Keresés

Részletes keresés

kolozsvari Creative Commons License 2004.07.22 0 0 286

1.Biztonsági előírásokat a stuvik vagy mondanak,és bemutatót tartanak,vagy a képernyőről nézed.

 

2:A pilóta,ha szereti a munkáját,és nem felejti el,hogy ülnek mögötte 100akármennyien,akkor kommunikál az utastérrel.De ezt pilótája válogatja.Utaztam már olyan gépen,ahol egy árva szót sem szólt a pilóta,de olyanon is,ahol majd végigbeszélte az utat.(50 perc volt,Prágáig,de élvezhető volt.:)

Szóval,amikor beszállsz a gépbe,leülsz,onnantól kezdve fülelj:))

Előzmény: dzsoszer3 (285)
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.07.22 0 0 285

Hát igen... csak én vagyok az aki csak augusztusban megy..:(( Ezért sírtam én oly sokat...:))) sebaj...

Ezek jó képek...:) Tényleg...!


Más:ami még engem érdekel(és még senkitől sem kaptam érdemleges választ)hogy
1,a sztuvik felszállás előtt mormogfnak valamit???biztonsági előírások... stb...
2, a pilóta folytat -e kommunikációs tevékenységet az utastérrel(ismerősöm monndta hogy volt egyszer egy kapitányuk aki mindig mondta hogy pl, 11000 m -en repülünk 850km/h-val, és ha kinéznek jobbra ott va (valamelyik város)... ez megy a wizznél???

Előzmény: Runneburg (283)
panka Creative Commons License 2004.07.22 0 0 284
az akciós 1 eurós jegyekből minden gépen csak 9 darabot adnak el. most mondta az ügyfélszolgálatos. nekem még sikerült beleférnem, igy lesz 9 nap Róma.
Runneburg Creative Commons License 2004.07.22 0 0 283
Nyugi :))) Nyaralunk/nak és így uborkaszezon van. Meg aztán a Wizznek sincsenek új hírei. Azért küldök két képet. Egy lutoni és egy a gépből az Alpokról.Wizz London-Luton
Előzmény: dzsoszer3 (282)
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.07.22 0 0 282
Mi van tesók, kezdünk offtopicok lenni?:)))pl, én speciel hiányolom az "képesélménybeszámolókat"!!Azokkal mi lett??Na hajrá...:))
panka Creative Commons License 2004.07.22 0 0 281

megoldódott.

 

Előzmény: panka (280)
panka Creative Commons License 2004.07.22 0 0 280

eltűnt az előző hozzászólásom:

 

tehát most foglaltam Rómába, és amikor a fizetés gombot megnyomtam, visszautasította a rendszer.

Ezután felhívtam őket, és azt mondták, hogy a mai napon ez a harmadik eset, hogy a római foglalást nem fogadja el a gépük.

Veletek is volt már ilyen?

szkati Creative Commons License 2004.07.21 0 0 279
Megy at athéni is, meg a katowicei is.
Előzmény: bhoy 72 (271)
vélemény Creative Commons License 2004.07.21 0 0 278

Én az Easyjetnél módosítottam a jegyemet, irányonként 14 Euroért, és ezen kívül kellett kifizetni a különbözetet. ha nem jellene a különbözetet kifizetni, mindenki megvenné az akciós 1ft, 1 euros jegyeket, majd akár az indulás előtti napon módosítaná 15-25 eoro költségért. Így még a fapadosok is hamar tönkre mennének

dzsoszer3 Creative Commons License 2004.07.21 0 0 277
Igen ezeket én is észrevettem, de azért az kiszokott lenni írva hogy wzz 211 beauvais 9:20...stb szóval ma még ez sem volt kiírva!!Éljen a bud.hu rendszergazdája!:)))
Előzmény: László2. (274)
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.07.21 0 0 276
Ez mondjuk igaz!!!Multkor is ki volt írva a 18:40-es londoni járatra hogy késik            ->18:50, 19:20 kor még mindig nem volt kiírva hogy felszállt, így hát felhívtam a járatinfót, ahol a hölgy büszkén mondta hogy igen felszállt már a londoni wizz!Szóval ennyit erről...
Előzmény: kolozsvari (275)
kolozsvari Creative Commons License 2004.07.21 0 0 275

Attól még,hogy a bud.hu-n nincs kinn,attól még ment,szerintem:)

A BUD.hu általában egy rakás kaki járatinfó ügyileg:)

