Keresés

Részletes keresés

Runneburg Creative Commons License 2004.10.22 0 0 1016
Fontos információ október 29.-i RÓMA-CIAMPINO-i utasainknak
Közzétéve:2004. 10. 22. Tisztelt Utasunk!

Október 28. és 30. között a Róma Ciampino repülőtér biztonsági okokból le lesz zárva.

Az Ön 29-ei Wizz Air járatát, emiatt lehet, hogy törölnünk kell, de leszállási engedélyért folyamodtunk Róma Fiumicino repülőterére.

Nem született még döntés arra nézve, hogy repülhetünk-e Fiumicino-ra, de, amint ez megszületik és tudatják velünk, kirakjuk ezt az információt a wizzair.com honlapra.

Arra kérjük, hogy ellenőrizze rendszeresen a honlapot, hogy megjelent-e hír erről a járatról.

Amennyiben törlésre kerül sor, foglalását módosítjuk bármely más Wizz Air járatra, amennyiben van még rajta hely, vagy az eredeti foglalásra befizetett összeget felhasználhatja egy későbbi foglalás kifizetésekor.

Köszönjük megértésüket és együttműködésüket!

Wizz Air
Előzmény: SZUROKSZÉKLET (1015)
SZUROKSZÉKLET Creative Commons License 2004.10.22 0 0 1015

Help!

 

Sziasztok, a következőkben kérném T. Topiclakók segítségét.

 

 

Jövő péntek este Wizzairrel Rómába utazunk és kihasználva a Halottak napi hosszú 7végét hétfőn jövünk vissza.

 

1/2 füllel hallottam, hogy vmi. nemzetközi rendezvény miatt (nem hinném, hogy vallási, inkább politikai) a Ciampino reptért abban az időben biztonsági okokból lezárják.

 

A Wizzair ügyfélszolgálatán érdeklődtem, ahol annyit mondtak, hogy már több utas is feltette a kérdést, azonban nekik (még) nincs infójuk.

 

Szerintetek az átirányítás a Da Vincire lesz?, esetleg 'neadjisten valami egzotikus elhagyatott katonai reptérre Rómától cca 190 Km-re? Brr.

 

Spec a Da Vincis átirányítás abból a szempontból nem is lenne roszz, hogy onnan van a központba gyorsvasút, azonban a túlterheltség miatt gondolom a fapadosokat, így a Wizzairt is jó hátra sorolják, így beszívhatunk egy párórás késést.

 

 

Mivel elég láma vagyok a témában, előre is kössz minden  infot.

 

 

Üdv:

SzSz    

zahnstein Creative Commons License 2004.10.22 0 0 1014
Még a kerozin-pótdíjjal is olcsóbb így az utazás, mint pl a SkyEurope-pal. Az ingyenjegy-akcióval a W!ZZ kb az EasyJet alacsonyabb árú, 1150-1850 Ft-os jegyeivel van egy árban.
Előzmény: B735 (1012)
zahnstein Creative Commons License 2004.10.22 0 0 1013
Hát azért eddig is voltak álatalában kisebb késések! Szerintem a holnapi utad miatt korai aggódni a mai késés okán.
Előzmény: isaac (1011)
B735 Creative Commons License 2004.10.22 0 0 1012
Érdekes, hogy az "ingyenjegy" tax rovatába rejtették el a Fuel Surcharge pótdíjat, amely nem is kevés (kb. 2.700,- forint). :-Ö
isaac Creative Commons License 2004.10.22 0 0 1011
Sziasztok!

Tudja valaki, mi van a mai Wizzair járatokkal? Elmúlt napokban rendszerint egy percet sem késtek (inkább előbb jöttek-mentek), erre ma már reggel 1ó10 percet késik a Milánó-Katowice járat, a Kat-Dortmund pedig 2 órát.

A Miláno-Katowice azért érdekel, mert délután az lesz a BUD-Beauvais...

