Keresés

Részletes keresés

jet set Creative Commons License 2010.01.27 0 0 403
Pedig én is azon gondolkoztam, hogy kicentizem az összeget. Ezek szerint nem érdemes.
A kérdés az, hogy mennyivel legyen több a számlán? 1 centtel? 1€-val?
Előzmény: senator412 (402)
senator412 Creative Commons License 2010.01.27 0 0 402
Én már kétszer is vettem Ryan jegyet a wirecarddal. A fizetés sikeres volt, és a wirecard számlán azonnal zárolódott is az összeg. Kb. 2 nap, amíg véglegesen be is könyvelték. Szerintem a Te esetedben nem történt meg még a zárolás sem. Gyanítom azért, mert csak éppen annyi összeg volt a számlán, mint maga a repjegy. Úgy látszik, ezt valamelyik fél rendszere nem tolerálja.
Előzmény: wizzit (398)
Catella Creative Commons License 2010.01.27 0 0 401
Köszi, megvan:)
Előzmény: mrandor (399)
kelempászmadár Creative Commons License 2010.01.27 0 0 400
Szerintem hívd fel őket: +353 1 2480856 - English speaking
(http://ryanair.com/en/questions/contact-numbers)
Előzmény: wizzit (398)
mrandor Creative Commons License 2010.01.27 0 0 399
Ha bejelentkezel, van egy olyan menüpont, hogy foglaljon Wizz-számlával: ott lehet lebonyolítani a vásárlást.
Előzmény: Catella (397)
wizzit Creative Commons License 2010.01.27 0 0 398
Valaki megtudná mondani, hogy meddig tart a wirecard-os elszámolás? Még mindig nincs megerősítve a foglalásom, nem vette le az összeget a wirecard számláról! Félek, hogy törölni fogják a foglalást. :S Valakivel történt már hasonló?
Catella Creative Commons License 2010.01.27 0 0 397

Help: Wizz repjegy vásárlásnál eljutottam a bankkártya számának megadásáig, de nem látom, hol lehet a pontot beváltani.

(be voltam jelentkezve, és ott a pont a számlámon)

ronaldinhogaucho Creative Commons License 2010.01.27 0 0 396

Wizzair HK tipp: Fizetés az APEH-nél. Adót, illetéket stb. már bankkártyával is ki lehet egyenlíteni. Én illeték részleteket nyögök még havonta, de lehet, hogy kifizetem a teljes tartozásomat az APEH-nek az üdvözlő időszakban.:-)

Részletek itt: http://www.apeh.hu/data/cms133569/35_bankkartya.pdf

wizzit Creative Commons License 2010.01.26 0 0 395
Köszi szépen, itt lecsekkoltam. Itt megvan a foglalás (bár not confirmed), fizetés pedig elvileg függőben (pending), a fizetett összegnél is 0 van. Akkor ezek szerint a wirecard-os elszámolás kicsit lassan működik. :S
Előzmény: kelempászmadár (394)
kelempászmadár Creative Commons License 2010.01.26 0 0 394
Szerintem keresd meg a foglalásodat itt (opció 3-at válaszd):
https://www.bookryanair.com/SkySales/FRManageBooking.aspx?culture=en-gb&lc=en-gb

