Keresés

Részletes keresés

Imhoteph Creative Commons License 2003.04.22 0 0 220
Sziasztok!

Valóban, locsolkodni voltam, és elnézést, hogy nem dugtam ide a képem napok óta. Ugyanakkor mindenkinek boldog nyulat igy utólag is :)

A térképet rögtön megnézem, és még a mai napon (inkább délután) felrakom!

orbánviktor : Azon túl, hogy soha nem értettem, miért választ valaki magának egy még élö, és közismert személyiség nevét, részben egyetértek a hozzászólásoddal, söt, az anti-topic hozzászólások közül az inteligens, udvarias formába tartozik. :)
Sarti valóban egy "kis, poros falu", de engedd meg : nekem ez iszonyatosan tetszett! :) Mikor 5 éve ott voltam elöször, az fogott meg, hogy mintha egy lakatlan szigetre értem volna. Az öreg nénik, bácsik ott ültek a kis házaik elött, integettek, ha arra sétáltunk. Akkor még kb a mi buszunk volt az egyetlen turista-osztag ott, szóval eltelt 2 nap is, mire magyar hangot hallottunk. Halászemberek hozták a halat a tengerröl, mások kenyérért, zöldségért mentek, szóval tengették a -számunkra kicsit egyszerünek tünö, de a maga nemében csodálatos életüket. Engem nem vonz az Ibiza jellegü bulis, diszkós, hangos, rikoltozós, részeg duhaj fiatalokkal zsúfolt "tengerpart", mert már magam is épp, hogy elmúltam negyedszázados, - vess meg - de kicsit maradi vagyok ebböl a szempontból.
Én ha egy évben egyszer (bár hálistennek az utóbbi idöben inkább 2x) megengedhetem magamnak, hogy kilépjek Alföldünk - bár Petöfi után szabadon : gyönyürű - laposságából, és leutazzak a tengerre, akkor ott vizet, gyönyörü élövilágot, mediterrán erdöket, kis apró, "mosolygós" falukat szeretnék látni. Kicsit szomorú talán, de még sokszor az épitészeti, kultúrális és müemlék jellegü dolgok sem érdekelnek. (annak ellenére, hogy félig épitész vagyok, festek, és valláskúltúrát is tanultam)
Ahogy az elöttem szóló is emlitette : ahány ember, annyi elvárás, értékrend és érdeklödési kör. Én voltam Korfun is, ahol már kicsit "pezsgöbb" az élet, hajnal háromig orditoztak a szomszéd lebujban, karaoki cimszóval. Dübögött az egész falú, roma lányok tukmálták kissé eröszakosan a rózsát az emberre, sörösüveg és szemét boritotta el a "falut". Menekültünk. 2 hétig voltunk, hálistennek unokabátyámékkal (bár ök utánnunk jöttek, egy másik faluba), de 1 hétig motort kölcsönöztünk, másik héten az ö általuk bérelt terepjáróval mentünk 4-esben. Körbejártuk a szigetet, gyönyörü volt. Olajfaligetek, füves hegyoldalak, folyó, patakvölgyek suhantak el mellettünk, néha a kismotor nem birta az iramot hegynek felfele, csak lépésben. Megálltunk egy villámsúlytotta és leégett malomnál egy hegyoldalban, még ott voltak a 4 méter átméröjü malomkövek. Ha faluba értünk (közép-korfu!) akkor ott hétköznapi, falusi görögök fogadtak minket, s bár volt kávézö, meg vendéglö, mégsem a többi turistát kellett csodálnunk, hanem a teraszról a szomszédos domboldalra nyiló kilátást.
Engedj meg egy ellenvéleményt végül : Görögország tengeri vidéke számomra a legcsodálatosabb rész a világon, amit semmire nem cserélnék el - egyenlöre. Mivel nem jártam Törökországban, és még sajnos sok helyen a Földünkön, természetesen véleményem megváltozhat. Söt, ha úgy van, ahogy mondod, lehet, hogy nemsokára Törökország lesz az aktuális kedvenc. Viszont mivel elsö tengeri élményeim Görögországhoz füznek, számomra mindig is egy gyémánt lesz, és itt marad a szivem csücskében. Még ha kicsi és poros is némelyik falu.

sartitanilla Creative Commons License 2003.04.22 0 0 219
Orkánviktor, én egyáltalán nem veszem bunkó beszólásnak, mert ez is egy vélemény.

