Keresés

Részletes keresés

Magdi60 Creative Commons License 2022.12.09 0 3 7053

Én is csak néztem, ez doktornő? Legalább cserélte volna a kötést, de csak ott hagyta és Tomi tette vissza a régi koszosat.

Előzmény: Ilhilla (7049)
Zmmplen Creative Commons License 2022.12.09 0 8 7052

Igen, Michinger az ELTE-n informatika tanári diplomát szerzett valamikor. Én meg azt nem tudtam, hogy 8 évig táncolt klasszikus és dzsesszbalettet, showtáncot, néptáncot, latin táncokat. Ennyi ideig karatézott is, gladiator magister fokozatban. Nagyon sokrétű tevékenységet folytat. Szerintem egy nagyon intelligens, sokoldalú, képzett egyén. Bocs Peti, én mégis Don Quijote-nek gondollak, nem gladiátornak.

Szorcsik túltolta a vitát a vasvillájával. Seprűre kellene pattannia és elhúzni jó messzire.

Gratulálok az ifj. Schorbertnek, fel merte vállalni véleményét, útilaput adott Szorcsiknak.

Nem ez a helyzet Vajtóval, aki Miki sportmúltjában kezdett turkálni. Ez nem volt sportszerű Casanova úr.

Eklatáns Béla Creative Commons License 2022.12.09 0 0 7051

Az, bizony...

Előzmény: shu14 (7047)
shu14 Creative Commons License 2022.12.08 -5 3 7050

Szerintem csak haza akar menni a feleségéhez. Eddig kapott szerződést, cserébe jó sokat beszélt. Én amúgy bírtam, szerintem jobb műsorvezető lett volna, mint Gáspár vagy Demcsák.

Előzmény: Ilhilla (7049)
Ilhilla Creative Commons License 2022.12.08 -2 5 7049

A doktornő elment megvizsgálni Tamás kezének állapotát:

- levetette vele a kissé már viseltes kötést

- tisztes távolságból ránézett és

- otthagyta a beteget, akinek magának mellett visszatennie ugyanazt a kötést a kezére, ha nem akarta, hogy szabadon maradjon a sérülés! 

 

Ez igen! Ilyen az "egészségügy"  tv2-nél (IS)? :D

Kr.Kr. Creative Commons License 2022.12.08 -2 0 7048

:))))))))))))) remélem most jobb :) 

Előzmény: Eklatáns Béla (7045)
shu14 Creative Commons License 2022.12.08 -3 2 7047

Aztán kutyunak se adj szalámit, mert az is kínzás.

Előzmény: Eklatáns Béla (7045)
Szapszi Creative Commons License 2022.12.08 0 0 7046

Köszönöm szépen! :)

Előzmény: Magdi60 (7042)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2022.12.08 -13 1 7045

Döbbenet, hogy magukat fölvilágosult embereknek tartó egyének számára szalonképes dolog a 21. sz.-ban(!) arról "humorizálni", hogy egy ártatlan élőlényt mikor s miként alkalmatos legyilkolni, széttrancsírozni, földarabolni s megzabálni. Mintha a sötét középkorban lennénk.

Elszomorító, hogy rajtam kívül ártatlan élőlények bestiális lemészárlása feletti röhingcsélésed csak nálam okoz megütközést, amúgy mindenki más számára ez teljesen "normális"...

Előzmény: Kr.Kr. (7030)
Ilhilla Creative Commons License 2022.12.08 -2 0 7044
shu14 Creative Commons License 2022.12.08 -2 1 7043

Peti ezt a levegővételes dolgot már elsütötte Rozs Gerivel, aztán lett nagy ölelkezés az all star évadban (azt mondjuk nem tudom, hogy azóta hogy állnak).

 

A közös levegőzésre azóta sor került, együtt zsűriztek a DWTS-ban, még közös fotó is van.

Előzmény: Magdi60 (7042)
Magdi60 Creative Commons License 2022.12.08 0 1 7042

Ebben a cikkben van egy egyperces videó arról a Viki/Peti kiabálásról:

https://nlc.hu/sztarok/20221208/farm-vip-mischinger-peter-velemeny-szorcsik-viki/

 

Előzmény: Szapszi (7034)
Elhaym1 Creative Commons License 2022.12.08 0 0 7041

Informatika tanár.

 

A mentális egészségre is gondolhatott. Petin látszott, hogy szenved. Egy játék meg nem ér annyit, hogy lelkileg összetőrje. 

Előzmény: Ilhilla (7035)
Elhaym1 Creative Commons License 2022.12.08 0 1 7040

Szerintem hazamegy, majd az egyénibe kerülős játéknál kiesnek még ketten. Gondolom Lajos és Cooky, mivel ők a leggyengébbek. 9-en meg már össze tudnának költözni hétfőn. A korábbi évadokban 10 rész volt az egyéni, így valószínű most is annyi lesz.

