Keresés

Részletes keresés

Fudi Creative Commons License 2007.04.08 0 0 396
Hasonló jókat és kellemes ünnepeket nektek is!

Üdv. Fudi
Előzmény: u.hu (395)
u.hu Creative Commons License 2007.04.08 0 0 395

Kellemes Húsvéti ünnepeket!

 / ...boldog nyuszit és sonkamérgezés mentes napokat, valamint kellemes pályinkázást... /

 

 :)))

 

 

banderas111 Creative Commons License 2007.04.04 0 0 394
Szép!
Előzmény: antaland (390)
banderas111 Creative Commons License 2007.04.04 0 0 393
Jóska baratunk merre jar?
banderas111 Creative Commons License 2007.04.03 0 0 392
koszonom!
dobtam egy mailt a cimedre!
miket fotozol? hova valosi vagy?
Előzmény: antaland (389)
Haja Creative Commons License 2007.04.03 0 0 391

Mondtam, hogy szemmel tartom a topicot :)

 

Előzmény: c_pont_hu (387)
antaland Creative Commons License 2007.04.03 0 0 390
Csak a kép nem ment el...
Előzmény: antaland (389)
antaland Creative Commons License 2007.04.03 0 0 389
Nálunk is termett. :)
Előzmény: c_pont_hu (381)
antaland Creative Commons License 2007.04.03 0 0 388
Szia!

Ha jársz arrafelé, akkor írj előtte nekem is! :) Sőt, ha már találkoztunk volna, akkor valószínűleg azt mondanám, hogy a szállást megoldom, ha a fényképezést sikerül megszervezni. Lehet, hogy utóbbiban is tudok segíteni, de ezt nem ígérem, majd rákérdezek otthon. (A szüleim Nagyatádon laknak.)

András
Előzmény: banderas111 (383)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.04.03 0 0 387
Na, jó napot!
Előzmény: Haja (386)
Haja Creative Commons License 2007.04.03 0 0 386

Kicsit lassan, de igen :))

 

Előzmény: c_pont_hu (345)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.04.03 0 0 385
Sűrű pislogás??? :)))
Előzmény: banderas111 (384)
banderas111 Creative Commons License 2007.04.02 0 0 384
jah es meg 1kerdes, ki milyen sensor tisztitot hasznal ?!
banderas111 Creative Commons License 2007.04.02 0 0 383
hu.hu!
latom Szerengeti Nemzeti-Park nem hazuttolja meg onmagat! :-)
(meg most is latom magam elott azt a 60-as rudlit...)

http://www.mega-logistic.hu/turisztika/kaszo.html
mi errol a velemeny? szerinted van ra esely, hogy ha itt megszallok fotozni is engednek ? :-)
Előzmény: u.hu (378)
Fudi Creative Commons License 2007.04.02 0 0 382
Urak, a segítségeteket szeretném kérni. Van vki, akinek baranyában, lehetőleg pécsen van egy 80-200 2.8 nikkor, lehetőleg kétgyűrűs af-ds? Lenne egy hb-17-es napellenző amit vhogy rá kéne mérnem...
c_pont_hu Creative Commons License 2007.04.02 0 0 381
Ez is az elmúlt napok termése:

c_pont_hu Creative Commons License 2007.04.02 0 0 380
Maradt ott még fű elég :)
Előzmény: banderas111 (379)
banderas111 Creative Commons License 2007.04.02 0 0 379
tuti! Pogany repter?
nem betonoztak be oket?
Előzmény: c_pont_hu (374)
u.hu Creative Commons License 2007.04.02 0 0 378

 Hali!

  ... én sem aludtam. :)     A muffinok tegnap előttiek, a szarvancsok ma 17-18 óra közöttiek...

 

  :)))

 

Fudi Creative Commons License 2007.04.02 0 0 377
11/10! :D
Előzmény: c_pont_hu (376)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.04.02 0 0 376
Kéretik belekalkulálni, hogy egy Canon A95 és egy Celestron spektív párosításából született öszvérrel készült :)
Fudi Creative Commons License 2007.04.02 0 0 375
hehe, ez aranyos... :))
Előzmény: c_pont_hu (374)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.04.02 0 0 374
ÉBRESZTŐ! Már mindenki felkelt, még ők is. Ma reggeli.

u.hu Creative Commons License 2007.03.30 0 0 373

Hejába, fiatalos vagyol......................... 

 

 :)))

Előzmény: Fudi (372)
Fudi Creative Commons License 2007.03.30 0 0 372
De, igaz. Maj konzultáljunk vmikor, mer a mai napon énmá össze vagyok zavarodva. Alszok egyet rá, és megdumáljuk mi legyen a jövő.
Előzmény: c_pont_hu (370)
u.hu Creative Commons License 2007.03.30 0 0 371

Há nem +megmondtam, hogy ráérek! Hónap megyek kiakasztani a futozt, meg vadász 50-et. Probléma,hogy gyün az asszony is....

 

 :)))

Előzmény: c_pont_hu (370)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.30 0 0 370
Az húsvét nem? Akkor nem jó!
Előzmény: Fudi (361)
u.hu Creative Commons License 2007.03.29 0 0 369

 

 

 :)))

Előzmény: c_pont_hu (368)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.03.29 0 0 368
Köszönöm! Hétfőre talán letisztulnak a gondolatok, én meg feltisztulok és kiheverem a hétvége okozta stresszt!
Előzmény: u.hu (367)
u.hu Creative Commons License 2007.03.29 0 0 367

Sebaj, a Mikit + Isten éltesse!

 

 : ))) majd hétfőm benézek...

Előzmény: Fudi (366)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!