Előre is köszi.
Üdv,
Zsolt
Vinnen Creative Commons License 2004.10.21 0 0 1010
Mikor lesz fennt a Wizz honlapján az érvényes menetrend?
zahnstein Creative Commons License 2004.10.21 0 0 1009

Nem tudom, hogy azokon a járatokon, amelyeken eddig utaztam WZZ-vel, hány ingyenjegyes utas repült, de mindig sokan voltunk a gépen. Viszonyítom ezt a Malévnál, KLM-nél, BA-nál stb tapasztaltakhoz. Pl. láttam egy spanyol útlevelű hölgynél 169-es sorszámú beszállókártyát. Nem vonnék le belőle messzemenő következtetéseket.

 

Előzmény: Törölt nick (1005)
zahnstein Creative Commons License 2004.10.21 0 0 1008
Nem értem, miért hirdetnek meg napi 3 járatot LTN-be, a nov 13-ai utamat át kellett tennem 5-ére, mert törölték a 201-es járatot. Van amelyik napon csak egy járatot hagytak meg.
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.20 0 0 1007
Tedd azt.
Előzmény: Béé (1006)
Béé Creative Commons License 2004.10.20 0 0 1006

 

 

  Jó neked, hogy ilyen jól infomált vagy ?!?

  

       nekem nagyon tetszik ez az Akció !!! Foglalj és utazz

Előzmény: Törölt nick (1005)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.20 0 0 1005
Valamit tudok, de ezzel kapcsolatban nem sok mindent. Csak azt, hogy minden ilyen akciójukat meghosszabbítják, és gyanítom, hogy a 180 székes kapacítás mondjuk 20%át adják el ilyen "áron" / leg. Én meg épp ma délután nézegettem, hogy mire ad még ilyen jegyet és meglepődve tapasztaltam, hogy szinte minden járat minden napján volt ingyenes jegy. Vagy ha épp nem ingyenes, néhol be be figyelt egy egy 1990es ár. Szerintem nincsenek teli a gépek. Szerintem nem adtak el túl sok ingyenes jegyet. Szerintem.
Előzmény: Béé (1004)
Béé Creative Commons License 2004.10.20 0 0 1004

 

 

  Ezt miből gondolod ????   - Talán tudsz valamit ???

Előzmény: Törölt nick (1003)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.20 0 0 1003
Szerintem nem adtak el túl sok jegyet, az a helyzet.
Előzmény: Runneburg (1002)
Runneburg Creative Commons License 2004.10.20 0 0 1002

További akciók a W!ZZ-nél:

 

A 25000 ingyenjegy Budapestről/re okt. 22-ig meghosszabbítva.

 

Hivatkozva arra, hogy a W!ZZ Lengyelország legnagyobb low-costja 30000 (!) ingyenjegyet hírdettek meg!

Törölt nick Creative Commons License 2004.10.20 0 0 1001
Rendben van, nekem aztán tök 8. Csak én speciel nem örülnék túlságosan, ha egy bármilyen cégnek címzett bármilyen levelem megjelenne bárhol.
Előzmény: Béé (1000)
Béé Creative Commons License 2004.10.20 0 0 1000

 

Aki ezt írta 100%-ig hozzájárult ahhoz, hogy írása magjelnjen bármilyen forumon....

Előzmény: Törölt nick (997)
zahnstein Creative Commons License 2004.10.20 0 0 999
Valóban nem túl szerencsés.
Előzmény: Törölt nick (997)
zahnstein Creative Commons License 2004.10.20 0 0 998

Noha nekem a fapados utazásaim során mindig sikerült az elsők között felszállni (mert ténylegesen előbb csekkeltem be, nem azért mert tolakodtam volna), nem tartom jónak a szabad ültetéses rendszert.

Gondolom a check-in dolgozók sem bánnák azt a kis többlet-munkát, amit az ültetési rend meghatározása jelentene. Rosszul gondolom?

 

A W!ZZ légitársasáot méltató véleményre: Nekem is csak jó tapasztalatom volt eddig velük. Remélem, novemberi Lutoni utam is jó lesz. (Bár az easyjet sem volt rossz, csak furcsa volt, hogy BUD-SXF útvonalon a steward sem magyarul, sem németül nem beszélt.)

