Keresés

Részletes keresés

Imhoteph Creative Commons License 2003.04.02 0 0 184
Jó, énis ezt mondanám :) Valljuk be, jóképü gyerek volt :)

Ha megy valaki Sartira - márpedig itt talán olyanok járnak :) -, és motort akar Sassosnál bérelni, javaslom, hogy emlitse meg a sartis honlapot, hogy rajta van, esetleg egy kinyomtatott példányt lobogtatni elötte, cimet megadni, stb (http://sarti.freeweb.hu)
Megigértem neki, hogy hiressé teszem a site-on, és cserébe a netes barátaimnak extra kedvezményt biztosit. :)

Előzmény: Törölt nick (183)
Imhoteph Creative Commons License 2003.04.01 0 0 182
Neked "azért" adta a számát? Hát... nem irigylem az urad :)

Mi elöre foglaltuk a szállást, kb 2 hónappal korábban. Gyak. olyat választottunk, amilyet akartunk. Nem is volt vele semmi gond. Igaz kicsit betontvéstek meg fúrtak késö este meg kora reggel, de azért türhetö volt. A Wiennában voltunk, a pékségtöl még kicsit feljebb a kosárpálya felé.

Előzmény: Törölt nick (181)
Imhoteph Creative Commons License 2003.04.01 0 0 180
Mi is tegnap lefoglaltuk a 2 hetes nyaralást, június közepén, igaz offtopic Thassos-on. Sarti majd nyár végén, amolyan laza levezetésnek figyel be :)
A szállásfoglalást nem lenne eccerübb nektek is az irodán keresztül intézni?
Leonak nemtom a számát, volt ott egy kis csaj, aki olyan csillogó szemekkel és áhitattal nézett rá a búcsúzáskor, annak talán megvan. Szerintem mások nem kérték el. Nekem legalábbis nem jött be a faszi :)
Ha felhivod a szegedi GoldSun Travelt, (62/552-552) tán megmondják, szerintem napi kapcsolatban vannak vele.
Előzmény: Törölt nick (179)
sarti2003 Creative Commons License 2003.03.31 0 0 178
Hát lefoglaltam én is !

Holnap utalom az előleget.
Galini Panzio. Julius 1-10.
5 fő /460 EUR/
Szerintem korrekt és tudom hogy 20 méterre van
a tengertől, mert már voltam ott.
Kicsit tartottam a vizum és egyéb ügyektől, de attól is féltem hogy többé nem mehetünk oda, egy esetleges drága jugó vizum miatt.
Reméljük semmi gond nem lesz.
Nézegettem az idei prospektusokat, de nem nagyon találtam ettől jobb megoldást, ráadásul még eddig mindig bejött az internetes foglalás.
Mindenkinek sok sikert ez ügyben !
Üdv: István

Előzmény: bogyó (177)
bogyó Creative Commons License 2003.03.31 0 0 177
A Car-Tour nem rossz, valóban, bár én csak apartmant foglaltam le náluk. Az is igaz, hogy mélyebben egy irodával sem keverednék viszonyba...

Tavaly a Baracuda (?) nevűben voltunk rajtuk keresztül. Ez az új (déli) részen van, kis különálló apartman-sziget, tkp. egész jó volt.

Előzmény: Mila3 (176)
Mila3 Creative Commons License 2003.03.31 0 0 176
Köszönöm Laci az új információt!
Azt hiszem a be- és kiviteli korlátozásokról meg fogom kérdezni Autóklubot. Viszont tudok javasolni a még csak nyaralást tervezőknek egy utazási irodát. Mi ott foglaltuk le az apartmant, már-már nevetségesen olcsón.
Car-Tour!!!
Valamint továbbra is várom a jelentkezést az aug. 2-ai közös indulásra, ha szintén Sarti a cél!
laci_x Creative Commons License 2003.03.28 0 0 175
Tavaly kb. 48000-ből úsztuk meg mindennel együtt és mentünk összesen 2500 km-t. Ebben benne volt az üzemanyag, autópálya és bulgár határon fizetendő összegek.
A Jugóknál és a Görögöknél jóval olcsóbb a benzin mint nálunk. Jugóban nem emlékszem pontosan de kb 180-190 Ft körül, Görögben 160-190 Ft között volt a benzin (benzinkúttól függöen).
Előzmény: Imhoteph (173)
Mila3 Creative Commons License 2003.03.28 0 0 174
Szia laci_x!

