Keresés

Részletes keresés

c_pont_hu Creative Commons License 2007.04.16 0 0 456
Sumonyban sétálós, madarászós fotózás volt, les még nincs.
A Sárkány-szaggaték meg nem ott van, hanem a Sárkány-forrás felett.

U.hu! Nem teszel fel a te üstököseidből egyet?
Előzmény: banderas111 (455)
banderas111 Creative Commons License 2007.04.16 0 0 455
Sumonyba, satorbol fotozas volt?
Sarkany szakadek? Az ott van kb. ahol a Sarkany-kút?

Tegnap voltunk rokat lesni, de nincs tul sok mozgas a kornyeken, raadasul minden masodik fan kint van a veszet rokas plakat.. ugyhogy mar lehet ki is irtottak a familiat :-(
Előzmény: u.hu (454)
u.hu Creative Commons License 2007.04.16 0 0 454

 Hali, elveszett ember!

 A tervek szerint a Sárkány-szakadékhoz megyünk Orfű környékére.

Azért nem szóltam mert a Nivát pénteken vittem be Pécsre, és nem sok időm volt fotózni. Tegnap voltunk c.hu-val Sumonyban, kb. két órát töltöttünk el, mint a mellékelt ,,képözön" mutatja.

 

 :)))

Előzmény: banderas111 (453)
banderas111 Creative Commons License 2007.04.16 0 0 453
Heeelo!
itt vagyok, rakat melo es sok-sok fotozas kozt nem nagyon marad ido forumozni, meg ilyen idoben csak ha muszaly akkor ulok a gep ele.
Kitalaltatok mar merre lesz a tura?
Joska, te meg miert nem szolsz, hogy nincs autod! Ugyis logok neked jopar korrel!

c.hu: van valami tipped bubos banka fotozasra?

udv!
C
Előzmény: u.hu (452)
u.hu Creative Commons License 2007.04.15 0 0 452

 Ha minden igaz, akkor holnap már ,, ki " végzem a melót.

 

 :))) 

Előzmény: Fudi (451)
Fudi Creative Commons License 2007.04.15 0 0 451
Remélem, ne dolgozz túl sokat!!! :-)
Előzmény: u.hu (450)
u.hu Creative Commons License 2007.04.15 0 0 450

 Szerintem elég lesz, de majd eldöntögeted.

 Most mennem kell, me van még egy kis melóm.

 

 

Előzmény: Fudi (447)
Fudi Creative Commons License 2007.04.15 0 0 449
Biztos megyünk utánna is. Szeretettel várunk!
Időpontügyileg erősen nézegetni a topicot!!

Üdv. Fudi
Előzmény: antaland (445)
u.hu Creative Commons License 2007.04.15 0 0 448
 Sajnálom, és gondolom a többiek is.
Előzmény: antaland (445)
Fudi Creative Commons License 2007.04.15 0 0 447
Először meglássuk mire képes 200 2.8-on közeli témánál bokeh és mélységélesség ügyben. Lehet azis elég... :)
Előzmény: u.hu (446)
u.hu Creative Commons License 2007.04.15 0 0 446

 Námeg obivásárlás? Ejej...

 

 :)))

Előzmény: Fudi (444)
antaland Creative Commons License 2007.04.15 0 0 445
Sziasztok!

Én ápr. 29-én sajnos nem tudok menni. Aznap veszek búcsút Bécstől. Utána majd nagyobb rendszerességgel bukkanok föl Pécs környékén, úgyhogy remélem később majd összejön a közös fotózás.

üdv. András
Fudi Creative Commons License 2007.04.15 0 0 444
Ma a mélységélesség vót a favorit... :)
Előbbutóbb ke egy tamron 90-es is, egyre jobban érzem... :-)

Előzmény: u.hu (443)
u.hu Creative Commons License 2007.04.15 0 0 443

 Bocsi... 

 

 :))) 

Előzmény: Fudi (442)
Fudi Creative Commons License 2007.04.15 0 0 442
Kivágás? Eredeti, vágatlan. Hasalás a fűben... :))
Előzmény: u.hu (441)
u.hu Creative Commons License 2007.04.15 0 0 441

 3 másodperc.... :)))

 Jó ez a kivágás, tetszik. Babzsák?

Előzmény: Fudi (439)
u.hu Creative Commons License 2007.04.15 0 0 440
 Nektek összejött valami a túlparton?
Előzmény: Fudi (438)
Fudi Creative Commons License 2007.04.15 0 0 439
Ényis kintvótam ma, szigeteltem... Már mohácsnál túl a szigetben... :)))
Jaa és átmenet a dunán meg kompon-állással... :))

Előzmény: Fudi (438)
Fudi Creative Commons License 2007.04.15 0 0 438
Loolll télleg olyan!!! :-))
Grat hozzá!
Előzmény: u.hu (435)
u.hu Creative Commons License 2007.04.15 0 0 437

 Na, végre csak összejövünk. Majd c.hu előtte leírja, hogy vigyünk-e tutajt, ha közben esik az eső, vagy elég lesz a strandpapucs. A 80-400-at azért hozd el, de remélem, hogy addigra elkészül a géped.

 

 Sumonyi sok kiskócsag.

 

 :)))

 

c_pont_hu Creative Commons License 2007.04.15 0 0 436
Sumonyi üstökös :)

Előzmény: u.hu (435)
u.hu Creative Commons License 2007.04.15 0 0 435

 Sumonyi concorde.

 

  :)))

 

Előzmény: Fudi (434)
Fudi Creative Commons License 2007.04.15 0 0 434
:-)
Előzmény: boco_papa (433)
boco_papa Creative Commons License 2007.04.15 0 0 433
Így van, jövök én is, mi baj lehet...?! :)))
Előzmény: Fudi (424)
Fudi Creative Commons License 2007.04.15 0 0 432
Ismerem, használtam egy jóbarátom jóvoltából. Nem fostömlő az. Sztem az egyik leghasználhatóbb obi, meg a vr-es is. Nekem pont mefelene minden téren, élességbe monnyuk 8-on kicsit élessebb vót (400-on), de 5,6-on is gyárottam vele éles képeket...
Előzmény: schramjanko (431)
schramjanko Creative Commons License 2007.04.15 0 0 431
:-)) Max elhozom a ,,fostömlő" sigma 80-400at, hogy le tudjátok hordani:-))
Előzmény: Fudi (430)
Fudi Creative Commons License 2007.04.15 0 0 430
Kölcsönbe szerezzek addig egy expógombot? :-)
Előzmény: schramjanko (429)
schramjanko Creative Commons License 2007.04.15 0 0 429
Remélem, mert okosíthatnátok kicsit engem. Az a baj, hogy fogalmuk sincs róla mikor kapnak hozzá alkatrészt:-(( A vicc az, hogy ez kb fél órás meló lenne.
Előzmény: Fudi (428)
Fudi Creative Commons License 2007.04.15 0 0 428
Hmm, két hét alatt csakvisszakapod.
Előzmény: schramjanko (427)
schramjanko Creative Commons License 2007.04.15 0 0 427
Hi.

Pillanatnyilag még mindíg a fassz@p@ Nikonnál van a gépem a fóti úton, mert csak két hét alatt voltak képesek egyeltalán megnézni, hogy mi a baja:-(( Azóta meg nem kapnak expógombot!! Már több mint 3 hete ott figyel. Amúgy lenne kedvem, ha ilyesmi idő lesz, mert elhoznám a csajomat(ha szabad), és Ő még nem volt 20foknál hidegebbe. Kicsít fázós:-))
Előzmény: Fudi (424)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!