Keresés

Részletes keresés

tu-154 Creative Commons License 2008.10.29 0 0 35

Szia Katkat !!

Neked is ajánlom figyelmedbe a feltett videót,mint nőnek .

Szerintem itt is bucsuzhatsz úgy mint a másikon.

Előzmény: Törölt nick (33)
tu-154 Creative Commons License 2008.10.29 0 0 34
Lehet hogy elöbb ,mert azt mondta ha holnap gépközelbe kerűl feltétlen be néz a fórumra ,és akkor van esélye hogy bele kukkantson.De ha nem akkor ő majd egy hét múlva tudja meg hogy milyen a három mellű csaj.Egyébként Gyulán ahol én laktam,már mint a szükebb területe gyulának van egy tetű kocsma a környéken ahová annak idején el el járogattunk biliárdozni meg hát persze sörikézni.Na ott egy szer az egyik ismerősöm akivel egy utcában laktunk beszélgettünk a női mellekről,mert hát miről ha nem a nőkről.A fene sem emlékszik már hogy hogyan de felvetődött a mell bimbók kérdése is.Mire a Misi ,na nem a Misi906,hanem csak egyszerűen a Misi az utca beli ismerős ,, mondja nekem hogy neki bizony 4 azaz 4 mellbimbója van.Mondom neki hogy nehülyéskedj már,mire ő a trikoját felhúzva bizony 4 mell bimbot számoltam meg.A kettő az a normális helyen volt a másik kettő meg ezek alatt úgy 10 cm.re.Persze mondanom sem kellett hogy mindenki azonnal azt kérdezte tőle hogy miért nem nőnek született.Ezek szerint elképzelhető hogy 4 mellű nő is van.Mindenesetre 3 mellűt már láttunk.
Előzmény: grisin100 (30)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.29 0 0 33

Szioka, Grisin100, szioka,Tu-154!

Persze mindenkit udvozlok,aki itt van veletek, vagy aki csak ideteved! Most tenyleg kethelyre kell ingazni,hogy tudjunk kapcsolatban maradni, de jo, hogy nyitottad ezt az uj oldalt. Johetnek ide is viragos fotok esetleg,este bucsuzaskor az en angyalaim?????:-))) Puszi

grisin100 Creative Commons License 2008.10.29 0 0 32
Nagyon jó a felvetés, de háromig még tudok számolni, ha nem is a kezemmel de a számmal az tuti:-)
Előzmény: tu-154 (31)
tu-154 Creative Commons License 2008.10.29 0 0 31

Szia Grisin !!!

Igen ez igazi.Mit csinálnál ha mondjuk buli után derülne ki épp lefekvés előtt .

Előzmény: grisin100 (29)
grisin100 Creative Commons License 2008.10.29 0 0 30
Szegény Kuna, lehet, hogy csak 1 hét mulva tudja +nézni a csajét?:-)
Előzmény: tu-154 (28)
grisin100 Creative Commons License 2008.10.29 0 0 29
Sziasztok!

Te TU, ez nem semmi, még tényleg nem láttam, vajon igazi-e lehet-e?
Előzmény: tu-154 (25)
tu-154 Creative Commons License 2008.10.29 0 0 28

Szeva !!!

Most beszéltem a Kunával ,le robbant a számító gépe ,és mivel a munka tengerén vesztegel ,arra sem volt még ideje ,hogy elvigye javítattni.Előre láthatólag egy hét is lehet, mire megjavítják.De azért ,ha olyan helyen örködik ,ahol lesz gép,és hozzá is tud férni ,akkor feltétlen befog jelentkezni.

Előzmény: tu-154 (27)
tu-154 Creative Commons License 2008.10.29 0 0 27
Szerintem megint beázott a kábelja.Egyáltalán volt eső Orosházán ki tudja ???
Előzmény: voltamleszek (26)
voltamleszek Creative Commons License 2008.10.29 0 0 26

Csak hogy a Kuna eltünt. Mi meg itt humorizáltunk reggel.

 

Előzmény: tu-154 (24)
tu-154 Creative Commons License 2008.10.29 0 0 25

http://ziza.ru/2008/10/29/da_ne_ozhidal.html

 

Ilyet biztos hogy nem láttatok fiúk.

tu-154 Creative Commons License 2008.10.29 0 0 24

Szevasztok !!!

 

Úgy gondoltam hogy felhívom a Malév utazási irodáját ,mert a Kunával már rég óta gondolkodunk egy Szibériai túrán,és meg kérdezem hogy mennyiért vinnének ki egy csapatot Szibériába.Virtuálisan beüttöte az ügyintéző 2009 július 1 dátumot .Budapestről Moszkván keresztűl Irkutszkba

 

  163 700 Ft-ba kerülne egy jegy oda vissza reptéri illetékekkel együtt.

