Keresés

Részletes keresés

c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.24 0 0 299
Ez termett ma (bocs tegnap). Csak ollan habituális :)

u.hu Creative Commons License 2007.03.22 0 0 298
A nejemet viszem csontritkulás vizsgálatra a Rét utcába fél háromra.
Előzmény: c_pont_hu (296)
u.hu Creative Commons License 2007.03.22 0 0 297
Anyagban lehet nádszövet, nád és még van kb 40 m2 álcahálóm, amit felhasználhatunk, így mobilizálható leseket készíthetünk.
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.22 0 0 296
De du. mikor?
Előzmény: u.hu (295)
u.hu Creative Commons License 2007.03.22 0 0 295

 Holnap du. Pécsett leszek estig, oszt hétvégén ráérek.

Előzmény: c_pont_hu (294)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.22 0 0 294
mikor akarjuk a helye(ke)t kinéznyi?
Előzmény: u.hu (293)
u.hu Creative Commons License 2007.03.22 0 0 293

...amiből madárt lesel...

 

 :)))

Előzmény: c_pont_hu (290)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.22 0 0 292
Ezt ösmerjük, meg a szerzőt is!

Upont, ez fa állvány :)
Előzmény: banderas111 (291)
banderas111 Creative Commons License 2007.03.22 0 0 291
uhh :-)

egy kis lesepites tanfolyam
http://www.matebence.hu/gallery/main.php?g2_itemId=467
Előzmény: c_pont_hu (290)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.21 0 0 290
Millen lessel?
Előzmény: u.hu (289)
u.hu Creative Commons License 2007.03.21 0 0 289

 

 :)))

 

 A napot a gép előtt töltöttem, csak nem vót időm netezni / 'hál Isten / , me állítottam össze egy anyagot, amit reggel kell vinnem szögedére.

banderas meg gondolom még mindig gépet hajtogat, pedig ,, kalapáccsal mindent megtehet..."

 

 madárlessel mi légyen?

Előzmény: c_pont_hu (288)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.21 0 0 288
Meghaltatok? Kitört a kanyon-nyikon vagy manyfrttó-gizmó-berlebak vallási atomháború és kipusztult az emberiség? Csak én itt a szobámban ücsörögve még nem értesültem róla? Hát ezért nem voltunk sehol délelőtt fél tíz óta!
u.hu Creative Commons License 2007.03.20 0 0 287

Van egy 15 kg-os kalapácsom... odaadhatom? A Canonhoz gondoltam...

 

 :)))

Előzmény: banderas111 (286)
banderas111 Creative Commons License 2007.03.20 0 0 286
nincs alvas,
en kamerat hajtogatok: http://www.pinhole.cz/en/pinholecameras/dirkon_01.html
meg szamolom az eurot ..47, 48, 49, 50 :-))
Előzmény: u.hu (284)
u.hu Creative Commons License 2007.03.20 0 0 285
Küldtem volna egy-két dolgot a postádra, de a démon visszaverte. Ez van...
Előzmény: stgellert (268)
u.hu Creative Commons License 2007.03.20 0 0 284
Alvás van?
u.hu Creative Commons License 2007.03.20 0 0 283

Ott, spanyol nyelven, ahol lesz a utsó / ebből az anyagból / a kiállításom.

50 ejróért megveheted. és támogatod a Józsit és a menekülteket. A Józsi pinze is odamegy, mert nem adózom  azoknak akik lenyúlják a saját népüket is.

Félre a polityikával....

 

 :)

Előzmény: banderas111 (282)
banderas111 Creative Commons License 2007.03.20 0 0 282
nem semmi! album is lesz! kiraly!
hol nyomjak?
Előzmény: u.hu (255)
u.hu Creative Commons License 2007.03.20 0 0 281

Akkor elintézheted a terepszínű festést is, de vörös szín ne legyen benne... és csak a gyógyitárban vehető kéz- és lábsín legyen / me az tartós / végtag nélkül... mármint amputáció előtt levett anyag jöhet szóba...

 

 :)))   ezt majdnem el...tuk

Előzmény: c_pont_hu (280)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.20 0 0 280
Jó kapcsolatom van a kézsebészeti klinikán is, barkácsbaleset esetére :)))))))
Előzmény: u.hu (279)
u.hu Creative Commons License 2007.03.20 0 0 279

Vagyunk partnerek ebben a dologban, a többi a tulajon és rajtunk múllik. Én ráérek, a gézt meg Te hozod...

 

 :)))

Előzmény: c_pont_hu (278)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.20 0 0 278
Magam is azt gondoltam, hogy több előkészített hely kellene és az alkalom adja, hogy hova telepítünk. A nádban a bejárókat kéne elkészíteni, meg a sátor alapját.
Előzmény: u.hu (275)
u.hu Creative Commons License 2007.03.20 0 0 277

Na, akko jozefa nap alkalmábú elmék innya 1-t, oszt mivel dógzó, gyüsz értem...

 

 :))9

Előzmény: c_pont_hu (273)
Fudi Creative Commons License 2007.03.20 0 0 276
:DDD
Előzmény: u.hu (275)
u.hu Creative Commons License 2007.03.20 0 0 275

Azért mondom, hogy meg kellene beszélgetni a dógot. Van lessátor / szerintem kettő-három / ami mobilizálható + száraz nád, van álcahálóm ami szintén. A helyet kell megnézni, a tulajokkal megegyezni, oszt mehet a projekt. Szerintem ennyi. Te meg hozol gézt, amit befestünk terepszínűre, oszt aki ilyet akar, átalakítjuk múmiává.

 

 :)))

Előzmény: c_pont_hu (273)
u.hu Creative Commons License 2007.03.20 0 0 274

Az én koromban? Az asszony má lassan annak örül, ha nem őt koptatom...

 

:)))

Előzmény: banderas111 (271)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.20 0 0 273
Az igazság az, hogy az ötlet felvetése óta gondolkodtam azon mi értelme van a fix lesnek? Lefotózod azt a néhány fajt, ami ott rendszeresen mozog, aztán meg csak van! Egy közös bejárás esetleg segíthetne a döntésben!
Előzmény: banderas111 (272)
banderas111 Creative Commons License 2007.03.20 0 0 272
ilyen nagy vizfeluleteknel mindig maceras kitalalni, hova szal majd a madar, nem?
kivitelezes ugyileg meg gondolom a nadas jelent nemi problemat vagy mondjuk vannak olyan partszakaszok ahol nincs nad
Előzmény: c_pont_hu (262)
banderas111 Creative Commons License 2007.03.20 0 0 271
figyu, a nok mar az egy alkalmat is megcsalasnak tekintik, hat meg a kettot... :-))
Előzmény: u.hu (270)
u.hu Creative Commons License 2007.03.20 0 0 270

Oszt mé? Mert két év alatt fényképeztem két madarat? Ha odagyütt... én nem mentem utána.

 

 :)))

Előzmény: banderas111 (259)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!