Keresés

Részletes keresés

Csokis Creative Commons License 2001.05.04 0 0 64
Ujabb elado lakas:
XII. kerulet, Nemetvolgyi uti garzon. DK-i, II. emeleti (lift nincs), kertre nezo, erkelyes, napos, teljesen felujitott (viz, villany vezetekezes is). Nagy szoba (20 nm), garzon konyha (eloszoba+fozofulke egyben), viszonylag nagy (4,5 nm) furdo. Beepitett konyhat hagyom a vevonek, ha keri. (az is uj, kb. egy eves) Iranyar: 9,8 MFt.
dorkaaa Creative Commons License 2001.05.01 0 0 63

hello:)

a legjobb online ingatlanadatbazis szerintem a www.ingatlan.com
...

Előzmény: tasat (61)
siettt Creative Commons License 2001.04.26 0 0 62
anyukamek elhagytak Pestet, igy most uresen, vevore var 1976-ban epult ujpesti 2,5 szobas+hall
lakotelepi lakasuk. Aki ismeros arrafele, a Daewoo szalonnal szemben. foldszinti, vizoras lakasrol van szo. 76 nm korul van. 10M Ft-ot
kernek erte.
koszi
tasat Creative Commons License 2001.04.26 0 0 61
Sziasztok.

Ha tudna vki abban segiteni, hogyan talalhatnek ra az online ingatlan hirdetokre (ugynoksegekre), azt megkoszonnem. Az origon lehetetlenul keves talalat erkezett.

koszi

t

Fafara Creative Commons License 2001.04.10 0 0 60
egy ismerosom tud egy elado kertes hazat a XV. keruletben, itt erdeklodhettek a reszletek felol: petild@yahoo.com
Cselko Creative Commons License 2001.04.10 0 0 59
Hol van az a 2,5 szobás lakás, ha még eladó?
Előzmény: kkandi (57)
Gyertyános-Tölgyes Creative Commons License 2001.03.27 0 0 58
Értékbecslésnél fontos, hogy csak egyet csináltass! Így magad is elhiszed, hogy a lakásod annyit ér, míg ha három cég ad háromféle becslést...
Előzmény: nobodybuilder (47)
kkandi Creative Commons License 2001.03.01 0 0 57
Sziasztok!!
Van egy eladó lakásom 2,5 szobás ( 8 miller ) és keresek egy Érden lévő házikót. Aki tud segítsen, részletek később, írjatok!!
marxim Creative Commons License 2001.03.01 0 0 56
Az az igazsag, hogy mas iranyt vett az eletem, igy egy kis ideig letettem a keresesrol, de majd nehany ev mulva ismet aktualis lesz, remelem. Nincs most eppen egeto szuksegem egy sajat lakasra, s igy kevesbe fontossa valt ez az ugy. Azert volt egy eve az a hirtelen felindulas, mert feltem, hogy annyira megugranak az arak, hogy kesobb megfizethetetlen lesz, de talan ez nem tortenik meg.
A keresett tipus is valtozott kozben: esszerusegi okobol nem 60-70, hanem inkabb 45 korul (nm), es nem hasznalt, hanem uj. De mondom, ez most eppen nem aktualis. Azert remelem, hogy ettol fuggetlenul hasznos lehet ez a topic a tovabbiakban is.

marxim

Előzmény: sz (55)
sz Creative Commons License 2001.03.01 0 0 55
egy eve nyitottad ezt a topicot... azota sikerult venned?

egyebkent mi ugy csinaltuk, hogy feladtam az expressz.hu-n egy hirdetest, hogy x M forintig keresunk lakast ebben a keruletben. masnap jott egy mail (tegnap), ma pedig mar kifizettuk a foglalot. szoval vannak makos esetek is :)

