Keresés

Részletes keresés

Lord Iffy Creative Commons License 2001.10.02 0 0 242
:o)) miért, van benn érdemre méltó rész? :O))

apropo, nem gyöttök a felvonulásra vasárnap?

Előzmény: állati emlék (241)
állati emlék Creative Commons License 2001.10.02 0 0 241
Helyes-helyes, gondolkodj!
A topicot olvastad? Úgy értem, amit érdemes belôle.
Előzmény: Monthy (240)
Monthy Creative Commons License 2001.10.02 0 0 240
Engem is érdekel a téma. Most azon gondolkozom épp hogy lesz e nekem időm.
állati emlék Creative Commons License 2001.10.02 0 0 239
Az egyetlen állatokkal kapcsolatos dolog a járdatakarítógépre szerelhetô kutyaszarszippantó elem volt. viszont életemben nem láttam még ennyi tűzoltócsapot egy helyen.

Csináljunk állatvédelmi szakkiállítást! ANITECH :))

Előzmény: Filly (238)
Filly Creative Commons License 2001.10.02 0 0 238
Semmi alternatív módszer nem volt? Pl. nyúlbarát tartástechnológia? Ez most nyugaton nagy divat lett.
Előzmény: állati emlék (237)
állati emlék Creative Commons License 2001.10.02 0 0 237
Sziasztok!

Voltam az Ökotechen, de a mi szempontunkból teljesen feledhetô. Nagyüzemi módszerek. Takarítógép, hulladékgazdálkodás, olajszűrôk.

Amúgy nem rossz, de állatvédelemmel pl. távolról sem foglalkozik. Szóval szvsz ne fáradjatok.

Törölt nick Creative Commons License 2001.10.01 0 0 236
Haaat... holnap nem megy... majd elmeselitek:)
Előzmény: állati emlék (234)
baphomet Creative Commons License 2001.10.01 0 0 235
sziasztok!
egyenlőre jó a szerda. már csak a búzasör miatt is...:-)
ez a jelszó akkor komoly? mert nem akarom, hogy a pincér ennél hülyébbnek nézzen...:-))

állati emlék Creative Commons License 2001.10.01 0 0 234
Kedveseim!

Esetleg valaki más holnap az Ökotchen?

állati emlék Creative Commons License 2001.10.01 0 0 233
Akkor ezt majd drótpostán beszéljük meg!
Előzmény: Filly (232)
Filly Creative Commons License 2001.10.01 0 0 232
Holnap tuti nem, de valamikor majd csak kitalálok...

Ja, nagy vagyok, 176 cm! ;o)

Előzmény: állati emlék (231)
állati emlék Creative Commons License 2001.10.01 0 0 231
Ott leszek. Taláxunk?

(köremil ment, nagy vagy Filly!)

Előzmény: Filly (230)
Filly Creative Commons License 2001.10.01 0 0 230
Holnap Ökotech kiállítás nyílik a Hungexpón!
Lord Iffy Creative Commons License 2001.10.01 0 0 229
csobolyó, megpróbálok mingyá bekapcsolódni csak én lemaradtam valahol a 1xx hozzászólás körül.:O))
állati emlék Creative Commons License 2001.10.01 0 0 228
Na, nekem asszem okes. Ma, hétfôn legalább is úgy fest.
Előzmény: Meggyes (227)
Meggyes Creative Commons License 2001.10.01 0 0 227
Honnan fogjuk megismerni egymast? Passz - en mindenesetre foglaltatok asztalt, a jelszo, amit a pincernek kell bemondani "index" lesz. Mondhatnam azt is, hogy "gerontopresszionator", de az hujen hangzik. :)
Mokuss, latod-latod: vitaban _mindenki_ huje, csak _te_ vagy okos, osszejovetelnel _mindenki_ bumlizzon le hozzad Szegedre, csak _neked_ ne kelljen alkalmazkodni. Biztos bennem van a hiba, de ezek utan nem tudlak komolyan venni ha ilyet szolsz: "Nah, ilyen szinten nem is vesz senki egyenrangu partnernek... latom..." meg "Csak sose fentrol nezni ;)".
Gondolkozz, aranyalma: lehet, hogy ugyanez tortenik, mikor harcoskodsz az allatvedelem temaban?
m1s
Előzmény: Törölt nick (226)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.01 0 0 226
Akkor szerda 19:00? En ott leszek, de ha megis lefujjatok, akkor legyszi valaki kuldjon egy mailt, mert nem biztos, hogy fel tudok maszni a forumra addig... Ja, honnan fogjuk megismerni egymast? Valaki talaljon ki valamit... :)
Előzmény: Filly (225)
Filly Creative Commons License 2001.09.30 0 0 225
Búzasör nagyon rulzik! :o) A Western-t meg én is csak ajánlani tudom.
Előzmény: baphomet (217)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.29 0 0 224
Bevallom, hogy a Rakosi uti sorozo nekem eleg szimpatikus lett volna:) ... Bar a Blaha vagy kornyeke is tokeletes szerdan delutan... vagy akarmi, ahova a Fovam teri szabadidokozpontbol el lehet jutni:)Tenyleg... ha kavezo kell es nem sorozo, akkor ott a CD-FU vagy az 1000 Tea a Vaci utcaban....
mokuss Creative Commons License 2001.09.28 0 0 223
"Ha tényleg ennyi ember beszállna, jobbnak látnám, ha nyitnánk egy zárt levelezőlistát, amin mehetne az érdemi munka, hogy ne kelljen már lépten-nyomon megkűzdeni az elmebajosokkal. "