Előzmény: dzsoszer3 (273)
László2. Creative Commons License 2004.07.21 0 0 274

Ahhoz képest, hogy a kereső legördülő menűjében sem a Wizzair nem szerepel a választható légitársaságok között, sem Párizs Beauvais nem szerepel a desztinációk között (csak ORY és CDG) még jó, hogy a 6-órás londoni Wizzair gép egyáltalán a mai indulások listáján van :-(

Előzmény: dzsoszer3 (272)
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.07.21 0 0 273
Peace! Tudja valaki hogy miért nem indult ma párizsba wizz??(20004.07.21)?A wizz honlapján az van hogy 07.15 től mindennap megy, de a bud.hu-n még ki se volt téve... Ezt nem értem!...
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.07.21 0 0 272
Peace! Tudja valaki hogy miért nem indult ma párizsba wizz??(20004.07.21)?A wizz honlapján az van hogy 07.15 től mindennap megy, de a bud.hu-n még ki se volt téve...
bhoy 72 Creative Commons License 2004.07.21 0 0 271
Nem ertem.A multkor meg ugy volt,hogy megszunt a katowice-i es az atheni jarat.Most akkor hogy is van ez?
Előzmény: szkati (259)
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.07.20 0 0 270
Ez a "kérem ne izguljanak" tényleg aranyos volt:)))) mMondjuk ez valszeg abból ered hogy a másod pilótá valszeg nem repült még túl sokat, és talán őt is a kapitány nyugtatta meg.:))) De mondjuk ha valaki elöször repül az mondjuk biztos megijedne ha hirtelen turbulenciába kerülne a gép...
Előzmény: beluking (269)
beluking Creative Commons License 2004.07.20 0 0 269

Hali!

 

Júli 6-16 BUD-GIR-BUD

 

Odafele:

Csápról mentünk, időben.

Gép: szép, barátnőmnek különösen tetszik kívülről is (szerinte egy nőnek az is fontos :-) ), nekem is tetszik, de nem fontos. Fél ház volt.

Pilcsi+másod: nem magyarok, eseménytelen út, leszállásnál jobb nagy forduló közben ki 0-ról 40-re a fékszárny, jó muri volt.

Lányok: csinosak, vettünk szenyót, friss volt és finom. Ft-tal fizettem.

 

 

Girona (BCN): Sétáltunk a géptől, 1 perc volt az út a terminálig, közben mindenki fényképezkedett a géppel, tök családias volt.

A csomagok 3 perc alatt jöttek.

A gép tankolt.

Taxival mentünk a vasútig, onnan pedig vonattal BCN-be. A taxi 18 Euro/taxi, a vonatjegy 5,10 Euro/fő.

 

OFF

 

(Onnan meg mentünk PMI-re, Air Europa-val de ez nem ide tartozik :-). Miért nincs PMI-re napi járat? Nekem kevés az 1 hét, a 2 hét meg sok. Bezzeg a Ryanair, meg Easyjet, 50 GBP-ért oda-vissza, illetékkel, a franc egye meg az angolokat!).

MEG OTT A MOBIL 6230-as NOKIA INGYEN VAN AZ ELŐFIZETÉS MELLÉ, HAVI 100 PERC INGYEN, HAVI 50 SMS INGYEN ÉS ÍGY IS CSAK 25 GBP PER HÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PMI-n angol napilapokat olvastam és minden olcsóbb nekik, utazás, kaja, telefon, mint itt nekünk, kivéve az ingatlanokat meg a szolgáltatásokat... Szomorú ez nagyon gyerekek...

 

 

ON

Vissza: Gyalog felsétáltunk a gépre. Tankolt előtte. Kb 140-en szálltak ki belőle, mi kb. 80-an voltunk. Időben indultunk,

Pilcsi+másod: mindketten magyarok. Volt idegenvezetés (Balaton jobbra, Garda-tó jobbra, Monaco balra fordított sorrendben). Legjobb poén: másodpilcsi beszól: "öveket kérjük bekapcsolni, turbulencia várható. Kérem ne izguljanak". Szóról szóra ezt mondta!! Beszartam a röhögéstől, olyan kisfiúsan mondta, aranyos volt, de szerintem nem gyakran beszélt még az utasokhoz :-).

Leszállásnál köröztünk egy felet, eseménytelen út volt.

Itt is buszoztunk, nem csápra álltunk. Sebaj.

Viszont a bőröndökre vártunk 45 percet, katasztrófa...

A taxis meg szidta a rendőröket az úton végig (teljes joggal), mert 25 mp alatt beszálltunk, de a rendőr már jött volna büntetni. Szóval: hazaértünk :-).

 

Sima ügy volt, mindenki nyugodtan menjen Wizz air-rel, összességében ez volt a kb 100. utam, minden oké.

