Keresés

Részletes keresés

Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2022.04.04 0 0 38740

Teljes kormányzati médiauralom - ez pl nem igaz:


Ezt komolyan állítod? ... mert viccnek egy kicsit durva lenne.

A rádiós piac 100%-a, a megyei lapok 100%-a, a közmédia 100%-a a kezükben van. Ezek nem "kormányközeliek", hanem azokat a híreket harsogják 0-24-ben, amit tollba mond az MTI-nek a Rogán-féle propagandaminisztérium.

Az M4 (elvileg politikamentes sportadó) focimeccsek szünetében 1 perces válogatást ad a vezető hírekből. Én a 80-as években voltam gyerek, de már a Kádár rendszer végén sem volt ennyire vonalas a Híradó.

Van 1 országos TV (RTL), van 2-3 hetilap (HVG, Magyar Hang) és van néhány internetes portál ami nem a kezükből eszik és ezek sem 0-24-ben az ellenzéket dicsőítik, hanem próbálnak nagyjából úgy viselkedni, ahogy újságíróktól elvárható lenne. 

Arról már nem is beszélek, hogy mennyi pénzt égettek el például Youtube vagy Facebook kampányokra, gyakorlatilag elugrani sem lehetett előlük az elmúlt hónapokban. A hirdetési piacot is érdemes megnézni, hogy mennyit hirdetnek például az állami vállalatok vagy maga a kormány az "ellenzékinek" minősített médiában. 

Előzmény: Tonio 2.0 (38736)
maribor Creative Commons License 2022.04.04 0 0 38739

Teljes kormányzati médiauralom - ez pl nem igaz

 

:)))))))

Előzmény: Tonio 2.0 (38736)
Fatboy Slim Creative Commons License 2022.04.04 0 0 38738

Erre irta azt valaki nemreg, hogy ez meg valoban nem diktatura, de a diktatura eloszobaja. es senkinek ne legyen ketsege, ha muszaj, akkor tovabb kemenyitenek. es nincs ember, hatalom, eszkoz ami megallitja oket

Előzmény: Nyugdijas_szektor (38735)
Brandmaster Creative Commons License 2022.04.04 0 2 38737

Ahogy irod.

 

Le lehet vonni azt a kovetkeztetest, hogy soha nem tartoztunk a nyugathoz, az emberek tobbsege nem is akar, nem is igazan erti.

A magyar itt Europa kozepen nem kompatibilis semmivel es senkivel.

 

Balsors akit regen tep.

Minden benne van.

Előzmény: Tonio 2.0 (38736)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2022.04.04 0 0 38736

Teljes kormányzati médiauralom - ez pl nem igaz, a többi pedig számos más országra is jellemző.

 

A probléma, hogy az ellenzék még mindig nem érti Orbánt, sem Kelet-Közép-Európát és a magyar választókat (de saját magát sem érti).

Orbán nem mintakövető, legalábbis nem ilyen szolgaian, hogy lemásolja Vlagyimirt. Vesz persze innen-onnan, többek között az oroszoktól, de nyilván csomó mindent meg Berlusconitól, Sarkozy-től, a brit konzervatívoktól, a lengyelektől, meg másoktól lesett el. Plusz van egy csomó saját innováció.

 

Nagyon gyenge kommunikációs stratégia ez a putyinozás, és mindenfajta kreativitást nélkülöz.

A nyugati mintakövetés mindig kisebbségben lesz a (szavakban) szabadságharcos, nemzeti, szuverenista állásponthoz képest. Hogy ez kinek tetszik, kinek nem, az más kérdés.

Előzmény: Nyugdijas_szektor (38735)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2022.04.04 0 1 38735

A putyinozás nem hibás ellenzéki kommunikációs stratégia, hanem kedves Viktorunk másolja Vlagyimir Vlagyimirovics lépéseit néhány éves késéssel.

Rendszerhű oligarchák - pipa

Teljes iparágak lenyúlása - pipa

Teljes kormányzati médiauralom - pipa

Buzizás, nyugatellenesség, hajléktalanok vegzálása - pipa

Ellenzékiek elleni lehallgatás, durva lejáratókampány - pipa

Ami még hiányzik az a fizikai terror, de azt is be fogják vetni, ha szorult helyzetbe fognak kerülni.

Előzmény: Tonio 2.0 (38734)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2022.04.04 0 0 38734

Nem, ez egy magyar út, se nyugat, se kelet, olyan k-európai, lásd erről Tölgyessy Péter írását, ami a napokban jelent meg, talán szintén a 24.hu-n.