 

Hajrá W!ZZ!

Törölt nick Creative Commons License 2004.10.20 0 0 997
Adott engedélyt bárki is, hogy ez ide bekerüljön? Még szerencse, hogy nincs benne név.
Előzmény: Béé (996)
Béé Creative Commons License 2004.10.20 0 0 996

 

Amig lesznek utasok nem lesz gond !!!

 

Ime egy jó vélemény

Engedje meg, hogy  elismerésem, és gratulációm fejezzem  ki  az Ön által vezetett Légitársaságnak  az  egy  év  alatt  elért eredményekért.

 

Önökkel utaztam  - családommal  -  ( két kis gyermek, menyem és  fiam ) 

              2004. 09.06-án  WIZZ  201-es járattal  Londonba,  (indulás reggel  6 óra)

              2004. 09.17-én WIZZ  204-es járattal jöttünk haza, mely Londonból 20,35-kor indult.

Életemben  először  utaztam  e új  lényegesen  kedvezőbb árú - Önök által  nem szeretett köztudatba  bekerült  elnevezésű    „fapados”  -  járattal. 

 

Kijelentem a  járat  Nem fapados , olyan  figyelmességekkel, és kedvességgel  találkoztam mindkét úton,  amihez a nagy Nemzeti járatokon  nem vagyok hozzá szokva.

-  A Személyzet  rendkívül ,   kulturált volt, mosolyuk  kedvességük  mögött nem a felvett bájt lehet érezni,  hanem  olyan érzése volt az embernek, mintha  vendégként üdvözölnék a vendéglátók a saját  repülőjükön.   Végig  figyelmesek,  előzékenyek  voltak, minden utassal, de Velünk talán még  megkülönböztetett módon is  bántak. 2 és 5 éves unokáimmal  utaztunk,  a beszálláskor  előre hívtak bennünket   és figyeltek  a gyerekekre az út folyamán is.

- Mindkét út nagyon kellemes volt,  valószínű, hogy másoknak  is ez volt a véleménye,  mert leszálláskor  a megszokott udvariassági búcsúnál  meghittebb  köszönéseket  hallottam az utasoktól és  a Személyzettől.  .

 - Meglepett,  - mert nem tudtam- hogy   e gépen is lehet  kapni  inni és ennivalót, amit  szakértelemmel  szolgáltak  fel,   mindenki számára elérhető   áron. 

-    A gép Kapitánya  a szokásos  be és elköszönő üdvözlésen kívül  menetközben is adott tájékoztatást az utasoknak. .  A gépet  nagy szakértelemmel  vezette.

- Gratulálok Önnek, és az Ön által alkalmazott kollegáknak! Véleményem  szerint  sikerült  egy igen  jó csapatot  összeverbuválni,  akik nemcsak mechanikusan végzik munkájukat, hanem minden gesztusuk, mozdulatuk,

mosolyuk  mögött látható büszkeség sugárzik, nevezetesen  „ Lássátok  én a WIZZ Air légitársaságnál dolgozom „

- Az egy év alatt elért   250.000 utas  szám  azt hiszem Önmagáért beszél.

 

Végezetül  amiért  Önnek címezem az elismerésem az az, hogy a hét közepén  láttam Önt a Napkeltében, amikor  is a riporter  ugyan  a jelenlegi  sikereihez gratulált,  de nem hagyta, hogy Ön erről  beszéljen  állandóan a  MALÉV-ról kérdezte, a válaszok  elől Ön ügyesen kihátrált. Nagyon kulturáltan  nyilatkozott,  mert  elmondhatta  volna, lám, ha hagynak dolgozni akkor,  ilyen  eredményeket  tudok  elérni… .

 

Még egyszer köszönöm az Ön által vezetett légitársaságnak  és a jelzett járatok  Személyzetének  azt a  kedvességet és kiszolgálást,  melyet  az igen csekély  viteldíjért  szolgáltattak. 