Előzmény: Ilhilla (7036)
Elhaym1 Creative Commons License 2022.12.08 -1 2 7039

Azért az emberi kapcsolatok őszinték. Peti azóta is tartja a kapcsolatot Lajossal, Tomival, Cookyval. Vikit viszont egyszer sem hívta fel és látni sem szeretné. Kár, hogy nem a sárga csapatba került, ott jobban érezte volna magát. 

Előzmény: shu14 (7038)
shu14 Creative Commons License 2022.12.07 -2 3 7038

Lehet, hogy csak ennyire vállalta, cserébe elég nagy felületet kapott. Amúgy szerintem full forgatókönyv az egész, elég sok kreált szereppel, és az se biztos, hogy a játékokban is az történik, amit valóban látunk.

Előzmény: Ilhilla (7036)
shu14 Creative Commons License 2022.12.07 -2 3 7037

Igen, furcsálltam is ezt a megnyilvánulást, bár amúgy sajnos Peti is elég önsorsrontóan él, a sporttal is teljesen leállt már egy ideje, ez ütközött ki az Exatlonban is. Lehet amúgy, hogy feladta, és ezért szavaztak rá. Valójában nem akartak rá szavazni, egyedül Fülöppel álltak távol egymástól.

Előzmény: Ilhilla (7035)
Ilhilla Creative Commons License 2022.12.07 -2 0 7036

Tamás feladja és megy haza a "mindenórás" feleségéhez és a kisfiához, vagy félkézzel is tovább játszik? Szerintem feladja (mert még mindig elég sokan vannak a csapategyesítéshez). 

Ilhilla Creative Commons License 2022.12.07 -2 3 7035

Péter valamilyen betegséggel küzdött, erről sem tudhatunk semmit, csak Fruzsina utalt rá. Gondolom emiatt lehetett a félrevonulása és a "pihengetése" (nem szerette ezt a játékot, csak nem azért, mert tudta/sejtette ki  "sötét ló"?). Azt sem tudtam, hogy tanár!

 

Viki megkeseredett ember benyomását kelti, szakmailag sem érzi magát elismertnek, ami pedig az öccse halála körül történt, nagyon megviselhette, mindig emlegeti a testvérét. Remélem, magába száll és visszahúzza a karmait, bár nála ezek a dolgok "alaptermészethez" tartozók, nem tud változni, csak ha "megjátssza magát". 

 

 

Előzmény: shu14 (7032)
Szapszi Creative Commons License 2022.12.07 0 11 7034

Szorcsik Vikiről már leírtam véleményemet, ami azóta sem változott!

Továbbra is meglep a színésznő dühkitörése a legváratlanabb helyzetekben. Ez nem normális jelenség, és ijesztő is egyben. Akárcsak az arcán megjelenő fintorok, reakciók is bizony " nagy hibáról" tanúskodnak.

Amikor úgy tűnik, hogy minden oké nála, akkor is kell valaminek lenni rajta, ami felhívja a figyelmet a jelenlétére. (Mint legutóbb is egy fejére dobott kendő?! De a kenőnél is feltűnőbb volt az alatt rejlő  zavaros, homályos  tekintet?!) 

Viki és Péter konfliktusát nem láttam (nem volt módomban sem visszanézni). De  Péter  bocsánatkérését, vagy békülési szándékát  már  láttam. Az exatlonos srácot nem ismerem, nem láttam a műsort amelyben szerepelt. Nyilván aki követte őt, az több információval rendelkezik.

De  a mostani viselkedéséről, tevékenységéről én azt mondom, hogy  Péter sem rosszabb a Deákné vásznánál, illetve a többieknél.

Nem biztos, hogy az agyondicsért Norbi, vagy a tőle beszédesebb főszereplő, a szélkakas fordulatú Lajos különb. És aki próbálja magát  szentté avanzsálni, hogy  a műsor végére ő legyen  a farm  hőse?!

Péternek sem őse, sem ismerőse nem vagyok! De ha ő előbb esik ki, mint a mindig renitens Szorcsik Viki, akkor az nagy szégyen lenne!  És az is, mert Péter kiesett, a szarkeverő maradhatott!

Az pedig, hogy Péter csodabogárnak tűnik, azt, hogy  ellenszenvesnek tüntetik fel nem tisztem megítélni, de azt sem, hogy gyárilag ilyen, vagy a forgatókönyv szerint?!

Az viszont világos, hogy Vajtó Lajos valódi emberi mivoltát  csak egyedül Péter látja tisztán.