 

Természetesen Irkutszk-tól külön kellene megvegyük a jegyeket Uszty-Ilimig,ami szerintem egy 15 20 ezer közötti összeg lehet pluszba.Ehez aztán még a szálloda költségét kell hozzá adjuk.Szerintem egy 220 000 Ft-ból meglehet járni Uszty-Ilimszket 10 14 napot számolva.Mondjuk ebben a 163 ezer forintos árban nincs benne a csoportos kedvezmény,mert ha többen megyünk akkor ,,azt hiszem 5 fő felett,, jár a csoportos kedvezmény.

Lehet gondolkodni egy jövő évi esetleges kiruccanásról .Szerintem ez egy baráti,és elfogadható ár.Még addig van röpke 8 hónap és kb havi 30 ezer sporral ki is jön az utazási szállási kőltség kajával együtt.

Lehet gondolkodni .

Kuna adóság letudva,mert vállaltam hogy utánna nézek az áraknak.

voltamleszek Creative Commons License 2008.10.29 0 0 23
Ez így igaz.
Előzmény: grisin100 (21)
tu-154 Creative Commons License 2008.10.29 0 0 22
Még hogy 9 órás feltápászkodás.!!??!!! Most nincs suli ,és nem kell a gyerekeket isibe előkészíteni reggeli uzsonna,stb,ezért tudok korán a topikon lenni.Ne félj a jövő héten már a megszokott menetrend szerint lesz minden,kelés mosdó öltözködés bolt reggeli,és uzsonna  készítés fuvar állomás meg iskola,és utánna jöhet a topik na ekkor van majdnem 9 óra.
Előzmény: Misi903 (18)
grisin100 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 21
Sziasztok!

Szép ám szibéria télen is, úgy, hogy aki teheti nézze meg télen-nyáron:-)
Előzmény: voltamleszek (20)
voltamleszek Creative Commons License 2008.10.28 0 0 20

Ha ez vígasztal, akkor én 10 év orosz tanulás után jóformán egy pohár vizet sem tudtam kérni, de pár hónap szibériai tartózkodás már elég volt ahhoz, hogy később ezen a nyelven kereskedjek is. Igaz csapni való lehet a nyelvtanom, de a ruszkik azt mondják jól beszélek. Nekem meg az a fontos, hogy megértsenek. Mind ez úgy sikerült, hogy kint nem dédelgetnek senkit párnázott tantermekben, hanem visznek magukkal, csinálod amit Ők és segítik a munkádat, a létedet. Fontos az összetartás, mert egyedül az ember napok, de akár percek alatt is elpusztulhat.(Ott még a rabok is viszonylag szabadon mászkálnak. )Télen ugye a fagy, a rövid nyáron pedig főleg az állatok lehetnek veszélyesek. Nem a farkastól, vagy a medvétől kell elsőként tartani, hanem az apró rovaroktól ,amik a rövid nyári periódusban akarnak annyit élni, mint a jobb környezetbenélő társaik. A várost elhagyva nem ajánlatos fedetlenül hagyni a testrészeidet. Mondjuk az is igaz, hogy a mi időnkben a két városrészt összekötő híd közelében még kint volt a farkasveszély jelző tála is. Nem akarlak elijeszteni ezekkel, mert az ottani emberek nagyon segítőkészek és szinte mindenüket megosztják veled. Persze vannak kivételek is. Rendszerint ezeket adjákk elő a rémtörténetekben. Nem lehet ezt elmondani. Bela Kunának van egy, vagy kettő nagyszerű dokumentum kötete(úgy 300 oldalnyi), amiben szenzációsan rögzíti a kint töltött iejüket. A gyötrelmeket, a bizonytalanságot, a felemelő pillanatokat és a szibériai létről is kaphatsz egy kis képet. Sajnos Magyarországon elhallgatták és ma is elhallgatják ezeket a dolgokat. Pedig nem kis teljesítmény volt magyarországiként éveket tölteni ott kint. Távol a családtól, a megszokott életviteltől, a Hazától. Mi magunk is értetlenül állunk a nagy csönd oka előtt, hiszen más országok szibirjákjait büszkén emlegetik. Nem a dicsőség hiányzikhidd el! Az meg van már a szivekben. Az a sajnálatos, hogy ezek közül az emberek közül sokan vannak rendkívül nehéz életkörülmények között. Sokan a nyugdíjuk mellett, idősen is kénytelenek dolgozgatni, azért, hogy emberi módon tudjanak élni, vagy ne a gyerekeikből kelljen megélni.

