemzetközi gépkocsivezetőket uniós munkavégzésre, többnyire konténeres áruszállítás és ponyvás Választható munkaciklusok: 4–6 hét munka az UNIÓ területén, 1-2 hét otthonlét Elvárások: • CE kategóriás jogosítvány • Digitális gépjárművezetői kártya • érvényes GKI igazolvány • minimum 2 éves nemzetközi tapasztalat 40 tonnas gepkocsival • szükséges angol vagy német nyelvtudás – alapfok • Európa ismerete • EU-s munkatapasztalat További juttatások• beteg és baleset biztosítás • bónusz gazdaságos közlekedésért • kiutazás munka helyszínére és vissza lehetséges vállalati autóval – felkínált havi jövedelem: 2000 EUR/nettó / hónap – munkaszerződés szlovák törvények szerint – Buntetlen előelet, jó megjelenés Jelentkezés az állásajánlatra Küldje el önéletrajzát a : jechartersro@gmail.com Kategória: Nemzetközi gépkocsivezető. Jogosítvány: CE. Érvényességi idő még 29 days.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ez  egy  újabb cég

Előzmény: SLAYER.74 (78509)
SLAYER.74 Creative Commons License 2015.09.24 0 0 78509

Igen a  szlovák  az  inkább  6  hetet  kér  két  hét  otthoni pihenő.

De  még  egyenlőre emberségesek , én  is  gondolkozok  konténeren .

De  ez a  24 órás kiutazás busszal , eléggé  vissza  húz .

 

Ha  láttad  a  lila MAN okat ott  volna  most  felvétel , de  korlátozott.

Másik sofőr ajánlásával lehet  oda  kerülni .

 

 

Te  melyik  cégnél  dolgoztál?  

És  mi  volt  a  gond?

 

 

Előzmény: billyjack (78508)
billyjack Creative Commons License 2015.09.24 0 0 78508

Szia!

 

Köszi szépen, hasonlóból léptem ki most. Szlovák irányba most nem szívesen mozdulnék, mert megjártam. Lehet, hogy rosszat választottam, mindegy, nem tetszett, ott hagytam. A másik meg ott is 4-6 hét volt, de inkább a 6 hetet tették kötelezőnek, ott is hagytam, az egy kicsit sok.

Előzmény: SLAYER.74 (78497)
chendo Creative Commons License 2015.09.24 0 0 78507

Már meg is szoktam. :)

Előzmény: Törölt nick (78506)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.24 0 0 78506

Kamionosok egymás közt mindig tegeződnek kortól függetlenül,érdemes megszokni,elején nekem is furcsa volt.

Előzmény: chendo (78502)
chendo Creative Commons License 2015.09.24 0 0 78505

Még valami!

Ha valaki ügy dönt, hogy szűzként a Waberer's-hez megy ,akkor szerintem érdemes náluk megcsinálni

a GKI-t. Úgy értelmeztem, hogy időarányosan vonják le a fizetésből a költségeit, és mivel úgy is alá

kell írni egy évet ha nem akar az emeber 300.000-t bukni, akkor megéri.

Előzmény: chendo (78504)
chendo Creative Commons License 2015.09.24 0 0 78504

Innentől az van, hogy október 2.-án GKI vizsga, rá kb. két hét amíg a kártyát megkapom ,utána mehetek beszerződni, jöhet a négynapos képzés. Utána meg tűz a tanulójárat!

Előzmény: Tomko01 (78503)
Tomko01 Creative Commons License 2015.09.24 0 0 78503

Minden cégnél vannak gyengébb láncszemek, ami nem feltétlenül minősíti vagy határozza meg a nagy egészet. 

Én ezt gondolom, kezdőként nem nagyon lehet vagy legalábbis nem érdemes a Wabit kihagyni, jó lesz az.

 

Amúgy meg gratulálok a sikeres felvételihez. Innen akkor hogyan tovább?

Előzmény: chendo (78501)
chendo Creative Commons License 2015.09.24 0 0 78502

Másrészt a cégnél a régi sofőrök, akik velünk foglalkoztak nagyon kedvesek, segítőkészek voltak.

Érdekes módon én rühellem ha valaki kapásból letegez, de itt valahogy nem volt bántó ,eszembe 

se jutott mérgelődni rajta.