Szerintem az ember döntse el, mit akar, és aszerint válasszon nyaralóhelyet. Pl. Sartin ne keressen antik romokat és múzeumok garmadáját mert azok nincsenek. Van viszont homokos tengerpart a fürdéshez, sziklás rész a búvárkodáshoz, rengeteg öböl (ld. Narancspart), kilátás az Athos-hegyre, stb. Azt Te is beismerted, hogy a táj szép :-)

Mi nem találkoztunk turistautálattal, sőt!!! (Pláne nem "legendás turistautálattal" - van ilyen egyáltalán arrafelé?) A görög vendéglátásról csak pozitív emlékeim vannak (eddig 3x voltam Görögországban, ebből 1x Sartin). Ezek után kiváncsi lennék a véleményedre a magyar vendéglátóipari egységek tekintetében is :-)

De engem érdekelnének az általad említett paraméterek:
Szerinted mikben marad alul Görögország Törökországgal szemben?

Előzmény: orkánviktor (218)
orkánviktor Creative Commons License 2003.04.22 0 0 218
Bocs, hogy belepofázok sokak álmába, de néhányszor jártam Görögo.-ban és elhatároztam, hogy mindenkit lebeszélek erről, akit csak tudok, mert minőségben 0 amit nyújtanak, főleg épp Sarti.
Bár a táj szép...
Szóval ha valaki arra vágyik, hogy sok pénzért sokat utazva egy poros faluba mennyen, ahol apartmanházakon és néhány közepes éttermen kívül -ami magyar szótól hangos- semmi sincsen, akkor határozottan ajánlom.
Van egyébként egy vursli is jellemzően a faluvégen, és ott van még a kiszolgálók legendás turistautálata is.
Kultúra az szerintem egy szál se.
Tényleg elnézést, mert nagyon negatívnak tűnök, de nem egyedül jártam ott, és mindannyiunk véleménye ez volt.
Hál' istennek tovább utaztunk így elveselhetőbb lett a helyzet.
Aminek ennek a következtében viszont nagy rajongója lettem az Törökország.
Attól eltekinve, hogy messzebb van, minden paraméterében 1000 szer jobb, mint Görögo.
Ha bárkinek bármilyen kételye támadt volna, szívesen kifejtem bővebben is álláspontomat, konkrétumokkal kiegészítve.
Ha senkit nem győztem volna meg, és csak egy bunkó beszólásnak veszitek az itt leírtakat, akkor elnézést, és jó utat kívánok!
sartitanilla Creative Commons License 2003.04.21 0 0 217
Szia Sziru!

Imhothep valószínűleg locsolkodik :-) De a mailcímedre elküldtem a térképet (egy perce), remélem meg is kaptad azóta.

A Galini egyébként nagyon jó helyen van, közvetlenül a tengerparton.

Előzmény: sziru (216)
sziru Creative Commons License 2003.04.21 0 0 216
Sziasztok,
én a lentebb már említett Gallini panzióba megyek, Aug. utolsó hetében(ja, ezt már írtam), szóval a Gold Sun Travellel
Megtekintettem a Sarti honlapot, de Impo még nem tette fel a térképet, pedig írtóra érdelelne!!!
sartitanilla Creative Commons License 2003.04.19 0 0 215
Imhoteph, a lentebb ígért térkép ment mailben!

(Ha valakinek addig is kellene, amíg felkerül az oldalra, írjatok magánban és elküldöm.)

sartitanilla Creative Commons License 2003.04.18 0 0 214
Invader, köszi a tippet! Nagyon jó az időjárási archívum! Így inkább június második hetére szavaztam, ma be is fizettem az utat.

Imhoteph, nem hiszed el, mi történt: szereztem egy fénymásolt térképet Sartiról az utazási irodában!!! Ha hozzájutok a szkennerhez, beszkennelem és elküldöm Neked, o.k.? Utána felteheted a weboldaladra. Nagyon szuper, rajta vannak az apartmanok, az éttermek, boltok, látnivalók, stb. - szóval minden, ami kell.

Előzmény: invader (213)
invader Creative Commons License 2003.04.18 0 0 213
Tavaly pont az általad említett időben voltam a családdal.
Kicsit hűvös, erősen szeles, minden másnap borult, 3-4(szolidan) esős napból álló 2 hetet töltöttünk kint.
Ezzel együtt nagyon klassz volt. Nem égtünk le, de alaposan lebarnultunk. Nem töltöttük az egész időt a tengerben, de be lehetett menni, és rendesen hűsített a meleg napokon.
Viszont volt idő kirándulásra (ÉRDEMES!!!).
Valóban minden harsogó zöld, buja a növényzet. Igaz magában Sartiban nincs túl sok belőle, de a környéken... :)
Ha "csak" a napot és a tengert akarjátok élvezni, menjetek később! SZVSZ június közepétől már teljesen más az időjárás.