 

Ez a putyinozás nem igazán jó stratégia, még az 1/3-hoz sem elegendő, valami újat kell majd kitalálni.

Előzmény: Nyugdijas_szektor (38733)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2022.04.04 0 0 38733

Az ellenzéki vereség mérteke azért meglepett engem, a Fidesz 2/3-ot nehezen elképzelhetőnek tartottam még ezen a lejtős pályán is.

Sajnos megyünk tovább a putyini úton, 4 év múlva már csak azért lesz ellenzék, hogy ne egyetlen jelölt neve legyen a szavazólapon és lehessen mutogatni Brüsszelben, hogy "itten demokrácia van kérem".

 

Előzmény: Fatboy Slim (38729)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2022.04.04 0 0 38732
Tonio 2.0 Creative Commons License 2022.04.04 0 1 38731

Sima, de nem 2/3-os Fidesz győzelemben bíztam én is, sokszínűbb Parlamenttel, Kutyapárttal, Mi Hazánkkal.

 

Utálom a "na én megmondtam" típusú kommenteket, főleg hogy nagy jóstehetség nem kellett hozzá, hiszen látszott, hogy a Fidesz nagy valószínűséggel nyerni fog, de a mértéke meglepett.

Őszintén nem bántásból, de fogalmam sincs, Solozo pl miben reménykedett.

 

Béke és biztonság vs káosz.

És ehhez jönnek még a jelentős pénzügyi, szervezeti, mozgósításbeli, média, stb előnyök a Fidesz oldalán. Persze ha az ellenzék nem ennyire balfasz, legalább a 2/3-adot elkerülhették volna, és lehetett volna valamivel szorosabb a meccs.

Talán egy se hús-se hal Karácsonnyal, aki nem mond ennyi vitathatót, vagy egy profibb Dobrevvel kicsit szorosabb lett volna.

 

Azt is jeleztem, hogy Márki-Zay minden idők leggyengébb miniszterelnök-jelöltje volt, de a csapata is gyenge volt, ráadásul cserben hagyták, szerencsétlen mögött már csak a családja állt. Feriék persze azon nyomban kifaroltak. Ha meg győz, mindenki veregette volna a vállát, és nyalt volna neki.

 

Többek között ezért sem nyerhet az ellenzék. Nincs közösség, nincs lojalitás.

Lehet sok mindent gondolni a Fideszről, de Orbán mellé akkor is kiálltak a színpadra, amikor bukott.

Így, ilyen széthúzással nem lehet.

pfffffffff Creative Commons License 2022.04.04 -1 3 38730

Csalódottan szembesültem most ébredéskor, h újabb 2/3ad. A legkisebb rossz, a sima Fidesz győzelem lezz volna erős ellenzékkel és a Mihazánkkal/Kutyákkal a parlamentben.

Nagy volt nyilván az ellenszél, de ez csúfos bukás volt. És a magyarázat megint annyi lesz, h a rendszer miatt nem lehetett. Pedig a valóság az, h ezt a balfaszok gyülekezetét kell első körben lecserélni, a hibbant családdal, Momentummal, Mszpvel együtt. És újra kell építeni vmi erőset. Nyilván engem egy új Jobbik tudna megtalálni.

Az is nagyon gyászos, h értelmes gondolkodó embereket nem céloz itt senki. Szar üzenetek mennek, csak a nyuggernél betaláljon.

 

Az meg rém szánalmas volt, h szerencsétlen Márkyt a nagy összefogás hagyta, h egyedül szenvedjen a bukás után. Ez aztán nagy szövetség volt...

 

Ez így ennyi volt, Orbán gyakorlatilag leválthatatlan lett, és innentől tényleg azt csinál, amit akar. Szomorú.

Fatboy Slim Creative Commons License 2022.04.03 0 2 38729

Minimális esélyt sem láttam, csak a szokásos. Egyébként, megérdemeljük a sorsunkat

Dead Soul Tribe Creative Commons License 2022.04.03 0 0 38728
Előzmény: pfffffffff (38726)
Tesla.voltam Creative Commons License 2022.04.03 0 0 38727

Túl sokan kérték, nem értek oda mindenhova. Ennél több válasz (eredmény) úgysem lenne.

 

Megjegyzem, jogosan akad ki az olvtárs, de a szavazatvásárláshoz és a levélszavazathoz képest ez marginális dolog.

