Keresés

Részletes keresés

Hermione_Granger Creative Commons License 2003.04.15 0 0 189
Mi nem szervezett úton voltunk, hanem magunk foglaltunk szállást, és vettünk repülőjegyet. De ezeket egyébként a Vista ajánlatából. Rendben volt teljesen.
Előzmény: Bagandre (188)
Bagandre Creative Commons License 2003.04.15 0 0 188
Sziasztok!
Ezek mind Vistás szervezésben voltak, vagyis 12 nap 5 fakultatív programmal?
Tényleg, Lombokon nem járt valaki? még nincs nagyon felfedezve, külföldi prosikban már láttam oda is szálláshelyet...
Hermione_Granger Creative Commons License 2003.04.15 0 0 187
Amikor én voltam (úgy emlékszem márciusban), akkor is esett minden nap, de általában éjjel. A nappali meleg meg olyan amilyen, én szerencsére még bírom az olyat:)
Előzmény: satine (186)
satine Creative Commons License 2003.04.14 0 0 186
A barátnőmék febr. végén, márc. elején voltak, megúsztak mindenféle fertőzést - szerencsére.
Akkor még kevés turista volt,
a bizonyos 5 programon ők német nyelvű id.vez-t ikszeltek be, így nagyon sokszor egyedül voltak ők ketten és az id.vez...
Fincsi, nem?
Nekik az volt a gondjuk, hogy mindennap esett az eső, utána meg olyan hőség volt, hogy nem lehetett elviselni.
Tudom, ti elviselnétek, én is, csak ők már idősebbek. Jófejek, imádom őket, de nyugdíj-korhatár. Nekik már más a hőérzékük.
Amikor mennél, sétálnál, gyalogolnál, de ezerrel tűz a nap...
erre szoktuk mi a párommal mondani, hogy addig menjünk, amíg bírunk, amíg bírjuk, amíg tudunk...
majd ha a hamut is mamunak mondjuk, akkor már nem fogunk egy Bali útra elmeni.
Amúgy kezd nálam a toplista élére vánszorogni - amúgy nehezen döntök, de asssszem, Bali az élen van...
Hermione_Granger Creative Commons License 2003.04.14 0 0 185
Illetve mivel mellém kell beugrani, inkább kaszkadőrre lenne szükség...
Előzmény: Hermione_Granger (184)
Hermione_Granger Creative Commons License 2003.04.14 0 0 184
Nem hangzik rosszul, amit javasolsz. Azt hiszem írtam már korábban ebben a topicban, hogy egy ilyen esküvő komoly motivációt jelentene a férjhezmenés terén... :)
(Csak éppen a jelenleg létező egyetlen potenciális férj-lehetőség nem lenne hajlandó eljönni... Tartanak úgy is esküvőt Balin, hogy a vőlegény nincs jelen? :))) Esetleg valami dublőr beugorhatna...
Előzmény: KoblovLia (183)
KoblovLia Creative Commons License 2003.03.24 0 0 183
Szinte minden szálloda vállal esküvőket Balin. És kifejezett nászutas csomagokat. Én imádom Balit, de őszintén szólva a nászutamba Lombokot is belevenném. Ha még nem voltatok Balin, akkor az lenne a legszuperebb (persze ez szubjektív), ha egy hetet Balin töltenétek, rafting, kirándulások, esküvő, és esküvő után "NÁSZÚT A NÁSZUTON" alapon átmennétek Lombokra romantikázni. :-)
Előzmény: JO-JO (149)
KoblovLia Creative Commons License 2003.03.24 0 0 182
Küldtem emailt neked.
Előzmény: Hermione_Granger (181)
Hermione_Granger Creative Commons License 2003.03.24 0 0 181
Miért, mivel foglalkozol, hogy érdemes felkeresni? :)
Előzmény: KoblovLia (180)
KoblovLia Creative Commons License 2003.03.24 0 0 180
Sziasztok!
Örülök, hogy titeket sem lehet eltántorítani Ázsiától. :-) Ezzel én is így vagyok. Sajnos, mostanában én sem voltam Balin, de tartom sok emberrel a kapcsolatot (kintiekkel). Kezdenek lassacskán visszatérni a turisták! Ez jó jel, viszont az árak emelkedni fognak ismét. Lehet, hogy most kéne menni? Kicsit hadd beszéljek haza, ha jó árakat szeretnétek, engem is felkereshettek. :-) Egyébként járt valaki Balin kívül Indonézia más részében? Jáván? ott is gyönyörű a táj és rengeteg kulturális látni való van, pl. Borobudur, amely a világörökség része, stb. Ha valakinek sikerült felkeltenem az érdeklődését, várom a kérdéseket! További jó tervezgetést, szóljatok, ha mentek, lehet, hogy csatlakozom. :-)
Hermione_Granger Creative Commons License 2003.03.03 0 0 179
Jaj de szar lehet neki!!! :)))
Persze ez az influenzavírus-tenyésztő nyálkás-párás 0 +/- 3 fok megfelelő klíma lenne neki, nem? :)
Előzmény: satine (178)
satine Creative Commons License 2003.03.01 0 0 178
Olvastam.
1x érdekelne, de nem ez az én világom...
A barátnőm az írta, hogy már a pálmafák alatt sem elviselhető a klíma... chhhh
Előzmény: Hermione_Granger (177)
Hermione_Granger Creative Commons License 2003.02.28 0 0 177
Velence megvolt, itt olvashatod a tapasztalataimat:

http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9086098&uq=36

Előzmény: satine (176)
satine Creative Commons License 2003.02.27 0 0 176
Ja, Marokkó, de már rájöttél közben!
És Neked a Velence? Vagy valami más?
Előzmény: Hermione_Granger (175)
Hermione_Granger Creative Commons License 2003.02.27 0 0 175
>csak amikor ők hazajönnek, mi elmegyünk

