Keresés

Részletes keresés

Otanerb Creative Commons License 2017.01.29 0 1 5262

Köszönjük, hogy megosztottad velünk, hogyan áll mostanság a helyzeted és miket érzel. 

Én úgy vagyok vele így középiskola legvégén, hogy ha előtör az érzés, amikor már nem bírok magammal és fel kell vennem egy magassarkút, harisnyát kell húznom akkor nem állok ellen. Sokkal rosszabb lesz, itt gondolok olyanokra, hogy együtt vagyok egy lánnyal, és akkor is a női cuccok járnak az agyamban és ezekre megyek el, nem is amiatt mert tényleg élveztem volna a szexet. Erre így konkrétan volt precedens ezért döntöttem úgy, hogy ha valamit megkívánok nem akarok ellenállni mert rossz vége lesz. Persze egy bizonyos határt meg kell húzni, ahogy említetted nem igazán akarsz mostanság ilyen-olyan incidensek miatt kimenni az utcára, ez így rendben is van akkor azt a részét én hagynám a helyedben, viszont amit igenis szeretnél, otthon egy kicsit nőként lenni, azzal különösebb baj nincs, legalábbis én ezt gondolom.

 

Sok sikert és minden jót kívánok bármi is lesz a végkifejlet.

Előzmény: Gabrielle Cd. (5258)
tina1212 Creative Commons License 2017.01.29 -1 1 5261

Eladó push up bugyi a tökéletes alak.

érd. sandratravi@citromail.hu

CD fiú Creative Commons License 2017.01.28 0 2 5259

Szia Gabrielle!

 

Mi már párszor cseréltünk ezen az oldalon gondolatot ebben a témában. Én koromnál fogva kijelenthetem, hogy ha sikerülne is a leszokásod az ideig óráig tarthat. MI sajnos genetikailag vagyunk így kódolva és nálunk még a férfi nyilvános én az ami napi szinten erősebb, de egy zárt hely, egy zárt közösség már elő is hozza a női énedet. Ezt elnyomni szerintem lehet. Ha TE mégis ezt szeretnéd kívánok a szenvedésedhez kitartást, akaratot és egy agyműtétet, mert ezek nélkül nem fog menni.

Előzmény: Gabrielle Cd. (5258)


Gabrielle Cd. Creative Commons License 2017.01.28 0 4 5258

Figyelem!

 

A következő sorok részben tudatos, részben csak úgy kitörő (talán tudatalatti) gondolatok keverékének következménye.

 

 

Mint tudjátok, tavaly óta le szeretnék szokni az öltözésekről.

Mikor tizenévesen, magányos délutánon először felvettem anyukám ruháit, a ruha anyaga, tapintása fogott meg. Volt egy nagyon jó ruhadarab, amivel eljutottam olyan szintre, hogy már 14-15 évesen utcán sétáltam, szaladgáltam benne. Sima tornacipő volt a lábbeli. Egyszerűen élveztem.

Másik oldalról azért is vettem fel, mert kíváncsi voltam a lányok érzéseire, mit élnek át olyankor.

Ekkor fogtam először valódi mellett, akkori diáktársaimnak köszönhetően.

A középiskolai években szépen lecsillapodott. Egyrészt kinőttem a kedvenceket, másrészt jó társaságban, közösségben voltam. Egyszerűn tizenéves srácnak éreztem magam, de önbizalmam nem volt elég erős, hogy szembeálljak egy lánnyal és kimondjam az érzelmeket.

Az egyetemi időszak alatt újra előtört belőlem a vágy.

Elsősorban annak köszönhető, hogy két kosarat is kaptam.

Szépen fokozatosan felépítettem a női alteregómat.

Sminkelni nem tudtam, de ennek ellenére nem egyszer voltam kint utcán, szórakozóhelyeken. Lestoppoltam két-három kamionost, egy-kettővel utaztam is pár métert, de a másságom miatt nem lett tovább semmi.

Pár éve találtam egy olcsón, szépen dolgozó kozmetikust, aki diszkréten kezelte a helyzetet. Mint később kiderült, van rajtam kívül más is, aki hasonló fétissel rendelkezik. (Sosem találkoztam vele.)

Neki köszönhetően magabiztosabb nőként mehettem a városban. Viszont ugyanakkor egyre veszélyesebb vizekre eveztem ezáltal. Hiszen ki ne követné a magányos lányt hazáig. Szerencsére éjszakai forgalmat kiismerve könnyedén leráztam az illetőt. (Titokban azért örültem a helyzetnek.)

2016 tavaszán egyik ilyen kicsatangolási alkalom után másnap ágybavitt a betegséggel. Egy hét küzdelem a megfázással. Nyilván, hogy ezt a hobbit okoltam a betegségemért.

Szépen, beosztva szabadultam ezektől a kellékektől. De nyárra teljesen visszatértem eme dologra. Augusztusban viszont három hétig is kibírtam női ruha nélkül. Csodálatos érzés volt. Mintha újraszülettem volna.

Ősszel viszont megint vágytam ezekre. Október végén az utcai kiruccanásom alkalmával egy nem kívánt személybe botlottam. Huuh. Olyan meleg helyzet volt, hogy pár napig sokkban voltam. Azt volt az én mázlim, hogy sikerült leráznom, ő volt a legkitartóbb követőm.

Azóta sem voltam kint, azaz 3 hónapja.

Utcai kellékektől teljes egészében megszabadultam. Ha hiszitek, ha nem, egyszer sem vágytam az eset után kimenni. Ezáltal sokkal kipihentebb vagyok. Meg nyugodtabb is.

