Keresés

Részletes keresés

rage. Creative Commons License 2003.06.15 0 0 339
hello.Voltam már sartin.De már nem most.az lenne a kérdésem hogy az irene apartman merre van.köszönöm.
Előzmény: csá (337)
sartitanilla Creative Commons License 2003.06.15 0 0 338
Sziasztok,

Nagyon leült a topik, amíg nem voltam itthon :-(
Mi viszont ma jöttünk haza Sartiról és rengeteg hasznos dolgot szeretnék megosztani Veletek. Persze ha valakinek kérdése van - pláne ha tudom a választ is :-) -, szívesen válaszolok...

Szóval még ma megpróbálok részletesebb lenni.

csá Creative Commons License 2003.06.12 0 0 337
Sajna ez nekem nem fog menni, pedig nagyon jó kép. Azért köszi a segítségeteket.
Előzmény: invader (335)
bogyó Creative Commons License 2003.06.12 0 0 336
Jaja, hiába linkeled fel a vinyódról, nem lesz jó :-) ugyanis én azt nem látom. Szerverre kell tenni.
Előzmény: csá (334)
invader Creative Commons License 2003.06.12 0 0 335
Off:
A linkelés Ok. Csak a hivatkozás hibás. Nyilván nem az Index fórumán tárolod a képet. Tedd fel a képet egy szerverre, és oda mutasson a hivatkozás!
Előzmény: csá (334)
csá Creative Commons License 2003.06.12 0 0 334
Ezt már én is észre vettem. Nincs valami ötleted, hogy hogyan csináljam, mert akiket kérdeztem azóta is "válaszolnak".
Előzmény: bogyó (333)
bogyó Creative Commons License 2003.06.11 0 0 333
El van szúrva a képbeszúrás.
Előzmény: csá (332)
csá Creative Commons License 2003.06.11 0 0 332
Imhoteph Creative Commons License 2003.06.05 0 0 331
Köszönöm a tippeket, és az együttérzést, már ezis sokat segit néha :)
Délután megint bementünk, és tovább forsziroztam a dolgot, újabb beszélgetés a Bellásokkal azt eredményezte, hogy van hely, van busz, ugyanakkor és ugyanott mint eredetileg. Kérdem, hogy akkor mi volt ez a kavarás? Most akkor mégis megy busz? Hááát igen.. keritettek egy másikat, sok buszuk van ám!
Na köszönöm. Szóval holnap de. kiderül, hogy megyünk, vagy nem. Majd ha a kezemben lesz a beszálló kártya, söt, ha fent ülök a buszon, akkor nyugodt leszek.

Igen, nekem van az a "pöpec" mondeom, de sajna édesapámat kedden mütik Hmvhelyen, és itthon kell a kocsi.
Egyébként ha már itt vagyunk és offolok, figyelmetekbe ajánlom a legutóbbi, II. Ford Mondeos találkozó képeit : www.mondeo.rulz.hu -n.

Előzmény: bogyó (330)
bogyó Creative Commons License 2003.06.05 0 0 330
Tényleg, nem neked van az a pöpec Mondeód? Egyszer beszéltünk az Erdély-topikban, asszem. Azzal ledzsalhatsz 15-16 óra alatt Görögország északi részére, szerintem megéri.
Előzmény: Imhoteph (328)
Imhoteph Creative Commons License 2003.06.05 0 0 328
Tudom, off, de muszáj megosztanom veletek...

Most jövök az utazási irodából, venném át a hétföi indulásra szóló busz-kártyákat, és bejelentik, hogy sajna NEM INDUL a busz hétfön Thassosra! (nem jött össze elég fö). Ja, és ezt még kedden nem tudták.
De most felajánlottak 2 hét Rhodoszt, egy 20 emeletes szállodában, +15e ft/fö reptéri illetékért. Vagy paráliát esetleg.

Megtehetik ezt? Most szólnak, hogy nem megyünk? Szabi kivéve, pénz beváltva, cuccok megvéve...
Miajóistent csinájjak? :-/

Ja, bella túrsz....

Moll Creative Commons License 2003.06.04 0 0 326
Szia,

mi tavaly velük voltunk, és nem volt velük semmi gond.

Előzmény: od (324)
sartitanilla Creative Commons License 2003.06.01 0 0 325
Túl sokat nem tudok róluk mondani, mert én is csak először fogok velük utazni... Viszont több görög topikban is sok jót olvastam róluk (pl. itt is). Amit eddig tapasztaltam, lejjebb már leírtam.
Előzmény: od (324)
od Creative Commons License 2003.05.31 0 0 324
Sziasztok!Itt mindenki az Apollón Travellel megy?Valaki mondna nekem pár szót rólunk?Nagyon kiwi vagyok, mert szeretnék velünk utazni SARTIBA, a paradicsomba!
sartitanilla Creative Commons License 2003.05.30 0 0 323
Még nem! De hamarosan... Sikerült ma végre a részvételi jegyeket is megszereznem az Apollon Traveltől (majdnem nem találták meg, de nem ijedtem ám meg...) Biztosítás is megkötésre került.

