Keresés

Részletes keresés

boszka11 Creative Commons License 2011.10.27 0 0 5636

Nagy igazság,de remélem az ügyvédje megteszi helyette. Üdv. Boszka

Előzmény: vidi313 (5635)
vidi313 Creative Commons License 2011.10.26 0 0 5635

Csak azt tudom mondani, hogy ügyes gondolat. A fórumok leginkább arra valók, cseréljük ki tapasztalatainkat, tanuljunk egymástól. Úgy gondolom a fiadnak kemény harcot kell majd vívni végakaratod megvalósítása érdekében, sok hazugságon és ijesztgetésen kell keresztül verekednie magát.

Előzmény: boszka11 (5633)
boszka11 Creative Commons License 2011.10.26 0 0 5634

Azt hiszem itt olvastam hogy valaki a lányára iratta mert nem tudta fizetni a fentartási költséget, hát rosszul tette, a 9o éves nagymamára kellet volna és majd örökösként, az akkori forgalmi értéket behajtani.

üdv boszka

boszka11 Creative Commons License 2011.10.26 0 0 5633

 kivárom ha nem jön össze, a fiam mint örökös felmondhatja és behajtja rajtuk csak azért is.

 kész a forgatókönyv, az én egymilliom sokba fog a Részvénytársaságnak kerülni .

 Ez lessz a végakararomaz tuti. boszka nevet.

Előzmény: vidi313 (5631)
Pisces72 Creative Commons License 2011.10.26 0 0 5632

%-a.... új gazdára...

Így egy kicsit nehéz beszélgetni...

vidi313 Creative Commons License 2011.10.26 0 0 5631

Ezek így mind szépen hangzanak, de ott az az elcsépelt mondat, hogy minden annyit ér, amennyit megadnak érte. Szerintem 50.000-et akkor ér, ha megkapod érte, máskülönben csak eszmei díjnak mondható.

boszka11 Creative Commons License 2011.10.26 0 0 5630

T.S apartmanrészvényt 2011.10.hó  5472 db-ot adtak el 48.25o Ft-os átlagáron./ PSZÁF- közzétételek OTC részvények ISON kód HU0000065255./ 20.000 Ft-ről lett 12 év alatt

5o.ooo Ft

 

Üdv Boszka

Előzmény: Pisces72 (5629)
Pisces72 Creative Commons License 2011.10.26 0 0 5629

Igen, ez az az információ, amit utólagosan adtál meg. Nem azt, h 1 db részvény, hanem h mennyiről lett 50E az a vmi.

A realitás kedvéért: a meghirdetett üdülési jogok (vagy részvények) hány %-a talál új gazdára, tipped szerint?

Előzmény: boszka11 (5627)
boszka11 Creative Commons License 2011.10.26 0 0 5628

olvasd át ujra amit írtam. 5o e az   1 részvény  Db/ FT

Előzmény: Pisces72 (5625)
boszka11 Creative Commons License 2011.10.26 0 0 5627

52 db részvényem van névértéke 10.000.- Ft, ezt vettem 4/2 kétszobás apartmannal együtt egymillióegyszázhuszezerért.

Üdv boszka

Pisces72 Creative Commons License 2011.10.26 0 0 5626

Hm.... a reális nem a legmegfelelőbb szó. Ugyanis igaz. :)

Előzmény: Pisces72 (5625)
Pisces72 Creative Commons License 2011.10.26 0 0 5625

Boszka, most komolyan mondod, h egy üdülési jog JOGOSAN ér kevesebbet, ha több idő van belőle hátra? Vagyis ha veszek egyet most 1,7M Ft-ért, és az jövőre 50E Ft-t ér, az reális???? Mert mint a biztosítóknál -még nem telt el elég idő? Miközben az előadásos ígéretek FOLYAMATOS emelkedésről szóltak? :):):)

Előzmény: boszka11 (5624)
boszka11 Creative Commons License 2011.10.26 0 0 5624

Egyet értek csak az kérdés mennyi a pár év az lehet 20 is. pl  A biztosítok is haszonnal kecsegtettnek a biztosítás alapu befektetésekkel csak az a külömbség ők megmondják hogy a pár év az 15-vagy 20 és akkor még csak a pénzed jön vissza nagyon pici haszonnal. Kb 2.5 %.  Előzővel kapcsolatban Törzsrészvényem van. Mikor én vettem még nem voltak annyira dölzsöltek.