Nézd meg a korábbi évek időjárási statisztikáit! Thessaloniki és Limnos ami mérvadó, bár az előbbi védettebb, így jobb időt mutat a Sartin várhatónál. Nekem a Limnosi előrejelzés és statisztika jött be tavaly.
Katt ide!

Előzmény: sartitanilla (212)
sartitanilla Creative Commons License 2003.04.17 0 0 212
Látom, nem nagy a forgalom errefelé :-)

Akkor megint nekem lenne pár kérdésem:

- Volt már valaki májusban, június elején Sartin? Gondolom, ilyenkor zöldebb a vidék, mint nyáron/ősszel, de vajon mennyivel gyakoribb az eső? (Mi anno szeptember közepén voltunk, 7 napból 1 volt esős.)

- Lakott valaki esetleg a Stelitsa apartmanházban? Mik a tapasztalatok, milyen a felszereltsége, mennyire csendes?

sartitanilla Creative Commons License 2003.04.16 0 0 211
ténzleg = tényleg :-)
Előzmény: sartitanilla (210)
sartitanilla Creative Commons License 2003.04.16 0 0 210
Gratula :-)

Melyik utazási iroda, milyen apartman? (Ha nem vagyok indiszkrét...)

PS: Ma kérdeztem a Car Tour-t, mizújs, mivel mára ígérték a katalógus megjelenését. Sajna még nincs (talán holnap már ténzleg megjelenik...)

Előzmény: sziru (209)
sziru Creative Commons License 2003.04.16 0 0 209
sziasztok!!!
nagy örömmel jelentem, hogy lefoglaltuk az üdülést Sartira aug. 22-től 31-ig! HURRÁ!!!!!
wdriver Creative Commons License 2003.04.15 0 0 208
hello
Mi két éve voltunk Sartin az Ibusszal, és nagyon jó volt. Panorámás sárga szép busszal mentünk, és az ottani fakultativ kirándulásokra is szép buszokkal vittek.
Van kint egy helyi irodájuk, és nagyon készséges, segitőkész idegenvezetőik, akik segitenek bármiben.
Az apartman is nagyon szép, egyszerű, de tiszta és elég modern.
Véleményem szerint az újtelepi rész azért nem szerencsés, mert elég messze van az éjszakai élettől, ami persze nem egy Jesolo, hiszen ez csak egy kis város, de azért esti proramnak ennyi minimum kell.
Az új részen még egy étterem sincs, a két telepet összekötő út pedig nem túl bizalomgerjesztő.
Persze azóta változhatott a helyzet...
A Narancspart miatt ne aggódj, Sarti, és az egész félsziget tele van ilyen gyönyörűséges öblökkel.
Érdemes kismotort bérelni, több napra olcsóbb is, és bebarangolni a Chalkidiki-fsz-et.
GYÖNYÖRŰ!!!!
Vigyetek búvárszemüveget is, a viz alatt is gyönyörű dolgok vannak.
Jó nyaralást!!!
winrita
sziru Creative Commons License 2003.04.14 0 0 207
Millió köszi, pont az Anestis apartmanra voltam kiváncsi! Ezt a mázlit!! Tudtok vmit mondani az Ibuszos Sarti utakról?
Előzmény: sartitanilla (206)
sartitanilla Creative Commons License 2003.04.13 0 0 206
Imhoteph,
Igazad van, pont a Te oldaladon nem néztem meg a Narancspartot... De most pótoltam! :-) Köszi...

Ami a nevét illeti, most ahogy írod, feldereng ez a magyarázat a Bazi Nagy Görög Lagzi-ból is (kötelező mozifilm minden görögrajongónak!). Viszont lentebb írtátok, hogy a görögöknek nem mondott semmit a Narancspart név, ezért más vonatkozási pontot kellett megadni stoppolásnál (kuka, híd, stb.) - akkor hogy is van ez?

