Keresés

Részletes keresés

4RESK Creative Commons License 2002.09.23 0 0 29
Nálam nem játszik, másnap hasogat a fejem töle.
Viszont a Detreköi Sanyi kedvenc bora. Onnan tudom, hogy a múltkor a kúltúrba becsempésztetett Dinkaival egy kannával, és 8 után az udvari klozet csakúgy büzlött a tölgyfától. Sanyi meg benne hempergett.
Előzmény: PiásDudu (28)
4RESK Creative Commons License 2002.09.23 0 0 27
Ja a Géza, ez tényleg nem normális. Mellettem állt, amikor a Csicsay Kalmi bevezetett neki egy yokogeri dzsudan-t. Géza a rúgás után pillanatok alatt lefosta a bokáját. A hülye. Az ó-furminjával meg elmehet a picsába. Minöségi bort ne Putnokon termeljen. Ott nem megy az ilyen. Fasza tablettás Kadarka viszi. Megmondta a Kemenesháti is:
Kadarka, Kadarka
Vöröses Kadarka
Ettöl áll a Stanley
Ettöl nedves Enci.
Előzmény: DRT (25)
DRT Creative Commons License 2002.09.23 0 0 26
Ezzel egyszer átugrottunk a csehekhez sörözni, aztán visszafelé (hótpicsarészegen) mind a ketten elaludtunk a fülkében. Még jó, hogy Kecskemétnél kifogyott a benzin, különben a Duna fog meg Titelnél.
Előzmény: 4RESK (24)
DRT Creative Commons License 2002.09.23 0 0 25
Tényleg hasonlítanak egymásra, most hogy mondod.
Hétvégén milyen volt a szüreti mulatság? Nekem nagyon tetszett, mikor Braunschweiger Gézát, a falu hülyéjét megagyalták az ínyencek. Ez az örök vesztes képes volt tablettamentes borral odaállni a borversenyre. Le is pontozták rendesen, de ez nem volt elég a baromnak, még elkezdte kínálgatni. Ezt nem tudták már elviselni a Csicsay testvérek (tudjátok, a krumplicukor gyáros leszármazottai).

Az Otti bácsi idei bora nagyon szar. Korán zárt a gyógyszertár és csak aszpirinje volt otthon, az az amerikai szar meg nem való a magyar gyomornak.

Előzmény: PiásDudu (20)
4RESK Creative Commons License 2002.09.23 0 0 24
ez a Dinkai csempész traktora:


(77 KW-os és csak 20 litert eszik óránként)

Előzmény: PiásDudu (23)
4RESK Creative Commons License 2002.09.23 0 0 22
Nem, akire te gondolsz az a Titkos Ella, és van még egy Ella a Blagunov, a safarikovo-i evangélikus lelkész mostohalánya. Dudu, ismered a Dinkai Pistit, a traktorost? Az még egy fajin gyerek, azt megmondom. Hétvégén a szlovákokhoz jár tankolni az MTZ-be, és a sárvédö alatt hozza be a kartosos Staroprament. 80-ért meg eladja a dubicsányi lengyuszon. Egyszer úgy berúgott 2 liter tablettástól, hogy a zsernyákok szedték ki a bánrévei határ vízelvetetö árkából. Még jó, hogy krómozott volt a zetor, Pesthy Marci 10 rongyért kikalapálta. ( A krómot egyébként a sógora lopta az ózdi kohászattól )
Na, szóval Putnok forevör.

PS: Este lájfsó lesz a Pagátban! Gyertek!

Előzmény: PiásDudu (20)
Ködmöni Laci Creative Commons License 2002.09.22 0 0 21
Ez nem igaz, én akkor a Hattökűben feküdtem merevrészegen a budi előtt!!!
Előzmény: PiásDudu (20)
sonne Creative Commons License 2002.09.20 0 0 19
(vazze, Hrabal hozzátok képest egy nímand) :DDDDDD
DRT Creative Commons License 2002.09.20 0 0 18
Az tényleg jó hely, múltkor is Kálvin bácsi a katolikus pap, olyan seggrészeg volt, hogy egy szál rózsafűzérben riszált az Ellával. Szép látvány volt, bár én pont nem láttam, mert elment a látásom a kövidinkától, de másnapra jobban lettem és megnéztem videón.
Előzmény: 4RESK (17)
4RESK Creative Commons License 2002.09.20 0 0 17
Dudu, a Pagátban nem voltál még? Balra a katolikus templom mellett, Kemenesháti Sanyi bá a csapos. Kibaszott jó fej, állítólag a felmenöi treblinkaiak voltak. Este 10-re már annyira részeg, hogy 20-asért tölti a féldecis poharat.
A Högyészi Ella is ott szok lenni, egy ötvenesért megmutatja a muffját. Én mindennap fél tízkor indulok a Rebetliböl a Pagátba.
Előzmény: PiásDudu (-)
DRT Creative Commons License 2002.09.20 0 0 15
Tudja meg mindenki, hogy melyik ez a remek hely!


Putnok Forever!

DRT Creative Commons License 2002.09.20 0 0 14
Jönnek a rialitisek is! Vlagyimir és Oleg! Kurva nagy buli lesz térdig fosban gázolni, ismét! Be is kentem akrillal a makkost, hogy jobban bírja.
DRT Creative Commons License 2002.09.20 0 0 12
Aha, a Lujó lesz a DJ, ő megszerezte műsoros kazin az összes Romantikot!
Előzmény: PiásDudu (11)
DRT Creative Commons License 2002.09.20 0 0 10
Irént agyonverte a traktoros Vili, miután negyedszer is rászorult a protkója cidázás közben a Vili löttyedt heréjére. Felvették helyette az Ilonkát. Ő aranyos, csendes, 130 kilós. Kívánatos teremtés és mindig kolbászos hagymát böfög.

A héten péterPál akció van a Harmatos Parasztban! Feles helyett decit adnak!

Előzmény: PiásDudu (8)
DRT Creative Commons License 2002.09.20 0 0 7
A tokajival az is baj, hogy sok benne a szőlő, engem ez zavar. Némi takarmányrépa-esszencia javítana rajta, csak azt a termelők nem mindig tudják megfizetni.
Múltkor ittunk a Vidám Juhászban putnoki keserűt! Azóta felvetettem a hungaricumok listájára.

/bazzeg, kikurrtak mindent a bráneresből..../

Előzmény: PiásDudu (6)
DRT Creative Commons License 2002.09.20 0 0 5
A kadarka enyhe tölgyes zamatával fog meg, míg durbincssógor szerintem tablatta nélkül jellegtelen, de némi almás aromát kiérezni belőle.

Az igazi a Vranyákék féle kövidinka, bár ez kicsit drága (103 Ft/liter), de igazán minőségi és van benne krumplicukor!

Előzmény: PiásDudu (3)
DRT Creative Commons License 2002.09.20 0 0 2
Jövök ki tegnap a Kapatos Tárnából, látom, hogy előtte két konkurens vájárbrigád üti egymást picsa részegen. Az Andrássyék nyerték a munkaversenyt a héten az Eszterházyék előtt. Mondtam is nekik, hogy rendes brigádvezetőknek hogy a vérbe lehet ilyen hülye neve. Ezután le kellett innom mind a 46 vájárt cserszegi tablettásból. Jó hely ez is gondoltam, de a Bunkó Brigádklub még jobb!
döcögi Creative Commons License 2002.09.20 0 0 0
Eddig 0 decit ittam Putnokon

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!