Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.03.12 0 0 186
Elküldtem futoz számát, mert nem mindig mükszik a postaládája.
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.12 0 0 185
 Stabil, négyrészes+középoszlop, a fej is jónak látszik, és fém, nem ,,alajménium" ! Lábak terpeszthetőek több fokozatban. Írj a postaládájába, szerintem küld róla képet és adatokat.
Előzmény: c_pont_hu (183)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.12 0 0 184
Fotoplus és Tripont árakat tudom, annál olcsóbb kéne, ha tudtok.
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.12 0 0 183
Nem nekem kell (nekem van fosch 055 clb+128rc), hanem madarász kolléga vesz teleszpókot meg lábazatot alája, azé.
Futoz féle milyen? A kolléga magas építésű és digiszpókoznyi is akar majd.
Előzmény: Törölt nick (182)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.12 0 0 182

Mennyi pínzért? Digiscop alája, vagy más?

A futoznál láttam egy klafát, azt mondta, hogy 36 e. fejjel együtt.

 

Előzmény: c_pont_hu (181)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.12 0 0 181
Monnyatok ócsóbbat a hárompontosnál! Állmányilag!
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.12 0 0 180

Hali!

 Ahogy banderas írta, ha esetleg van távkioldód, akkor próbázd meg azzal, hogy müködik-e. Ha nincs akkor pech, de szerintem más probléma lehet, mert a pára miatt nem igen szokott ilyet csinálni egyik gép sem. / Hacsak nem áztattad meg. / Szerintem hívd fel őket, mond el a problémát, hogy készüljenek rá, mert addig felesleges felvinned, amig nincs alkatrész - különben hónapokig ülnek rajta.

Előzmény: schramjanko (171)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.12 0 0 179
 Üdv!
Előzmény: bojoes (175)
Fudi Creative Commons License 2007.03.12 0 0 178
bojoes, analóg üdv a topicban!
banderas111 Creative Commons License 2007.03.12 0 0 177
tv-torony?
klafa!
Előzmény: bojoes (175)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.12 0 0 176
Üdv!

Utolsó pillantás.... :)))

Mi a rákfenét kerestél ott? Basejumping, vagy meló? :)))
Előzmény: bojoes (175)
bojoes Creative Commons License 2007.03.12 0 0 175

Üdv mindenkinek, a topikcím első fele alapján érintett vagyok, a második felében meg próbálkozom érintett lenni.

Mindjárt itt egy baranyai tájkép:

 

 

1

 

banderas111 Creative Commons License 2007.03.12 0 0 174
asszem brenecke meselhetne a hosszu javitasi idokrol..
Előzmény: schramjanko (173)
schramjanko Creative Commons License 2007.03.12 0 0 173
Én max csak a javítási idő hossza miatt idegeskedhetek mert 2 hónapos a gép, meg Magyar garis:-)) Remélem hamar megoldják!!
Előzmény: banderas111 (172)
banderas111 Creative Commons License 2007.03.12 0 0 172
nekem a Canon 20d-n doglott be az expogomb, valami 25ropi a szerviz mert csak egyben tudjak cserelni
mondjuk tavkioldot hasznalok, ugyhogy canon bekaphatja ;-)
Előzmény: schramjanko (171)
schramjanko Creative Commons License 2007.03.12 0 0 171
Persze, hogy lehetséges. A D80 megy nemsokára a Fóti uti Nikon szervízbe, szerintem expogomb csere lesz mert vagy vizet kapott, vagy nem bírta a nagy párát(ezt mondjuk kétlem, mert a 70esnek semmi baja nem volt tőle) és halálba szopatott egész úton.
Előzmény: Törölt nick (170)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.12 0 0 170

Természetesen, hiszen ezért jött létre ez a topik. A sigmát majd kipróbáljuk, ha lehetséges. :)

 

 

Előzmény: schramjanko (167)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.12 0 0 169

Nem ismered, hogy ez mit jelent -  :)))

 

 :)))

Előzmény: analóg (168)
analóg Creative Commons License 2007.03.12 0 0 168
Lehet, hogy számodra ez nevetséges, én ha benyítok valahova köszönni szoktam,netán bemutatkozom, ha új arcokkal találkozok.
Ezt tettem lentebb.
Igy továbbra is üdv mindenkinek!
Előzmény: Törölt nick (166)
schramjanko Creative Commons License 2007.03.12 0 0 167
Szia.

D80am van kb 2 hónapja, előtte D70s volt egy évig. Van még egy 80-400 OS sigmam, meg a d70s től örökölt 18-70. Az elmúlt egy évben rengeteget utaztam, igy még akkoriban azért vásároltam a D70et, mert agyrákot kaptam mikor a kompaktom az expo gomb lenyomása után csak várt várt várt, mielőtt elkészitette volna a képet:-)) Igy az eddigi képeim leginkább emlékképek az utazásokról, és mig az elején csak a zöld állásban használtam, most azért már némileg másként nyomom, de van még mit tanulnom bőven. Remélem kapok segítséget a jövőbeli közös fotózásokon!!!!
Előzmény: Törölt nick (156)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.11 0 0 166

Nem mondod!

 

 :)))

Előzmény: analóg (164)
banderas111 Creative Commons License 2007.03.11 0 0 165
yess
Martinci!
Előzmény: Törölt nick (161)
analóg Creative Commons License 2007.03.11 0 0 164
Sziasztok!
Szigetvárról írogatnék ide.
Üdv mindenkinek
Néhány kép:
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.11 0 0 163
Megjött a kolléga! Ma időben mehetek haza :)!
Előzmény: Törölt nick (162)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.11 0 0 162

Akkor jó pihizést!

 

 

Előzmény: c_pont_hu (159)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.11 0 0 161

Ugyan ott, vagy másfelé mentél? Martinci?

Előzmény: banderas111 (160)
banderas111 Creative Commons License 2007.03.11 0 0 160
hali
kineztem ma is hatha a nap es a meleg ido elocsalja a bekakat
hat a tegnapi ketto utan... egy ideig szamolgattam oket, de aztan meguntam ;-)
szoval volt boven, igaz nem kek.. meg lattam egy rakat gőtét
majd most talan ez a meleg ido beinditja oket ujra
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.11 0 0 159
Az utolsó 20 perc má jó, mert itt a váltás, de addig izgulhatok, hogy bekapjuk-e, mint tegnap (21:10-kor léptem le)!

Nem, Szántód (Balaton), jeges búvárra hajtottam, de azt csak láttam, fotózni nem tudtam :(.
Előzmény: Törölt nick (158)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.11 0 0 158

A legnehezebb mindig az utsó óra... / persze nem a vacsorával kombinálva /

Sumonyban fogtad ?

 :)))

Előzmény: c_pont_hu (157)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.11 0 0 157
Igen, 20:00-ig!
Na, hogy ne csak a pofám tépjem, itt egy sarki búvár! (már. 3.-ai)
Kéretik figyelembe venni, hogy digiszkóp!



Előzmény: Törölt nick (156)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!