Keresés

Részletes keresés

nlion Creative Commons License 2023.01.07 0 0 7602

nagy pánik van most az rtlnél mondta kolosi mert ilyen 20 éve kb mikor indult a tv2 rtl akkor volt ilyen utoljára hogy novembert decembert is végig a tv2 nyeri

Ilhilla Creative Commons License 2023.01.07 -3 0 7601

Jól összefoglaltad! Igen, ez Subicz kettősségének az oka! 

Előzmény: janderka (7598)
janderka Creative Commons License 2023.01.07 0 0 7600

A közéleti magazinjaikat is éjfékor adják. Nem látja a kutya se - de rendre kiosztják érte maguknak a Hégetőp Honorka-díjat... 

Előzmény: Mlle. Grenelle (7599)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.01.07 0 1 7599

Ezek nem normálisak.

Az összes ütőképes sorozatukat (vagy azok új évadait) beletolták az éjszakába, hogy még véletlenül se lássa őket senki.

A főidőt meg kitöltik egy régebbi sorozat hajánál fogva előrángatott folytatásával, meg két ismétléssel.

Mégis, milyen nézettségre számítanak?

 

(A konkurencia Szerencsekereke meg Vigyázat, gyerekkel vagyok!-ja simán verhető lenne egy értelmes koncepcióval. De az a környéken sincs...)

Előzmény: Ilhilla (7597)
janderka Creative Commons License 2023.01.07 -1 1 7598

Különösen így, hogy nem is adnak magyarázatot arra, mi az oka, hogy egyszer teljesen normálisan beszél, aztán minden ok nélkül átvált a suttyó beszédmódra. Mi az oka például, hogy a NAV ellenőr csajjal teljesen normálisan beszélt, az eladólánnyal pedig a suttyó beszédmóddal?  

 

A kettős személyiségére utalnak vele. A falusikaknak játssza a műparasztot, hogy közülük valónak tűnjön, az üzletfeleivel, ellenségeivel meg tolja a műmájer gengsztert, hogy komolyan vegyék. 

Előzmény: Mazsola0070 (7593)
Ilhilla Creative Commons License 2023.01.07 -2 0 7597

Marad a Nyerő páros is, csak későbbre tették.

Előzmény: Mlle. Grenelle (7595)
Tulipántoss Creative Commons License 2023.01.07 0 2 7596

A tegnapi részről az alábbiakat gondolom:
Először is egyetértek az előttem szólókkal! Viszont, hallottam, hogy többen milyen jót szórakoztak, nevettek az egyes jeleneteken. Természetesen tolerálom! 

Amikor a boltban "gurított" Subicz, én is vonyítottam a röhögéstől! Ja, nem! ( Node, hogy jutottak idáig,szó szerint a "földig?!" ( Kinek az ötlete lehetett?! Végül is nem mindegy, ez van!)

 

Aztán, az az őskövület vagyok, aki nem nézte, nem nézi a MKF sorozatot. Körülöttem is sokan nézik, ezt is tolerálom. Sőt, nem is olyan rossz tényleg! De van egy-két állandó szereplő akit nem kedvelek, de ez az én bajom. 

A NyP műsor minden évadát láttam anno, mert kedvelem ezt a műsor formátumot. Bevallom, én azt hittem, hogy ez egy új évad??!!! És elkezdtem keresni a résztvevők névsorát! :))) 

Kérlek szépen, ne nevessetek ki, de bizisten! Jóvanna! Azóta már leesett, hogy ismétlés! Igen, és azt is tudom, hogy az ismétlés a tudás anyja! De ennyire?! Az anyját nekije!


Továbbá, azt, hogy az RTL-nek mire van pénze, mit csinál, nem tisztem megítélni. Viszont most erről az egészről a Reggeli műsor jutott eszembe. Nevezetesen a műsorvezetők! Akik olyan vircsaftot csinálnak állandóan, fuldokolva a röhögéstől, komolytalanok, egyik-másik, mint egy hídlakó ápolatlan benyomást is kelti, tehát kapcsolok is tovább.

 

Ja, és a Reggeliben is mindig készítenek valamilyen ételt a vízcsapból is folyó celebek. De senkinek nem jutott eszébe - főleg a stábból, a készítők részéről évek óta! -, hogy szalvétát tegyenek az asztalra!! Ha már feltálalnak valamit! És egyáltalán!Többször dőlt már ki ez-az, fülig-farkig összekenték magukat és a tenyérrel, kézzel-lábbal törölgették magukat.

De még akkor sem dobták be a "törülköző!" :)))

( A NyP helyett, inkább nézem majd,  Ben Fogle  műsorát és megyek vele inkább a vadonba! :)

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.01.07 0 0 7595

Lenne mit adniuk, jó néhány sorozatuk van, ami alkalmas lenne a főműsoridős vetítésre (A Lány, New Amsterdam - Vészhelyzet New Yorkban, Volt egyszer két Németország), de ezeket csak késő este adják, hogy lehetőleg ne is nézze őket senki. Az indokot nem értem (de hasonlóan járt el a tv2 is az Orville-lal).