Előzmény: marxim (54)
marxim Creative Commons License 2001.03.01 0 0 54
En azt hittem, hogy ez a Torzsasztal, de ugy latom, hogy valamelyik ingatlanujsag foruma. Vagy megsem? Ejnye-bejnye!
Előzmény: IngatlanApro (53)
IngatlanApro Creative Commons License 2001.03.01 0 0 53
Ha eladó ingatlant keresel, akkor a http://www.IngatlanApro.hu oldalon több mint 1000 friss ingatlanhirdetést találsz, KERESŐrendszerrel. Sőt, te is INGYEN hirdethetsz!
Csokis Creative Commons License 2001.02.21 0 0 52
A masfel szobas hol van? Mert en ilyesmit keresek, es nem surgos. Szoval tudnek addig varni, amig neked van valami es felszabadul.
Előzmény: csopike (51)
csopike Creative Commons License 2001.02.21 0 0 51
Sziasztok!
Eladó házat keresek Budapesten, vagy környékén. Csere is érdekel: vagy 1+2 félszobás, vagy másfél szobás lakásért. A kettő együtt csak akkor megy, ha van még plusz valahol egy szoba-konyhás lakás is. Mindkét lakásom eladó is lehet. Valahogy megvariálhatjuk.
Ha megfelelő eladó házat találok, megvásárlásáig szívesen bérelném.
Az újpesti (metrónál) lakásért cserébe esetleg Pesterzsébeti (v.környéki) lakás is érdekel.
Hívható vagyok a 06-30-279-3041-es számon. Ha tanácsolni tudtok valamit, hívjatok.
Köszi. Csöpike
Nagy Apa Creative Commons License 2001.02.13 0 0 50

Keresek kiadó házat 1000 dollárig a XXII. kerületben. (kb. 300 ezer Ft-ig.) Három hálószoba kellene, meg hogy minél közelebb legyen a 3-as buszvonalhoz. Bútor is kellene bele. Ha pedig a Camponánál van, akkor a legjobb.

Tel: 06-30-250-7375
2162583
Kiss Attila


egoist Creative Commons License 2001.02.11 0 0 49
Keresek Budapesten 2+2 fél szobás lakást,cserébe a XVII.k Pesti úti 3 szoba+étkezős földszinti lakásomért.
Érdekel még felújjítandó családiház kis telekkel.
Tel:0620/955 9287
marxim Creative Commons License 2000.11.27 0 0 48
Nem tudtok esetleg megbizhato kozvetitot, ahol ha keresek nem kell fizetni + korrekt + segitokesz?
nobodybuilder Creative Commons License 2000.11.27 0 0 47
Oh, kösz, már nem aktuális, egyelőre lakást vettünk Szentendrén, később pedig (1-2 év) építkezni fogunk.

Mi utoljára sok éve csináltattunk értékbecslést, megfizethető volt, ha nem is olcsó. Szerintem bármelyik jobb ingatlaniroda nyújt ilyen szolgáltatást, próbálj érdeklődni ott.

Előzmény: Csokis (46)
Csokis Creative Commons License 2000.11.25 0 0 46
Nem probaltad a Budakeszi erdeszetet? Budakeszi es Telki kozt van egy tokeletesen elhagyatott haz az ut mellett. Van hozza buszmegallo is. El szerintem nem adnak ilyesmit, de ha megtalalod a megfelelo embert, akkor az nemi "rabeszeles" utan szerintem elintezi, hogy kiberelhesd mondjuk husz evre.
Mas. En az eladassal vagyok pl. gondban. Tavaszra gondoltam aruba bocsatani a XII. keruleti garzonomat, de mivel ilyet egyaltalan nem talaltam az Expresszben, meg a kozvetitoknel, halvany dunsztom nincs rola, mennyit kerjek. Persze megtehetem, hogy 370e/m2-rol indulok, aztan kethetente viszem lejjebb az arat, de nincs ennel egyszerubb modszer? Mit kernek ma egy ertekbecslesert? Meg mennyire megbizhato az? Raadasul utana neki kene allnom keresni helyette egy masikat, amit megvennek belole. (Mondjuk atmenetileg van hova koltoznom, igy nemi helyzeti elonyben vagyok, mert kp-ert kereshetek majd lakast, ami egyszerubbnek tunik.)
Előzmény: nobodybuilder (44)
marxim Creative Commons License 2000.11.25 0 0 45
Most jutottam el odaig, hogy inkabb valamilyen kisebb lakast vennek. Ebben tudtok segiteni? Meg uj lakas is erdekelne, szivesen beszallnek egy ilyen epitkezesbe. Ugyanakkor kisebb (35-55nm-es) belvarosi lakast is vennek.

Eleg sok ido telt mar el az utolso hozzaszolas ota, igy gondolom mindenki tele van uj otletekkel.

Akkor rajta!

marxim

nobodybuilder Creative Commons License 2000.09.19 0 0 44
Sziasztok!