Hova???????????? :)))

Előzmény: satine (174)
satine Creative Commons License 2003.02.26 0 0 174
Fú, ne, a rossz társaság mindent elront, inkább ne.
Inkább legyen jó társaság ÉS fizesse, nem????

A barátnőmék nagyon jól érzik magukat, csak amikor ők hazajönnek, mi elmegyünk, úgyhogy élmény-beszámoló márc. végén.
Csak az óceánnal nincsenek kibékülve, ahol ők vannak, ott nem tiszta a víz, sajnos én ezt pedig mondtam előre, hát ez van...

Előzmény: Hermione_Granger (173)
Hermione_Granger Creative Commons License 2003.02.26 0 0 173
Nem lehetne úgy, hogy inkább rossz társaság vagy, de Te fizeted? :)))
Előzmény: Törölt nick (171)
satine Creative Commons License 2003.02.24 0 0 172
Bár az ajánlat visszautasíthatatlan, tudod, mégis...
Előzmény: Törölt nick (171)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.22 0 0 171
Megnéztem a Vista ajánlatait a neten és tényleg nagyon barátiak. Nagyon gondolkodom, hogy el kellene menni. Viszont egyedül biztos drágább. Ha valakinek van kedve velem jönni irjon :-) Természetesen fizetni nem tudom az útját, de társaságnak jó vagyok :-)
satine Creative Commons License 2003.02.21 0 0 170
Nem akarom a kedélyeket borzolni, de azt írta ma a barátném sms-ben, hogy reggel, este úsznak az ósenben, napközben koktéloznak a pálmák alatt.....
Ciki, nem????
tioman Creative Commons License 2003.02.20 0 0 169
szerintem az usa követség szívesen szponzorálná az utazást, ha kiderülne, hogy a tag az al kaida vízalatti tagozatához tartozott...:)
Előzmény: Hermione_Granger (168)
Hermione_Granger Creative Commons License 2003.02.20 0 0 168
Ha gondolod, szervezhetünk egy mentőexpedíciót, csak keressünk rá szponzorokat. Mondjuk azt, hogy kincsek voltak nála, és sikerdíjként megkaphatja a felét az, aki kifizeti a kutatást...
Előzmény: satine (167)
satine Creative Commons License 2003.02.19 0 0 167
Nem kellene megkeresni őt - kint????
Előzmény: tioman (166)
tioman Creative Commons License 2003.02.19 0 0 166
...de visszafelé fennakadt egy korallzátonyon, azóta onnan nézi a hullámtörést...
Előzmény: Hermione_Granger (165)
Hermione_Granger Creative Commons License 2003.02.19 0 0 165
Vagy feláras búvártúrát szervezett német turistáknak az emberre nem veszélyes cápák vizeire...
Előzmény: tioman (164)
tioman Creative Commons License 2003.02.19 0 0 164
azóta lehet, hogy elvitte az apály..:)
Előzmény: Hermione_Granger (163)
Hermione_Granger Creative Commons License 2003.02.19 0 0 163
Kíváncsi vagyok arra is nagyon, de valaki ott dolgozott búvároktatóként vagy valami ilyenként - ősszel még írogatott ide.
Előzmény: satine (162)
satine Creative Commons License 2003.02.18 0 0 162
A barátaink most vannak kint, tegnap érkeztek, nagyon tetszik nekik minden, egyelőre ennyi az infó, majd ha hazajönnek bővebben írok - ha mesélnek...
Előzmény: Hermione_Granger (161)
Hermione_Granger Creative Commons License 2003.02.17 0 0 161
A vista.hu-n tudod regisztrálni magadat, és akkor havonta küldik. Nem rossz ám! És nem kell végigbogarászni az egész vista.hu-t a legjobb ajánlatokért, hanem sűrítve megkapod a javát, amire aztán úgysem mész el... :(

Valaki korábban írogatott ide Baliról. Kíváncsi lennék egy autentikus helyzetelemzésre így fél évvel a merénylet után.

Előzmény: satine (160)
satine Creative Commons License 2003.02.13 0 0 160
Nem is tudtam, hogy van Vista hírlevél... ejnye!!!

Most vettünk érzékeny búcsút, ott fognak nap mint nap elmenni, ahol mi laktunk, mi meg oda jártunk strandra, ahol ők laknak majd...
Alig várom, hogy hazajöjjenek, szegények, pedig még csak holnap idnulnak...

Előzmény: Hermione_Granger (159)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!