 

A MKF az RTL legnézettebb sorozata, ráadásul saját gyártás, az ismétlése "nem kerül pénzbe", és mindig bevethető is - ezért szeretik betömködni mindenhová.

Amúgy jó sorozat, csak épp nem erre való, főleg így, az összevissza ismételt évadokkal.

 

Érdekes, hogy az RTL nem először esik pofára a műsortervével, volt már, hogy viharos gyorsasággal kellett műsort változtatni - legemlékezetesebb eset az Oltá Ricsajok ismétlése, amit pár nap után levettek a műsorról, és szintén a MKF-el pótolták.

Előzmény: Ilhilla (7594)
Ilhilla Creative Commons License 2023.01.07 -3 0 7594

Nem értem, mi olyan érdekes abban a sorozatban! Már többször elővették és válogatás nélkül leadják az évadokat, tudják követni a nézők?

Én nem tudtam még belőle végig nézni egy részt sem, csak az alapján ítélkezem, amit az előzetesekben látok. Szerintem semmivel nem különb mint bármelyik más sorozat.

 

Már csak a Győzike show-t nem vették elő fő műsoridőben. Bár láttam a műsorújságban, hogy egyik kisebb csatornán ismétlik, de a fő csatorna hajnali műsorában is visszatért már.  

 

Ennyire nincs mit adnia az RTL-nek? A TV2 ennyivel több pénzt kap? ...mert sorra gyártja a gagyi műsorait és tarol velük!

Előzmény: Mlle. Grenelle (7592)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.01.06 0 2 7593

Németh (vagy a Nagyasszony) egy akkora idióta erőszakos bunkó kretént csinált a Subicz karakterből, ami azért még a Nagyasszony sorozataiban is ritkaság.

 

Valóban nincs szinte egyetlen jelenete sem, amelyikben ne lenne irritáló (sokszor már nem is választható külön, hogy a karakter vagy a színészi játék), engem különösen ez a megjátszott suttyó gajdolása zavar.

 

Különösen így, hogy nem is adnak magyarázatot arra, mi az oka, hogy egyszer teljesen normálisan beszél, aztán minden ok nélkül átvált a suttyó beszédmódra. Mi az oka például, hogy a NAV ellenőr csajjal teljesen normálisan beszélt, az eladólánnyal pedig a suttyó beszédmóddal?  

 

Attila is egy szemétláda karakter (bár szerintem nem nagyon szemétládább Subicznál), de őt legalább Haagen külsőségekben normálisnak formálja meg.

Előzmény: Mlle. Grenelle (7569)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.01.06 0 0 7592

Mégsem hozhatott túl jó számokat, mert "adásunkat megszakítjuk", és hétfőtől a NyP helyett a csatorna Jolly Jokerét, a mindig és mindenhol bevethető MKF-et ismétlik...

Előzmény: Ilhilla (7588)
Ilhilla Creative Commons License 2023.01.06 -4 1 7591

A mai részben ismét szerepelt a sorozat eddigi legaranyosabb szereplője:  kutyuli! :-)

 

Már Kárásziból is a doktornőhöz járnak? Még jó, hogy a következő részben érkezik a segítség! 

triola2 Creative Commons License 2023.01.06 0 0 7590

"Martin Márta sem hunyt el, úgyhogy valószínűleg ő sem vállalta, bár aztán lehet, hogy még Jolika is „feltámad”, mint a korábbi évadban Kálmán." Megmondta a "barátnője" is, hogy boszorkány! :D

 

Előzmény: Mazsola0070 (7587)
triola2 Creative Commons License 2023.01.06 0 0 7589

"Erre megtalálta a pincét" Na, az nagyon jó volt! Tetszett, hogy pont az a lökött találta meg. :D

Előzmény: Ilhilla (7580)
Ilhilla Creative Commons License 2023.01.06 -3 0 7588

Az egyik legjobb évad volt, szerintem az ismétlést is nézik a "fan"-ok, hiszen érdekes látni, hová is jutott egy-egy pár kapcsolata, ami ma már nem létezik. 

...és "minden újszülöttnek minden vicc új". :-)

Előzmény: Mlle. Grenelle (7586)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.01.06 0 0 7587

Zsoca felesége (aki egyébként – a színészek korát figyelembe véve – több, mint harminc évvel idősebb Zsocánál, úgyhogy remek volt a casting….) elment főnökasszonynak a Hotel Margaretbe (illetve a Margó Kempingbe), aztán annak bukása után szerintem úgy döntött, hogy 83 évesen már nem adja a nevét újra a DÖ-hoz és nem költözött vissza Ökörfosra….:))

 

Arról nem találtam semmit, hogy György István (Zeusz) a valóságban is elhunyt volna, lehet, hogy ő is már korára figyelemmel nem vállalta (szerintem hivatásos statiszta lehet az úr).

Pedig a Keresztanyuban még lehetett látni néhányszor a háttérben a kocsmában.