 

Óriási csalódást okozott, hogy itt volt a ragyogó alkalom, hogy megszabaduljanak Szorcsik Vikitől! És megijedtek! Gyáva népnek nincs hazája! Egyedül Norbinak volt annyi vér a pucájában, hogy megmondta a véleményét, és rámerte tenni a jelet! Le a kalappal Norbi előtt! Még attól sem riadt vissza, hogy Viki majd lenyeli őt, ha mégis játékban marad.

A többiek pedig össze-vissza hantáztak, ölelgették Pétert, mint koldus a kétpengőst, de rátették a jeleket! Szégyeljék magukat, és szagolják tovább azt, akit benttartottak!  Milyen emberek is ezek?! Csak az jut eszembe hirtelen róluk, hogy neveletlen népség az ember, csak a szürke majmok viselkednek így, mint ezek!

shu14 Creative Commons License 2022.12.07 -3 3 7033

Vikihez még annyit, hogy mostantól nagyon szépen kell viselkednie a műsorban. Ellőtte az utolsó kártyáját. Mégegy balhé és menni fog.

shu14 Creative Commons License 2022.12.07 -3 9 7032

Sajnálom ezt az egészet. Peti bölcsessége, humora ebbe a műsorba nem kellett. Nem érezte jól itt magát láthatóan, és régóta várható volt a kiesése, ez a Szorcsik Viki féle balhé csak olaj volt a tűzre. De legalább elmondhatta, hogy az öt lapuleveléből négy eléggé kényszeredett volt. Látható volt, hogy a többiek nem haragszanak rá. Lehet, hogy haza is akart menni, nem tudom. A viking istenítéletről szóló okfejtés a végén egy igazi Petis befejezés volt. Sajnos az életben mindenütt így van.

 

Vikit nem akarom nagyon savazni. Nyilván teljesen vállalhatatlan szerencsétlen. Először úgy láttam, hogy direkt szúrkálódik, kreálja a műsort, mostanra inkább azt látom, hogy küzd a démonaival, és a rengeteg elfolytott sérelmével. Nagyon szomorú élete lehet. Ráadásul a negatív kommentek miatt az anyja agyvérzést is kapott, szóval ezért sem.

Kr.Kr. Creative Commons License 2022.12.07 0 6 7031

Szorcsiknak nem lapulevelet, hanem egy hatalmas sggbe rúgást kellene adni, hogy hazáig repüljön. Szerintem még azt sem fogja fel, amit saját maga mond.

 

Kr.Kr. Creative Commons License 2022.12.07 -5 4 7030

Vitába szállnék Tamással: szerintem az igazi, lassan főtt tyúkhúslevesnél kevés finomabb leves van. 🙂 pörköltnek valóban nem jó, arra jó a csirke vagy kakas. De akkor szerinte mi egy tyúk sorsa? Végelgyengülés általi halál?

Elhaym1 Creative Commons License 2022.12.07 0 0 7029

Biztos az lesz. De Tominak már az egyénibe kerülős játék is nehéz lesz. Most volt két memória, így ott már nem az lesz. Teljesítmény alapján úgy érzem, hogy legkésőbb ott  ki fog esni.  Ha Lajos ma nem esik ki, akkor ő is valószínű addig bír csak bent maradni.

Előzmény: szuszetti (7027)
Elhaym1 Creative Commons License 2022.12.07 -5 1 7028

Csak az elsőben nyert majdnem, de csak azért, mert minden erős kék lesérült az elején. Ha nem  sérül le Rozs Geri és Kása, akkor Peti esett volna ki az elején. A 4. évadban viszont Peti volt a fiúk közül a leggyengébb. Ki is esett hamar, de mivel a tv2 stábja bírta  a különcségét és humorát, így adtak neki új esélyt a Farmban.

Előzmény: Ilhilla (7025)
szuszetti Creative Commons License 2022.12.07 -4 1 7027

Ha idén is dombrafelfutós lesz az utolsó párbaj, akkor páran eleve kiesnek.

Ezen változtathatnának Tominak is járhatna esély, de akár a Donnak is. Vagy Mikinek :)

szuszetti Creative Commons License 2022.12.07 -1 0 7026

Ki lett védett? Lemaradt a felvétel vége

Ilhilla Creative Commons License 2022.12.07 -3 1 7025

Ha Viki ellen esik ki, akkor tuti ő lesz a kihívó és Viki logikai feladványt választ, ha Fülöp is legyőzi, ott az erőnek lesz szerepe. Mindkét esetben nagyon rosszul jön ki az egészből ő, aki majdnem Exatlont nyert!

 

 

Előzmény: Elhaym1 (7021)
Ilhilla Creative Commons License 2022.12.07 -4 2 7024

Igen, ezt mi felfogtuk és megértettük, de aki átélte, nem biztos! Maga mondta: végig a gyerekeire gondolt, hogy mi lesz velük! Ilyen helyzetben szerintem senki -ő sem- gondolkodik reálisan. 

Előzmény: Lamner (7023)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!