Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.10 -3 0 14582

nem megy át az email :((( adjatok meg egy másik címet légyszíves

Előzmény: Törölt nick (14581)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.10 0 1 14573

Igen,valóban így van. Sportos alkatú lehet, az nem baj, sőt. De ha már tiszta izom és a napjait az edzőteremben tölti, akkor már szóba sem jöhet. Az én páromnak sem tetszenek az izomagyú pasik.

Előzmény: Isti198012 (14572)
Isti198012 Creative Commons License 2016.10.10 0 2 14572

Ahogy irod.A michelin babàra kigyurt pasiktol irtozik az én pàrom is!Egyszerüen visszataszitonak tartja azokat a hatalmas izomtömegeket.Viszont ha valaki sportos testalkatu azt vonzonak tartja.Tehàt ha van rajta egy kis felesleg az nem baj.De ne legyen olyan mint aki benyelt egy tizliteres bulihordo sört!:)

Előzmény: Dr. xXx (14571)


Dr. xXx Creative Commons License 2016.10.10 0 0 14571

A magadról részben olvastam, hogy milyen elvárásotok van. "sportos, de nem kigyúrt alkatú pasi" Ezt már más pároknál is olvastam, de nem világos, hogy mit jelent? A kigyúrt az a Michelin baba szerű kétajtós szekrény férfiakat jelenti vagy csak a "jó testű" izmosakat? Sokszor látom, hogy sokaknál az izmos férfiak ki vannak zárva, az okát viszont nem értem. Laikusként azt gondolnám, hogy egy nő minél jobb (testű) pasit akar, ha már kalandról van szó. Ezzel szemben sokkal többször kizáró ok, mint ahány nőnek nem lehet a típusa. Ez a férfiak önérzete miatt lehet vagy a nők nem akarnak "túl jó" pasival lenni, hogy ne legyen nagyobb a kisértés?

Előzmény: Törölt nick (14563)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.10 0 5 14570

FIGYELEM!
A társkereső hsz. és gazdája azonnali hatállyal felnégyeltetik. :-P

Előzmény: Muffharcos (14567)
Isti198012 Creative Commons License 2016.10.10 0 0 14568

Nàlunk most van egy fix partner.De elökerült egy régebbi partnerünk is.Ezért kérdeztem.

Előzmény: dr.Acula (14566)
Muffharcos Creative Commons License 2016.10.10 -5 0 14567

Sziasztok!

23 fiú vagyok és Budapesten keresnék párokat/hölgyeket akiket nézhetnék szex közben vagy akár be is állhatnék az akcióba :) szívesen dugnék hölgyeket férjük/szeretőjük/pasiuk előtt is. 

Az e-mail publikus ha esetleg kérdés lenne vagy jelentkező kérem írjon. :) 

dr.Acula Creative Commons License 2016.10.10 0 2 14566

Szia!

 

 

Nagyon röviden: az egyik egy házaspár, akik tőlünk 200 km-re laknak, de azért úgy bő havonta találkozunk velük, a másik pedig egy helybeli nem független férfi. Ez utóbbi csak hétközben és napközben ér rá, és időben limitált a "látogatása", míg a párral egy egész hétvégét is el tudunk tölteni.

Így számomra szerencsére - jó szervezés esetén - akár kéthetente is van "esemény", bár a heti gyakoriság is elviselhető lenne! :-)

Más nevében természetesen nem tudok nyilatkozni, de nekem minden alkalom egy hihetetlenül fantasztikus élmény! :-)

Előzmény: Isti198012 (14565)
Isti198012 Creative Commons License 2016.10.10 0 0 14565

Jol értem hogy két hàzibaràt van egyszerre?Irnàl eröl bövebben?Ugy néz ki nàlunk is ilyesmi van kialakuloban.

Előzmény: dr.Acula (14560)
olegnagy Creative Commons License 2016.10.10 0 1 14564

Én részben pont azért vettem el a feleségem, mert tudtam, hogy tapasztalt benne van minden jóban :-)

Előzmény: Tom Freeman (14549)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.10 0 0 14563

Irigylésre méltó helyzetben vagy! Legalábbis nekem.

Én is szinte ugyanerre vágyom, s ezekre az élményekre a párom is nagyon kíváncsi. ;)

Többek között szeretnék úgy szexelni vele, hogy előtte egy másik pasi már elélvezett benne. :P

Remélem már nem kell sokat várnom erre. ;)

Előzmény: dr.Acula (14560)
dr.Acula Creative Commons License 2016.10.09 0 7 14560

Sziasztok!