Sziru,
Végigkutattam egy csomó helyet a neten, de csak egy darab térképet találtam, ami a német AquaFun vízisportcentrum és néhány apartman elhelyezkedését mutatja csak, de valamire hátha tudod használni:

Előzmény: Imhoteph (205)
Imhoteph Creative Commons License 2003.04.13 0 0 205
Látom a nyár közeledtével fokozódik a hangulat, de ez igy okés :) Na nézzük szép sorjában :

sartitanilla : A Narancspartról egy csomó képet csináltam, nem kell ezzel a két képpel beérned :) Lásd : Sarti Honlapja
Azért narancs, mert a görögöknél a narancs olyan, mint az európai civilizációknál általában a paradicsom. Nevéhez a bibliából ismert idilli, boldog és csodálatos környezet asszociálható, igy füzödik tehát a Sarti melletti kis öbölhöz, mely méltán illethető a Paradicsom, azaz Narancs jelzővel.

sziru : Sajnálom, de mi különösebben az apartamanokkal soha nem foglalkoztunk, oda úgyis csak aludni jártunk haza :) Azt a hármat, amiben eddig voltunk be tudnám jelölni Sarti térképén, de sajnos többet nem. Ilyen jellegü térképet még nem is láttam, sem a neten, sem utazási irodákban, ill. azok katalógusaiban sem. Az új osztásról, ami jelenleg legtávolabb esik ugye a falutól meg még annyit sem tudok, mert egyszer húztunk át rajta motorral. Kicsit olyan "újgazdag" negyed hatását kelti, bár lehet, hogy a látszat csal.

sziru Creative Commons License 2003.04.12 0 0 204
sziasztok, tudtok olyan térképet, amin meg vannak jelölve az apartmanháznevek? Én szeretnék az új részre menni, minél kijjebb a falutól. Voltunk Sartin 7 éve, de gondolom most már kicsit megváltozott a helyzet. Akkor a Baracuda apartmanban voltunk, az a legszélén volt Sarti beachnek! Ehhez viszonyítva érdekelne a helyzet. Segítsetek nagyon okosok!!! Imphothep!!!!!
sartitanilla Creative Commons License 2003.04.12 0 0 203
Ez a Narancspart nagyon izgatja a fantáziámat (mi még nem voltunk ott), szerencsére találtam is két képet róla, meg is osztom veletek:



Az oldal szerint hajóval is el lehet ide jutni, gondolom hajókirándulás keretében.

Tudja valaki, hogy miért narancs?

sartitanilla Creative Commons License 2003.04.12 0 0 202
Mila, köszi az infókat! Rájöttem, hogy az irodák címe a weboldalon is megtalálható, de nagyon eldugva... Remélem, ez csak a fejlesztés alatt lévő oldal "gyerekbetegsége"...
Előzmény: Mila3 (201)
Mila3 Creative Commons License 2003.04.11 0 0 201
Szia Sartitanilla!

A Car-Tour-nak lesz katalógusa, egyelőre nincs még kész ( bár ez az elmúlt két hét alatt változhatott ), nekem postán küldik majd el. Ezért nem tudom megmondani, hogy mennyire mutatja be az apartmanokat. Mi egy előzetes, ízelítő nyomtatványból választottunk. Muszáj volt gyorsan dönteni (ebben nagy szerepe volt a csuda jó árnak), mert a nyakunkon lévő esküvő miatt minden forintot előre be kell osztani....
A telefonszámukat leírom : 338-1139, 266-0996 ( Rákóczi út 25. az Uránia mozinál )Van több irodájuk, mi itt fizettük be. Melyik kerület lenne Neked ideálisabb?
Ja! 9:00-17:30-ig vannak nyitva. Szombaton zárva.

Előzmény: sartitanilla (199)
sartitanilla Creative Commons License 2003.04.10 0 0 199
Szia Mila3,

Ahogy írtam BBöbének is, mi busszal mennénk, ráadásul június legelejére tervezem az utat, úgyhogy sajnos ezügyben nem tudok biztatót írni.

Ami a Car Tour-t illeti, van nekik katalógusuk is(és ha igen, lehet benne látni, milyenek a szállások)? Nem tudod véletlenül, mettől-meddig van nyitva az irodájuk (esetleg szombaton is nyitva vannak)?

Előzmény: Mila3 (197)
sartitanilla Creative Commons License 2003.04.10 0 0 198
Szia BBöbe!

