Keresés

Részletes keresés

c_pont_hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 419
ENGEM ÉRDEKEL!!!!
Előzmény: Fudi (417)
Fudi Creative Commons License 2007.04.14 0 0 418
Ezt a holnap ébredőknek... :)
Előzmény: Fudi (417)
Fudi Creative Commons License 2007.04.14 0 0 417
F_E_L_H_Í_V_Á_S

ÁPRILIS 29-ÉN, MENNÉNK TÚRÁZNI A MECSEKBE.
AKIT ÉRDEKEL ORDÍÍJJON.
c_pont_hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 416
Én
Előzmény: Fudi (411)
Fudi Creative Commons License 2007.04.14 0 0 415
Hehe, lehet... :-)))
No képzed, jövő hét utáni héten megyek fel pestibe a 80-200ért. Remélem jólesz... :)
Előzmény: u.hu (414)
u.hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 414

Mert  mi  nem alszunk...

 

 :)))

Előzmény: Fudi (413)
Fudi Creative Commons License 2007.04.14 0 0 413
Nemtom, mié van olyan érzésem, hogy csak mi 3-an maradtunk itten? :D
Előzmény: u.hu (412)
u.hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 412
Felőlem lehet akkor is.
Előzmény: Fudi (411)
Fudi Creative Commons License 2007.04.14 0 0 411
Na akkor két hét múlva?
Csak akko tunni kéne, hogy kik is jönnének.
Előzmény: c_pont_hu (410)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 410
Szo-V 8-20 ügyelek, egy héttel később lenne jó, vagy bármikor csak jövő héten nem.
Előzmény: Fudi (409)
Fudi Creative Commons License 2007.04.14 0 0 409
Végre! :-)

Többiek?
Előzmény: u.hu (408)
u.hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 408

Igen. Addigra ledobom a láncot...

 

 :)))

Előzmény: Fudi (407)
Fudi Creative Commons License 2007.04.14 0 0 407
Ha jövő héten úgy alakul, hogy vasárnap mecsek túra, jönnél/jönnétek?
Előzmény: u.hu (405)
u.hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 406

Szia c.hu.

Madarászás megyen? Sumonyban mi a helyzet?

Előzmény: u.hu (405)
u.hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 405

Mostansemazttatmondtam, hogy jó... :)))

Sajna nem tudok menni, pedig jó lenne egy kis kikapcs.

Fotózzatok sokat és jót.

 

Előzmény: Fudi (402)
Fudi Creative Commons License 2007.04.14 0 0 404
Standby üzemmódban vótam... :D
Előzmény: c_pont_hu (403)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 403
Láthatod, u.hu meg én még igen, ezek szerint te is :)
Előzmény: Fudi (400)
Fudi Creative Commons License 2007.04.14 0 0 402
Régen nemte mondtad, hogy dógozni nemjó? :D

Holnap megyünk mohácsnál át a szigetbe fotózni. Ha van kedved gyere. (nem állat, hanem tájjellegű fotó a cél)

Üdv. Norbi
Előzmény: u.hu (401)
u.hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 401

Teccünk... de qrva sok a meló. Fotózni sem voltam, mármint a természetben. A Nivea is műszakin van... tehát, zajlik a ,,zélet"

 

 :)))

 

 

 

Előzmény: Fudi (400)
Fudi Creative Commons License 2007.04.14 0 0 400
Urak! Teccenek még élni? :-)
u.hu Creative Commons License 2007.04.12 0 0 399

 Én még vagyok, banderasról is hallottam, de ilyen jó időben nehéz itthon lenni.Csak akkor vágódok a netre, ha unom már a melót. Azt meg ritkán töhötöm...

 

 :)))

Előzmény: c_pont_hu (398)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.04.12 0 0 398
Mindenkit elvitt a sonkavész? Kár!
schramjanko Creative Commons License 2007.04.08 0 0 397
Csatlakozom! :-)))))))))))

schramjanko
Előzmény: Fudi (396)
Fudi Creative Commons License 2007.04.08 0 0 396
Hasonló jókat és kellemes ünnepeket nektek is!

Üdv. Fudi
Előzmény: u.hu (395)
u.hu Creative Commons License 2007.04.08 0 0 395

Kellemes Húsvéti ünnepeket!

 / ...boldog nyuszit és sonkamérgezés mentes napokat, valamint kellemes pályinkázást... /

 

 :)))

 

 

banderas111 Creative Commons License 2007.04.04 0 0 394
Szép!
Előzmény: antaland (390)
banderas111 Creative Commons License 2007.04.04 0 0 393
Jóska baratunk merre jar?
banderas111 Creative Commons License 2007.04.03 0 0 392
koszonom!
dobtam egy mailt a cimedre!
miket fotozol? hova valosi vagy?
Előzmény: antaland (389)
Haja Creative Commons License 2007.04.03 0 0 391

Mondtam, hogy szemmel tartom a topicot :)

 

Előzmény: c_pont_hu (387)
antaland Creative Commons License 2007.04.03 0 0 390
Csak a kép nem ment el...
Előzmény: antaland (389)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!