Keresés

Részletes keresés

DAttis Creative Commons License 2004.06.23 0 0 97
Én még csak sajnos júl 16án utazom hazafele Brussels-South-ról azaz Charleroi-ból, majd egy hónap múlva vissza.
Addig is csak izgin várom az utazást. Képekről itélve nekem is meggyőző, hogy kellemes utazást ad majd az új társaság
Apropó ma (júni 22én) mennyire lehetek biztos, hogy júli 16án Brüsszelből elindul-e a járat? Nem e lesz járattörlés (géphiba miatt, kevés utas miatt)
Mert baromi szép ez az ambiciózus törekvés (tetszik) a Wizzair részéről, de 3 géppel fogják róni az európai utakat.
Nem akarok aggodalmaskodni de már május közepén lefoglaltam a helyet és azért nem szeretném ha az a 100 euró is (amennyiért sikerült vennem a jegyet) is elvesszen.
rDave Creative Commons License 2004.06.22 0 0 96
Asszem ehhez én már fáradt vagyok. Modemesektől sorry (én is modemmel nyomom így a nagy képek nem elérhetőek egyelőre)
Dave
Előzmény: rDave (94)
panka Creative Commons License 2004.06.22 0 0 95
ha nálad 6 EUR 400 HUF, akkor nálad szeretnék venni :))))
Előzmény: Runneburg (92)
rDave Creative Commons License 2004.06.22 0 0 94
Hmm, akkor mégegyszer :)








Előzmény: rDave (93)
rDave Creative Commons License 2004.06.22 0 0 93



Nos, ezekhez a képekhez sok kommentárt nem is kell fűzni :)
Annyi viszont biztos, hogy nagyon pozitív benyomást keltett a WizzAir csapat. Kiváncsi vagyok, hogy nyár végére mennyiben fog változni a véleményem. A gép nagyon frankó kívűl-belül, a színe tuti nem egyhangú:) A PR-os hölgy(akinek ezúton is köszönöm a türelmét, mivel még nekem se sikerült az agyára mennem:))) szerint az egyik cél elérve: mindenkiből valamilyen érzelmet vált ki a színvilág :)
Ha minden igaz, az első járatok egyikén kezelek, a tapasztalatokról majd írok.

Runneburg Creative Commons License 2004.06.22 0 0 92
Azért vontak le többet, mert kártyás fizetés van egy plusz felár kb 6 EUR
Előzmény: pere1 (40)
szalapala Creative Commons License 2004.06.22 0 0 91
Itt nézd meg. (indulási és célállomást be kell írni.) Akkor kiad többfajta eredményt is.
Napközben elkeserítő a buszos helyzet. Barcelonán keresztül átszállással három óra alatt érsz Tossába. du 5 előtt valamivel.
Akkor már inkább a taxi, nem?
Előzmény: chriS (90)
chriS Creative Commons License 2004.06.22 0 0 90
Szombaton repülünk Geronába a Wizz Airrel. Próbáltam kideríteni a neten, hogyan juthatunk le a legegyszerűbben onnan a Costa Bravára (konkrétan Tossa de Mar), de szinte mindenhol (a Wizz honlapján) is a taxit javasolják. Egyetlen buszjáratot találtam, a RyanAir saját járatát, ez azonban a RyanAir járataihoz igazodik, így nekünk nem jó. Van valakinek infója arról, hogyan hagyhatnánk el a repteret tömegközlekedéssel?
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.06.22 0 0 89
Igen, de elvileg most ,ég csak(ha jól tudom)9 gépük van!!na mindegy, jó fórumozást kedves topictársak..:((( még délután feljövök, de következőnek már csak 15.-én jövök!!:((((

Jó fórumozást, de aztán nehogy kihaljon ez a topic míg nem vagok itt!):-)

dispaw ha még délutánig feltudod rakni a képeket vagy/és a beszámolódat a mai programodról akkor azt tedd meg, jó emlékekkel akarok távozni:)))

NA MINDENI REST IN PEACE, majd jövök...:))

Előzmény: MAH224 (88)
MAH224 Creative Commons License 2004.06.21 0 0 88
"mert akkor az eléggé lestrapált lesz"
Nem igazán lehet az átlagnál jobban lestrapálni ezeket a gépeket. A legtöbb hasonló társaság azon dolgozik, hogy a gépei a lehető legkevesebbet álljanak a földön, így szerencsés esetben napi 18 óránál is többet töltenek a levegőben... Persze vannak napok amik kiesnek az időszakos ellenőrzések, javítások miatt, de az átlagos napokon azért tartják ezt a kihasználtságot...

