Meg a d80 topicból, egy srác pestről. Eddig. Sztem még jön lánycsóki haverom, lehet 2ő is. Schramjanora is számítok, talán jön. Pécsről volt sztechtanárom is tuti sztem.
Én még vagyok, banderasról is hallottam, de ilyen jó időben nehéz itthon lenni.Csak akkor vágódok a netre, ha unom már a melót. Azt meg ritkán töhötöm...