Keresés

Részletes keresés

cirmák Creative Commons License 2004.09.09 0 0 607
ÉS mikor láttad?
Előzmény: c. j. (603)
kapircs Creative Commons License 2004.09.09 0 0 606
Ralph Heitele, és csak azért beszélt angolul, mivel nem magyar, tehát nem tud más nyelven bemondani. A Domonkos Andris nagyon profi, a bemondása is, úgyhogy az, hogy akadozott valszeg annak köszönhető, hogy közben rádióznak és több helyre kell figyelnie egyszerre.
Előzmény: PTima (600)
MAH224 Creative Commons License 2004.09.09 0 0 605

Nem tudtok valamit a mai stockholmi járatokról? Elég meglepő, hogy a http://www.skavsta-air.se/pages_eng/index.htm oldalon a Budapestről és a Katowiceből érkező gép is késik és mindkettő 19:45-re van kiírva az eredeti 18:45 és 13:30 helyett visszafelé pedg mindkét járat 20:15...

Történt valami megint az egyik géppel és összevonták a két járatot?

 

18-án megyek ezen a vonalon, esetleg lesz valaki más is a gépen innen?

PTima Creative Commons License 2004.09.09 0 0 604
Hát erről lemaradtam. Látni nem láttam. Képetek nincs :O)))
Előzmény: c. j. (603)
c. j. Creative Commons License 2004.09.09 0 0 603

Domonkos András a legcsinosabb pilóta, akit valaha láttam. Annyira jóképű, hogy az már egyenesen zavarbaejtő. :o)

DAttis Creative Commons License 2004.09.09 0 0 602

Sorry hogy okoskodni látszódok, de sztem a brit gép nem ment gyorsabban, max úgy tűnt, gyorsabban emelkedhetett, talán, másabb szögben, így gyorsabbnak láttad.

Nagyon csalóka tud lenni a gépek mozgása a levegőben, ezt már számtalanszor tapasztaltam, sőt hozzáértők is mondták, hogy becslésem se jók mondjuk magasságbecslésnél.

Ha Ferihegyen láttad mindezt a 30 mp "utánindítást" is kétlem.

Gondolom a magyar gép 737es volt, de a brit gép milyen volt? Csak mert ha hasonló típus (méret) közel azonos lehetett a felszállósebbesség.

 

Előzmény: dzsoszer3 (591)
freeair Creative Commons License 2004.09.09 0 0 601
gyerekek gondolom végignyálaztátok a wizz menetrendjét már párszor.... sztem feltünt az athéni menetrendnél h szept. 25.-én van egy járat és október 2.-án! elég furcsa de én tudom vagyis gondolom az okát!!!! a sulinból mennek cserediákok görögbe 25.-én és 2.-án jönnek vissza és mit ad isten pont wizzairrel:D 30an mennek és már hónapokkal ezelött lefoglalták a jegyet rá szval sztem a wizz azért indít ekkor járatot mert nem akarta visszafizetni a jegyárat.. DE attól függetlenül ez egy nagyon szimpi lépés! HAJRÁ WIZZAIR!!!!!!!
PTima Creative Commons License 2004.09.09 0 0 600

Sanya122!

Ne haragudj és ne haragudj, de csak most olvastam a leveled. Pedig annyi mindent tudtam volna tanácsolni, csak éppen a levelezésem nem néztem meg. Úgy sajnálom. Remélem azért jó volt az utatok és sikerült megnézni pár dolgot.

Mi augusztus 31-én visszamentünk Athénba és szeptember 7-én jöttünk vissza. Úgyhogy még találkozhattunk volna is :O))

Ezért is írok, mert én is csak piros pontot tudok adni a wizznek. Semmi gondunk nem volt, reptéri busszal mentünk ki hajnali 3:50-re. Kihalt volt a reptér, de nagyon. A busz pontosan jött és pontosan is érkezett ahogy kértük. A gép sem késett, időben indult és érkezett. A pilótánk Ralph valaki volt, csak egyszer beszélt az utasokhoz angolul. A gép tiszta volt és semmi problémánk nem volt, csak talán nekem annyi, hogy túl magasan repültünk vagy az idő volt olyan, hogy semmit nem láttam alattunk. :O( Viszont másfelé repült be Athénba mint júniusban a Malév gép.