üdv Boszka

Pisces72 Creative Commons License 2011.10.26 0 0 5623

A "nem ér semmit" valóban nem igaz, ha vmi ér 50E Ft-ot, ellenben erősen a valósághoz közelít, ha a delikvens abban a reményben vette meg azt a valamit -induló áron az 50E Ft sokszorosáért-, mert az előadáson az hangzott el, h "kiváló befektetés, pár éven belül a bekerülési érték többszörösét fogja érni".

Előzmény: boszka11 (5616)
Pisces72 Creative Commons License 2011.10.26 0 0 5622

Kedves Edina!

 

"Álomút" -oké, h szép, h izgalmas, h érdekes, de pontosan mit tartalmaz? Milyen szolgáltatások foglaltatnak benne az árban?

 

Mennyivel előre tudtál foglalni? Az út első foglalási lehetőségéhez képest mikorra fogytak el a helyek? Mennyire tervezhető így a szabadság: a foglalás egy előre megadott időpontra mikor lehetséges? Milyen sűrűn követik egymást az utak?

 

Honnan "származnak" ezek az utak? (Mert az nyilvánvaló, h sem nem előre nagy létszámmal lekötött, ezért kedvezményes utakról van szó, sem nem a cég saját vállalkozásának egyéb oldaláról.) Kitől és hogyan veszi meg azokat a Wv?

 

Egyelőre ezekre nem találtam meg a kielégítő válaszokat. Köszi!

Előzmény: Edina0501 (5608)
vidi313 Creative Commons License 2011.10.26 0 0 5621

Így szerencsés ember vagy. Velem szemben már felkészültebbek voltak. Ha részvényeid elsőbbséginek vannak nyilvánítva, akkor nagy valószínűséggel Te is lemondtál a szavazati jogodról.

Előzmény: boszka11 (5620)
boszka11 Creative Commons License 2011.10.26 0 0 5620

Üdv Ezt nem tudom hogy van, de én nem mondtam le a szavazati jogomról.

lehet hogy akik később kötötték azoknak már nincs.

 

Üdv Boszka

vidi313 Creative Commons License 2011.10.26 0 0 5619

Szép a gondolat, csak sajnos nem megvalósítható, mert ez irányban megtették az óvintézkedéseket annak idején a "minden hájjal megkent gazemberek".

Annak idején úgy kötötték meg a szerződéseket, hogy mindennemű szavazati jogodról önként mondtál le. Ez persze csak egy morzsa az egészet körülvevő jogi arzenálban.

Hál'Istennek nekem már nincs meg, sikerült a valóságban ajándékként visszaadni nekik, ami persze jogilag nem ajándékként történt.

Előzmény: boszka11 (5616)
boszka11 Creative Commons License 2011.10.26 0 0 5618

Bocsi még annyit hogy az RCI csak annak jó aki használja azt nem kötelező fizetni csak belépni volt kötelező én ki is léptem rögtön.

