Keresés

Részletes keresés

Soknevűke Creative Commons License 2021.02.05 0 0 2215

Láthatta, le is volt fényképezve és védve a por és behatások elöl. 

 

Nem tudom - nem értem, ismét fényképezzem le az Ön számára, vagy fizessem a szemgolyóinak opáloztatását ? Nem tudom, nem értem, mit is szeretne tőlem akkor....?

Előzmény: Őszinte Ököl (2199)
Soknevűke Creative Commons License 2021.02.05 0 0 2214

Önnek pedig javaslom a közelebbi TŰZCSAPOT ! -> csak úgy barátian, annak rácsatlakozására !!!

 

Amúgy csoda mocskosul nagyon törvényes -> CENZIK ! Ez tán nem lenne véglekes törlési ok ? Trollgyalukám, mos akkor mizus ?

 

Ön most is fut panaszt tenni ??? Tán tegye, remélem végleg megkapja a választ.......

Előzmény: bumeráng77 (2193)
bumeráng77 Creative Commons License 2021.02.05 0 0 2213

Mérnök társával egy helyen vették a diplomát, vagy az idézet nem szó szerinti? PÉNZZEL TELI.

Előzmény: Soknevűke (2210)
Soknevűke Creative Commons License 2021.02.05 0 0 2212

Mint említettem számomra az emberi értékek a mérvadóak ! Az, hogy Önök, illeve a moderáció agyatlanként mit játszik le, nem az én dolgom ! Az én dolgom az, hogy erre a felügyeleti szervnek felhívjam a figyelmét TSOKOLOM !

 

Ennyi és nem több.

Előzmény: _percy_ (2185)
Soknevűke Creative Commons License 2021.02.05 0 0 2211

Egy bakter inkább hallgasson, ha nem tud értelmeset kinyomni magából :) b:)

Előzmény: Mono SE (2186)
Soknevűke Creative Commons License 2021.02.05 0 0 2210

No kiscsillag, nem minősítem Önt -> megteszi saját maga, de egyik mérnöktársam, mely mit is állított a QGB-ről ? És mocskosul igaza is volt ! :) 

" Hülye pénzel teli agyamenteknek gyártott, mafla drága játék, mely nem sok mindenre jó "

 

Egy studiómagnó nem ilyen, de mindegy is. Ön ezt agyilag nem fogja.....

 

Kérdésére a válasz : E-4.2, IV-S és IV-SJ szerkezetekre jó, de szerintem bármelyikre, csak szigetelő-szallag, avagy rögzítő pók-kérdése. Hatása ugyanaz lenne......

 

Én is kérdeztem sok - sok mindent, melyeket feledett :) :)

 

Mint említettem én láttam és tapasztaltam is egy stúdiómagnó gyárat ténylegesen. Még a 80'-as években, mely időszakban végig kellett járni a 'létrát' :) Ez kezdődött az STM 610-es furatainak bezsírozásával, hogy megfeleljenek az akkori KGST. minőségi követelményeinek, jó játék volt, túl kellett esni ezen is :).

Elárulom 60-70 menettel teli furat volt->zsír elhelyezés tárgya, melyeket 'csak' zsírozni kellett, kellő mennyiségben. Ez egy 150-200-as tétel esetében igen érdekes elfoglaltság volt....

De haladjunk szentem, megismerhettem a fotózást is a gyárban. Nem az Ön guggoló arcképét fotóztuk, hanem a - nyákokat gyártottuk a modulokhoz.

Számolgasson egy kicsit ....akkori munkatársaktól annyi cuccot kaptam, hogy még mindíg használom azt az angol ónt - az öt csillagos kivitelben, mellyel akkor a modulokat forrasztották.

 

Nem véletlenül kérdeztem amit !

 

- Kész termék 72 - órás üzeme során, ha meghibásodik egy modul, mi történik vele ?

- Hogy is megy a 72-órás tesztelés ?

- 72 óra után mi történik, hogy is kerülhet a csomagolásra ?

 

Nem bírt rá válaszolni......