 

Már régen szóltam hozzá a témához, de szerencsére jó okom volt rá: hál' Istennek jó ideje mással telik el az idő. :-) A "házibarátok" ráadásul már ketten vannak, így elég rendszeresek az olyan együttlétek, ahol láthatom a kedvesemet mással. Minden alkalom egy-egy újabb hatalmas élmény, és saját tapasztalatból mondhatom, nincs annál izgalmasabb és varázslatosabb punci, mint amelyikben előtte egy másik férfi farka járt, arról nem is beszélve, hogy ha otthagyta a "nyomát" :-) Ilyen történések alkalmával a már "megszokott" puncika olyan izgalmassá válik és az újdonság olyan mértékű varázsával hat rám, amilyet egy idegen nő sem tud megadni, legyen bármilyen bombázó! :-) Nálunk az ilyen "kilengések" egyértelműen a kapcsolatunkat erősítő "mellékhatással" bírnak, sőt a monogámia is elviselhetővé vált a számomra :-)

Tom Freeman Creative Commons License 2016.10.09 0 1 14559

Látod, mindig van mit irigyelni az előző (idősebb) generációtól. Én is ilyen egyetlen házasságot szerettem volna, mindenféle jóval fűszerezve az igényeknek megfelelően. Ezért meg is kapom rendszerint, hogy konzervatív vagy maradi vagyok.

 

Ha a modernizálódás az egyéni, önző érdekek a családiak fölé helyezésében nyilvánul meg... inkább köszönöm, nem akarok modern lenni.

Előzmény: mormota50 (14558)
mormota50 Creative Commons License 2016.10.09 0 0 14558

Ez a „mi volt előtte” dolog ott vetődik fel, ahol nem az első házasságról van szó, hanem a felek már több kapcsolatban is voltak. De sokat nem érdemes ezzel akkor sem foglalkozni, hiszen ami volt, az elmúlt. Tomnak ebben tökéletesen igaza van.

 

Engem ez nem érint, mert még az első házasságomat élem és várhatólag nem lesz több :D

Tom Freeman Creative Commons License 2016.10.09 0 0 14557

Én meg a (túl) szélsőséges reakciók miatt nem szeretek ide írni, általában. De kizáró ok nem szokott lenni.

 

Akkor jöjjenek az élmények...

MaraVica Creative Commons License 2016.10.09 -1 0 14556

Olvasva az utóbbi napok hozzászólásait, nő létemre már hozzá sem merek szólni a témához. Úgyis rajtam lenne a bélyeg. Inkább olvasom a hozzáértők írásait.

Tom Freeman Creative Commons License 2016.10.09 0 0 14555

Látom nem marad el a túlzásoktól abszolut nem mentes reakció. Ez így van (szokott) rendjén.

 

Nem mindenki véli (vélheti) így, csak páran beszéltünk erről. Nem neveztük a nőket már kérdésükben szavahihetetlennek, csupán a szexuális előéletüket később szokásuk teljesen feltárni, ha egyáltalán igény van rá. Ez nem egyenlő a hazugnak bélyegzéssel.

 

Természetesen nem a múltban élünk és egy már olajozottan működő kapcsolatban sem lehet sorsdöntő szerepe az előélet előadásának hitelessége. Ezt már említettem.

Előzmény: reg2015 (14554)
reg2015 Creative Commons License 2016.10.09 0 1 14554

Úgy látom itt mindenki úgy véli, hogy azt sem kell elhinni amit kérdez a nő.

Én sem lánykérés idején tudakoltam meg hogy mennyire vagy szűzies drágám, mert ez egy fontos kérdés?

De nálunk is volt az a pont, amikor már mindent elmondhattunk egymásnak.

Mikor tudod, hogy azt kaptad akit szerettél volna, már mindegy mi történt a múltban.

Én már akkor is szeretném, ha hivatásos lett volna.

Mindennek meg van a miértje.

 

Tom Freeman Creative Commons License 2016.10.09 0 0 14553

Az nálam is hasonlóképpen zajlott le. Emlékszem, felhívta a figyelmemet, majd szólj ám előtte. Minek? Csak nem gondolod? Nos, nem szóltam, de nem okozott problémát. Persze nekem engedte ezt először. Ilyen esetekben el szoktam beszélgetni finoman, hogy na persze, nem vagyunk szűzek és a falvédőről sem most jöttünk. Ez egy kis mosollyal el van ismerve.

 

Talán túl jó kislányok akarnak lenni vagy annak tűnni...  :-)

 

(Arra gondoltam, egyszer majd az első orális kényeztetésnél elsütöm én is ezt valakinél. Idáig csak Őt találtam erre érdemesnek és neki csinálom először. Kíváncsi leszek a reakcióra. Biztos nem hiszi el ő sem)

Előzmény: artcus (14551)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.10.09 0 0 14552

Ja, előbb-utóbb előkerül a teljes önéletrajz, ha már biztonságban érzik magukat a vélt következményektől. Főleg, ha minket is izgat. Erről szól a topik is. Nálam is úgy kezdődött, hogy érdeklődni kezdtem, előző pasiaival hogyan szexelt, mert izgatóan hatott rám. Lassacskán, de megeredt a nyelve. Először ugye mindig használt gumit is (ami persze lehetetlen), idővel a részleteket is feltárta előttem. És a többi jött a maga útján, egészen a valós idejű félrekefélésekig...

