Meghaltatok? Kitört a kanyon-nyikon vagy manyfrttó-gizmó-berlebak vallási atomháború és kipusztult az emberiség? Csak én itt a szobámban ücsörögve még nem értesültem róla? Hát ezért nem voltunk sehol délelőtt fél tíz óta!
Akkor elintézheted a terepszínű festést is, de vörös szín ne legyen benne... és csak a gyógyitárban vehető kéz- és lábsín legyen / me az tartós / végtag nélkül... mármint amputáció előtt levett anyag jöhet szóba...
Magam is azt gondoltam, hogy több előkészített hely kellene és az alkalom adja, hogy hova telepítünk. A nádban a bejárókat kéne elkészíteni, meg a sátor alapját.
Azért mondom, hogy meg kellene beszélgetni a dógot. Van lessátor / szerintem kettő-három / ami mobilizálható + száraz nád, van álcahálóm ami szintén. A helyet kell megnézni, a tulajokkal megegyezni, oszt mehet a projekt. Szerintem ennyi. Te meg hozol gézt, amit befestünk terepszínűre, oszt aki ilyet akar, átalakítjuk múmiává.
Az igazság az, hogy az ötlet felvetése óta gondolkodtam azon mi értelme van a fix lesnek? Lefotózod azt a néhány fajt, ami ott rendszeresen mozog, aztán meg csak van! Egy közös bejárás esetleg segíthetne a döntésben!
ilyen nagy vizfeluleteknel mindig maceras kitalalni, hova szal majd a madar, nem? kivitelezes ugyileg meg gondolom a nadas jelent nemi problemat vagy mondjuk vannak olyan partszakaszok ahol nincs nad