 

Mint említettem több ízben, a QGB-vel kapcsolatban, hülye gyerekek, drága játéka lenne. De attól, hogy drága, még nem stúdiótechnika lenne. Az nem a lógó szalagvezetésnél kezdődik és végződik. Ha a QGB- studiótechnika lenne, arról már réges-rég nyilatkozott volna a Nagra, de nem tette, nem véletlenül, mert csak egy mocskosul drága kiegészítőnek szánták, egy professzionális riporter és film-hang rögzítésére tervezett magnóra.

 

Lehet ezt tovább fényezni, ha valakit próbálunk lükének nézni, hogy eladjuk neki. Vegye - vigye - mosom katsómat.....

Kire próbáltam rávilágítani ? Mondjuk Bigi-kénkre, a Bécsből hozott - csöves hatalmasan előadott stúdiómagnójára, a megbukott gumírozással, stb.

 

Tetszik tudni a lomot Önnél kell keresni :), én már tanultam annyit ezen himbi - limbi szakmában is, hogy én csak olyan dolgokat vásároltam fillérekért, melyek mostanság sokat érnek.

Tudom, Ön szerint megint én vagyok a hülye :) :) Azt is szoktam nézni, ki mondja........

 

WBT-csatik halmokban 10.-Ft-ért, 24 karátos aranyozott hangfalcsatik - párban 50.-Ft, több dobozzal.

Akkor ki is lenne a hülye ? Már bocseszkó.................

 

 

Előzmény: _percy_ (2184)
Soknevűke Creative Commons License 2021.02.05 0 0 2209

Csak egy a gond, hogy ez 74' utáni szerkezet lenne. De mindegy is, mit gondol róla, tán ikább ismerkedjen vele :

 

https://www.quadraphonicquad.com/forums/threads/jvc-ja-x9.21364/

 

https://hifivintage.eu/en/amplifiers/1407-jvc-ja-x9.html

 

https://www.reddit.com/r/audiophile/comments/aicbdl/my_jvc_jax9_4_channel_quad_amp_what_do_you_think/

 

Na ezen szerkezet vezérli a végfokot nálam.

 

Ön pedig keveri a szezont a fazonnal :) :) Pink Floyd album 73' - na ezt nyomták quadróba, csak 'csókos lemezjátszó is kellett hozzá'

 

Teljesen más egy CD-4-es - quadró mudulátor, mint egy quadró lemezjátszó....Tsokolom....

 

 

 

Előzmény: Jolida (2182)
bumeráng77 Creative Commons License 2021.02.05 0 0 2208

Ilyen...hm, fürdőszobaszék (?) kissé dizájnosabb formában még itt is befigyel asszem... narancssárga és műanyag. Gyerekkoromban azon 'doboltam' :D

Előzmény: Mono SE (2205)
bumeráng77 Creative Commons License 2021.02.05 0 1 2207

Megkérdeztem Xavért... nem ismeri ezt a k5sögöt.

Előzmény: tibtiborkaba_new (2202)
Őszinte Ököl Creative Commons License 2021.02.05 -1 0 2206

Ilyen fürdőszobaszéke öreganyámnak volt, csak narancssárga színben. Lehet Lötyinek van még ilyen bútora is.

Jó kis piros forgó kagylófotel. Nagyszülőknél szintén volt ilyen, tűzpiros műbőr. Nyáron ha benne ülték, oda is ragadtál az izzadságodtól. 🤣

 

Előzmény: Mono SE (2205)
Mono SE Creative Commons License 2021.02.05 -2 0 2205

látod, nem?  Sony!

 

Arra viszont kiwi lennék, hogy melyik lomis plázában sikerült neki ezt az autentikus színű műa. fürdőszobaszéket megszerezni a kivetítő alá;)

Előzmény: Őszinte Ököl (2203)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.02.05 -2 0 2204

"Győzikének a kvantumfizikához" vagy mint Lötyikénejk a CD-4-hez, hogy házon belül maradjunk...

 

:D

Előzmény: Őszinte Ököl (2203)
Őszinte Ököl Creative Commons License 2021.02.05 -1 0 2203

Ezt a fotót valamikor maga Lötyi linkelte ide? Mármint ez tényleg az ő "házi mozija"? Eléggé anakronista személy lehet. Ennek annyi köze van a házimozihoz, mint Győzikének a kvantumfizikához. 

Előzmény: Mono SE (2200)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.02.05 -2 0 2202

Amúgy gyanús nekem ez a Lötyike, folyamatosan buzizik, pedig egész életében a kanok között dobálta a szappant a közös zuhanyzóban a körletben, ráadásul otthon még a falakat is rózsaszínre festi... 