Menj el oda! Gyűjts pénzt és nézd meg az élő tajgát! Ha lehet akkor nyáron persze.

Előzmény: Törölt nick (14)
Misi903 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 19
Ja,most látom hogy a másik topikon.
Előzmény: Misi903 (18)
Misi903 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 18

Jó reggelt

Mi van?Tu-154 átment éjjeli bagolyba?Újabban ő az első.Mi van a 9 órás feltápászkodással?Megyek meló.Még mehetek!

Bela Kuna Creative Commons License 2008.10.27 0 0 17

Fiatal vagy még barátom, sok lehetőség áll előtted!

Utazhatsz a világban amerre csak akarsz, de egyet fogadj meg: ne hagyd ki Szibériát!

Aki Szbériát látja, megláthatja, megtapasztalhatja, hogy mi az igazi élet, a somillió éves napjainkig is érintetlen őstermészetet, de megcsodálhatja a XXI. század legmagasabb szintű technológiáját is, amit bizony a manapság oly sokat szidott lenézett és semmibe vett orosz emberek alkottak meg.

Ne felejtsd a múlt és a jelen az amit Szibéria jelent, de ami a legfontosabb, a jövőt is!

A világ szíve Szibéria, az ember rajta kívül mindenütt rombol és pusztít.

De Szibéris örök!

El jön majd hamarosan az az idő, amikor a bolygónk sorsa Szibériától függ, mert csak az ottlévő sokmillió négyzetkikóméteres érintetlen terület, és az ott élő szorgalmas népek tudják azt megmenteni.

 

Vedd elő a régi tankönyveidet, tanulj oroszul, és utazz Szibériába!

Ha megfogadod a tanácsom, még boldog ember is lehetsz!

Előzmény: Törölt nick (14)
grisin100 Creative Commons License 2008.10.27 0 0 16
cakát-cakát
Előzmény: voltamleszek (13)
voltamleszek Creative Commons License 2008.10.27 0 0 15
Igen. Hiszen a neve is ezt jelenti a falunak. Jártam ott én is. hegyekben állt a vasutitalpszög az egyik udvaron. Biztosan építettek még. A googlearthon lehet látni.
Előzmény: Bela Kuna (12)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.27 0 0 14

No,én is megnéztem volna,de én már lekéstem.

Csak '82-ben érettségiztem oroszból és ott volt ez téma,úgy ugrott be.

A szövegfordítás jól ment,de azt mondták,hogy nyelvtanból nulla-krúgtak hármassal.

Magyarból csak kettes lettem : D

És sajnos felejtem,mert nem használom,max régi műszaki lapokat olvasok.

 

 

Előzmény: voltamleszek (5)
voltamleszek Creative Commons License 2008.10.27 0 0 13

Nebamá!

A pasija meg az asszonyokra mi?

Mentem aludni.

Jó éjt!

Előzmény: grisin100 (11)
Bela Kuna Creative Commons License 2008.10.27 0 0 12

A BAM leágazott, és egészen Zseleznodorózsníjig elvezetett a vasút már 1976.-ban is amikor én ebben a kis faluban jártam. Szerintem azóta már vagyis réges-régen Uszty-Ilimszkbe is visz a vasút.

Igazad van grisin, csak az tudja mit jelent Szibéria, aki járt is ott!

Előzmény: tu-154 (6)
grisin100 Creative Commons License 2008.10.27 0 0 11
Mayd ő őrköd ránk! :-)
Előzmény: voltamleszek (9)
grisin100 Creative Commons License 2008.10.27 0 0 10
Lehet, hogy rólunk is kiderül, hogy 3/3-ak voltunk, de nem köpünk be senkit, mert mi 1 összetartó csapat vagyunk
Előzmény: voltamleszek (9)
voltamleszek Creative Commons License 2008.10.27 0 0 9
Megrémítő ez az összetartó erő. Szerintem már ránk is mászattak valakit, hogy nézzen szét a bandában, pedig itt csak laza emlékezgetések vannak már és többször el is hajlunk  az eredeti közös élmény tárgyalásától.
Előzmény: grisin100 (8)
grisin100 Creative Commons License 2008.10.27 0 0 8
Minden km kőnél!:-)
Előzmény: voltamleszek (7)
voltamleszek Creative Commons License 2008.10.27 0 0 7

Meg itt is vagyunk.

Lehet, hogy mi mindenhol ott vaoltunk, vagyunk és leszünk?

Előzmény: tu-154 (4)
tu-154 Creative Commons License 2008.10.27 0 0 6
A BAM legalább 1000 Km-re délebre húzodott.MI a tajga kellös közepén voltunk.
Előzmény: Törölt nick (0)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!