Bocs a kicsit offtopicért, de hátha valaki tud segíteni: eddig albérleteztem Budapesten, most viszont ott tartunk, hogy szeretnénk házat venni. Persze nem Budapesten, hanem a környékén. Egészen pontosan az álmom egy

pilisi erdészház

Felhívtam a Pilisi Parkerdő Rt.-t, de ott nem sokkal tudtak biztatni. Először is, a bérlő erdésznek elővételi joga van a házra, ha a társaság el akarná adni. Ha neki nem kell, akkor az ingatlant az ÁPV Rt. szabályainak megfelelően két országos napilapban meg kell hirdetni, x fordulós love me tendert szervezni, stb. De nem terveznek ilyet a közeli jövőben.
Van egy olyan gyanúm is, hogy ha társaságtól magánszemélyként ingatlant vásárolok, akkor áfát is fizetnem kell utána, ez nem lenne jó.
Kérdésem: hogyan lehetne ilyenre szert tenni? Hol keressek?

Van egy tasztaltársunk, aki ha nem is erdészházban, de valami hasonlóban lakik, nem ismerem a pontos sztorit, de asszem neki nagy szerencséje volt, hogy ráakadt. Erre várjak én is?

JiG Creative Commons License 2000.09.05 0 0 43
Mas nem tud/akar a temahoz hozzaszolni?
Olesz Creative Commons License 2000.09.05 0 0 42
természetesen az eladók tudnak várni....
:-))))

Olesz

Olesz Creative Commons License 2000.09.05 0 0 41
marxim:

Mondjuk ahol te akarsz venni, ott lehet hogy napon belul kelnek el a lakások. Én magamból indulok, ki, én venni és eladni is akarok, de Nagytarcsán.A lakások itt is kelendőek, de azért a vevőjelöltek nem taposnak egymás cipőjére.Szóval tudnak várni foglalózás után 2-3 hetet.

Olesz

marxim Creative Commons License 2000.09.05 0 0 40
Ha van osszekottetesed a banknal, akkor esetleg sikerulhet az ingatlan ertekenek tobb, mint 40% is hitelt felvenni, de ez azert ritka.
Az elado fel ebbe csak akkor megy bele - sajat tapasztalat szerint-, hogy ha az egesz _gyorsan_ zajlik, tehat egyik naprol a masikra, mert egyebkent amekkora erdeklodes van most a piacon, inkabb valaszt mast. Neki penz kell. Gyorsan. Ez a hitel szerintem csak akkor jon be, ha addig tudsz kolcsonkerni valakitol, kifizeted a lakast, es majd megadni a kolcsont az ismerosnek.

marxim

Előzmény: Olesz (39)
Olesz Creative Commons License 2000.09.05 0 0 39
Marxim !

A vett lakasra is felveheted a jelzalogot, de max az ertek kb 40%-ig. A szerzodesben ki kell kotni, hogy a tulajdonjog atruhazassal egyidejuleg a bank bejegyzi a nevedre a jelzalogot, es atutalja vagy kifizeti az utolso reszletet az eladonak. (De ezeknek benne kell lenni a szerzodesben). Általában ebbe belemegy az elado fél, ha normális.

Olesz

marxim Creative Commons License 2000.09.05 0 0 38
Szoval mar megint arra kell vetemednem, hogy felhozzam a topicot.

Szoval a legutobbi hozzaszolasok ota eltelt egy bo fel ev. Kinek milyen tapasztalata van? Sikerult-e venni, eladni? Azota mennyire valtoztak az arak?

marxim

marxim Creative Commons License 2000.03.21 0 0 37
Szoval megint kenytelen vagyok felhozni a topicot, mert nagyon sullyedt. Meg mindig aktualis a dolog...

Any help?

marxim

SebDani Creative Commons License 2000.03.20 0 0 36
Az OTP-nél az Ifjúsági Takarékbetétre adott különkölcsön 5 éve így működött...
Hogy lehetne visszaélni vele? Írjad! ;-)
Előzmény: marxim (35)
marxim Creative Commons License 2000.03.20 0 0 35
Nem vagyok benne biztos, hogy a bank ilyen blankra adna barmilyen eloleget, akar annyit is, hogy majd adja a penzt, mert ezzel azert SZVSZ eleg konnyen vissza lehetne elni. En csak bizni tudok a dologban, igazabol meg nem nagyon mentem utana a banki resznek, esetleg, ha valaki tud valami konkretat, vagy van valaki ismerose, aki ezt el tudja magyarazni, azt nagyon szivesen vennem.

marxim

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!