 

Gyanús a cicafiú...

Előzmény: Mono SE (2200)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.02.05 -2 1 2201

Tetszik ez a kizárólag katonai célokra fejlesztett military spec cucc, ami csak a legjobb katonai titkosügynökök számára volt elérhető, ez a Sony hangfalnak álcázott csúcskategóriás japán high tech virágállvány...

 

:DDDDDDD

Előzmény: Mono SE (2200)
Mono SE Creative Commons License 2021.02.05 -2 2 2200

"az emeleten is van 3 házimozi rendszer, csak az Sony kivitelben"

 

Hát le a kalappal! A rosseb, meg a sárga + tricolor irigység esz meg, de röktön!

 

Csak ez a két high-tech házimozi kivetítőd sokkal többet ér, mint az audiolandos tudatlankák összes kócerája! Mindkét monitor 8K ultra felbontású, 99"-os eredeti Sony tricolor márkájú színes celofánnal van ellátva, a legújabb kutatásoknak megfelelően felül égkék, középen testszínű, alul fűzöld színezéssel - ahogyan az a Pécs környéki falukban mostanában nagy divat lett a fekete-fehér tévék korszerűsítése során:

 

 

Ez semmi! A legújabb technológiával szerelt nanoáramköröket, saját akm57 mintájú szovjet pákáddal láttad el csupa-csupa tantál elkóval, hogy bírják a saját, atombiztosra telepített dízelüzemű aggregároraid csúcsrajáratását is, mikor a cimborákkal mindhárom házimozin egyszerre nézitek az Iljics gyermekkora című örökopuszt. Íme a laposkijelzős csúcspanel:

 

Előzmény: Soknevűke (2179)
Őszinte Ököl Creative Commons License 2021.02.05 0 0 2199

Még mindig nem válaszoltál a kérdésre. Írtál egy csomó dolgot amire senki sem kíváncsi. Csak annyit kérdeztem, hogy milyen típusú az orgonád (azon kívül, hogy Roland).

 

Szerintem te kamuzol, nincs neked semmilyen hangszered, nemhogy orgonád.

Előzmény: Soknevűke (2164)
bumeráng77 Creative Commons License 2021.02.05 0 0 2198

Én is elbizonytalanodtam.

 

Lenti buzikázós, szavérozós megjegyzése miatt olyan szívesen kibaszatnám innen végleg és rámásznék minden egyes újabb nickes reinkarnációjára kibaszatás végett...

De ez egy faszfej! Hörög a szerencsétlen gyökér. Most vegyem el a játékszerét? (Amúgy azt kéne.)

Előzmény: Mono SE (2186)
bumeráng77 Creative Commons License 2021.02.05 0 0 2197

billiárd-stúdió szoba :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Na húzd le magad, te übergyökér!

Előzmény: Soknevűke (2180)
bumeráng77 Creative Commons License 2021.02.05 0 0 2196

12 darab hangfallal... :D

Csókoltatom a fázisviszonyokat is.

AGYAMPUTÁLT, TUDATLAN, HANGTECHNIKÁHOZ SEMMIT SEM KONYÍTÓ MOCSKOS SZÁJÚ FASZFEJ VAGY CSUPÁN!

Előzmény: Soknevűke (2170)
bumeráng77 Creative Commons License 2021.02.05 0 0 2195

És ezt a hőrgést erre a mondatomra prezentáltad, te mocskosszájú vadparaszt:

"Van neki orgonája...a Varnus Xavér is hozzá jár. :D"

 

Javaslom faszfejkém, vegyél vissza a lendületből! Tanuljál meg olvasni, szöveget értelmezni, oszt ha indulatkezelési problémákkal küzdesz, javaslom, számoljál el tízig...már ha megtanultál az általánosban.

Előzmény: Soknevűke (2169)
bumeráng77 Creative Commons License 2021.02.05 0 0 2194

Te farokarcú barom! Tudsz te egy kibaszott mondatot is értelmezni és nem kiforgatni? Varnus Xavérnak te a kisujján lévő körme alatti piszokkal sem érsz fel... de még egy papucsállatkát is többre tartok nálad, te agyamputált.