 

Előzmény: dzsoszer3 (990)
c. j. Creative Commons License 2004.10.20 0 0 995

Ja, tudom, hogy ez milyen, mert a British Airways biznisz utasok ugyanilyenek! Még szerencse, hogy közel van a lounge, mert a BA-t jórészt a 18-as kapuhoz teszik, a biznisz váró pedig ugye a 19-esnél van...

 

Ó, volt nekünk is Air Kazahstan, kedves emlék nagyon! Én szerettem az utasaikat, nem volt velük probléma, csak mindig téliszalámi-szaguk volt! :o) Mondjuk vihettek volna kevesebb dobozt Atyrau-ba, mert a negyvenedik felcímkézésénél már az agyam helyén is doboz volt, de hát ez azt hiszem, érthető. :o)

Előzmény: VAG (993)
VAG Creative Commons License 2004.10.20 0 0 994
A gurjevi szénrészeg olajmunkásokat kifelejtettem. Bár ők lehet, hogy szívesebben maradnának le a gépről. :-)
Előzmény: c. j. (992)
VAG Creative Commons License 2004.10.20 0 0 993
Szerencséd van, hogy nem kell LH-t csinálnod, ahol a business utas el sem indul a váróból, amíg nincs kint a last call...
Előzmény: c. j. (992)
c. j. Creative Commons License 2004.10.20 0 0 992
De kár, hogy csak állítólag! Sajnos, ugyanúgy elkolbászolnak az utasok a kaputól, mint abban az esetben, ha konkrét helyük van. Én legalábbis nem tapasztalok ez ügyben különbséget. Ráadásul baromi nehezen értik meg, hogy nincs effektíve helyük, hanem szabadültetéses a járat és persze a sorszám szerinti beszállítást sem értik. Szerintem nagyobb púp egy freeseatinges járat, mint egy ültetett, akár a c/i-ről, akár a crew-ról van szó. Igazából télleg nem nagyon értem, hogy miért preferálja a W!ZZ-en kívül az easy is annyira, no meg a Germanwings is.
Előzmény: VAG (991)
VAG Creative Commons License 2004.10.20 0 0 991

Pl. azért, hogy a normál légitársaságokénál rövidebb (pl. a Wizz-nél 30 perces) földi fordulóidő alatt senki ne kolbászoljon el annak tudatában, hogy biztos helye van, hanem ott tolakodjon a beszállításnál (magyarosan :-(( ), hogy jó helye legyen.

Állítólag ez jelentősen rövidíti az ügymenetet.

Előzmény: zahnstein (986)
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.10.19 0 0 990
Még hogy csődbe megy a wizz..szerintem egy csőd szélén álló légitársaság nem akciózik össze vissza hisz nem lenne miből!!!szval hajrá W!ZZ!
Runneburg Creative Commons License 2004.10.19 0 0 989
Most meg hova lett a karácsonyfa az akciós hírdetés hátteréből? És a szöveg is változott. Talán karácsony előtt egy újabb akció lesz csak előbb bevetették véletlenül?
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.10.19 0 0 988

Ez a wizznél úgy van hogy adják a beszállókártyát, rajta alul egy kis számmal és AZT MONDJÁK A SZERINT KEL MAJD SORAKOZNI...De jó magyar szokás szerint ha meghallják a hangosba hogy a wizzair x. járata készen áll az önök fogadására mindenki nyomul előre, és hát mégsem a szerint a kis szám szerint mész be...Ferihegyen mondták hogy a gyerekesek menjenek előre de ezt nem lehetett betartani...Bezzeg párizsban..ott frankón le volt zárva és ott tényleg mehettek előre a gyerekesek...olt egy kopasz tuskó..Úgy tolakodott...A gép még nem is száált le párizsban de ő már ott állt a beszálló kapunál...kb 70.nek mehetett..akkor én voltam az lső utas aki fellépett a fedélzetre...:d

totagas Creative Commons License 2004.10.19 0 0 987

 

Nem nagyon pörögnek a Wizz gépek. Ma kora reggeltől délig, 3 Wizz gép állt lezárva Ferihegyen a hangár előtt. Mi történt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!