Keresés

Részletes keresés

c_pont_hu Creative Commons License 2007.04.15 0 0 426
Reggel, ha lehet korán, ha felébredek!
Előzmény: u.hu (423)
u.hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 425
Oksa, - az obira az meg jó ár -
Előzmény: Fudi (424)
Fudi Creative Commons License 2007.04.14 0 0 424
Meg a d80 topicból, egy srác pestről. Eddig. Sztem még jön lánycsóki haverom, lehet 2ő is. Schramjanora is számítok, talán jön. Pécsről volt sztechtanárom is tuti sztem.

Amúgy 184ért, vadizsír, 1évgarral (amiból jön).
Előzmény: u.hu (422)
u.hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 423
Mikor-hánykor?
Előzmény: c_pont_hu (421)
u.hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 422

Az csak jó lőhet... mennyiért veszed? 170?

Szakadékolunk, ahova előzőleg +beszéltük?

 Akkor:

 Fudi

 c.hu

 u.hu + 2 emberke

 

+ szerintem:

 

 banderas

 ?


:)))

Előzmény: Fudi (415)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 421
Remélem holnap is fogok ébredni! Ja u.hu, holnap Sumonyba megyek!
Előzmény: Fudi (418)
Fudi Creative Commons License 2007.04.14 0 0 420
Nyugii nemhagyunk ki!! :)
Már 3-an tuti leszünk.. :)
Max sört szerzünk és felvonulunk inni a hegytetőre :D
Előzmény: c_pont_hu (419)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 419
ENGEM ÉRDEKEL!!!!
Előzmény: Fudi (417)
Fudi Creative Commons License 2007.04.14 0 0 418
Ezt a holnap ébredőknek... :)
Előzmény: Fudi (417)
Fudi Creative Commons License 2007.04.14 0 0 417
F_E_L_H_Í_V_Á_S

ÁPRILIS 29-ÉN, MENNÉNK TÚRÁZNI A MECSEKBE.
AKIT ÉRDEKEL ORDÍÍJJON.
c_pont_hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 416
Én
Előzmény: Fudi (411)
Fudi Creative Commons License 2007.04.14 0 0 415
Hehe, lehet... :-)))
No képzed, jövő hét utáni héten megyek fel pestibe a 80-200ért. Remélem jólesz... :)
Előzmény: u.hu (414)
u.hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 414

Mert  mi  nem alszunk...

 

 :)))

Előzmény: Fudi (413)
Fudi Creative Commons License 2007.04.14 0 0 413
Nemtom, mié van olyan érzésem, hogy csak mi 3-an maradtunk itten? :D
Előzmény: u.hu (412)
u.hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 412
Felőlem lehet akkor is.
Előzmény: Fudi (411)
Fudi Creative Commons License 2007.04.14 0 0 411
Na akkor két hét múlva?
Csak akko tunni kéne, hogy kik is jönnének.
Előzmény: c_pont_hu (410)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 410
Szo-V 8-20 ügyelek, egy héttel később lenne jó, vagy bármikor csak jövő héten nem.
Előzmény: Fudi (409)
Fudi Creative Commons License 2007.04.14 0 0 409
Végre! :-)

Többiek?
Előzmény: u.hu (408)
u.hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 408

Igen. Addigra ledobom a láncot...

 

 :)))

Előzmény: Fudi (407)
Fudi Creative Commons License 2007.04.14 0 0 407
Ha jövő héten úgy alakul, hogy vasárnap mecsek túra, jönnél/jönnétek?
Előzmény: u.hu (405)
u.hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 406

Szia c.hu.

Madarászás megyen? Sumonyban mi a helyzet?

Előzmény: u.hu (405)
u.hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 405

Mostansemazttatmondtam, hogy jó... :)))

Sajna nem tudok menni, pedig jó lenne egy kis kikapcs.

Fotózzatok sokat és jót.

 

Előzmény: Fudi (402)
Fudi Creative Commons License 2007.04.14 0 0 404
Standby üzemmódban vótam... :D
Előzmény: c_pont_hu (403)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 403
Láthatod, u.hu meg én még igen, ezek szerint te is :)
Előzmény: Fudi (400)
Fudi Creative Commons License 2007.04.14 0 0 402
Régen nemte mondtad, hogy dógozni nemjó? :D

Holnap megyünk mohácsnál át a szigetbe fotózni. Ha van kedved gyere. (nem állat, hanem tájjellegű fotó a cél)

Üdv. Norbi
Előzmény: u.hu (401)
u.hu Creative Commons License 2007.04.14 0 0 401

Teccünk... de qrva sok a meló. Fotózni sem voltam, mármint a természetben. A Nivea is műszakin van... tehát, zajlik a ,,zélet"

 

 :)))

 

 

 

Előzmény: Fudi (400)
Fudi Creative Commons License 2007.04.14 0 0 400
Urak! Teccenek még élni? :-)
u.hu Creative Commons License 2007.04.12 0 0 399

 Én még vagyok, banderasról is hallottam, de ilyen jó időben nehéz itthon lenni.Csak akkor vágódok a netre, ha unom már a melót. Azt meg ritkán töhötöm...

 

 :)))

Előzmény: c_pont_hu (398)
c_pont_hu Creative Commons License 2007.04.12 0 0 398
Mindenkit elvitt a sonkavész? Kár!
schramjanko Creative Commons License 2007.04.08 0 0 397
Csatlakozom! :-)))))))))))

schramjanko
Előzmény: Fudi (396)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!