Busszal mennénk - persze jobb lenne repülni, de így lesz teljes a nosztalgia - no meg nincs is annyi pénzem a meglepire... Apartmanba mennénk, ellátás nélkül, tengerre néző szoba előnyben (ezért hajlandó lennék ráfizetni is). 1998-ban nagy szerencsénk volt, felár nélkül is tengerre néző, csendes szobát kaptunk.

Az Utazás Kiállításra sajna nem jutottam el (és akkor még nem is született meg ez az ötlet...) Úgyhogy teljesen meghatott a felajánlásod. Köszi előre is!!! (Te is budapesti vagy? Magánmailben megbeszélhetnénk a részleteket.)

Előzmény: Törölt nick (196)
Mila3 Creative Commons License 2003.04.10 0 0 197
Szia Sartitanilla!

Én már néztem a Zeusz Dias katalógust, sőt náluk voltam először. Lehet, hogy elfogultnak fogok tűnni, de a Car-Tours árai sokkal jobbak. Újfent csak ajánlani tudom őket és megesküszöm, hogy nincs tulajdonrészem náluk:-))))
Véletlenül nem augusztusban jönnétek Ti is? Folyamatosan autós partnert keresek, hogy ne egyedül vágjunk neki....

Előzmény: sartitanilla (195)
sartitanilla Creative Commons License 2003.04.09 0 0 195
Sziasztok!

Magam is nagy Sarti-rajongó vagyok, de ezt nem is kellett volna írnom :-)

Imhoteph, nagyon tetszik az oldalad és várom a "Fontos" rész feltöltését is...

Szóval, mi 1998-ban voltunk Sartiban - úgy látom, többen is -, nagyon emlékezetes volt, ugyanis ez volt az első közös nyaralásunk... Az - azóta elhíresült és csődbe ment - Jorgos Travellel voltunk, csak jókat tudok mondani a szervezésről és az idegenvezetőkről is. Sarti tett bennünket "görögbolonddá", azóta két görög szigeten is voltunk és mindig nagyon jól éreztük magunkat.

Most kizárólag a topik kedvéért regisztráltam ezt a nicket, ugyanis meglepetésre készülök és nem szeretném, ha a párom rájönne (a másik nickemet ismeri ugyanis...). Idén lesz az ötödik évfordulónk és már pár napja azon töröm a fejemet, hogy meglepetésként egy Sarti-s utat kapna tőlem. Még nem tudom, melyik irodával mennénk, ajánlottátok a Car-Tourt, meg is találtam a weboldalukat (http://www.car-tour.hu/main.htm?col=c&site=gorog/xsarti). Holnap megpróbálok Dias Zeus katalógust is szerezni...

Még írok majd, most mennem kell :-)

Mila3 Creative Commons License 2003.04.08 0 0 192
Sziasztok, Szia BBöbe!

Köszönöm az útbaigazítást! Rémesen messze van még az utazás, már most alig várom, teljesen be vagyok sózva:-))
Azt hallottam, hogy a görögöknél nagyon olcsó az arany. Ez tényleg így van? A mamámnak szeretnék hozni valami nagyon szépet...

A Theo-t én nem ismerem, mi a Car Tour -nál foglaltunk ( aug.-ban 1 hét, 1 főre, 18.100 Ft,-!!! )apartmanos szállást. Szerintem igen barátságos az ár. Én már többször utaztam velük, nagyon helyesek, megbízhatóak, korrektek. Merem ajánlani! Ha gondolod szívesen adok címet, telefonszámot...

ultraviolettt Creative Commons License 2003.04.07 0 0 191
csak miheztartas vegett, a Sikia-Toroni belso utat senkinek sem ajanlom ! nincs is ut :-)
Toroni kozeleben van viszont az Ethnik beach, csudajo.

mas :magyarazzatrok el hogy lehet a narancspart-ra jutni, mert go:ro:g barataim nem tudtak ! esetleg gorog neve van neki ?

kosz - uv-

Imhoteph Creative Commons License 2003.04.04 0 0 188
Szia!