Előzmény: pfffffffff (38726)
pfffffffff Creative Commons License 2022.04.03 -1 0 38726

Választási bizottságnál lehet gondolom panasszal élni. De is egyértelmű visszaélés lehet.

Nem is értem, ez hogy történhet meg, amikor hivatalosan kérted.

Előzmény: Dead Soul Tribe (38722)
Tesla.voltam Creative Commons License 2022.04.03 0 1 38725

De a tanároknak is annyi.

Sebaj, legfeljebb elmennek szalag mellé, vagy a mekibe, aldi-ba, ahogy az eccerű nép ajánlja, a kölykökkel meg majd lesz valami.

Előzmény: Tesla.voltam (38723)
pfffffffff Creative Commons License 2022.04.03 0 0 38724

Nem akarok károgó lenni, de ez közel lesz a 2/3hoz...

Tesla.voltam Creative Commons License 2022.04.03 0 1 38723

Szerintem ellenzéki tag is ment az urnával, de nem biztos.

 

Budapestnek kinéz egy jó kis bünti, hogy az önkormányzati választásra megtanulják az emberek, mi a dolguk.

Előzmény: Dead Soul Tribe (38722)
Dead Soul Tribe Creative Commons License 2022.04.03 0 0 38722

Köszi jól vagyok, csak még házi karanténban. Hihetetlen, hogy hitegettek, mindjárt ott vagyunk, már csak pár utcányira vagyunk, aztán sose jöttek. Valószínűleg kitöltötték a papírjainkat.

Előzmény: Tesla.voltam (38721)
Tesla.voltam Creative Commons License 2022.04.03 0 0 38721

Remélem, nem komoly, jobbulást!

 

Kollégám délután hívott, hogy reggel hirtelen 39 fölötti láz, 130-as pulzus, szerinte covid. Este hívott, hogy a teszt nagyon gyorsan jelzett. És ez a "lájtos" omikron lehet, egy 40 éves embernél, aki alapvetően egészséges, túlsúlya van

csak.

 

Közben eldőlt, hogy az jön be, aminek az eszemmel szavaztam. A 2/3-ot bánnám, de a győzelmüket nem igazán.

Előzmény: Dead Soul Tribe (38716)
Dobcsány. Creative Commons License 2022.04.03 0 0 38720

Fluor Mizu tematika 😄😂😆

Előzmény: Dobcsány. (38719)
Dobcsány. Creative Commons License 2022.04.03 0 1 38719

Dead Soul Tribe Creative Commons License 2022.04.03 0 0 38718

Most mondta egyik haverom, hogy rengeteg embert megszopattak így, basztak kimenni hozzájuk.

Előzmény: pfffffffff (38717)
pfffffffff Creative Commons License 2022.04.03 0 0 38717

Nagyon gáz 😢

Előzmény: Dead Soul Tribe (38716)
Dead Soul Tribe Creative Commons License 2022.04.03 0 0 38716

Covidos vagyok, emiatt mozgóurnát kellett kérnem és a feleségemnek is. Egész délután telefonálgattunk, hogy mikor jönnek már ki. Legyek türelmes, sokan vannak, de mindjárt ideérnek. Aztán "kifutottunk az időből". Nem tudtunk szavazni.

Tesla.voltam Creative Commons License 2022.04.02 0 1 38714

Na, az öreg lengyel is lapáttal áll a ló mellett:

Gyurcsány miatt lóg csüngőhasú putyin faszán. Basszameg, ez az elmúlt 12 évet megelőző 8 év ne lett volna.

Közben az m1 ismét bemutatta a BBC-sztenderdet is meghaladó közszolgálatiságot.

solozo Creative Commons License 2022.04.02 0 2 38713

Tesla.voltam Creative Commons License 2022.04.02 0 0 38712

Ez csak húsvéti kedvesség. :)

 

Én kizárnám, aki osztogat, csak nehéz lenne megoldani.

Előzmény: pfffffffff (38711)
pfffffffff Creative Commons License 2022.04.02 0 1 38711

Budafokon tojás osztás van a Magyarország Mindenkié zászlaja alatt. Megsértődtek, h lefotóztam őket 😂

Tesla.voltam Creative Commons License 2022.04.02 0 3 38710

Orbán: A magyarok a legbonyolultabb nemzetközi összefüggéseket is kristálytisztán átlátják

 

Ja, azért plakátoljátok tele az országot smiley-kkal meg 1 bites üzenetekkel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!