Keresés

Részletes keresés

mcll Creative Commons License 2015.03.31 0 0 377

Javítás: "BVC helyett pedig a Aspire BVC", helyesen "BDC helyett pedig a Aspire BVC"...

Előzmény: mcll (376)
mcll Creative Commons License 2015.03.31 0 0 376

Az Eleaf GS Air nekem nem tettszik. :( Egyébként közben beszéltem a Vape42-vel, és azt mondták hogy az említett ijust akku nem nagyon lesz már, mert állítólag sok vele a gond. Helyette ajánlotta a KangerTech eVod VV Twist 1600mAh akkukat. BVC helyett pedig a Aspire BVC-t (Mini Pen Cap Stainless 1.8 Ohm) ajánlotta és hozzá a Aspire BVC 1.8 Ohm kazánt. Azt mondták ez a trió jól muzsikál együtt. Durván összeszámoltam kb 23ezerbe lesz a készletem (+a lötyi), ami két akksi, egy test és 5 cserekazán hozzá.

Előzmény: Tulip990911 (375)
Tulip990911 Creative Commons License 2015.03.31 0 0 375

Az akkukat gyengének tartom, ezért mondtam az ijust-ot, az 1700-as.

Ha meg nem akarsz energy nélkül maradni, akkor Vamo, vagy SVD, 2-3-db LG HE2, hozzá töltő, de ez már a 20k feletti kategória...

A patronban a kazán cserélhető, koszolódástól függően, 2-3 hetente, amit néztél hozzá, elvileg jó, de ezt a boltban úgyis megmondják.

Azért nevezik integráltnak, mert a kazán nem felujítható, hanem cserélhető.

Én inkább Eleaf GS Air-t ajánlanék, jobb konstrukció, mint az aspire BDC... Én attól kaptam az aspire korszakban agyfaszt, hogy az 5 vadi új kazánból kettő gyárilag szar volt.

Azóta cask felujítható kazánokat használok :)

 

Üdv

 

Tulip

Előzmény: mcll (374)
mcll Creative Commons License 2015.03.30 0 0 374

Nos, átnéztem pár tesztet, meg miegymást, a kép kezd bennem tisztulni, de még van köd. Az alábbi összeállítást néztem ki, nem tudom jó-e a választás. Mindjárt mondom mit miért.

 

- 2db eVod 1100 mAh akku stainless stabilizált            4 342 Ft /db
    http://vape42.hu/termek/evod_1100_mah_akku_stainless_stabilizalt.html

1100-as mert nem szeretek sűrün töltögetni, és azért erős dohányosnak mondanám magam (sajnos). És 2db mert jövök megyek sokat és nem szeretnék energy nélkül maradni.

 

- 1db Aspire BDC Pen Cap stainless 1.8 Ohm                2 142 Ft /db
    http://vape42.hu/termek/aspire_bdc_pen_cap_stainless_18_ohm.html

Jókat olvastam/láttam róla. Dupla fűtőszálas, van védőkupak, ami nagyon tettszik, mert zsebben, kocsiban hordanám és nem szeretném ha telemenne mindenféle kosszal. Ja és jól néz ki. :) Bár nem értem mi az az "integrált patron"? Egybe van építve a kazánnal? Azaz nem cserélhető benne? Ha igen, akkor 2-4 hetente cserélnem kell az egészet? Az kicsit drága lenne. Azt hallottam hogy a kazánok 2-4 hétig bírják.


- 5db iJust/VapeOnly BDC Mini/Mega Dual Coil kazán 1.8 Ohm    642 Ft /db
    http://vape42.hu/termek/ijustvapeonly_bdc_minimega_dual_coil_kazan_18_ohm.html

Ha cserélhető a kazán, akkor ez jó vajon a BDC-hez?

 

No és persze a lötyi is kell, de ezt nem innen, mert nekem nikotinos kell (mail ment). ;)

 

Vélemények az összeállításról? Ez így kb lötyi nélkül 14ezer Ft.

 

Üdv

Laci

Előzmény: Tulip990911 (373)
Tulip990911 Creative Commons License 2015.03.29 0 0 373

Sok mindentől függ...

Főként zsebtől :)

 

Ne akard a legolcsóbbat, mert szinte biztosan csalódni fogsz.

Jelenleg kezdőszettnek mondjuk iJust akku, meg valami alsófűtőszálas integrált patron javasolt.

Esetleg iStick 30-as, szintén integrálttal.

Hivatalosan nikotinos folyadékot nem lehet forgalmazni orbanisztánban, viszont agogy az írható DVD-ket, ezt is lehet rendelni külföldről.

Tippeket itt nem adnék, magánban maximum...

Én sem vagyok mindentudó, még csak 3 éve szívom :D

Előzmény: mcll (372)
mcll Creative Commons License 2015.03.29 0 0 372

Nézegetem az ajánlott oldalt, de úgy látom nagyon le vagyok maradva a témában. :) Azt se tudom hol fogjam meg. :D

Nem lesz egyszerű menet ahogy nézem....