Örülök, hogy teccik a site, majd még a hiányzó részeket pótolom, ill. teszek fel fórumot, na nem konkurencicaként persze.
A két hét szerintem egy optimális idö. Mi már próbáltuk
- 1 héttel : roppant kevés. Az ember meg sem érkezik, már arról sopánkodik, hogy mingyár indul haza. Ez rányomja bélyegét az egész nyaralásra.
- 10 nappal : közepes. Még maradna az ember, de azért jól telt az idö.
- 2 hét : nekem pl elég volt. Korfun voltunk, láttunk mindent, fürödtünk mindenhol, a pénz is elfogyott, és már hiányoztak az otthoni dolgok. No persze néhány nap után visszahúzott a szivem :)

A kérdéseidre :
- nemtom hol a csúszdapark. De az utazási iroda ajtaján hatalmas plakát hirdeti :)
- mivel sajnos eddig minden alkalommal busszal voltunk, az autós dolgokról nem tudok nyilatkozni, mitöbb, nemrégiben énis kérdeztem. Bár a verda megvolna rá, söt, nem nagyon mertem még nekiindulni a "balkánnak". Nem elöitélet, csak hall az ember mindenfélét. A nyelvtudásom csak a nyugati nyelvekre korlátozódik, azt nekem hadoválhat ott szerbül, bolgárul, meg akárhogy, nem értem. Innentöl meg ki van az ember szolgáltatva. Lehet, hogy félös vagyok...

Előzmény: Mila3 (187)
Mila3 Creative Commons License 2003.04.04 0 0 187
Szia Imhoteph!
Köszönöm(jük) a gratulációt!
Már jártam a honlapodon, hízelgés nélkül állíthatom, hogy nagyon klassz!
Remélem, hogy ebbe a jó társaságba lassan én is bele fogok számítani:-)
Annyi tervünk van a nászútra, hogy már most keveslem a két hetet.... Ebből csak a csillagos ég alatti szex el fog venni uszkve 13 iccakát:-))
Köszönöm a tanácsot, így a parton nem rendezünk nagy evészetet, a Sassosnál bérelt motorra való ülés előtt pedig fehérre krémezem magam és a párom, valamint igyekszünk kipróbálni mindent ami jó. Kivéve a búvárkodást, legalábbis a részemről.
De ha szabad, akkor volna egy-két újabb kérdésem:
- merre van a csúszdapark ( azt tudom, hogy nem Sartin, de mégis merre? ),
- tudsz e olyanról, hogy nem lehet bevinni az országba tejet vagy bármi mást ( önellátókként igyekszünk jól megpakolni a kocsit, de nem a határőröknek szánva...)
- az autósokról is vesznek le sápot a bulgárok?

Előre is köszi! És remélem, hogy még beszélünk addig ( aug. 2-től megyünk )!

Előzmény: Imhoteph (186)
Imhoteph Creative Commons License 2003.04.04 0 0 186
Mila kedves, az számit netes cimbinek, akivel itt összehaverkodunk :) Mivel itt jó társaság alakult ki eddig is, bátran állithatom, hogy mindenki :)

Gratulálok a nászutatokhoz, azt mondom : jó választás volt, nem csak a párod, hanem Sarti is :) Remélem azért nem lesz ilyen meleg, a lényeg, hogy nagyon jól érezzétek egymást..öö.. magatokat! :)
Hol érdemes enni? Kipróbáltuk majdnem mindegyik kajáldát, 1-2 van a "beach"-en, ami kicsit drágább, ami a föutcán van, vagy nem a parton, azok elfogadható árúak. Ételkinálatban mind más, nekem mindegyik nyújtott valami spécit.
Ne hagyjátok ki a
- narancspartot
- óriás palacsintát (csokis banános :)))
- tengerparti, csillagos ég alatti szexet
- búvárkodást
- motorozást (napra vigyázni! nem érzed a höt, de úgy leégsz, mint a grillcsirke! min. 24-es faktor!)
- gyümölcszabálást
és még sorolhatnám. Nem hiszem, hogy lesz olyan, amit kihagytok, hisz adja magát a téma. A Sarti honlapomon elég sok infót felsorakoztattam, ha még nem voltál, érdemes megnézni.

Jó utat, ha nem beszélnénk addig!

Előzmény: Mila3 (185)
Mila3 Creative Commons License 2003.04.04 0 0 185
Sziasztok!

Imhoteph Kedves, ki számít net-es barátnak?:-) Mi ugyanis a nászutunkat fogjuk idén augusztusban Sartin tölteni és bár kocsival megyünk, szeretnénk ott helyben motorral közlekedni. Beígérték nekünk a 38 fokot, így túl nagy élményt nem jelentene a fekete kis Puntócskában szaunázni az utakon:-)
Tudtok nekünk ajánlani vacsorázó helyet ( ami nem túl drága ) és egy két dolgot, amit feltétlenül ne hagyjunk ki? Akár ételben, akár helyben, akár üzletben...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!