ha megvan, akkor látni fogod, hogy az első fizetésed függőben van-e még, vagy vissza van-e utasítva. Ha elutasítva, akkor adj hozzá egy újabb fizetést.
Előzmény: wizzit (393)
wizzit Creative Commons License 2010.01.26 0 0 393
Igen, a számlamegnyitással rendben vagyunk. Viszont a vásárlásnál akadt egy kis probléma. Pontosan annyi összeg van most a számlán mint a repjegy. Ryanairnél a vásárlásnál azonban akadt egy kis zűr, sokáig gondolkozik h. befogadja e vagy sem. Végül jött egy hibaüzenet. Számlát lecsekkolom, nincs változás. Na mondom akkor próbáljuk újra. Erre kiadta, h. duplafoglalás lenne, nem lehetséges. Viszont nem kaptam se visszaigazoló mailt, se semmit. :( Mit lehet tenni ebben az esetben?
Előzmény: gambl-R (392)
gambl-R Creative Commons License 2010.01.26 0 0 392
Mindegy, mennyit írsz be, mert most csak az ellenőrző(random) öszeget fogja próbaképpen levonni. Aztán, ha majd aktiválod a kártyádat, akkor tudsz rá tényleges összeget tölteni.
Előzmény: wizzit (391)
wizzit Creative Commons License 2010.01.26 0 0 391
Sziasztok! Lenne egy kérdésem wirecarddal kapcsolatban. Megcsináltam a számlát, most járok a min. 10 eurós depositnál. Vennék egy repjegyet 29 euroért, ennyit akarok ráutalni. Akkor már az elején célszerű ennyi depositot beírni? A depositot gondolom levásárolhatom, és akkor ha 29-et írtam be, akkor még leveszi hozzá az egy eurot is. Ergp 30 lesz az egész művelet ha jól értelmezem. (Mastercard EUR kártyával tenném rá az összeget).
ronaldinhogaucho Creative Commons License 2010.01.26 0 0 390

Wirecard tapasztalatok:

Az először megnyitott számlámnál már korábban sikerült a zárolást feloldatni, most nekifutottam a 2.-ra nyitott számlámmal. (Ezt ugyanazzal a névvel születési adatokkal stb. nyitottam, csak az e-mail és a mobilszám volt más.)

A No. 2. számlámnál érdekes módon a virtuális OTP webkártyámról egy internetes banki kivonatot (valójában számlatörténetet, mivel hó közben vagyunk) kértek, ugyanezt az No. 1. számlámnál nem kérték. Mindegy, most 1 nap alatt minden elintéződött, az előző 10 napos hercehurcával szemben.

Még annyit kipróbáltam, hogy az egyikről ingyenesen átutaltam a másik számlára, működött, azonnal terheltek/jóváírtak.

ronaldinhogaucho Creative Commons License 2010.01.26 0 0 389

Január 12-én igényeltem a wizz hitelkártyámat.  Ma átvettem, igaz, nem postán küldték, ahogy kértem, hanem a bankfiókba, annyi baj legyen. Még a 10.000 pontom is rajta van, tehát tényleg január 15-ig ment még az akció. Viszont január 13-i számlanyitás van regisztrálva a netbankban, azt hiszem, erre már többen is panaszkodtatok, számítottam rá.

Gondolkodom még egy társkártyán a feleségemnek, mert ápr. 15-ig az is ingyenes kibocsájtású és jár hozzá ingyenes UNION utazási biztosítás is.

mrandor Creative Commons License 2010.01.26 0 0 388
Nekem nincs okom panaszra, másnap mindig ott van a pont a számlán. Sőt, január 1-jén is volt jóváírás...
Előzmény: jet set (385)
gambl-R Creative Commons License 2010.01.26 0 0 387
Jogos ! :)))
Előzmény: mrandor (386)
mrandor Creative Commons License 2010.01.26 0 0 386
Aki bögréket és egyéb ajándékokat kap a banktól, amelynek régi és megbízható ügyfele, az ne reklamáljon! :-)
Előzmény: lesaux (384)
jet set Creative Commons License 2010.01.26 0 0 385
Én azt sem értem, hogy hétvégén miért nem működik az átutalás. Pihennek a gépek?
Előzmény: lesaux (384)
lesaux Creative Commons License 2010.01.26 0 0 384
Ezeket a pontokat Manci néni vezeti a négyzetrácsos (ejtsd: kockás) füzetében, vagy mi a jó francért kell öt napig törekedni?
ronaldinhogaucho Creative Commons License 2010.01.26 0 0 383

Nekem a 11.25-én kiadott változatban ez áll: "A beváltott Pontok az Erste NetBankban kezdeményezett beváltást követő 5 naptári napon belül megnövelik a rendelkezésre álló Wizz Air egyenleget."