Előzmény: Tulip990911 (370)
mcll Creative Commons License 2015.03.29 0 0 371

Köszi a tippet. Csak kérdés melyik típus/fajta az ami tényleg jó. :)

Előzmény: Tulip990911 (370)
Tulip990911 Creative Commons License 2015.03.29 0 0 370

Szia!

 

Ha pesti vagy, Vape42(.hu)

Ott segítenek, az áraik is elég jók.

Nekem a kedvenc boltom :)

Előzmény: mcll (369)
mcll Creative Commons License 2015.03.29 0 0 369

Sziasztok!

 

Szeretnék venni magamnak (és lehet majd a páromnak is) ecigit. Régebben (sok évvel ezelőtt) volt ilyen jellegű próbálkozásom. A nevére nem emlékszem, egy magyar cégé volt, aki anno elsőként jött a piacra. De sajnos folyamatosan hol akuproblémám volt, de leginkább a porlasztók mondták be az unalmast. Tulajdonképpen egy hétnél tovább egyik sem bírta, így tele lett vele a micsodám, meg a hócípőm és feladtam. Viszont amikor működőtt jó volt, tényleg "kiváltotta" a büdös cigit, azaz alig gyújtottam rá arra.

 

Most mivel ismét elővettem a témát (elegem lett a folyamatos cigikészítésből, mert magamnak csinálom géppel, meg az sem olcsó, ráadásul kezdem félteni az egészségem), és azóta gondolom a piac jelentősen kibővült megváltozott, így tőletek kérdezném hogy mit érdemes venni, ami megbízható, jó, stb. Nem szeretnék újra a porlasztókkal xarakodni, akkukat cserélgetni stb. :)

 

Előre is köszi! ;)

 

Üdv

Laci

jocijocó Creative Commons License 2015.03.06 0 0 368

Üdv mindenkinek. Megjött a 24-esem. Hozzá öntögettem a maradékokat, aztán kiszámoltam. Most van 142 ml 20.5 anyagom. Meg veszek hozzá 20 Ml likvidet akkor visszaálltam a 18-as erősségre. 

Hétfőn reggel elszívtam a két utolsót aztán tegnap találtam a kocsiban egyet. Elszívtam és elég fura volt, büdös volt??? Nem, de semmi vágy nem járt a fejemben, hogy venni kéne egy dobozzal. Talán erre sikerül átszoknom, aztán lehet az erősséget folyamatosan csökkenteni. Lehet ez sem egészséges, de a rendes bagónál biztos jobb.

Előzmény: jocijocó (367)
jocijocó Creative Commons License 2015.03.03 0 0 367

Nálam azért más a helyzet, sötétzöld Szofi 2db/nap. Kell a nikotin, most 18-as van, és igy is hiányzik valami, a bűz talán , de amúgy egész jól bírom.

Előzmény: MortalWombat (365)
jocijocó Creative Commons License 2015.03.03 0 0 366

Igen hígítani akarom, de idehaza ugye macerás beszerezni, ez meg nagyon jó áron volt.

http://eliquidvg.eu/other/halls-eucalyptus

Itthon már tudok venni sima likvidet hozzá, és aromát is. Ha jónak találom a löttyöt ezért az árért még veszek belőle. Eleve mentolost szívtam ezért arra koncentráltam, vannak vélemények és jók a löttyiről. Alul látható. 

 

Előzmény: MortalWombat (365)
MortalWombat Creative Commons License 2015.03.03 0 0 365

Sok lesz az nikotinból!

Nekem a Marlboro Light 6mg-s erejét lazán hozza a 12mg-os liquid.

A 24-es az már inkább hígítási alap, nem elszívandó liquid.

Szerintem!

 

Előzmény: jocijocó (364)
jocijocó Creative Commons License 2015.03.03 0 0 364

Tegnap reggel elszívtam az utolsó kettő igazi bagómat, azóta csak ezt nyomom. Azt nem állítom hogy helyettesíti a régit, de nem akarok megbolondulni. 18-as van benne de már jön a 24-es mentolos. Remélem jó lesz.  

atesz2525 Creative Commons License 2015.03.02 0 0 363

helló mindenkinek ! Van egy eGo v3 V Mega aksim és egy metal dux patronom eladó árat meg beszéljük ha érdekel :)

Dhomasson Creative Commons License 2015.03.01 0 0 362

Sajnos sok hazai shop nem jelzi, hogy csak nikotinmentes liquidet árul, a vevő meg csodálkozik, hogy neki semmit sem ér. De a jobb hazai webshopok zöme áttette külföldre a székhelyét, így megoldották a dolgot. 

 

32mg-os lehet, hogy van még, de nem jellemző. Már 24-es sem nagyon. Sőt, ha jól rémlik az új EU-s szabályok alapján nem is lehet majd 18mg feletti. Napi 2 doboz esetén a 18mg inkább ajánlott. 

Előzmény: jocijocó (361)
jocijocó Creative Commons License 2015.03.01 0 0 361

Nikotintartalom, amit itthon veszel abba is lehet. Vagy akinek kell nikotin is, az kintről rendel??? 