Üdv Boszka

Wormie Creative Commons License 2011.10.26 0 0 5617

Én ehhez nem tudok hozzászólni, de majd jönnek a részvényszakértő kollégák (-nők), és megmondják a tutit. :-))

 

 

Előzmény: boszka11 (5616)
boszka11 Creative Commons License 2011.10.26 0 0 5616

Sziasztok. Tegnap találtam ezt az oldalt párat el is olvastam. Én még 99.be vettem üdülési jogot T:S Apartman részvénnyel. Nem használom csak egyszer voltam, kiadom ismerősőknek vagy cégen keresztül/pénzt nem kérnek érte/ a fenntartási költséget fedezi. O Ft ért nem feltétlen kell tőle megszabadulni,az hogy eladhatatlan és nincs értéke az szervezett átverés.

például ez évben több T.S. részvényt is eladtak 5o.oooFt/ db áron. minden annyit ér amennyiért el lehet adni. Ha valaki örököl egy ilyen apartmant az felmondhatja a szerződést  /ptk431&(2)/ és ha jó ügyvéd segit neki ezt az összeget meg is kapja.Az is hazugság hogy a részvények nem érnek semmit. esetemben a Helikoninvest 2005 óta fizet osztalékot évente 30 milliót. A Helikoninvest tulajdonosa az Abázia és a T.S. Apartman Rt./ 48 52 %-os szavazattal/ tehát az osztalék itt landol. Ők nem fizetnek osztalékot de a lóvé ott gyülik, gombokért  visszaveszik és jó áron eladják ujra. T.S Apartman jelenlegi vagyona 3,5 milliárd.semmi mást nem kellene tenni csak összfogni összegyüjteni a szavazatokat és leszavazni a szemeteket.

 

üdv Boszka

Wormie Creative Commons License 2011.10.25 0 0 5615

Pl. káromkodni nem ildomos, de gondolom, nem ezt tetted... :)

 

De a moderálás is csak utólag történik, tehát ha neked meg sem jelent a hozzászólásod, akkor inkább valami technikai hibát sejtek.... 

 

Tanács: írd meg Word-ben, vagy notepad-ra (txt-ben), és úgy másold be a hozzászólás-ablakba. Ha nem sikerül, akárhányszor ctrl V-zhetsz...

 

 

Előzmény: boszka11 (5614)
boszka11 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 5614

Van valami amit esetleg nem lehet beírni?

boszka11 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 5613

Mindegy majd holnap ujra leirom

üdv boszka

 

Wormie Creative Commons License 2011.10.25 0 0 5612

Pedig most nem sz.r.kodik a szoft...

 

Ha megírod, jelöld ki, és ctrl+C-vel másold ki. Hogy ne kelljen mégegyszer bepötyögni, ha elszáll...

 

Nem tudom, mit ronthattál el...

 

 

Előzmény: boszka11 (5611)
boszka11 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 5611

irtam egy fél oldalt és nem jelent meg semmi

Wormie Creative Commons License 2011.10.25 0 0 5610

Van. :-)

 

Mit szeretnél?

 

 

Előzmény: boszka11 (5609)
boszka11 Creative Commons License 2011.10.25 0 0 5609

sziasztok van itt valaki

 

Edina0501 Creative Commons License 2011.10.24 0 0 5608

Kedves Pisces72!

 

Itt vagyok, kérdezz nyugodtan! :-)))

 

Üdv:

Edina

Edina0501 Creative Commons License 2011.10.24 0 0 5607

Kedves JGab!

 

Hazajöttem a 4. álomutamról, decemberben lesz az 5. Szlovéniában és februárban, Velencében a 6. :-))))

Prága egyszerűen gyönyörű, csodaszép város. A szállodánk az 5 csillagos Corinthia Tower Hotel volt, üzleti lakosztályban laktunk, amivel ingyen bemehettünk az üzleti társalgóba, ahol annyi teát, kávét, sört, ásványvizet, gyümölcsleveket ihattunk és gyümölcsöket, sós rágcsákat ehettünk, amennyi belénkfért, illetve látogathattuk a wellness részleget is, (ami egyébként a 26. emeleten van, a kilátás magáért beszél a medencéből is. :-) ), mindezért reggelivel együtt fizettem kb. 37 ezer Ft-ot! Megnézheted a szálloda honlapján mennyibe kerül itt 1 éjszaka! Igazából a WV 1 éjszaka árából 5 éjszakát adott a klubtagjainak! :-)

