Keresés

Részletes keresés

janderka Creative Commons License 2017.09.17 0 0 28112

Deka 30 kilót fogyott. Új neve talán Gramm lesz? :)

https://www.youtube.com/watch?v=CZTVVdFO6SY

Böszőke Creative Commons License 2017.09.11 0 0 28110

Most vajon kettejüknek sem sikerül elfogni a bűnözőt,netán kiüti mindkettejüket ?  ( Igazán vicces lenne  :)

 

Más : Dávid már máskor is hátbatámadta már Pétert,nem értem miért csodálkoznak most rajta ...

Előzmény: janderka (28109)
janderka Creative Commons License 2017.09.10 0 0 28109

Azt én se értettem, minek küldte ki a konyhába az "akció alatt" a kolléganőjét? Legalább állt volna készenlétben a csaj... Idegestíő ez a direkt bénázás - csak hogy elég hosszúra nyúlhasson a történet.

Előzmény: JV080 (28106)
Böszőke Creative Commons License 2017.09.10 0 0 28108

Önbizalma nagy és erős,miközben sorozatos hülyeségeket csinál :)

Előzmény: Mackóbogár (28107)
Mackóbogár Creative Commons License 2017.09.09 0 0 28107

Nagy és erős ??? Jenő ???

Előzmény: JV080 (28106)
JV080 Creative Commons License 2017.09.09 0 0 28106

Azért gáz,hogy a nagy és erős nyomozót csak így lecsapták

Böszőke Creative Commons License 2017.09.06 0 0 28104

Roland helyett kell egy új  " gonosz" ,negatív szereplő....

Előzmény: Törölt nick (28103)
borobogyo Creative Commons License 2017.09.04 0 0 28102

Tudom, hogy ez csak egy szappanopera, de azért az túlságosan elrugaszkodott a valóságtól, hogy egy ilyen bűnszervezet fejét pár nap alatt el tudják ítélni, az ilyesmi évekig el szokott tartani, mire minden szálat felgöngyölítenek. Ez nem egy bolti rablás volt, hanem egy több szálon futó bűnszervezet.

frauka Creative Commons License 2017.09.04 0 1 28101

Nagyon bírnám ha Marci megelégelné Orsit meg a családját es Adéllal jönne össze. Valahogy erre is gondoltam már pár pillantásból amit Orsi pasija tett Adél felé... De szeretném hogy Orsi pofára essen. Disznóság tudom de nem birom Orsit. Hátha rájönne hogy ne mindig más bajával foglalkozzon,hanem probáljon megtartani már egy pasit,vegye észre magát. Vagy ha ö más bajával akar foglalkozni mindig, ne számitson rá,hogy hosszutávon vele marad valaki. Egy nö,akinek fontosabb más baja mint a saját magánélete.

 

Wavid Creative Commons License 2017.09.03 0 0 28100

Én is erre gondoltam, hogy Roland távozásával nem lesz vége a "bűnözés" szálnak, és teljesen logikus is az elképzelés mert Meli apja nevének kezdőbetűje megegyezik a "szálakat mozgató "rossz fiúk" nevének kezdőbetűjével:

Richárd

Roland

Róbert

-lehet az R-kezdőbetűs névvel is a "Rossz" szóra akarnak utalni ami a sorozat címében is benne van: "Rosszban"!

 

Illetve lehet, hogy összeesküvés elmélet, de szerintem lesz "bűnözéses, maffiás" szál, viszont "lightosabb" formában, költség-csökkentve, hogy kevesebb alkalommal kerüljön elő "közvetlen" fegyverhasználat, tehát kevesebbet kelljen fizetni az ilyen fegyverekkel foglalkozó háttérembereknek:

 

https://www.youtube.com/watch?v=q59DSwYuZrQ

 

Mivel egy már "megismert" maffiáról nehezen hinnénk el, hogy visszavettek a tempóból de egy még ismeretlenről hihetőbb, hogy "finomabb" eszközökhöz folyamodnak (lefizetések, megvesztegetések, stb...) de ritkán nyúlnak fegyverekhez.

 

Ezen történések után, szerintem érdemes lenne számolni, hogy konkrétan hányszor kerül elő a sorozatban fegyveres lövöldözős jelenet!

 

Előzmény: frauka (28099)
frauka Creative Commons License 2017.08.31 0 2 28099

Miért van olyan érzésem,hogy Roland kiirásával nem lesz vége a bünözös szálnak? Az a gyanúm, Roland után Meli apja lesz az,aki szolgáltatja nekünk a bünözés szálat. Ugyan minden tisztának látszik vele kapcsolatban de ott,amikor Kellernek igérget meg ahogyan befolyásolni akarja azt érzem,ö se egy tiszta üzletember.Lesz ö még rosszabb is, lehet ö lesz az új csillagkúti maffia vezér. De ez csak saját véleményem. Majd kiderül.