 

Hörögjél már máshol te szerencsétlen!

Előzmény: Soknevűke (2169)
bumeráng77 Creative Commons License 2021.02.05 0 0 2193

FASSZOPÓKÁM! BUKJÁL RÁ A FASZOMRA!

 

Csak hogy a szinteden prezentáljam a megszólítást. Te gyökér.

Előzmény: Soknevűke (2169)
bumeráng77 Creative Commons License 2021.02.05 0 1 2192

Úgy látom, egy kicsit helyre kéne tenni a fogalmakat.

Stúdiómagnó vs. 'hülyéknek létrehozott drága játék' terén... is.

 

Hm...akkor essünk neki gyorsan a stúdiómagnó ismérveinek.

-rendszerint fix helyre 'telepített' masszív, robosztus szerkezet.

-Hálózatról működik.

-többnyire moduláris felépítésű, egyes részei üzem közben is cserélhetők

-fő elvárás a hangminőség mellett a megbízhatóság, akár 0-24 órás üzemre való képesség a paraméterek változása nélkül

-egyik szalagsebességük 15ips

-nagy méretű szalagtekercsek fogadására alkalmas

-AEG, de megfelelő adapterek cseréjére alkalmas orsózó tengelycsonkokkal egyéb szabványú orsók fogadására is alkalmas..

...és még sorolhatnám a minőségi jellemzőket, a szimmetrikus be-és kimenetek meglétét, bla bla.

 

Lássuk a hülyéknek való drága játékot!

 

-nos, nem drabális, ebből kifolyólag hordozható szerkezet.

-hálózatról ÉS elemről is működtethető. (Ez még hátrányt bármely más műszaki jellemzőjére nézve NEM JELENT!)

-hangminősége eléri, több esetben, jellemzőben meg is haladja számos stúdiómagnó által prezentáltakét, működésük megbízható émég a stúdióénál jóval keményebb feltételek között is... értsd: klimatikus viszonyok, ütés, rázás, stb.

-a 15ips szalagsebesség rendelkezésre áll.

-nagy méretű orsók fogadására qgb beiktatásával alkalmas, mely a nyávogási értékek minimális változásával jár csupán.

-AEG, DIN... nem akadály

-szimmetrikus be-és kimenetek

-többféle kivitel számos egyéb -speciális célra (akár mérési célokra)

 

Szóval... Nagra... kicsi a bors, de erős. Akik használják, számukra egy a lényeg: a HANGMINŐSÉGE.

 

Kérdésed van-e még?

Előzmény: Soknevűke (2166)
bumeráng77 Creative Commons License 2021.02.05 0 0 2191

Pizza Dr. 5ker... monitor meg nyócker... így mulat egy pécsi rocker :D

Előzmény: btamas70 (2175)
somytomy Creative Commons License 2021.02.05 0 0 2190

De nem csak szerintem, te agyoniskolázott főhülye, már kábé hárman magyarázzuk itt, hogy mi fán terem a CD-4, csak neked nemhogy angolul vagy németül, de még magyarul sem megy az értő olvasás. Ahogy a színes televíziós párhuzamból is annyit sikerült felfogni, hogy itten filmek színezéséről van szó. Tudod mit, meséld csak el, hogy csinál a Videoton Color Star színes képet fekete-fehér adásból, most már kíváncsi vagyok erre az eszmefuttatásra :-)

Előzmény: Soknevűke (2172)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.02.04 -1 0 2189

Az hagyján, de az 5 méteres fregoli! Meg a Lötyinéni, aki a tetejére kiteregeti a likas zoknikat...

 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 

Előzmény: btamas70 (2183)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.02.04 -1 0 2188

Angolul se tud. Kézzel lábbal kommunikált az amcsi pilcsikkel. Esetleg oroszul, mert azért jó kis továris volt...

 

:D

Előzmény: Jolida (2182)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2021.02.04 -1 0 2187

"Van ez így, amikor ég az emberpalánta, mint a rongy......"

 

Mit is mondhatnék, hát van....

Előzmény: Soknevűke (2163)
Mono SE Creative Commons License 2021.02.04 -1 0 2186

Most egy kicsit elbizonytalanodtam... Nem lehet, hogy mégiscsak egy nagyon ostoba katonatiszttel van itten dolgunk???  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!