Egyéb kérdés? :-)

Előzmény: csá (322)
csá Creative Commons License 2003.05.30 0 0 322
Mindenki odavan Sartiban, hogy nem írtok?

csá

Törölt nick Creative Commons License 2003.05.27 0 0 321
Hu de irigy vagyok !
Jó nyaralást !
Persze ha ha elindulsz haza, én megyek két nappal később !!!
Tényleg jó nyaralást !
Na és bejelentkezni !!!
Előzmény: laMancha (320)
laMancha Creative Commons License 2003.05.27 0 0 320
Sziasztok!
Nekem már nincs két hetem sem, és indulok. Júni 7-től 28-ig leszek Sartiban. Mivel ez az első utam Görögországba, remélem nagyon klassz lesz. Írok majd Nektek kintről.
Ha valaki szintén ott lesz, akkor találkozhatunk:)

Üdv: laMancha

Előzmény: Törölt nick (310)
csá Creative Commons License 2003.05.26 0 0 319
Minap vettem egy vizalati fényképezőgépet alig várom, hogy induljunk és kipróbáljam.

csá

pai_freediving Creative Commons License 2003.05.20 0 0 318
Az jó amikor en voltam 96' ban akkor meg nem lattam csak ilyen 8 EUR es dolgokat na nem mintha az nekem jobb cuccom lett volna egy gyermekkori maszk ami szorított meg egy olyan légzőcső ami eresztett de csodas volt a víz alatti vilag mivel akkor lattam először .:)

Pai

pai_freediving Creative Commons License 2003.05.20 0 0 316
Szia BBöbe!

És olyan profi 50-60EUR-es cuccot is lehet kapni?

Pai

csá Creative Commons License 2003.05.20 0 0 315
Köszi BBöbe

Én is pont ilyen olcsóbbra gondoltam. Búvárkodni azzal is lehet.

Köszi még egyszer

csá

Előzmény: csá (313)
csá Creative Commons License 2003.05.20 0 0 313
Sziasztok

Tavaly vett-e valamelyikkötők békatalpat Sartiban? Hol és mennyiért?
Köszi.

laci_x Creative Commons License 2003.05.20 0 0 312
Sarti!!! júni 23-tól júli 5-ig!

Tavaly Sartiban voltunk nagyon szuper hely, csodálatos az egész félsziget. Mi autóval megyünk, mert így nem vagyunk helyhez kötve és nem kell kocsit bérelni. Az út fárasztó az biztos, de azt hiszem aki autóval volt az úgy van vele, hogy megéri a fáradságot. Persze van aki nem teheti meg, hogy kocsival menjen, hát annak marad a busz. 2x voltam spanyolban busszal de akkor megfogadtam, hogy soha nem ülök buszra, csak akkor ha már képtelen leszek az autóvezetésre.

Volt-e valaki a szaloniki melletti waterland-ben? Ezzel kapcsolatban szívesen olvasnék véleményeket!

Jó készülödést mindenkinek!
Cs.L.

Előzmény: Törölt nick (310)
bogyó Creative Commons License 2003.05.20 0 0 311
Asszem idén Krétára, és autóval :-)
Előzmény: Törölt nick (310)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.19 0 0 310
Már megint kezdünk sülyedni !
Valamit ki kell találni ujra !
Szóval ki mikor megy ? Kivel ? Hova ? Mennyiért ?
Előzmény: laMancha (309)
laMancha Creative Commons License 2003.05.16 0 0 309
Sziasztok Mindenki!

Frissülés, szubjektív leírás van a Görögországba indulók számára!!!

Nem teljes, de jól kiegészíti Stewie tavalyi részletes kalauzát.

http://www.badacsony.hu/kalauz/gorogorszag/SmidthistvanBudapest-Belgrad-Szofia-Thessaloniki0304.html

Üdv: laMancha

Törölt nick Creative Commons License 2003.05.16 0 0 308
Lehet hogy mégse utóljára megyünk Sartiba ?
Az Origó cimlapján lévő cikk szerint, komoly esély van arra hogy Szerbia nem vezet be vizumkényszert az uniós országokkal szemben.
Ha ez tényleg bejön, akkor még jó ideig mehetünk kocsival akár Sartiba is !!
sartitanilla Creative Commons License 2003.05.15 0 0 307
Közben találtam hozzá linkeket (Aqualand Diving Center a neve):
http://web.wanadoo.be/nikos/chalkidiki/centre_plong/aqualand/aqualand_al.htm (német nyelvű)

http://www.oceandiving.hu/gorog/aqualand.htm (csak árlista, de magyarul)

, de azért továbbra is érdekelnének a tapasztalatok és a megközelíthetőség...

Előzmény: sartitanilla (306)
sartitanilla Creative Commons License 2003.05.15 0 0 306
Böbe, mail ment :-)

Egyébként kicsit leült a topik, remélem a szezon közeledtével ismét fellendülünk...

Nekem lenne egy kérdésem a tapasztalt sartisokhoz: Ki mit tud a több katalógusban is említett búvárközpontról? Azt olvastam valamelyik hozzászólásban, hogy a Narancspart felé van - de hol is pontosan? Gyalog elérhető a faluból? Mit kínálnak pontosan? Valaki volt már náluk?

Előzmény: Törölt nick (305)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!