Keresés

Részletes keresés

Mono SE Creative Commons License 2021.09.08 -6 1 38293

csárlisín-ként  sem voltál nagy dobás, csak rá kell nézni a posztjaidra, de az sos11 fikanikked is a béka segge alatt vergődte végig az indexet, míg ki nem baxták végleg mindenhonnan. 

Előzmény: menet work (38292)
jwkllr Creative Commons License 2021.09.08 -2 0 38290

AIWA WX 707

Előzmény: Mono SE (38283)
jwkllr Creative Commons License 2021.09.08 -2 0 38289

CERWIN VEGA MX 250 - be való membránszélt cserélt mélynyomó eladó.

Vagy

E mélynyomó társában membránt és membránszélt kellene cserélni.

jwkllr Creative Commons License 2021.09.08 -2 0 38288

mv-3

Előzmény: bgbgbg (38285)
btamas70 Creative Commons License 2021.09.06 -24 0 38287

"elkezdtél high-end hangdobozokat tervezni... "

Előzmény: bgbgbg (38285)

 

Akkora sikerrel, hogy 2021-ben HB1-re vagy (gebe nincs, a kutya is jó) VT Prolidiumra vadászik...

Előzmény: Mono SE (38286)
Mono SE Creative Commons License 2021.09.06 -7 1 38286

bravó, a nagy büdös buffogó prosztó diszkód után pedig elkezdtél high-end hangdobozokat tervezni... 

Előzmény: bgbgbg (38285)
bgbgbg Creative Commons License 2021.09.06 -4 0 38285

az aKkori kornak megfelelo tobbnyire epitett ladak. Nemelyik, igy visszagondolva egesz jo volt. Feketere festett forgacslapbol.

Kisebb bulikon a nagy videotonok, azok birtak jobban, az orionok nem. Meg voltak reflexek, azokbol sokaig birtokoltam is vagy 8 at. Azok voltak a legjobbak.✅ azok sose mentek tonkre, vegulis erre valok voltak. Erositobol egy csoves regent volt a legjobb, az sokaig megvolt. Es jol is szolt. Aztan volt, hogy kerultek bazi nagy JBL melynyomok is, azokat nem szerettem, a fulunkre nem vigyaztunk anno, es az odavert neki. Buli utan alig hallottam🤣✅

Meg tokorgomb gyanant, a foldgombre kezzel ragaszgatott 1x1 centis tukordarabok🤣🤣🤣

Fenyorgona, gyanant anno valami elektro buherator a kis orion deckjebol kivezetett kanocokon hajtotta oket. Az nagyon kiraly volt🙂 ugyanannyi, es ugyanolyan szinu egokkel✅ egy olyan panel volt vagy 2 meter hosszu. Arrol meg videofelvetelem is van🙂

Az elvarazsolt mindenkit.

Előzmény: menet work (38284)
Mono SE Creative Commons License 2021.09.06 -6 1 38283

öreg, ez egy hangfalfórum volt valamikor, nem a te fiatalkori gagyi magnós hülyeségeid fóruma. A kókler diszkóddal ellentétben, folyamatos céges használatban 6 db 220-as aiwa ment nálunk zenés-hangos filmajánlók és reklámok készítésére, fel és lejátszására. 2-3 évet magabiztosan elment mindegyik, többszörösen megszolgálva a bekerülési költségét. Kár ekkorára fújni a lufidat, senki nem rokona itt se az akainak, se az aiwának, a diszkódra meg a franc se kíváncsi.

Előzmény: bgbgbg (38281)
btamas70 Creative Commons License 2021.09.06 -24 1 38282

"Volt amiben hetente kellett fejet cserelni."

 

Már megint eltévesztetted a házszámot! Ez nem mesefórum. És nem is az egykor éjt-nappallá téve műsoros kazettákat másolgató proletár "bizniszmenek" nosztalgiafóruma.

Előzmény: bgbgbg (38281)
bgbgbg Creative Commons License 2021.09.06 -5 0 38281

Probaltam anno AIWA val masolni.

Sorban kifekudtek. Volt amiben hetente kellett fejet cserelni. Mivel filleres volt, belefert.

A gond, a minoseggel volt.

 

Emlekszem, allandoan visszahordtak mindent, hogy hallgathatatlan. Ezt nem engedhettem meg magamnak, kb. 30-40 szer annyit termeltem belole, mint az egyeb havi fizetesem volt. A pionieer ugyanez volt.

Az AKAI HX 3 volt, ami mindenkinek jo volt hangminosegben.

Itt nyilvan nem az audiofilekrol beszelunk, hanem a modern talkingrol, kezdetleges trance rol, stb.

Egyebkent az akai fejeket nem kellett cserelni.

Egyszer sem!

Raadasul par diszkot is lenyomtam veluk🙂

Előzmény: didyman (38279)
bgbgbg Creative Commons License 2021.09.06 -5 0 38280

Igy igaz.

 

Hangfalra ugyanez volt az ervenyes.