 

dzsoszer3 Creative Commons License 2004.07.20 0 0 268
Vagy pl a pilóta szokott dumálni az utasokhoz??
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.07.20 0 0 267
Hát az jó... már majdnem kívülről fújom a wizz honlapját!:)))

Sebaj!!De a sztuvik felszállás előtt semmit nem szövegelnek???
Előzmény: Ryan (260)
ivk Creative Commons License 2004.07.20 0 0 266

A Ryanair esetében a change fee a 22 euró utasonként és irányonként, és még ezen felül kell megfizetni a különbözetet. Tehát pl. 2 személy esetére ha oda-vissza változik az időpont akkor 88 euró + a jegyek árának különbözete.

 

"Changing online -There is a change fee charge of £15/€22 (or local currency equivalent) per flight sector and per person. You will also be charged the difference in price between the original fare paid and the lowest available fare for the new booking at the time. If the available fare is lower on the new flight, no refund will be made."

Előzmény: atlantisz2004 (261)
panka Creative Commons License 2004.07.20 0 0 265

jól hangzik ez az 1 eurós jegy, most nézegettem, retúrban kijön mindenestül 20,000-ből egy római jegy...

ivk Creative Commons License 2004.07.20 0 0 264
Azt hiszem a napilapok is vizsgáznak az eset kapcsán. Idővel ki fog derülni hogy melyik az az újság amelyik veszi a fáradságot és utánajár a dolgoknak és melyik amelyik csak a szenzációt hajhássza. (Jobb esetben. Rosszabb esetben rosszindulatú.)
Előzmény: szalapala (257)
Goendoer Tapir Creative Commons License 2004.07.20 0 0 263
A Wizz Air 1 eurós áron (egy útra, illetékek és díjak nélkül) 100 000 jegyet értékesít járataira. A promóciós ár 2004. október 31. és 2005. január 31. közötti utazásokra érvényes. Az 1 eurós jegyeket a mai naptól augusztus 31-ig lehet megvásárolni a wizzair.com honlapon, a 06 1 470 94 99 telefonszámon és egyes utazási irodákban (részletek a wizzair.com honlapon). Az ajánlat a Budapestrõl, Katowicébõl, Varsóból és Gdanskból induló járatokra érvényes.

 

ma jön haza amúgy ismerősöm Athénból Wizz járaton, majd informálódom tőle az élményekről.

Vinnen Creative Commons License 2004.07.20 0 0 262
Ebben a "büvé" kiejtésben te egészen biztos vagy?:)))
Előzmény: parizs69 (256)
atlantisz2004 Creative Commons License 2004.07.20 0 0 261
Üdv!

Természetesen valamilyen szinten általános szerződési feltétel, de például a Ryanair az említett esetleges árváltozás esetében maximum 22 €-val kér többet, a WizzAir-nél pedig nincs ilyen felső korlát....
Előzmény: ivk (252)
Ryan Creative Commons License 2004.07.20 0 0 260
Igen, picike (kb iskolai ellenõrzõ méretû) füzetek vannak a hátsó zsebben. Ez nagyjából azt írja le, amit a Wizz honlapján is olvashatsz a Repülõtér elérése címszó alatt.
Előzmény: dzsoszer3 (255)
szkati Creative Commons License 2004.07.20 0 0 259
Köszi. Megnyugtattál! Szerintem is, ha tudják, hogy már nem indítanak járatot, akkor csak nem igazolják vissza. Egy biztos. Még mindíg van hely az Olimpia időtartamára Wizzair - fapadosra Athénig és vissza és nem is a legdrágább. Ergo, nincs minden helye mindíg eladva. A lányom az egyik görög szigeten dolgozik és nyaral. Azt mondja, hogy fele annyi a túrista, mint tavaly. Félnek a terrorizmustól, főleg az Olimpia alatt, így még azok is más uticélt választottak idén, akik egyébként nagy görög-buzik, mint mi.
Előzmény: szalapala (257)
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.07.20 0 0 258
Kössz parizs69!Íg már egy fontos infót tudok!!!Hogy hol kell jegyet venni!.))))
Előzmény: parizs69 (256)
szalapala Creative Commons License 2004.07.20 0 0 257

"Athéni járatát is törölte a Wizz Air - adtuk hírül a mai Népszabadság híre alapján. Időközben a Napi Online úgy értesült, hogy a magyar diszkont légitársaság csak októbertől állítja le egyébként is szezonálisnak tekintett athéni járatát, a nyáriak terv szerint indulnak. "

Napi Online 04.7.14 10:59

 

Aztán most igazodjon ki az ember a híreken...

Előzmény: szkati (254)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!