Visszafelé pedig Domonkos András volt a pilótánk, nagyon sokat beszélt, ezt annak is lehet betudni, hogy késtünk. Csak 9:10 körül szálltunk be a repcsibe és 9:25 helyett kb 10:20-kor szálltunk fel, úgy hogy a lengyel wizz gép előbb szállt fel mint mi. Gondoltuk azért, hogy csak egy gép késsen így feláldoztak minket a lengyel gép pontosága miatt. De végül is rögtön utánuk indultunk mi is. A pilótánk nagyon kedves volt, tájékoztatot mindenről és elnézést kért a késésért. Igaz kicsit furán beszélt, akadozva, olyan volt mintha közben nagyon máshová is koncentrálna (csak nem repült közben :O))) A legjobb az volt, hogy bemondta először magyarul, hogy jobbra lesz Arad, utána pedig angolul hogy balra. :O))

Szóval minden jó volt, még a csomagokat is hamar megkaptuk, sem Athénban sem itthon nem kellett várni rá. A gép sem volt tele, úgyhogy kényelmesen elfértünk.

Szóval hajrá wizzair és remélem jövő nyáron is lesz Athén célállomás.

Sanya még egyszer bocsika

sanya122 Creative Commons License 2004.09.08 0 0 599
igen igen, előttem Athénba utazóknak is ez volt a véleményük:)
Előzmény: dzsoszer3 (598)
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.09.08 0 0 598
Azért mert egyik topictárs felrakott egy képet melyen az említett hölgy nem mosolygot...És akkor azt lett megállapítva hogy morcos...Sztem szimplán csak nem mosolygot..:)) És akkor a hölgy kollegái(asszem) mondták h ez nem volt szép dolog .....stb... Én erre mondtam hogy most ugyanazon hölgyet láthatjuk vidám, mosolygós hangulatában...Így 1:1!!!

Halkan megjegyzem... sztem jobban néz ki feltűzött hajjal..:))) De hozzákell tenni még így is a leghelyesebb sztuvi akit eddig láttam..:)))
Előzmény: sanya122 (597)
sanya122 Creative Commons License 2004.09.08 0 0 597
Athén, amikori s gépet kellett cserélnünk.. miért volt itt vita hölgy témában?
Előzmény: dzsoszer3 (589)
Waratah Creative Commons License 2004.09.08 0 0 596
Az a 30-40 perc az túlzás a csomagokra, de azért jöhet ki furcsa idő, mert a landolás az akkor van amikor a repülő leteszi a tappancsát, aztán ha peched van, 15 -30 percet ott kereng az aszfalton.  Viszont ha valaki 40 percet hagy a CDG Párizs útra mondjuk hazajövetelnél, az nagyon meg tudja szívni, én már mentem 2,5 órát is, taxival, busszal, minegy, ha dugó van.
Előzmény: dzsoszer3 (595)
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.09.08 0 0 595
Én még nem voltam, azt sem tudom hol száll le a gép, e én pl:párizsnál sokkal nagyobb előnyben részesítem a beauvaisi repteret(kb 80km párizs)mind mondjuk a CDG.

Indok:CDG-nél kb 40 45 perc míg csomagjaidhoz jutsz,+30-40 perc míg a központba érsz=1óra 10p-1ó 25 perc(ÁLTALÁBAN!!!!)
          BVA(beauvais) nál kb 3perc+1ó 15 perc busz...míg párizsba érsz=1óra 20 perc

Tehát ugyanott vagy, vagy talán még jobban is jársz!!!

Gondolom Malmöben is hasonló a helyzet....
Előzmény: Vagdalthús (592)
Waratah Creative Commons License 2004.09.08 0 0 594
jaj, ne fossál már, ha szép idő lesz, imádni fogod!! Gyögyörűűűűű. Ha nem lennék ilyen vén csoroszlya, elmennék stewardessnek (anno anyám nem engedett)
Előzmény: Vagdalthús (593)
Vagdalthús Creative Commons License 2004.09.08 0 0 593

Ez egy roppant szubjektív megközelítés, mármint a statisztikán alapuló. Ugyanis, ha autóval szenvedsz balesetet, van esélyed a túlélésre, sőt.

Ha repülővel.... ott ez 0%.

Mondom persze én, aki októberben tervezek először utasszállítóra ülni, és fosok is rendesen, bár egy négyszemélyes Cessnával már mentem kb. 30-40 percet, sőt, azt vezettem is. No, az egy élmény!

Előzmény: vilagutazo (20)
Vagdalthús Creative Commons License 2004.09.08 0 0 592

Üdv mindenkinek!