Pontos információkat nem tudok a gépek számáról, de már több helyről is hallotam a tervezett 20 gépet, ami azért pl. a Malév gépparkját figyelembevéve azért elég szép flotta lenne.

Előzmény: dzsoszer3 (82)
dispaw Creative Commons License 2004.06.21 0 0 87
Sajnos nem tudok érdemi választ adni egyik kérdésedre sem.

Az októberi helyfoglalás akkor indul amikor kész lesz a téli menetrend. Pontosabban én sem tudom.

Hogy akciók lesznek-e, szintén nem tudom de nem tartom valószínünek.

A célállomásokról: az EU-n belül rengeteg desztináción gondolkodnak. Egyelőre nem tudni hogy mi fog kisülni a dologból.

Előzmény: jeankis (86)
jeankis Creative Commons License 2004.06.21 0 0 86
Ha már a kérdéseknél tartunk, akkor nekem is lenne pár kérdésem:
-Lehet tudni, hogy mikor fogják megnyitni az októbertől márciusig tartó repülésekre a helyfoglalást?
-Lesznek a Wizznél is valamilyen akciók, amikor kedvezményesen lehet majd foglalni helyeket?
-Lehet tudni, hogy még milyen célállomások vannak tervbe véve a Wizznél?
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.06.21 0 0 85
hÁLÁM ÖRÖKKÉ ÜLDÖZNI FOG... :)))
Előzmény: dispaw (84)
dispaw Creative Commons License 2004.06.21 0 0 84
Kb a pilóták fele magyar.

Most egy géppel indulunk Bp-ről, de rövid időn belül 3 lesz itt.

Nem tudom hogy busszal mentek-e a géphez, ez attól függ hogy csőre álltok-e vagy sem.

Az útvonal Párizsba:

Bp-Bécs-Linz-Würzburg-Frankfurt-Nattenheim-Luxemburg-Reims-Párizs.

Előzmény: dzsoszer3 (82)
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.06.21 0 0 83
Na megint én... Nem tehetek róla , de sorra jutnak eszsembe a kérdések, és te vagy itt a fő szakértő, mást nem tudok kérdezni.... Boccs..:)))

na szóval, még egy igen remek kérdés!...

Tudod milyen útvonalon repül a wizz párizsba????
Köszi, ha már nagyon unod akkor ne válaszolj rá!...:)

dzsoszer3 Creative Commons License 2004.06.21 0 0 82
Ez igaz..:) Azt tudod hogy azért magyar pilóta van-é???

Meg még az érdekelne hogy jelenleg (vagy ha még nincs akkor amikor már üzemel)hány gép lesz ferihegyen, illetve hány gépet szánnak ferihegyről egy egy városba??Úgy lesz hogy pl:Párizsba 1 gép fog állandóan menni, míg nem lesz több gép?? mert akkor az eléggé lestrapált lesz!!!:)))

És még egy utolsó!!!:)) Ferigyről, a váróból busszal fognak minket eljutattni a gép fedélzetére??

Na jó!!MOst már el tudom képzelni, hogy mennyire unhatod az ilyen színvonalas(és felettéb érdekes/értelmes kérdéseimet!:( :))))))

Most egy időre le fogok úgy is állni, (júl 15 ig)mert nem leszek itt!:)) megyek vidékre..:))

Előzmény: dispaw (81)
dispaw Creative Commons License 2004.06.21 0 0 81
Dzsoszer:
A pilótalistával kapcsolatban azért azt ne felejtsd el hogy a Wizz nem egy virtuális légitársaság... :)

A pilóták képzettségével kapcsolatban mire vagy kíváncsi? Természetesen mindnek van szakszója és A320 képesítése... :)
A fegyelemről és a fejlődésről pedig a német főpilóta gondoskodik, aki elég szigorú a repüléssel kapcsolatos dolgokban.

BJ:
Nem tudom pontosan, de a rendelkezésemre álló infók alapján elég valószínűtlen hogy sűrítjük a prágai járatainkat.

A jegyárakkal kapcsolatosan ugyanez a helyzet. Nehezen tudom elképzelni hogy bevezetnénk olyasmit hogy indulás előtt elkezdenének esni a jegyárak. Ez egy hagyományos légitársaságnál járható út, de egy diszkont cégnél sajnos nem.