Azért az egyszeri halandót mellbe vágják a méretek. Amíg átsétáltam a szimulátorhoz rácsodálkoztam

a nagy jövés-menésre. Rengeteg autó, jöttek-mentek tankolni, műhelybe, fuvarba meg a franc tudja 

hova.

A legtöbb nagyon újnak látszott és mind feltünően tiszta volt!

Előzmény: chendo (78501)
chendo Creative Commons License 2015.09.24 0 1 78501

Ezt a laza két és fél óra várakoztatás nem tudtam hova tenni. Négyen voltunk , nem volt egy 

lehetetlen feladat minket lezavarni. Mondták ,hogy a hölgy aki újraindítja a számítógépet elment

ebédelni. Nade két és fél órát?!

Neki gyakorlatilag ez a dolga , hogy az újoncokat tesztelje, beléptesse..stb.

Na de mindegy.

Egyébként éppen most hívtak amíg ezt a bejegyzést írtam, hogy sikeres volt a felvételim.

Előzmény: Tomko01 (78500)
Tomko01 Creative Commons License 2015.09.24 0 0 78500

És mivel kapcsolatosak a felemás érzések?  A kamionozás vagy a cég vagy valami más?

Előzmény: chendo (78499)
chendo Creative Commons License 2015.09.24 0 0 78499

Négyen.

Előzmény: Tomko01 (78498)
Tomko01 Creative Commons License 2015.09.24 0 0 78498

És hányan voltatok?

Előzmény: chendo (78496)
SLAYER.74 Creative Commons License 2015.09.24 0 0 78497

Szia kinti  bejelentéssel , Szlovák contitrans  S.R.O 

Belga  cég  leányvállalata , alap bér  plusz  napidíj .

Zebruge be van a  telehely  busz  hoz visz .

4-6 hét a  kint lét .

Előzmény: billyjack (78479)
chendo Creative Commons License 2015.09.24 0 0 78496

Szia!

Felemás érzéseim vannak. Első benyomásra tök profinak tűnt a szervezés. A portán le volt adva a nevem, kedvesen fogadtak. Ki kellett tölteni egy 80 kérdésből álló tesztet. Mivel nekem még nincs

GKI-m többször is csak tippeltem.

Ezután szimulátoron kellett vezetni ,ami három részből állt. Először el kellett induli Kresz szerint

(tehát biztonsági öv, irányjelző, világítás..),majd az út mellet egy parkolóba be kellett tolatni.

A második feladat rámpára tolatás két félpótkocsi közé 5 perc szintidővel.

Én két korrekcióval két perc alatt tudtam megcsinálni. A harmadik feladat 7 perc vezetés országúton,

különféle forgalmi helyzetekkel. Nahát itt csak idióták voltak az úton. Pl. út melletti parkolóban áll egy 

autó ,irányjelzőzik balra..lassítok próbálom elengedni, majd amikor már szinte mellette vagyok kivág 

elém. Másik szitu: az én oldalamon jön velem szembe egy gyalogos az út szélén, szintén lassítok

majd amikor szinte odaérek ,szépen átsétál előttem az úton. Életszerű igaz?

Persze tudom, hogy itt a váratlan helyzetre adott reakcióra kíváncsiak , de lehetett volna benne egy 

szokványos helyzet is:)

Ezután következett egy orvosi vizsgálat: vérnyomás, EKG, szem, vizelet stb.

Amít idáig leírtam fél tíztől negyed egyig történt, viszonylag gördülékenyen. Ezután már csak egy

pszichológiai vizsgálat és egy interjú volt hátra.

Na a pszichológiára 2 és fél órát kellett várni , igazából nem tudom miért.

Lehet, hogy ez egy monotónia-tűrés teszt volt. :)

Egyébként szerintem teljesen felesleges, ugyanaz mint a PÁV. Felvillanó képekről mire emlékszel,

utána vagy 150 kérdés amikkel próbálnak ellentmondásokba keverni.

Legvégén pedig egy interjú ami közös volt az összes felvételizőnek.

Miért akarsz idejönni, fizetési elvárások.. ,egyébként szörnyű az egész, családtól távol, meg kell

gondolni mielőtt döntesz etc..

Fél ötre végeztem, azt mondták ma hívnak.

Nagyjából ennyi.

Előzmény: Tomko01 (78491)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!