Nalunk pl. Csak videoton volt. Neha.

Orion soha, a preludium alom volt.

Nekem is videotonom volt.

Megvannak a mai napig. ✅

 

Előzmény: btamas70 (38275)
didyman Creative Commons License 2021.09.06 -2 2 38279

Az a baj ezzel, hogy ezek alap kategóriájú gépek, egyiket sem félprofi használatra szánták. Puha fejek (még a DX is), sok műanyag, nem túl erős kezelőszervek. Az Aiwát ezek közül fülük szerint hallották valamivel jobbnak Darvasék, sokszor úgy, hogy mérve pont nem a jobbnak tűnt. Egy alap modell esetében ez mindig felvet kérdéseket beállítás, kivitel kapcsán, de igen, az is benne van a pakliban, hogy egy olcsó gyártástechnológia mennyire tud konzekvens és precíz lenni. A 220 pedig olcsó volt, ésszerűen könnyített minden ízében és ehhez mérten egészen kellemes. Nem pipált le sokkal drágább gépeket, nem voltak kimagasló paraméterei, csak amit tudott, egyszerűen, funkciószegényen, azt jól tudta, koherens egyveleget alkottak a benne megvalósított megoldások. De ettől még voltak korlátok, amiket nem tudott megugorni, nem is volt ezzel semmi baj.

Előzmény: bgbgbg (38258)
bgbgbg Creative Commons License 2021.09.06 -4 0 38278

 

A hx a3 baromi strapabiro volt, mint irtam ejjel nappal masoltam veluk. ( meg is erte🙂✅)

Havonta kitermelték, egy uj deck arat!

Egyebirant az atlagember szamara nem volt mas alternativa.

Talan 5 féle szamitasba joheto darab volt, mas fizikailag nem volt. Ezek beszerzese is ismeros altal tortent, aki megsugta, hogy jovo szerdan erkezik hozzajuk a keravilba szallitmany, a barmilyen deck bol.

 

A simsonokkal ugyanez volt a helyzet. Csak tobb volt a jatt🤣

Előzmény: menet work (38276)
Mono SE Creative Commons License 2021.09.06 -5 1 38277

ez nem a k5sög falusi diszkósok találkahelye, csárli koma, el élehet húzni a többi kitiltott fikanikked után ;->>  sos11,  csárlisín,  auffiderzén stb...

Előzmény: menet work (38276)
btamas70 Creative Commons License 2021.09.06 -23 1 38275

Abból kellene kiinulni, hogy a hiánygazdaságban lécet se mindig lehetett kapni, rendes magnódecket pedig a 90-es évekig egyáltalán nem.

Előzmény: Charlie Fineman (38249)
Mono SE Creative Commons License 2021.09.06 -5 1 38274

kezdem szégyellni a cyrust (40-ért vettem), a rádugott dobozok se érnek 20-at se... 

Előzmény: btamas70 (38273)
btamas70 Creative Commons License 2021.09.06 -23 1 38273

"Leszolni mindent, ami nem millios nagysagrendu, es nem olyan gyartoktol valo, akinek a neve hallatan orgazmuskozeli allapotba kerul, a kommerszitasban verhetetlen csordaszellemben jeleskedo egyebkent kispenzu hazai " hifista"."

 

Igazi sznob módjára jól megmondtad a kispénzű hifistáknak. Bravó:((

Sepregess inkább talán a saját házad táján...

Előzmény: bgbgbg (38265)
btamas70 Creative Commons License 2021.09.06 -23 1 38272

"Azt gondolom, egy ilyen forum celja pont ez lenne, ahol te kerdezel a hangfalepitesrol, csillapitasrol, anyagokrol, barmirol, en kerdezek az elkertonikai hatterrol, a harmadik ember az egyeb dologrol, megosztjuk a tapasztalatokat, stb."

 

Pont nem az lenne, ui ez itt nem egy DIY fórum.

 

Előzmény: bgbgbg (38268)
Mono SE Creative Commons License 2021.09.06 -5 1 38271

"befejeztem veled a "barmilyen" kommunikaciot."

 

 

Előzmény: bgbgbg (38270)
bgbgbg Creative Commons License 2021.09.06 -3 0 38270

Ahogy latom fajo pontodra tapintottam.

befejeztem veled a "barmilyen" kommunikaciot.

 

 

 

Előzmény: Mono SE (38269)
Mono SE Creative Commons License 2021.09.06 -5 1 38269

OFF: öreg, sajnos nem érdekel a műsorod, se kívül, se belül, kezdesz baromi hosszú és off lenni

Előzmény: bgbgbg (38268)
bgbgbg Creative Commons License 2021.09.06 -4 0 38268

Musoron kivul.

 

Ennyi zeneben, zene reprodukalasban, fejlesztesben eltoltott ev utan, azt erzem, hogy egyre tobb kerdesem lenne olyan emberekhez, akik ertenek, akar eltero szegmensekhez is.