Szóval csak a "törekvés" változott...

Előzmény: senator412 (381)
zsoltissimus Creative Commons License 2010.01.26 0 0 382

Nekem a legutóbbi beváltás kereken 1 hétig tartott, de a Karácsony környéki havazásos-járattörléses időszakban. Egy percig sem mérgelődtem, nyilván volt sokkal jobb dolguk az adminisztrátoroknak.

 

Egyébként dec. 1-től máig normál költésekkel (egyetlen kirívó Wizzes vásárlástól eltekintve) az alappontok több, mint 3-szorosát sikerült összegyűjtenem. Persze oda kell figyelni, hogy minden lehetséges dolgot wizz bankkártyával kell fizetni. 

Előzmény: senator412 (381)
senator412 Creative Commons License 2010.01.26 0 0 381

Jan. 21-től ismét változtak a Wizz pontgyűjtő feltételek. Gyorsan átfutva nem igazán jöttem rá, hogy miben. Talán az 5.8. pont lehet az érdekes, ahol most ez áll:

A Wizz Air a beváltás kezdeményezésétől számított 5 naptári napon belül törekszik jóváírni a Pontokat a Wizz Air egyenlegben.

Itt régebben mintha 2 munkanap lett volna, és "törekszik" nélkül...

senator412 Creative Commons License 2010.01.25 0 0 380
Brrr... hát ez a kávéskészlet ultragagyi mint kárpótlás. Egyértelmű, hogy pontokkal kellett volna kompenzálni, ha már, egyáltalán. Nekik is kevesebbe került volna, mint a csomagküldés.
Előzmény: lesaux (378)
gambl-R Creative Commons License 2010.01.25 0 0 379
Bammeg, neked semmi sem elég ?! :)
Előzmény: lesaux (378)
lesaux Creative Commons License 2010.01.25 0 0 378

Ugye emlékeztek még, hány nap után kaptam meg a Wizzair-kártyámat és milyen áron? Nem, nem akarom tovább görgetni a szart, fejlemények vannak.
Válaszolt az Erste a panaszomra. Most hívott a bátyám, hogy egy csomag érkezett hozzá a nevemre. (Baszki, tíz éve már, hogy elköltöztem onnan, milyen adatkezelés lehet ennél a banknál?) Levelükben leírták, hogy nem hibáztak (meg is lettem volna lepve, ha az ellenkezője jön ki), az ünnepek miatt húzódott el a folyamat, de azért elnézést kérnek. A csomag tartalmazott egy rotringot, egy tollat meg valami André Philippe-kávéskészletet, de lehet, hogy teás, tálcával, pohárral, kanállal. Köszi. Pár Wizzair-pontnak jobban örültem volna, az üdvözlő időszak meghosszabbítása pedig igazságosabb lenne.

ronaldinhogaucho Creative Commons License 2010.01.25 0 0 377
Most a Citi 0 Ft-os Top számlcsomagja ill. a K&H Zéró számlacsomagja között vacillálok.
Előzmény: gambl-R (372)
mrandor Creative Commons License 2010.01.24 0 0 376
Nekem két alkalommal () is volt olyan, hogy az ugyanazon a napon indított befizetéseket/utalásokat egy tételnek könyvelte el.
Előzmény: Pitta2 (374)
lesaux Creative Commons License 2010.01.24 0 0 375
Anyám!
(köszi a választ)
Előzmény: Pitta2 (374)
Pitta2 Creative Commons License 2010.01.24 0 0 374
Sajnos az Erste rendszere néha teljesen elfelejti, hogy van hitelkártyád. Külön számlavezető rendszerben vezetik és az néha leáll. Ha 21.-én indítottál más bankból utalást a Wizz számládra, akkor majd 25.-én fogod látni, 22.-re visszadátumozva. Ilyenek. Sőt. Én egyszer indítottam más bankból és az Erste folyószámlámról is pénzt a Wizz számlára. Mire megjelent a két tételt összeadták és csak egy jóváírás jelent meg.
Előzmény: lesaux (373)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!