Igen, sajnos a házon belüli felvehető ruhák után még érzem a vonzalmat. Bármennyire küzdök ellene, de nem szabadulok meg tőlük egykönnyen. Csak hosszú volt ez a "közös kapcsolat". 

De erős vagyok, igenis kellő akarattal meg lehet csinálni.

 

Na, most jó hosszúra sikerült. Nyilván vannak részszakaszok, amiket már említettem. De a pszichológusnál is ez a helyzet szerintem, hogy sokszor mondjuk el történetünket. Ezekből ő levon dolgokat.

 

Köszönöm szépen a figyelmeteket. További szép napot nektek. :)

Gabrielle Cd. Creative Commons License 2017.01.28 0 1 5257

Sziasztok!

 

Először is szeretném megköszönni a biztató szavakat.

 

Nagyon jó meglátásátok volt a hozzászólásomhoz.

Már eljutottam arra a szintre, hogy legalább egy hétig nem volt rajtam női ruha. Sajnos a kidobások miatt van bennem vásárlási mánia. Szerencsére átpártoltam a turikhoz. Ha szerencse van, sokkal olcsón is meg lehet venni, például leggings, póló, pulcsi. 

 

És még arra is rájöttem, hogy ha elélvezem nőiben, utána - elnézést a kifejezésért - pocsékul érzem magam. Amúgy ellennék benne pár napig.

 

Valaki írta, hogy sűrűn kéne nőiben lenni, volt ilyen időszak, max. egy hónapig tartott. Szóval megszoktam a viseletüket.

Már előbb említettem, nekem az elélvezés ránt vissza a valóságba. 

 

Remélem nem zavar senkit, ha ide "blogolok". Kiírásnak köszönhetően amúgy lelkileg is megkönnyebbülök.

Gondoltam rá, hogy saját blogot kéne csinálni a női ruhákkal való vívódásból. De itt többen olvassák.

Most, hogy ezeket a sorokat írtam egyre valószínűbb lesz.

 

Köszönöm szépen a figyelmeteket. További szép napot! :)

bodyban Creative Commons License 2017.01.28 0 1 5256

nagyon tetszik! :P

 

Előzmény: Törölt nick (5243)
timbokabi2 Creative Commons License 2017.01.27 0 0 5255

Csini szexi vagy mindenben

Előzmény: Törölt nick (5245)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.26 -1 2 5254

Bocs de kost elmegyek hányni.

Előzmény: Törölt nick (5249)
erotikgames Creative Commons License 2017.01.26 0 1 5253

Vmi hiányzik a képről :) egy klassz tűsarkú ! :)

Előzmény: Törölt nick (5243)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.26 -1 0 5252

Csodás vagy bennük, egészen kemény lettem! :P

Előzmény: Törölt nick (5249)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.26 0 0 5251

😍😙😍😙😍

Előzmény: Törölt nick (5250)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.26 -3 0 5250

Azért én is megcsodáltam, fantasztikus!

Előzmény: Törölt nick (5249)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.26 -3 4 5249

Csak neked! :)))

Előzmény: Törölt nick (5247)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.26 -4 2 5248

Köszi, aranyos vagy! Puszi. :)

Előzmény: yeti36 (5246)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.26 -1 0 5247

Wow, Csodásan Szexi Vagy! :*

Előzmény: Törölt nick (5245)
yeti36 Creative Commons License 2017.01.26 0 0 5246

Sexy

Előzmény: Törölt nick (5245)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.26 -2 7 5245

Törölt nick Creative Commons License 2017.01.25 -1 1 5244

Sziasztok drágáim, lenne valaki Beregszászról? :)

Törölt nick Creative Commons License 2017.01.25 0 5 5243

Ma ezt a ruhát vettem fel.

Szilárd28 Creative Commons License 2017.01.25 0 0 5242

Csabaifiú😁

Szia! Fantasztikus vagy😀😀😀

Jó lenne megismerni Tèged😀

Előzmény: csabaifiu (5235)
Szilárd28 Creative Commons License 2017.01.25 0 0 5241

Szabina😀

Szia! Nagyon szép formás popsid van😁  Szívesen megnézném közelebbről😀

Előzmény: Szabina :* (5169)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.25 0 0 5240

Megnézegettem a képeidet,nagyon csini vagy!

Előzmény: CDVivike (5216)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.25 0 0 5239

Köszi CDVivike! :-)

Előzmény: CDVivike (5216)
csabaifiu Creative Commons License 2017.01.23 0 0 5237

Köszi :) Te is nagyon csini vagy :)

Előzmény: CDVivike (5236)
CDVivike Creative Commons License 2017.01.23 -1 0 5236

Szép, formás popsi! :)

Előzmény: CD Szasza (5231)
csabaifiu Creative Commons License 2017.01.23 -1 3 5235

Sziasztok!

Csináltam pár új képet magamról. Kinek hogy tetszenek?

CD Szasza Creative Commons License 2017.01.23 0 0 5234

Köszi :)

Előzmény: assmania (5232)
CD Szasza Creative Commons License 2017.01.23 0 0 5233

Néha nálam is van baj, nade nekem tetszik! :) Igaz lehet ezzel egyedül vagyok! 

assmania Creative Commons License 2017.01.23 0 0 5232

Szia

Nagyon szép popsid van!

Előzmény: Keny88 (5195)
CD Szasza Creative Commons License 2017.01.23 0 14 5231

Előzmény: CDVivike (5219)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!