Köszönöm a segítséget, már vadul nyomtatok:-)
Minket is riogattak, hogy úton útfélen rendőrök mérnek a következő formában: 90-60-30, radar, kanyar, rendőr, 90-60-30, radar, .....
Kínosan ügyelni kell a sebbességmutatóra. Az engem is érdekelne, hogy uszkve mennyit kell benzinre és autópályadíjra szánni. És hogy mennyire szőröznek a határokon. Önellátók leszünk és nem szeretném, ha a lesütött húsokat, a rúd szalámit, vagy a pár doboz tejet a határőrök fogyasztanák el. Van valamilyen korlátozás ki és bevitelnél? Nem lenne rossz hazafelé is hozni valamit ( Metaxa:-)) ).

Szia(sztok)!

Imhoteph Creative Commons License 2003.03.28 0 0 173
Üdv Sarti-rajongók!

Örömmel tájékoztatlak benneteket, hogy a "hivatalos" site-unk felkerült a gorogorszag.lap.hu-ra, az útleirások szekcióba! [sarti.hu (új) néven]

Látom, mindenki készül, nagyon helyes. Itt Szegeden ma délután kezdödik az utazás kiállitás, megyünk a prospektusokért, és úgy tervezzük, hogy legkésöbb vasárnap de. már be is fizetünk egy útra június elejére. Elsödleges célpont most Zakinthos lenne, de ez ugyebár offtopic :) (azért ha van valakinek infója, örömmel várom, mert alig találni valamit a neten!)

Ontopic viszont, hogy augusztusban költségkimélés céljából ismét Sarti lenne a célpont, ezügyben még tájékozódok. Lehet, hogy mi is autóval próbálnánk, van infótok, hogy mennyibe van egy ilyen út? (benzin, km, autópályadij, egyéb költségek?)

laci_x Creative Commons License 2003.03.28 0 0 172
Helló Mila3!

Nem kell megijedni az úttól. Mi tavaly voltunk igaz 2 autóval de nyugodtan mondhatom, hogy bármikor elindulnék egyedül is. Ha nem találtok partnert a neten a határnál vagy Jugóban belgrád utáni OMV-kútnál biztos tudtok csapodni másokhoz, ugyanis a magyarok sokan állnak meg tankolni ennél a kútnál.
Stevie útleírása nagyon sokat segít Görögoszágig ezzel a útleirással térkép nélkül el lehet jutni. A rendőrök nem piszkálodnak ha betartjátok a közlekedési szabályokat. Legyen nálatok EUR kis cimletekben arra az esetre ha mégis megállítanak. Olvass bele az "Autóval Görögországba" fórumba sok tanácsot találsz ott is.

Kalandra fel!
Cs.L.

Előzmény: sarti2003 (170)
Mila3 Creative Commons License 2003.03.28 0 0 171
Sziasztok!

Új fórumos vagyok, Sarti-ra kerestem rá, és így keveredtem ide. Idén megyünk először a párommal Sartira és igyekszem minél többet megtudni róla. Nászút lesz, naná, hogy készülünk!:-)
Szeretném megkérdezni, hogy augusztus 2-től 16-ig jön e még valaki autóval. Nekünk ismeretlen az út ( bár kaptunk egy nagyon jó és részletes leírást ) meg egyébként is jobb lenne, ha nem egyedül kellene bolyongani....
És minden hasznos tanácsot szívesen veszünk!
Előre is Köszönöm!

sarti2003 Creative Commons License 2003.03.25 0 0 170
Helló Sarti rajongók !

Kérdezem tőletek hogy volt e már valaki a Galini panzióba ?
Ez az uj részen van, közel a Trifon házhoz.