Előzmény: dzsoszer3 (79)
BJ Creative Commons License 2004.06.20 0 0 80
Figyusz, nekem is lenne 2 kérdésem:

- Prágába nem lesz több járat? Pl. nagyon jó lenne a szombat reggel.
- Azt nem tervezitek bevezetni, hogy az adott járat indulása elött 1-2 nappal elkezdenek esni a jegyárak? (persze csak ha nincs tele a gép)

köszi

BJ

Előzmény: dispaw (78)
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.06.20 0 0 79
Igen!! tévesdz:(( :PP :)) Pl a A virtual malév honlapján kinn van, ranggal, repülési órával együtt, de én is csak ezen a honlapon láttam ilyet először!!Onnan vettem az ötletet:P!
Egyébként a pilóták képzettségéről te mint nálam jóval tapasztaltabb (wizz ügyben) mennyit tudsz???

Én augusztus 11 én megyek Párizsba!!sajnos addig még sokat kell várni:((

Előzmény: dispaw (78)
dispaw Creative Commons License 2004.06.20 0 0 78
Sajnos nem hiszem hogy meg tudod nézni a pilóták névsorát.
Nem mintha titok lenne, de nem hiszem hogy ezt bármelyik cég kiteszi a honlapjára. (Bár lehet hogy tévedek.)
Egyszerűen túl kevesen kíváncsiak ilyesmire...

Egyébként egyáltalán nem unom a kérdéseket. :)
Kérdezz csak nyugodtan.

Te mikor utazol pontosan Párizsba?
Én júl. 16-án megyek Barcelonába.
Már nagyon kíváncsi vagyok a városra is, meg a légitársaságra is. :)

Előzmény: dzsoszer3 (75)
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.06.20 0 0 77
OK!!Várjuk!!de fényképek is legyenek!!!:))

Én szegény, nekem még augusztus 11-ig várnom kell:(((

Előzmény: jeankis (76)
jeankis Creative Commons License 2004.06.20 0 0 76
Sziasztok!

Én jűlius 1-én megyek Barcelonaba a Wizzel, már nagyon várom az utazást. Eddig egyébként már sokszor utaztam Airbus A320-al, ez a kedvenc repülőgép típusom.
Majd beszámolok az utazásról ...

dzsoszer3 Creative Commons License 2004.06.20 0 0 75
Dispaw!:El tudom képzelni már mennyire unhatod a hülye kérdéseimet!

Itt egy újabb!:))) :P

Valahogy megtudom nézni a wizz pilótinak névsorát(esetleg ranggal együtt??)

Köszi!!

dzsoszer3 Creative Commons License 2004.06.20 0 0 74
ok,köszi..!
Előzmény: dispaw (73)
dispaw Creative Commons License 2004.06.19 0 0 73
Sziasztok!

24-én nem valőszinú hogy ki tudok menni, mert szolgálatban leszek.
-Sanyarú sors, de valakiknek dolgozni is kell hogy a gép repülhessen. :)))
De ha lesz időm, kimegyek a reptérre.

Viszont 22-én kedden lesz a bemutató repülés, arra mindenképp ki szeretnék menni. Ha tudok, csinálok képeket is.
Meg majd beszámolok a látottakról.

Előzmény: dzsoszer3 (72)
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.06.19 0 0 72
Dispaw!!!-
Kinn leszel 24-én a ferihegyen??? Ha igen akkor légyszi csinálj képeket a wizzről és tedd be ebbe a topicba!!Én is nagyon ki szeretnék menni, de ez egyenlőre nem látszik túl valószínűnek!!sajnos:((((

Közös!!!-
Ha bárki kimegy , és csinál képeket akkor azt itt szívesen látom/látjuk!!!

Peace:dzsoszer3

dzsoszer3 Creative Commons License 2004.06.18 0 0 71
Hát elképzelhető, bár ez egy Konkrét légitársaságot emel ki (nagy érdekessége az hogy ez ráadásul"szűz"is pesten)+egy konkrét repülőgép fajtát!!egyeébként én rendszeres látagatója vagyok a topicodnak!:)))
Előzmény: Vinnen (70)
Vinnen Creative Commons License 2004.06.18 0 0 70
Semmi baj, de ez egy olyan topic, aminek a tartalma simán belefér a Low-cost airlines-Olcsó légitársaságok topicba is.
Előzmény: dzsoszer3 (69)
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.06.18 0 0 69
ok, boccs:)))
Előzmény: Vinnen (68)
Vinnen Creative Commons License 2004.06.18 0 0 68
Hát ahogy írtam is az athéni WZZ251 ATHÉNBA megy!:))
Előzmény: dzsoszer3 (67)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!