Nah, ilyen szinten nem is vesz senki egyenrangu partnernek... latom...

Miert ne mernék? Csak a baj, hogy en Szegeden lakom, ha jöttök ide, sor, sör, ...

Csak sose fentrol nezni ;)

Előzmény: Meggyes (222)
Meggyes Creative Commons License 2001.09.28 0 0 222
Nem mer :)))
Előzmény: állati emlék (221)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.28 0 0 221
Te Meggyes, most jut eszembe, ezt nem a topicban kéne megbeszélni. Mi van, ha betoppan a rovarevô?
Előzmény: Meggyes (219)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.28 0 0 220
Az király hely. Nekem jó, valszeg. Hacsak nem leszek épp Szlovákiában.
Előzmény: Meggyes (219)
Meggyes Creative Commons License 2001.09.28 0 0 219
En baromallat, tudok jobbat es ott tuti van buzasor:
Western-sorozo, a koruton. A 4-6-os villamosrol a Boraros ter elott egyel kell leszallni (Mester utca), pont a villamos-megalloval szemben. Kulturalt, jo a kiszolgalas, ha lovas osszejovoetel van, mindig odamegyunk.
Tehat Western-sorozo, szerda 19.00.
Előzmény: baphomet (217)
Meggyes Creative Commons License 2001.09.28 0 0 218
Iagazan jo helyet en sajnos csak a 16. keruletben, a Rakosi uton tudok, de az gondolom mindenkinek alaposan kiesik. Legyen tehat a belvaros. Elso javaslat: Piszkos Fred kocsmaja a Blahan (enni is lehet), masodik az Odeon kv-zo a Semmelweis-utcaban (megvan az meg?)
Szerda este, 19.00 ora.
Ehhez kepest lehet alkudozni.
Előzmény: baphomet (216)
baphomet Creative Commons License 2001.09.28 0 0 217
mindegy, csak legyen búzasör!
Előzmény: Meggyes (215)
baphomet Creative Commons License 2001.09.28 0 0 216
igeeen!!! egyszerűbb...:-)))))
Előzmény: Meggyes (213)
Meggyes Creative Commons License 2001.09.28 0 0 215
Na akkor ezen felbatorodva celozzunk be egy szerda estet mondjuuuukkk... Nemistudom, ilyenkor, mikor a kerthelyisegek foglaltak, hova mehet az ember lanya? Valami ko kis KV-zo valahol? 5let, valaki?
Előzmény: állati emlék (214)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.28 0 0 214
Nem rossz, nem rossz! (Lovaglás rulez! :))))
Előzmény: Meggyes (213)
Meggyes Creative Commons License 2001.09.28 0 0 213
Na, en is kidugom a fejem kicsit a munkahegyek alol, amik maguk ala temettek... :) (hogy legyek olyan burzsuj, hogy megkeressem a lovam zabravalojat, tudod, mokuss? :))) )
Kommunikalunk majd.
Esetleg, mint a "real-life"-megoldasok hive, megszavaznek egy kellemes sorozessel egybekotott agyvihart a topik tisztelt tagjaival (es a tema irant erdeklodo egyeb nickekkel) valamely kulturalt vendeglatoipari egysegben, mar amennyiben megoldhato a dolog (ertsd: nem valasztjak el az egyedeket sulyos kilometerek egymastol).
meggyes-nem-hisz-a-textben
:)))
Előzmény: állati emlék (212)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!