Előre is kösz !
Istvan

akikoma Creative Commons License 2003.03.24 0 0 169
Sziasztok,

Lenne egy kerdesem, amiben szeretnem a segitsegeteket kerni:
Julius masodik feleben mennenk Sartiba egy 10-14 fos barati tarsasaggal, autoval. En vallaltam a szervezest es azt, hogy szallast talalunk magunknak.
Jo lenne, ha egy kulon hazat tudnank kivenni, ha ez nem lehetseges, akkor mindenkeppen - egymashoz kozeli - apartmanokban szeretnenk lenni. Az ellatasunkrol magunk gondoskodnank, igy fontos lenne a konyha, illetve a legkondi is.
Tudtok esetleg ajanlani nekem a szamunkra megfelelo aparmanhazat?

Elore is koszi a tippeket,
akikoma

kámi Creative Commons License 2003.03.22 0 0 168
Hali!

Mi már lefoglaltuk :)júni 21-jul.5-ig

Előzmény: sarti2003 (167)
sarti2003 Creative Commons License 2003.03.22 0 0 167
Paralia-Sarti 1-4 !

Amugy hol vagytok emberek ?
Vészesen elfogyunk.
Még mindig nem foglaltam szállást, de most hétvégén kérjük az ajánlatokat és napokon belül döntünk.
Ugy tünik ezt a nyarat még mindenképp megusszuk vizum nélkül és akkor julius 2-3 körül irány Sarti !

Ébresztő !!!

Előzmény: Törölt nick (166)
kámi Creative Commons License 2003.02.28 0 0 165
Helo!

Szóval tiszta vizet a pohárba.
Ma bent voltunk szeméyesen is megkérdezni,és egy-két dolgot félre értettünk:((
Két személyes stúdió+pótágy a gyereknek,minusz kedvezmények 74000 Ft,klímás 88000 Ft,

Üdv:Csaba

Előzmény: kámi (164)
kámi Creative Commons License 2003.02.25 0 0 164
Hello!

Ha elolvasod a 156-os hozzászólásomat akkor abból kiderűl melyik utazási iroda.Egyébként én is elgondolkodtam ezen és szerintem azért lehet ekkora különbség mert igy le van foglalva egész szezonra az apartmanja és nem kell gőrcsölnie hogy ki lesz adva vagy sem.És biztos ad több kedvezményt,de hangsúlyozom ez az én véleményem nem biztos,hogy így van.

Egyébként a kollegámék minden évben mennek Neo Vrasnára egy másik utazási irodával és most fizették be 10 nap+2nap utazás busszal 35000/kop.

Üdv:Csaba

Előzmény: laci_x (163)
laci_x Creative Commons License 2003.02.25 0 0 163
Kiváncsi lennék melyik utazási iroda ad klímás apartmant 65000-ért.
Pl. tavaly itthon foglaltunk szállást 4 fő 2 hét stúdió apartman gyerekkedvezménnyel 140000 / 2 hét júli közepén. Ugyanabban az apartmanházban kint foglaltak magyarok, 2! szobás apartman szintén 4 személyre 30 Eur/nap.
Nehezen tudom elképzelni, hogy olcsóbb lenne megfizetni 2-3 utazási iroda hasznát mint kint 1-et esetleg közvetlen tulajtól foglalni.
kámi Creative Commons License 2003.02.22 0 0 162
Hali mindenkinek!

Bent voltunk az utazási irodában és nagyon jó árak vannak,sajna a szines prosi még nincs meg de az árakat meg tudják mondani.A tavalyi árakhoz képest kb.2-3000 Ft-al drágább/fő de szerintem ez nem olyan vészes.Nézegettem a kinti foglalásokat is és szerintem sokkal drágábban jön ki a szállás.Pl nekünk június 23-2hét 3fő-re apartman kinti foglalás esetén 120-140000Ft,itthon
klímás apartman 65000Ft (új építésű ***)szóval nem tudom.
De ez a vízum kényszer egy kicsit aggaszt remélem nem lesz belőle semmi,mert a Búlgárt bevállalom arra már voltam,de a Román utat nem szeretném,és persze már lekéne foglalni mert a végén lemaradunk a jó helyekről.

