Keresés

Részletes keresés

szasza_hungary Creative Commons License 2000.10.28 0 0 topiknyitó
Ma ismét súlyos balesetet következett be egy megkülönböztetett jelzést használó politikus autójával.

Ezek után több kérdés merült fel bennem:
Tényleg ilyen sürgős nekik?
Jogos-e a kék fény?
Élveznek-e megkülönböztetést balesetnél (mentő vagy helikopter??)

Várom megtisztelő hozzászólásotokat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!