 

Általában nem is kell magukban tartaniuk, mindig akad egy közeli barátnő, akivel hamarabb megosztanak ilyen élményeket. Aki mindig pontosan tudja, mekkora van nekem és mikor puhult meg.  :-)

Előzmény: lándzsás (14550)
artcus Creative Commons License 2016.10.09 0 0 14551
Ezt ugyanígy eljátszotta a furulyával is. Annak rendje, módja szerint....kérés nélkül ment a pléd alá. Még gondolkoztam is azon, hogy a szájába durrantsak-e, de nem szóltam. Meg se rezdült a feje, semmi öklendezés. Uhh....gondoltam...
Erre felül és elkezdi, hogy sose csinált még ilyet...még a szagától is undorodott, stb...
:-D. :-D :-D
Mire jó ez 45 évesen?
Előzmény: Tom Freeman (14549)
lándzsás Creative Commons License 2016.10.08 0 0 14550

Vannak feleségek, akik a félrelépéseikről kis noszogatás után részletesen beszámolnak. Szégyellik, ugyanakkor pokolian izgatja őket. Nekik az a teljesség, ha nem kell magukban tartaniuk.

Előzmény: Tom Freeman (14549)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.10.08 0 0 14549

Előfordulhat, hogy elővigyázatosságból füllentenek (vélt) félelmükben, nehogy rosszlánynak legyenek nézve és még tovább menve nehogy ilyenek miatt veszítsék el párjukat. Sokszor az esetleges múltbeli alkalmi kapcsolatokat is ezért hallgatják el. Pedig szerintem alaptalan az ilyenféle aggodalom. A múlt az múlt (elmúlt). Én a partneremet a jelenben értékelem.

 

Ilyenek miatt én alapból nem veszem kp-nek, hogy csak velem és csak nekem először. Inkább csak tudomásul veszem. Volt akiből görbe úton, de kiszedtem a valós ellenkezőjét. Kíváncsiságból.

Előzmény: artcus (14547)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.08 0 1 14548

Ott a pont! :)

Mindenki maga dönti el hogy hol a határ náluk!

Kár ezen vitatkozni...

Mi a csókot magunknak tartottuk meg!

Előzmény: Törölt nick (14539)
artcus Creative Commons License 2016.10.07 0 0 14547
Mostani nejemnek én voltam az első 1984-ben. Aztán 28 év után találkoztunk megint. Ő egy szexuálisan túlfűtött nő. Nem sokat kellett agitálni a hátsó bejárat használatához, de persze (kérdésem nélkül) előadta, hogy sose senkinek, de engem úgy szeret, hogy ihajj...
Aztán egyszer mondtam neki, hogy üljön bele a popsijával, mire mondta hogy úgy nem akarja , mert úgy fáj...
Honnan tudod, ha sose csináltad úgy?
Zavart motyogás.....
:-D
Előzmény: Isti198012 (14543)
Isti198012 Creative Commons License 2016.10.07 0 1 14546

Miért ne lehetne igaz?A te és az exe szemében ö a vilàgon a legjobb nö!Hol itt a hiba?Az én szemben meg az én pàrom a vilàg legjobb nöje!:)

Előzmény: reg2015 (14545)
reg2015 Creative Commons License 2016.10.07 0 0 14545

Azért tudom mert ezt mondta.

Szerinted mi oka lett volna eltitkolni előlem.

Bármit megbeszélünk amit csak akarunk.

20 éve ismertük egymást, szinte gyerekkorunk óta miután egy pár lettünk.

A volt párjainkkal találkozva köszönünk egymásnak.

Egyszer összetalálkoztunk az egyik exével. Azt mondja nekem. Tudod, hogy Ő a világ legjobb nője?

Na ezen én is meglepődtem. Persze biztos nem teljesen igaz.

Azt válaszoltam, hogy sajnos neked már nem.

Szóval mi oka lenne elhalgatni?

Előzmény: artcus (14541)
Isti198012 Creative Commons License 2016.10.07 0 0 14544

Azt is elmodta kivel és hogy volt elöször..

Isti198012 Creative Commons License 2016.10.07 0 0 14543

Szerintem onan hogy azt mondta neki a pàrja!:)Miért ne hinné el?Az én pàrom megmondta hogy imádja popsiba.Ergo màr pàrszor volt ehez szerencséje.

Előzmény: artcus (14541)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.06 -1 2 14542

Szerintem ezek a felesleges és bántó kérdések. Ez olyan, mintha én kérdezném: Bocs', honnan tudod, hogy nem csal a feleséged. Sehonnan! Ez bizalom kérdése.

Előzmény: artcus (14541)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!