 

 

 

A 2. Athén volt, ahol az 5 csillagos Athenaeum Intercontinentalban szálltunk meg, deluxe lakosztályban, reggelivel. A szobánk az Akropoliszra nézett, az asztalon egy kis ajándék (görög édesség) várt minket, kísérőkártyával az igazgató aláírásával. :-) Ez is 6 nap volt, amiért kb. 105 ezer Ft-ot fizettünk ketten. Szintén leellenőrizhető, hogy ebben a szállodában 1 éjszaka ára jön ki ebből az összegből, vagy ha nem főszezonban mész, akkor max. 2.

 

 

 

A 3. Amszterdam volt, a 4 csillagos CitizenM Hotel, ahol 4 napot voltunk, ketten kb. 60 ezer Ft-ért. Nagyon különleges volt a szoba, mi állíthattuk be a színét egy távirányító segítségével, a szivárvány minden színében pompázott a szálloda. :-)

 

 

 

A 4. pedig Horvátország, a Hvar szigeti Jelsa, ahol szerencsére szép homokos tengerpart is van a kavicsos mellett. :-) 4 csillagos apartmanban voltam, a Hotel Fontana-ban 8 napot, félpanzióval kb. 46 ezer Ft-ért.

 

 

Az 5. Ptuj-ban lesz a 4 csillagos Grand Hotel Primus-ban, 3 nap félpanzióval, gyümölcskosárral a szobában, welcome-drinkkel, ingyenes internettel, wellness használattal és ezért 21 ezer Ft-ot fizettem.

A 6. pedig Velencében az 5 csillagos Westin Europa & Regina lesz, szintén 3 nap reggelivel, welcome drinkkel, 50 ezer Ft. Próbálj a Szent Márk tér-nél a karnevál idején ettől olcsóbb szállást találni 5 csillagos szállodában! :-)

 

Még 1x, ez nem timeshare, sosem vennék meg egy hetet, hogy minden évben ugyan oda menjek nyaralni, vagy nagy nehézségek árán elcseréljem. Ez a klub nem tesz kiszolgáltatottá és nem gondolom, hogy drága lenne a 200 dollár egyszeri díj és az 50 dolláros havidíj érte. Tudom, hogy mekkora értéket és élményeket adott nekem ez a klub.

Azt, hogy mitől álomút az álomút, úgy gondolom elárulják a képek és az ár, amit fizettünk. ;-))) Az Álomutak Klub pontosan azt takarja, amit a neve mond. Olyan csodás élményeket ad a klubtagoknak, amelyek életre szólóak (a luxusszállodai elhelyezésen felül extra szolgáltatásokat -tágasabb szoba, wellness és fitness részleg használata, internet, belépőjegyek...). Amikor egy úton húsznál több klubtag vesz részt, akkor a vállalat saját Host-ot küld a helyszínre, aki különböző partikat, programokat szervez a klubtagoknak, minden esetben welcome drink-kel, amit a cég áll.

Mondhat bárki bármit, én biztos csak a WORLDVENTURES-sel utazok ezentúl!!! A WV nélkül sosem jutottam volna el ennyiért ilyen színvonalú szállodákba. :-) Nekem a cég neve a garancia arra, hogy mindig 4-5 csillagos szolgáltatást fogok kapni és a lehető legalacsonyabb áron. Viszont ez a klub nem egy diszkont szolgáltatás. Nem jelenti azt, hogy ne tudnál elmenni olcsóbban egy másik szállodába vagy apartmanba. Ezt olyanhoz hasonlíthatnám, hogy egy Trabant áráért BMW-t kapsz. Persze, ha Neked a Trabant-ra sincs pénzed...

 

Remélem minden kérdésedre megadtam a választ! :-)

 

Üdv:

Edina

Előzmény: JGab (5555)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!