Én két dobozzal szívok naponta,  már töltöttem de úgy gondolom a ,08 mg benne lehetett. Akkor milyet rendeljek, mi felel meg neki. Láttam 6 tól 32 ig rendelhető. Gondolom a 32-es hígításhoz kell azért ilyen tömény.

Előzmény: Dhomasson (360)
Dhomasson Creative Commons License 2015.03.01 0 0 360

nem tudom lehet-e még valahol kapni, de nekem anno a FlavourArt Cuban Supreme Tobacco nevű liquidje emlékeztetett rá leginkább. Olyan igazi szalmaégetős íze volt :)
De pont olyat tényleg nem fogsz találni. Lényeg a nikotintartalom, arra figyelj, hogy az meglegyen. Aztán kísérletezz többféle ízzel és hamar rájössz, hogy nem kell feltétlen a dohányízt keresni.

 

Köhögés első pár hétben fokozódik (ha analógot nem szívsz), hiszen tisztulsz. Majd idővel szépen örökre búcsút mondhatsz neki. Ahogyan a káros anyagok nagyon nagy részének is. 

Előzmény: ZsoltiMM (358)
Lujza71 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 359

Sajnos olyan hogy bagó íz nincs, nem is lehet, ki kíváncsi a égett papír izére a szájában.

Nem te vagy aki keresi, senki nem találta még meg, ezért azt szoktuk tanácsolni keres valami teljesen mást, biztos van valami kedvenc desszert, gyümölcs ízed és probáld meg átállatni az agyad, hogy ez nem bagó pótlék hanem a nic bevitelének egy alternatív formája

Tudom nehéz, de ez van!

Ha többet szeretnél tudni inkább itt.

 

http://www.ecigiforum.com/index.php

Előzmény: ZsoltiMM (358)
ZsoltiMM Creative Commons License 2015.02.26 0 0 358

Sziasztok!

 

Ma vettem e-cigit.

Tudnátok ajánlani olyan liquidet ami a legjobban hozza a dohány ízt?

 

Elnézést ha esetleg nem jól használom a kifejezéseket, de sosem volt még ilyenem.

Egyébként a cigaretta után ez mennyivel másabb?

gondolok itt a reggeli köhögésre, káros anyagokra stb...

Nyilván olyantól kérdem, aki már egy ideje ezt használja rendes cigi után.

 

 Köszönöm!

Tulip990911 Creative Commons License 2015.02.21 0 0 357

Én meg ZNA50-et, olcsóbban...

NA ÉS AKKOR????

Előzmény: Jajjnemár (356)
Jajjnemár Creative Commons License 2015.02.20 0 0 356

Én ilyet vettem nagyon jó: 

Joyetech-evic-supreme

 

 

 

Csak ajánlani tudom!

kzoli72 Creative Commons License 2014.11.02 0 0 355

Eladó eGo Bluemetal 1100 szimpla elektromos cigaretta készlet 2014.06.16.-i vásárlás. Remek választás a dohányzásról leszokni vágyóknak.

Ár.: 5000Ft

Tel.: Telekom925 0426

Tulip990911 Creative Commons License 2014.08.10 0 0 354

Esetleg ZMax V3, vagy Vamo, vagy Innokin SVD...

Rengeteg tipus van. Milyen kazánnal használod?

Előzmény: gege86 (353)
gege86 Creative Commons License 2014.08.09 0 0 353

Köszi:-)

Amúgy ez jo választás lehet???

joyetech evic?????

 

Előzmény: Androidfan (352)
Androidfan Creative Commons License 2014.08.09 0 0 352
Előzmény: gege86 (351)
gege86 Creative Commons License 2014.08.09 0 0 351

Sziasztok van egy ego e cigim 1300 az akksi de valami komolyra akarom cserélni miket ajánlotok????

 

Tulip990911 Creative Commons License 2014.08.03 0 0 350

Azért az első milliódból vegyél egy helyesírási szótárt, kisköcsög...

Előzmény: feco881 (348)
MortalWombat Creative Commons License 2014.07.21 0 0 349

Nem vagy bonyolultabb, mint egy faék! = igen gondoltam hogy egy hulladék ember ír akinek nincs pénze!

 

Brilliáns logika!

 

Jut eszembe, a faék nem jó kifejezés. A helyes a vasgolyó.

A faék túl sok neked! (Fizika, tudod! Már ha érted, hogy értem!)

Na, keress valahol egy kódolatlan wifit a webshopodhoz!

 

 

 

Előzmény: feco881 (348)
feco881 Creative Commons License 2014.07.21 0 0 348

ÜDV

Te szeretsz szopni?

Nem vagy bonyolultabb, mint egy faék! = igen gondoltam hogy egy hulladék ember ír akinek nincs pénze!

csak ebből kiderült a helyedbe le ugrottam volna a panellakásodból!

Csak az ilyen ember pofáznak aztán közbe fél milliója elrakva  sincs nem hogy élete!

Előzmény: MortalWombat (346)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!