 

Martin Márta sem hunyt el, úgyhogy valószínűleg ő sem vállalta, bár aztán lehet, hogy még Jolika is „feltámad”, mint a korábbi évadban Kálmán.

 

 

Előzmény: Ilhilla (7578)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.01.06 0 0 7586

Az biztos, hogy az első NyP jó számokat hozott, de tényleg érdekelne, milyeneket hoz ez a mostani ismétlés.

Előzmény: nlion (7585)
nlion Creative Commons License 2023.01.06 0 0 7585

nem tudom már nem emlékszem a margókemping milyen nézettséget hozott és a mostani nyerő páros részek milyet hoztak. de azt tudom h az első évad nyerő páros nagyot ment

Előzmény: Mlle. Grenelle (7583)
janderka Creative Commons License 2023.01.06 -1 0 7584

Ha a hirdetőiket le tudják nyúlni egy poshadt konzervanyaggal is, akkor minek főznének frisset 5x annyiért? 

Különben is, mire azok rájönnek, hogy nulla nézettségért nem érte meg annyit fizetniük, a reteknek már rég nyereséget hozott a buli. Olyannyira, hogy a zázslóshajójuk mellett folyamatosan fenn tudnak tartani két másik dedikált ismétlőcsatornát is. (Elképzelni nem tudom, hogy szokat vajon ki nézi...)

Előzmény: Mlle. Grenelle (7583)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.01.06 0 0 7583

Kizárt, hogy a mostani NyP ismétlés jobb számokat hozzon, mint a Margókemping © by Mazsola.

Előzmény: nlion (7582)
nlion Creative Commons License 2023.01.06 0 0 7582

az a durva h rosszabb nézettsége van ugyanis nem véletlen h a nyerő párost ismétlik és nem mást. ha annak jobb lett volna azt ismételnék

Előzmény: Mlle. Grenelle (7573)
nlion Creative Commons License 2023.01.06 0 0 7581

Jó lenne ha ebbe a sorozatba nagyobb szerepet kapna rudolf péter is ajánlóba benne van de az alapján nem sokat lesz mert az lesz a poén h jaj női edző.

Ilhilla Creative Commons License 2023.01.06 -3 0 7580

Az előzetesben összetévesztettem Renikével abban a nagy sapkában. A "falu bolondja" lesz? Erre megtalálta a pincét? 

Előzmény: luci87 (7579)
luci87 Creative Commons License 2023.01.06 0 0 7579

Zsoca neje, szemmel lathatoan(es a valosagban is) joval idősebb volt nala, igy elkepzelheto.

Az uj Sztojka csaladtaghoz mit szoltok? Allitolag ot tettek be Szlaven helyett... bar ot potolni nem lehet. Pityket szivesebben neznem. 

Előzmény: Ilhilla (7578)
Ilhilla Creative Commons License 2023.01.06 -2 0 7578

Zeusz, Benedek, Jolika néni eddig a halottak száma, biztos a covid végzett velük, hiszen Zeuszt és Benedeket konzerválta a szesz és az öreglány is elég virgonc volt, csak valami járvány lehetett a faluban. Lehet, hogy Zsoca neje is meghalt, de őt még nem említették.  

Előzmény: Peti817172M (7575)
Ilhilla Creative Commons License 2023.01.06 -3 0 7577

Úgy látom, Dani gazdának nem jön össze a lóvásárlás, mert szombatonként focista lesz belőle! :D

 

Annak viszont örülök, hogy volt BK-s szereplő sikeresen castingolt és feltűnik újra a képernyőn (Pesák Ádám, Gombos Krisztián). 

Peti817172M Creative Commons License 2023.01.06 0 0 7576

Ami viszont érdekes, hogy Boglárka sohasem hozza szóba Benedeket.

Peti817172M Creative Commons License 2023.01.06 0 0 7575

És azt is megtudtuk, hogy Zeusz is meghalt. Azt nem tudom, hogy az őt alakító színész is meghalt-e.

Előzmény: Ilhilla (7560)
Ashley-d Creative Commons License 2023.01.05 0 1 7574

Ajj, nekem ez nem tetszik!! Akármennyire is szerettem az első 4 évadot, mégis azt mondom, hülyeség volt folytatni, pláne így.. Lement 9 rész és semmi, vagy unom vagy beletekerek… Voltak agyament pillanatok eddig is, de itt most csak az van.

Hernádi kifejezetten irritàl. 
Az új stilizált panzió sem tetszik, sokkal jobb volt a régi díszlet ...

A két fogyatékos rendőrt foggalmam sincs ki talàlhatja viccesnek.

Eddig csalódás😞

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.01.05 0 0 7573

Ha már Margókemping - talán a legelfogadhatóbb volt a Hámori-sorozatok közül, abban volt a legkevesebb kreténség. Lehet, pont ezért bukott akkorát, mint az ólajtó...

 

Amúgy nem hinném, hogy rosszabb nézettsége lett volna, mint a most főidőben adott Nyerő páros ismétlésnek.

Előzmény: nlion (7572)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!