Szabit már nagyon unom meg a bajait. Amugy szerintem is túl látványosan Borit védik holott Szabi jogosan sértödött be. De ez hogy még ö kuncsorog virágcsokorral Borinál...hát ez durva. Az meg a másik,hogy Orsi mennyire elnézö Borival holott amikor ö kapta rajta Biget Adéllal ö is pontosan ugy be volt sértödve. Nem tudom de en se tudnék olyan könnyen tullépni egy ilyenen hogy a párom megcsal. A tesom meg biztos nem arra probálnám rábeszelni hogy nem baj az bocsáss meg, bla bla. Söt en nekem már nem kéne Bori. Szabinak más illik. Borit meg kiirhatnák,olyan nem jol játsza a szerepét.Remegö hang látszik,hogy nem szinésznö. 

 

bendeguz90 Creative Commons License 2017.08.28 0 0 28098

Rég óta nem nézem a sorozatot, de Roland kiírását nem  tartom valami jó ötletnek. 

pink_haired_girl Creative Commons License 2017.08.26 0 0 28096

Mindenki Szabira haragszik holott nem is csinált semmit, csak jogosan dühös. Amúgy Orsi pasiját én is sajnálom már, hogy állandóan csak a Bodolai problémákkal kell foglalkoznia. Valószínűleg nem lesz tartós szereplő, pedig annak ellenére hogy ellenszenves volt amikor megjelent, egész megkedveltem. Azt hittem, hogy valami negatív szereplő lesz, mert nagyon ijesztően nyomult orsira. 

frauka Creative Commons License 2017.08.24 0 0 28095

Orsit nem hiszem hogy mostanában meg***ja valaki mert még a pasijával se tud kettesben maradni :D Szerintem az a pasi is lelép elöbb utóbb,mert megunja hogy feszt az Orsika családjának a gondjaival kell foglalkoznia,az övéröl meg nem is tudunk semmit. Néha a pasin is látszik,hogy elege van,Orsival akar lenni, ehelyett hallgatnia kell a Szabi baját,a családja zürjeit,pakolni kell segiteni,az Orsi munkájával foglalkozni,mert multkorában is azt gondolta naivan hogy Orsival beülnek italozni de ott is az Orsi munkája volt az indok,hogy ö tesztelgethesse a borokat stb. 

 

Előzmény: derek (28094)
derek Creative Commons License 2017.08.24 0 0 28094

Az volt a röhej , hogy gyakorlatilag másnap  mindenki a Macsekban búslakodott , hogy mit fog most kezdeni az életével. Miközben még voltak fekvő betegek. És akkor nagy kegyesen mindenki besétált unalmában , mert még vannak betegeik. Azon is , hogy meglepődtek , hogy Gyöngyi ott van.

 

A Révész testvérpár nagyon idegesítő. Most Bori azon van kiakadva , hogy Szabi mégsem feküdt le Melivel és csak átvágta? Szabinak teljesen igaza volt , amit mondott neki. Milán meg.... Nem is szerette már Melit és az átverésen van kiakadva. Orsit meg igazán megdughatná valaki  rendesen. Talán akkor nem pofázna bele mindig mások dolgába és nem lenne olyan savanyú arca folyton.

Előzmény: janderka (28093)
janderka Creative Commons License 2017.08.23 -2 0 28093

Két nap se telt el Roland lelépése óta, a rendőrség szerintem még nem is iktatta a felszámolási kérelmet, de máris mindeki úgy siratta a kórházat, mint amire kétméteres ólomlakat került. Szerencsére a végére kisült, hogy nem eszik (még) olyan forrón a kását. 

 

Nem tudom, mit ended meg a jog, de csak mert a főtulajt körözik és mert kiürült a kórház kasszája, még nem kéne végelszámolni. Ha csak nincs egetverő tartozásuk is. De akkor is bevonható lenne egy bank (ha már az önkormányzat nem hajlandó ideiglenesen nagyobb arányban finanszírozni a működést). Persze ez fikció, itt minden konfliktus markánsabban jelenik meg. És még így is messze reálisabb az egész, mint a BK bármelyik fordulata.

janderka Creative Commons License 2017.08.21 -2 0 28091

Ja. Hát ennyi volt. Elmenekül. Hogy később - már ha nem zárul le maga a sorozat is - visszatérhessen. Egyébként nekem tetszett az egész jelenet. A betoppanó Bettyvel, a maga alá kerülő Barbival. Jók és hitelesek voltak a mondatok. Minden. Ez egy ilyen pszihós lezárás volt. Inkább lélekben csavarta  meg a nézőt, nem vizuálisan.