Üdv:Csaba

sarti2003 Creative Commons License 2003.02.21 0 0 161
Kicsit óvatosan a szállásfoglalással.
Persze ha bevállaljátok a Román-Bulgár szakaszt,
akkor nem probléma.
Tegnapi nap egy EU-s konferencián voltam és felszólalt vizum ügyben a konzuli főosztály alkalmazottja.
Hát sokat nem tudott mondani. A jugoszlávokkal folyamatosan tárgyalnak állitólag, de döntés lehet
hogy csak májusra lesz.
Az is lehet hogy déli szomszédunk kitalál vizum helyett valami kis illetéket oda-vissza, de ez se biztos. A lényeg hogy semmit nem lehet tudni előre.....
Hát ez a nagy helyzet.
Istvan
Előzmény: laci_x (160)
laci_x Creative Commons License 2003.02.19 0 0 160
Köszi bogyó!
bogyó Creative Commons License 2003.02.18 0 0 159
http://www.sarti-halkidiki.com
laci_x Creative Commons License 2003.02.18 0 0 158
Helló Mindenkinek!

Mi a helyzet a kint foglalt szállásokkal kapcsolatban. Aki erről tud valami infót elérhetőséget írja meg.
Tavaly itthon béreltünk apartmant a Forgó Traveltől volt olyan amilyen, de sajnos annyira balgák voltunk, hogy nem érdeklődtünk kint milyen lehetőségek vannak.
Idén júni végén mennénk és kint szeretnénk apartmant (2x4 személyest) bérelni ezért is várom az infóitokat.

Köszi: Cs.L.

sarti2003 Creative Commons License 2003.02.17 0 0 157
Na végre ébredeztek.
Valami hasonlóra várok én is.
A legfőbb problémám azonban, továbbra is a vizum ügy. Erről azóta sincs biztos infó s bár bármennyire is vágyódunk imádott falunkba, a Román-Bulgárt én bizony nem vállalom be.....
Addig is nézegetem az appartmanokat és várom a már emlitett utazási kiállitást.
A kérdés az, hogy merjünk e előre igy foglalni ?
Előzmény: kámi (156)
kámi Creative Commons License 2003.02.17 0 0 156
Hello BBöbe!

Mi 2001-ben voltunk Sartin az Apollon Travellel,saját autóval csak a szállást foglaltuk az Apollonnál.Holnap megyünk be megkérdezni,hogy mi a helyzet, mert a hónap végére igérték a katalógust.
Nekünk 3 személyes apartman 99000 Ft 2hét,a barátomnak 5 személyes 156000 Ft 2hét volt, a Wienna apartmanban.
Nagyon jól éreztük magunkat ezért szeretnénk az idén is menni szintén saját autóval.

Ui: ha tudok valamit a katalógusról akkor majd írok.

üdv:Csaba

Előzmény: Törölt nick (155)
darius Creative Commons License 2003.02.13 0 0 154
Nézzétek meg az Autóval Görögországba című topicot, ott már alakul a helyzet!!!
sarti2003 Creative Commons License 2003.02.02 0 0 153
Nekem minden nap.
Ébresztő !!!!
Előzmény: Imhoteph (152)
Imhoteph Creative Commons License 2003.02.01 0 0 152
Csak nem befizetted az ideit? :))))
Hajh.. tudnátok hetente hányszor jut eszembe mostanában a görög tenger.... :-/
Előzmény: sarti2003 (151)
sarti2003 Creative Commons License 2003.02.01 0 0 151
Hol vagytok emberek.????
Előzmény: Imhoteph (150)
Imhoteph Creative Commons License 2002.11.10 0 0 150
Itt vagyunk, csak most sajna Sarti az emlékek rózsaszin fellegébe burkolózott :(
Alig várom már a nyarat, és ha nemis Sarti, de egy tengerpart megint befigyel...
Addig is csinositgatom a honlapot...
Előzmény: sarti2003 (149)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!