 

Kérdésem: utazott már közületek valaki Malmöbe vagy Stockholmba a Wizzair-rel? Október végén terveznék menni, s pont van járatuk oda és vissza is arra a napra, mikor mennék és jönnék, s a Malév stockholmi járatához képest igencsak zongorázható a különbség. Csak a név, az más, ugye... a Malmö Sturup reptértől jól tudom, hogy cca 30-35 km maga a város?

dzsoszer3 Creative Commons License 2004.09.08 0 0 591
Az imént láttam egy Malév gépet( emelkedett), és kb 30 másodperccel később egy british airways gépet(ez is szintén emelkedett!) és utóbbi kb. kétszer olyan gyorsan ment mint a malév???? Ennyire más lenne a brittek felfogása????
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.09.08 0 0 590
Emelés sztem egyáltalán nem volt... sőt.. nem tudom milyen sűrgős neked, de most ha jól láttam ismét a 990 ft.os árak vannak a 2 hónapra előre foglalsz!!!!Emelés egész biztos nem volt!!...
Előzmény: Törölt nick (587)
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.09.08 0 0 589
A második képen látható feletébb kedves hölgy,(ezt tapasztaltam) akinek fényképének közzététele miatt régen volt kisebb vita ahogy most látom itt egyáltalán nincs morcos hangulatában...:)
most akkor 1:1!!!:)Hol voltál????
Előzmény: sanya122 (585)
bende-goose Creative Commons License 2004.09.08 0 0 588
látom senki sem tudja: Észak-Írország
alfalima Creative Commons License 2004.09.08 0 0 586
Jók a képek!!! Mééééég.....
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.07 0 0 584
Köszönöm, nagyon kedves. De én csak tervezgetek az Isten meg majd végez :)
Előzmény: Runneburg (581)
bende-goose Creative Commons License 2004.09.07 0 0 583
na hol gyartották a ulesen levo muanyag pohár tartót?

kolozsvari Creative Commons License 2004.09.07 0 0 582

Én már a tájékoztatásra sem panaszkodom a Wizzair részéről.

Okt. 30adikára van BUD-GRO jegyem,és ma hívtak,hogy változott a menetrend,nem 12:00-kor,hanem 11:45kor indul a gép...

Szimpatikus volt...

Runneburg Creative Commons License 2004.09.07 0 0 581

Nem tudok mást mondnai, mint hajrá Webberke!

 

Spekuláció következik: A Wizz honlapján az álláshírdetéseknél a pilcsi pozíciókat folyamatos jelentkezési határidőre, a légikísérőkét pedig dec. 1-re változtatták. Ez az én értelmezésemben azt jelenti, hogy jönnek az új madárkák és talán az új útvonalak. DUBLIN!!!!!! PLEASE!!!!

DAttis Creative Commons License 2004.09.07 0 0 580

Off:

Mielőtt még félre értenél, nem vagyok diplomata, és tkp csak egy "senki" vagyok, magyarul a külképviselet kisegítő dolgozója, amúgy meg a faterom a főkiküldött ( ő a szakács), így sikerült kijutnom.

Nekem nem Világom a diplomata élet, a fellépésem se olyan, de sose vágytam rá, ezt is hozzá kell tegyem, és mit mondjak magánéletem alakulásnak nem tesz jót hogy most külhonban vagyok.

De ez már nagyon OFF bocs a többiektől 

Előzmény: Törölt nick (579)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.07 0 0 579
ELmondom, így négy szemközt, hogy nekem távlati célom, hogy valamilyen külképviseleten dolgozzak. Ez kettőt jelenthet: magyar légitársaság külföldi irodája, vagy egy nagykövetség. Ezért is képzem magam közgazdásznak e pillanatban méghozzá nemzetközi diplomácia szakon. Érdemes? :)
Előzmény: DAttis (576)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.07 0 0 578
Hát a határőrséget meg a vámhivatalt sajnos nem tudom átverni ilyen szinten.

Anno volt a Három Kivánság. Abban voltak ilyen kérések. Ki tudja, ha akkor kéred, akkor még teljesülhetett volna is :)
Előzmény: dzsoszer3 (574)
dzsoszer3 Creative Commons License 2004.09.07 0 0 577
Igazad van, köszönöm....Így inkább meg se kérdezem...!!!
Előzmény: METYA (575)
DAttis Creative Commons License 2004.09.07 0 0 576

Nem, annyira érdekes, de most itt (Brüsszel) dolgozom, a magyar külképviseleten.

Jobban örülnék egy német v osztrák városban dolgozni, de hát most itt adódott lehetőség.

Azért megvan a maga szépsége a városnak, de amúgy globálisan véve kiábrándító, mindenki azt gondolja (otthon), hogy hű, Brüsszel Európa "fővárosa" "csilivili", minden tök fasza, én már rájöttem Bp a jelenlegi állapotában is csillogóbb és szebb.

Magyarul nem egy nagy durranás, de azért nem veszem el a kedved, érdemes megnézni, de lakni már nem egy tutifrankó.

 

 

Előzmény: Törölt nick (564)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!