u.hu
2007.04.14
0 0
405
Mostansemazttatmondtam, hogy jó... :)))
Sajna nem tudok menni, pedig jó lenne egy kis kikapcs.
Fotózzatok sokat és jót.
Előzmény: Fudi (402)
u.hu
2007.04.14
0 0
401
Teccünk... de qrva sok a meló. Fotózni sem voltam, mármint a természetben. A Nivea is műszakin van... tehát, zajlik a ,,zélet"
:)))
Előzmény: Fudi (400)
u.hu
2007.04.12
0 0
399
Én még vagyok, banderasról is hallottam, de ilyen jó időben nehéz itthon lenni.Csak akkor vágódok a netre, ha unom már a melót. Azt meg ritkán töhötöm...
:)))
Előzmény: c_pont_hu (398)
u.hu
2007.04.08
0 0
395
Kellemes Húsvéti ünnepeket!
/ ...boldog nyuszit és sonkamérgezés mentes napokat, valamint kellemes pályinkázást... /
:)))
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!