Azt gondolom, egy ilyen forum celja pont ez lenne, ahol te kerdezel a hangfalepitesrol, csillapitasrol, anyagokrol, barmirol, en kerdezek az elkertonikai hatterrol, a harmadik ember az egyeb dologrol, megosztjuk a tapasztalatokat, stb. Ebbe bizon,os keszulekek tapasztalati leirasa is bele kell hogy ferjen.

 

Ill!!!hozzad kapcsolodoan.

Lehet, meg senki se mondta az arcodba, de baromi nehez autoriter stilusod van, olyan kicsit az eletbe belekeseredett, talan a forumgyilkos is belefer.

Nem veletlenul panaszkodnak rad annyi kapcsolodo helyen.

 

Vagy elgondolkozol a soraimon, vagy fikazol tovabb, mindketto teged minosit. 

Mivel hozzaertonek tunsz, igy merem remelni, hogy az elso verziot valasztod.🙂

 

Peace☮

Mono SE Creative Commons License 2021.09.06 -5 0 38267

voltál esetleg valamilyen hfm szeánszon? valamilyen mellornt nem teszteltek?

Előzmény: gabocza1 (38260)
Mono SE Creative Commons License 2021.09.06 -6 0 38266

Kezd elhatalmasodni a monomániád, és nem kicsit unalmas, ahogy egyre jobban belelovalod magad. Nyugodtan leállhatsz, semmi új információ nincs már benne, ugyanazt szajkózod

Előzmény: bgbgbg (38265)
bgbgbg Creative Commons License 2021.09.06 -4 0 38265

Ebben egyetertunk.

Viszont is igaz!

 Boven eleg, amit eddig irtal.

 

A hozzaallasod, a tipikus magyar mentalitast tukrozi.

Leszolni mindent, ami nem millios nagysagrendu, es nem olyan gyartoktol valo, akinek a neve hallatan orgazmuskozeli allapotba kerul, a kommerszitasban verhetetlen csordaszellemben jeleskedo egyebkent kispenzu hazai " hifista".

 

Csak hogy ertsd.

Nem ajulok el se egy nagy nevtol, se a szamoktol, amiket barmilyen parameter gyanant megadnak.

 

Vagy jo, es tetszik a hangja, vagy nem.

 

Viszont nem basztatok masokat, az izlesuk, vagy peztarcajuk miatt!!!!  es nem nagy arcal,

( széles pofacsontal🤣) celozgatok.

 

Tehat, igazad van. Mar megint.🤣🤣🤣👍👍👍

Előzmény: Mono SE (38264)
Mono SE Creative Commons License 2021.09.06 -4 0 38264

Egyáltalán nem kell semmit bizonyítanod, főleg nekem nem, bőven elég, amit eddig leírtál.

Előzmény: bgbgbg (38263)
bgbgbg Creative Commons License 2021.09.06 -2 0 38263

Neked is igazad van, nem gondolod, hogy irasban szeretnem bebizonyitani, hogy milyen fulem van????🤣🤣🤣

Na hagyjal mar.

Bar, kis mondatertelmezesi - fogalmazasi gond az van iranyodbol, de oda se neki👍

 

Ezt a veszekedesbe huzo oktalan kommunikaciot, amit folytatsz, meg kulon9sen ruhellem.

 

Tehat igazad van, mindenben.

Jo igy?🤣🤣🤣

Előzmény: Mono SE (38261)
bgbgbg Creative Commons License 2021.09.06 -2 0 38262

Rendben.

Akkor nyuzoproba nalam volt, 🤣🤣🤣 es csunyan elvereztek....ammen. beke poraikra.

Egyebkent 30 ev tavlatarol beszelunk, igazabol tet nelkul.....veszekedni meg nem szeretnék, ugyhogy igazad van.👍

Legyen neked mondva🙂

Előzmény: gabocza1 (38260)
Mono SE Creative Commons License 2021.09.06 -4 0 38261

"a szamok, es ful sosem releválnak egymassal. Az audiotechnikaban  foleg nem"

 

Hát, már meg ne haragudj, de kezd kissé fárasztó lenni, amit egyre bővebb bontásban összehordasz itt, főleg "a számok és a (te) füled" vonatkozásában...

 

Maradj inkább a diszkózásnál, remélve, hogy nem kezded összevetni a saját ízlésed értékítéleteit a botfülű Darvas tesztpaneljeivel és szeánszaikkal ;Đ

Előzmény: bgbgbg (38258)
gabocza1 Creative Commons License 2021.09.06 -3 1 38260

Nagyon tévedsz, sehol nem emelt oltárt neki, és főleg nem diszkózásra használta az Aiwát! Még csak tartóssági és nyúzópróbának sem vetette alá, csak simán egy durva AB vaktesztnek vetették alá, és hallgatóztak... A méréseket csak utána végezték el, hogy ne befolyásolják őket az ott mért eredmények! 

Előzmény: bgbgbg (38258)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!