 

Összességében ez egy jól megcsinált sorozat a maga műfajában. 

Előzmény: JV080 (28090)
JV080 Creative Commons License 2017.08.21 0 0 28090

És mondott pár szót,majd eltűnt.Jó lett volna valami akciójelenet.Pl.gyűlés van a barlangban,a TEK meg rájuk töri az ajtót.Ez így nem volt valami nagyszabású befejezés.

Előzmény: janderka (28087)
Böszőke Creative Commons License 2017.08.21 0 0 28089

Kardosnak eszméletlenül jól áll ez a főtt rák színű bőr :)

Böszőke Creative Commons License 2017.08.19 0 0 28088
Előzmény: Wavid (28081)
janderka Creative Commons License 2017.08.19 -2 0 28087

Milyen szálat zártak le? Ott lett elvágva a sztori, higy visszatért a lakásukba mint szusifutár...

Előzmény: JV080 (28086)
JV080 Creative Commons License 2017.08.19 0 0 28086

Elég hirtelen lezárták ezt a szálat.Én reménykedtem benne,hogy lesz valami akció..pl.kommandósok teperik le a földre Rolandot vagy valami ilyesmi.

Böszőke Creative Commons License 2017.08.18 0 0 28085

Számomra rendkívül ellenszenves volt,de el sem tudom képzelni nélküle mi pörgeti az eseményeket,  (remélem nem Szabi és Meli bosszúakciója....,Orsi és Bori  nyavalygása,mert akkor tényleg nézhetetlen lesz,jobb ha abbahagyják.....)

Előzmény: Mackóbogár (28084)
Mackóbogár Creative Commons License 2017.08.18 0 0 28084

A próféta szóljon Belőled 😉

Előzmény: Törölt nick (28083)
Virág 80 Creative Commons License 2017.08.18 0 0 28082

Roland nélkül nem lesz már izgalmas a a sorozat. Én a maffia miatt kezdtem el nézni . Nagyon bírtam  Konrádot, Rolandot és Fidót. Azok a beszólások!!!! ÁÁÁ nem lesz már így jó!!!  :-(((  :-(

Wavid Creative Commons License 2017.08.18 0 0 28081

Roland (és egyben a Maffia szál) kiírása nagyon meglepett, most gyakorlatilag "kinyírták" a sorozatot.

 

Ha nem lesz Maffia szál, akkor mégis mit szánnak a helyére?

 

Amúgy nem lehet, hogy azért építik le Vajnáék ennyire ("konkrétan a béka segge alá") a sorozatot, mert egy teljesen újat, sajátot szánnak a helyére?

frauka Creative Commons License 2017.08.17 0 0 28080

legérdekesebb-elirtam. 

Előzmény: frauka (28079)
frauka Creative Commons License 2017.08.17 0 0 28079

Jajj ne is mondd,hogy Böbéék meg Szabi kikészülését kelljen nézni na meg az Orsit, aki okoskodik.

Nagyon rossz,hogy Roland távozik,miért??? :( A legérdesebb szál szünik meg ezzel. Gondolom  Konrád is megy mert hisz nem viheti tovább a maffiát,a rendörség tud róluk. Legalább Konrád ne!!

Bori remegös hangja is olyan idegesitö,na ö elmehetne,egyáltalán nem jó szinésznönek! 

A növérkék meg dokik életéröl fog szolni mostantól meg hogy mi lesz a kórházzal? 

Előzmény: Mackóbogár (28078)
Mackóbogár Creative Commons License 2017.08.17 0 0 28078

ezzel én is így vagyok, csíptem Rolandot nagyon. Ha kiírják, az egyetlen izgalmas szál megszűnik, mert gondolom a maffiavonal lezárul. Utána mit nézünk, Böbiék nyűglődését, Orsi nyafogását, a macsek felfejlődését ?, totál el fog laposodni az egész, a rendőröknek sem lesz már mit nyomozni. A TV2-őn ezt az egyet néztem csak, kíváncsi leszek, van-e/lesz-e értelme továbbra is.

Előzmény: arnica.montana (28074)
crossfire1 Creative Commons License 2017.08.17 -1 0 28077

erős karakter volt Roland, de sajnos előbb-utóbb tényleg ki kellett írni. Barbarát vihetné magával. de sajnos ezen a vonalon haladva Konrád is megy hamarosan a levesbe.

Alízt én bírom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!